forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 221

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1765 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 26/03/2018 : 02:34:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote




POPIS REZERVACIJA
(po recenzentima)



POPIS NERECENZIRANIH EPIZODA




Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1765 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 26/03/2018 : 02:34:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Prošlotjedne Bonelli recenzije:



Sjene u noći
Tex Willer
TX SA 13 | 240 str.

by WOLF-HUNTER

Strah vlada nad malim selom Tubac čije stanovnike proganjaju okrutna, majmunolika stvorenja. Tex i prijatelji dolaze tamo po pozivu mladića Thomasa Fergusona koji je u potrazi za svojim ocem. Potraga za ocem će da ih dovede do čudnovatog doktora Stevensa koji krije rješenje iza mračne pojave čudovišta...



Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1765 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 01/04/2018 : 02:02:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Mjesečni izvještaj: Ožujak/Mart 2018



  • 4 nove rezervacije

  • 6 objavljenih recenzija

    • 5 Bonelli recenzija


Nešto slabiji mjesec po broju recenzija u odnosu na veljaču, mada me puno više brine pad broja rezervacija u zadnje vrijeme. Ipak, stiglo je proljeće tako da vjerujem kako će se recenzenti ovih dana početi buditi iz zimskog sna. Stoga, stripove i tipkovnice u ruke i na posao ako ne želite da ponovno počnem bombardirati sajt sa 3 Dylanove recenzije mjesečno.

Šalu na stranu (mada sam doista prošlog mjeseca poslao 3 recenzije za Dylana), ali već neko vrijeme razmišljam kako privući svježu recenzentsku krv s obzirom da se na prste jedne ruke mogu pobrojati "redovni" recenzenti. Mada, vidjet ćemo kako će proći ovaj mjesec po pitanju recenzija i rezervacija pa ću eventualno u petom mjesecu probati nešto smisliti.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 01/04/2018 : 08:06:37  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Dobra zamisao ali malo teze za ostvariti ako pogledamo da vecina clanova dolazi radi aukcija ili eventualno da caskaju po forumu... Ne znam koliko njih ima interesovanje za pisanja mada mnogi vole da citaju recke a sada koliko njih ce da postakne recka da pocnu pisati zavisi od volje ali i od nas recenzenata i naseg pisanja...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 01/04/2018 : 09:35:51  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Zbogom, Groucho je već na sajtu. Slobodno je izbriši sa spiska


Zbogom, Groucho
Dylan Dog
DD LIBKB 10 | 32 str.

by PijaniPatak




DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Jocko
stripovi.com suradnik



Serbia
1138 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 01/04/2018 : 15:48:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
Malo sam zbog obaveza zapustio pisanje recenzija, sad u aprilu ću poslati 2-3.

Inače jedna još nije objavljena, DD 59 Ljudi koji nestaju, nadam se da je sa recenzijom sve u redu tj. da zadovoljava kriterijume. Možda bi valjalo da se dopiše u zanimljivostima, a to ja u toku pisanja nisam znao, da se Hamlin pojavljuje u još nekoliko kratkih priča.


Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/04/2018 : 16:00:18  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Zbogom, Groucho je već na sajtu. Slobodno je izbriši sa spiska


Zbogom, Groucho
Dylan Dog
DD LIBKB 10 | 32 str.

by PijaniPatak





Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1765 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 01/04/2018 : 22:51:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Zbogom, Groucho je već na sajtu. Slobodno je izbriši sa spiska


Zbogom, Groucho
Dylan Dog
DD LIBKB 10 | 32 str.

by PijaniPatak







Ulazim na forum preko glavnog sajta pa sam odmah shvatio o čemu je riječ, ali vidim da je dosta ljudi palo na foru tako da...
Well played.

quote:
Originally posted by Jocko

Inače jedna još nije objavljena, DD 59 Ljudi koji nestaju, nadam se da je sa recenzijom sve u redu tj. da zadovoljava kriterijume.



Ako je prošlo više od dva-tri mjeseca od slanja, pošalji DeeCayu upit na mail. Ili ga jednostavno priupitaj za tu recenziju kada idući put budeš slao novu recenziju. Nekako sumnjam da rasteže zalihu recenzija za objavljivanje, ali je vrlo lako moguće da ju nije primio ili da mu je promakla na mailu.

quote:
Originally posted by Jocko


Možda bi valjalo da se dopiše u zanimljivostima, a to ja u toku pisanja nisam znao, da se Hamlin pojavljuje u još nekoliko kratkih priča.



Znam da se u redovnoj seriji pojavljuje (u većoj ili manjoj ulozi) još najmanje sedam puta, ali ne pada mi na pamet ni jedna kratka priča u kojoj se pojavljuje...jedino ako si mislio na kratko pojavljivanje u onoj jednoj priči iz almanaha na šezdesetak stranica?
Go to Top of Page

Jocko
stripovi.com suradnik



Serbia
1138 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 01/04/2018 : 23:01:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
Moguće onda da mu je promakla, jer sam je poslao čini mi se pre Sna tigrice i Mračne polovice, to je oktobar-novembar 2017.

Jeste, u almanahu u priči Đavo / Vrag u boci, za nju isto treba da napišem recenziju. A pojavljuje se i u kratkoj pričici ''Ogledalo'' koju je VČ objavio u okviru Superbooka broj 7. To sam tek naknadno otkrio.





Edited by - Jocko on 01/04/2018 23:02:14
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7025 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 01/04/2018 : 23:06:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Vidim da vas zanima zašto se recenzije ovako sporo objavljuju od dana slanja DeeCayu. Mislio sam to sutra napisati na topicu za recenziju mjeseca, ali može i ovdje.

DeeCay je početkom ožujka postao drugi put tata tako da se nemate potrebe čuditi što je zadnjih mjeseci manje recenzija na sajtu. Nesanica, buđenje, briga o bebi i tko zna što sve još ne mori našeg glavnog urednika i sigurno da su mu recenzije trenutno na zadnjem mjestu.

Ovim putem mu i javno čestitam na prinovi!! Sretno Dee..
Go to Top of Page

Jocko
stripovi.com suradnik



Serbia
1138 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 01/04/2018 : 23:16:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast, lepa vest!

Ma, ne smeta meni vreme objavljivanja, nego je važno da je u redu za objavu, na čekanju, da se ne zaturi da bude da sam džabe pisao. Kad se objavi dobro se objavi, nije hića


Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1765 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 01/04/2018 : 23:36:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Pridružujem se čestitkama!

Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 05/04/2018 : 12:45:18  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Mumija s Anda poslana ;)

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4539 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 08/04/2018 : 07:22:15  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
Zbogom, Afriko!poslana, a poslana i jedna Tellerova epizoda Utvara.

Gotove Myladi i Traper Kerry


e, da,daj mi rezerviraj i Traper Kerry 2

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 08/04/2018 07:23:20
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7018 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 08/04/2018 : 12:35:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

Zbogom, Afriko!poslana, a poslana i jedna Tellerova epizoda Utvara.

Gotove Myladi i Traper Kerry


e, da,daj mi rezerviraj i Traper Kerry 2



Svaka čast na trudu i odličnim recenzijama, kao i na recenziranju nepravedno zapostavljenog Kita Tellera!!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 08/04/2018 12:36:22
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4539 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 08/04/2018 : 12:53:42  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
Hvala Spock, ima Teller odličnih epizoda, tamo negdje od LMS brojeva petsto pa nadalje. Neke su mi ostale u sjećanju pa sam ih ponovno pročitao, evo baš tu Otmicu djevojke/Utvara/Strašna tajna.

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 08/04/2018 : 13:51:56  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Bravo Igore za ovu zadnju Zagorovu recku.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/04/2018 : 14:10:11  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Bravo Igore za ovu zadnju Zagorovu recku.



+1!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4539 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 08/04/2018 : 17:17:00  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
Hvala momci, služim narodu sa stripova com :)

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 08/04/2018 : 20:01:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Velike pohvale za zadnju recenziju zagora,igoru 12.
Samo sam letimično pogledao ali nevjerojatna količina teksta,ne sumnjam da je kvalitetan tekst u pitanju.
Trebao bi ako imaš volje napraviti i neke kontrarecenzije,ima ih dosta koji " vape " za time, a trebao bi i važnije epizode recenzirati,šteta da trošiš vrijeme i talent na " manje bitne " priče.
Jedva čekam Afriku kod mister noa.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1765 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 09/04/2018 : 19:07:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Prošlotjedne Bonelli recenzije:



Ljudi koji nestaju
Dylan Dog
DD ZS 59/LEX 59 | 96 str.

by Jocko

Šta učiniti kada ljudi oko nas, bez pozdrava (i bez oblačića sumpora!), počnu da isparavaju, nestaju sami od sebe? Ljudi koje verovatno odvajkada znamo ali za koje, gle čuda, niko od naših poznanika nikada nije čuo! Jesmo li onda mi ludi, ili...? To se pitala i Melanie Criss, ali su je doktori uverili da je sa njenim mozgom sve u najboljem redu. Bezuspešno. Očajna, Melanie odlučuje da se obrati našem istraživaču paranormalnog...





Gospodar otoka
Zagor
ZG LU 270/271 | 156 str.

by igor 12

Nakon dugotrajne potjere za Dexterom Greenom diljem Južne Amerike i finalne pustolovine na Antarktici, naši junaci parobrodom “Endurance“ pristaju u Port Stanley, luku u Falklandskom otočju i zadnju južnoameričku postaju prije povratka u SAD. Prilikom razgledavanja pitomog mornarskog gradića, tražeći krčmu u kojoj bi Chicovo istančano nepce kušalo lokalnu gastronomsku ponudu, naši junaci iz ruku siledžija spašavaju prestrašenu djevojku neobična imena. Moon je pobjegla s obližnjeg otoka Summerislea, na kojem tiranijskom rukom vlada Lord Jethro, štovatelj nečastivog.

Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1765 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 09/04/2018 : 19:10:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Mumija s Anda poslana ;)





quote:
Originally posted by igor 12

Zbogom, Afriko!poslana, a poslana i jedna Tellerova epizoda Utvara.

Gotove Myladi i Traper Kerry


e, da,daj mi rezerviraj i Traper Kerry 2



Ažurirano/rezervirano!

quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by solar

Bravo Igore za ovu zadnju Zagorovu recku.



+1!



+2!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 09/04/2018 : 22:42:10  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
S obzirom da Enoch i Vietti krajem petog mjeseca dolaze na MaFest za očekivati je da će prva knjiga u izdanju Libellusa tada ugledati svjetlo dana pa ću i ja recenziju prve priče pokušati tempirati za to razdoblje.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 09/04/2018 : 23:33:24  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

S obzirom da Enoch i Vietti krajem petog mjeseca dolaze na MaFest za očekivati je da će prva knjiga u izdanju Libellusa tada ugledati svjetlo dana pa ću i ja recenziju prve priče pokušati tempirati za to razdoblje.



Pametno. Tako bi mogli i ja i Sarghan.

Meni uskoro stiže i 3. knjiga pa ćemo se dogovorit nas trojica oko recki. ;)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 09/04/2018 : 23:38:50  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Meni uskoro stiže i 3. knjiga pa ćemo se dogovorit nas trojica oko recki. ;)

Naravno, nema problema.
Go to Top of Page
Page: of 221 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.48 seconds. Snitz Forums 2000