forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 89

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
903 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 03/09/2018 :  20:42:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote

POPIS REZERVACIJA
(po recenzentima)

POPIS NERECENZIRANIH EPIZODA

Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
903 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 03/09/2018 :  20:43:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

@Sarghan: Znam da nije pravi topic, ali ne znam gdje da pitam!
Htio bih se konačno okušati u recenzijama, pa bih za početak htio recenzirati A.F. #290: Ludnica u ludnici (BO 13). U recenziji bih objasnio razloge, a ima veze i s Dylan Dogom.
Budući da nisam do sada pisao recenzije, a budući da je DeeCay zauzet, dali bih prvo tebi mogao poslati recenziju kad završim, pa da vidiš dali je to u redu i daš koji savjet ako nije?

Može, javim ti se na PM.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik

3969 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 05/09/2018 :  11:29:41  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
poslana Pripovijesti iz Darkwooda, Digging Bill i Ledeni pakao završeni.

aj piši mi i onaj maxi zagorov, vidim da se nitko ne jagma oko njega

Htjela sam biti slobodna. Htjela sam imati mogucnost u ducanu birati izmedu raznih vrsta jogurta.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
903 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 06/09/2018 :  21:20:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

Rezervirano/Ažurirano!

A za ovo boldano, šta bi tek trebali reći na 99% posto epizoda s popisa nerecenziranih priča
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2199 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 09/09/2018 :  18:52:22  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Želio bih da se izvinim svima vama koji čekate nove recenzije Texa Willera i najavljeni Textembar, ali nažalost recenzije nisu još spremne za slanje... Razlog? Tehnički problemi oko jebenog laptopa kojeg sam pazario prije dvije godine. Problem leži u softveru laptopa koji je iz 2009. godine a spomenuti uređaj je navodno trebao da bude iz 2015. godine, zatim problemi sa drajverima koje su mi pokušali da instaliraju u servisu, međutim stvar su u potpunosti zeznuli i sada mi laptop štopa... Tokom instalacije i jebavanja oko urđaja nekako su uspjeli da mi sjebu i izbrišu dosta dadoteka (kako nepotrebnih tako i potrebnih), od aplikacija do dokumenata... Mnoge tekstvove koje sam pisao i radio vezano za Textembar ili su izbrisani ili im fal većina teksta, primjer "Montalesova osveta", toliko bakćanja oko zanimljivosti i teksta da bi danas otvorio i vidio da fali dobar dio teksta koji sam napisao... Recke su trebale biti poslane još u avgustu ali nisam bio u mogućosti zbog jebenog laptopa... Dalje, pošto sam vidio da lagam na vremenu danas ću moći poslati samo "Mefistovog sina" tako da se bojim da će recke ipak kasniti mjesec dana... Izvinjavam se još jednom svima, recenzije će naravno biti objavljene ali ne ovaj mjesec... Ništa, vidimo se uskoro, ja odo dotle da uradim većinu stvari iz početka i da spasim što spasiti da...

Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2199 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 09/09/2018 :  20:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
"Mefistov sin" i "Montalesova osveta" poslati.

Go to Top of Page

Hercule Poirot
Senior Member

2415 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 09/09/2018 :  21:47:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
@wolf, ne odustaj! Samo radi.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
903 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 10/09/2018 :  19:09:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Prošlotjedne Bonelli recenzije:

Dječak Santiago
Mister No
MN LIB 39 | 350 str.

by igor 12

Kako bi iskazao zahvalnost Mister Nou što ga je spasio iz ruku Julia, Cabilda i Blasa, trojice batinaša s kojima se sukobio u gluho doba manauske noći, mladi Santiago krade Piper i odlazi u nepoznatom pravcu. Mister No udružuje snage s trojicom batinaša i odlaze duboko u venezuelansku prašumu kako bi stavili soli na rep lukavom liscu.

Grabljivci
Lukas
LUK PHPR 2 | 96 str.

by Sarghan

Zahvaljujući krivotvoritelju zvanom „Ujak Ming“, Lukas napokon dobiva novi identitet. Ipak, tek što je započeo iznova „živjeti“, njegove nove rutine iznenada prekida smrt mlade susjede. Činjenica da joj je iz tijela isisana i posljednja kap krvi jasno upućuje kako ovaj zločin nije počinilo ljudsko biće…

Kubanski pobunjenici
Tex Willer
TX SA 23 | 240 str.

by WOLF-HUNTER

Tex zajedno sa svojim prijateljem Montalesom odlazi na otok Kubu gdje ih čeka opasan zadatak spašavanja mladića Matta Picarda, za čiju su otmicu zaslužni voodoo štovatelji. Na otoku vlada napetost između stanovnika Kube i španske vojske koja u krvlju pokušava da utopi pobunjeničku grupu koja se bori za neovisnost svoje domovine. Tex i Montales ubrzo upadaju u nevolje sa vojskom te jedina nada da uspješno obave zadatak je da se udruže sa pobunjenicima, i da se pored sotonskog Rayada i obračunaju sa krvoločnim dragovoljcima vojnog časnika Agrede...

Edited by - Sarghan on 10/09/2018 19:09:53
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
903 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 17/09/2018 :  08:46:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote

Na ivici ponora
Tex Willer
TX ZS 848-850 | 246 str.

by igor 12

Krvnik se vratio, i to s paklenim planom na umu kojeg savršeno realiziraju njegovi jataci. Texov sin i prijatelji padaju u ruke Krvnika. Tex je ostao posljednji, a zadatak da iskusnog teksaškog rendžera namami u paukovu mrežu dobila je lijepa Zelda.

Go to Top of Page

Spock
Senior Member

Croatia
1245 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 23/09/2018 :  01:55:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Znam da se nitko ne otima za ovo, ali da sve bude po propisu:

Rezervirao bih KT LMS 150: Šerif se predaje (VG 48+49 / LU 24+25)!

Sam sebi sam obećao da ću recenzirati koju epizodu nepravedno zapostavljenog Kita Tellera kad skupim vremena i hrabrosti, pa evo za početak ova!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
903 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 24/09/2018 :  18:25:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote

Montalesova osveta
Tex Willer
TX LIB 54 | 228 str.

by WOLF-HUNTER

Montales, ugledni meksički političar, prijatelj i odani saborac u mnogobrojnim pustolovinama počinje da budi iskrice sumnje kod rendžera Tex Willera, nakon što se pridružio zloglasnoj bandi razbojnika. Da bi razotkrio čudnovato ponašanje prijatelja, rendžer pod lažnim identitetom Jack Devil pokušava da dopre do opasne bande i sazna šta se krije iza prijateljevih šokantnih odluka. Na njihovom putu će da stane okrutni vođa bande i nekadašnji Montalesov saveznik iz mladosti dok su se borili za neovisnost Meksika ali i jedno duboko zakopano sjećanje koje će na kraju dovesti dva nekadašnja saveznika ponovo na isto mjesto neizbježive tragedije koje proganja Montalesa...

Zakletva
Tex Willer
TX ZS 721-723 | 290 str.

by Koresh

Na spomen Freda Brenanna, Willer bez puno riječi sedla konja i s Carsonom, Tigerom i Kitom kreće tragom čovjeka koji je u prošlosti prouzročio teške patnje narodu Navaha. Pogrebne tužaljke tada su ispratile Texovu ženu Lilyth, a na njezinu grobu jedan se čovjek zakleo na ljutu osvetu!

Pleasant city
Nathan Never
NN MX 3b | 96 str.

by Jerry Krause

Pleasant City je svojevrsni gradić iz snova sagrađen na izoliranom australskom području u kojem stanovnici oponašaju život 50-ih godina 20. stoljeća bez ikakvih naprednih tehnoloških naprava. Ubojstvo jedne djevojke dovest će Nathana u ovo mjesto u kojem će otkriti da sve nije niti približno onako kako se želi prikazati...

Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
903 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 24/09/2018 :  18:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:

Sam sebi sam obećao da ću recenzirati koju epizodu nepravedno zapostavljenog Kita Tellera kad skupim vremena i hrabrosti, pa evo za početak ova!

Rezervirano!
Go to Top of Page

Spock
Senior Member

Croatia
1245 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 29/09/2018 :  17:02:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sarghan

quote:

Rezervirano!

Poslana recenzija za ovu epizodu Kita Tellera!

Go to Top of Page

solar
Moderator

Croatia
14844 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 29/09/2018 :  21:54:03  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Vrlo vjerovatno ću Dragonero recenziju završiti u sljedećem mjesecu a tada se nadamo da će i Libellus startati.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik

3969 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 01/10/2018 :  08:18:55  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

Rezervirano/Ažurirano!

A za ovo boldano, šta bi tek trebali reći na 99% posto epizoda s popisa nerecenziranih priča

ma znam, al ovo je ipak zagor, a bar je on uvijek imao najbolju prođu. aj kad sam već dosadan da raportiram da su recke ledeni pakao i sablasti za digging billa poslane, kao i jedna neprijavljena-battaglin legionar. i daj izbriši mister no morski psi, ona je objavljena ima par mjeseci

Htjela sam biti slobodna. Htjela sam imati mogucnost u ducanu birati izmedu raznih vrsta jogurta.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
903 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 01/10/2018 :  10:30:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:

quote:

quote:

Rezervirano!

Poslana recenzija za ovu epizodu Kita Tellera!

Bravo! Volim ovakve brzo odrađene rezervacije!

quote:
Originally posted by solar

Vrlo vjerovatno ću Dragonero recenziju završiti u sljedećem mjesecu a tada se nadamo da će i Libellus startati.

Taman da se objavi početkom godine do kada će većina pročitati tu priču.

quote:

ma znam, al ovo je ipak zagor, a bar je on uvijek imao najbolju prođu. aj kad sam već dosadan da raportiram da su recke ledeni pakao i sablasti za digging billa poslane, kao i jedna neprijavljena-battaglin legionar. i daj izbriši mister no morski psi, ona je objavljena ima par mjeseci

Ažurirano!
A Morski pse sam izbrisao s jednog popisa, ali su mi nekako promakli na drugom. Hvala na javljanju!
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
903 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 01/10/2018 :  11:00:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Mjesečni izvještaj: Rujan/Septembar 2018

• 2 nove rezervacije

• 7 objavljenih (Bonelli) recenzija

Not much to say, približno jednak (čak i nešto manji) broj rezervacija i recenzija kao i prošlog mjeseca. Očekivana dominacija Texovih recenzija koje su svojom kvalitetom osigurale dostojnu proslavu Texove 70. obljetnice od pojave prvog broja.

--------------------

Rezervacije koje istječu u 10/18:
DD LEX 87 Krvave proslave karlitos [rezervirano 04.10.2017]
DD ALM 3a / SUPB 25b Vrag iz boce Jocko [rezervirano 06.10.2017]
DD SUPB 27c Mala vavilonska biblioteka Jocko [rezervirano 06.10.2017]
ZG VCSP 29 Tajanstveni brod Elderane84 [rezervirano 08.10.2017]
TX VC 11-12 Povratak u Kalver Siti - Grad straha Elderane84 [rezervirano 08.10.2017]
TX VC 38-39 Kolorado Bel - Banditi iz grada duhova Elderane84 [rezervirano 08.10.2017]
Tekst o junaku - Džudas hrvoje23 [rezervirano 11.10.2017]
DD LUGG 4 Duga noć Gil-galad [rezervirano 11.10.2017]
TX VC 13-14 / LU 145-146 Šume Oregona - Šenonove puške Gru [rezervirano 30.10.2017]

Go to Top of Page

Spock
Senior Member

Croatia
1245 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 02/10/2018 :  20:32:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Rezervirao bih Mr. No Lib. 5: Riječni pirati!

Go to Top of Page

Gru
Average Member

519 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 02/10/2018 :  22:57:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
quote:
D
TX VC 13-14 / LU 145-146 Šume Oregona - Šenonove puške Gru [rezervirano 30.10.2017]

Evo poslao TX VC 13-14 / LU 145-146 Šume Oregona - Šenonove puške.
Ispričavam se što je dugo trebalo, ali posao, druge usputne obaveze i gomila nepročitanih stripova i knjiga su me usporile.
Obećavam da će sljedeća racenzija ići puno brže.

Go to Top of Page

Elderane84
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
2811 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 03/10/2018 :  12:27:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
quote:

Mjesečni izvještaj: Rujan/Septembar 2018

• 2 nove rezervacije

• 7 objavljenih (Bonelli) recenzija

Not much to say, približno jednak (čak i nešto manji) broj rezervacija i recenzija kao i prošlog mjeseca. Očekivana dominacija Texovih recenzija koje su svojom kvalitetom osigurale dostojnu proslavu Texove 70. obljetnice od pojave prvog broja.

--------------------

DD LEX 87 Krvave proslave karlitos [rezervirano 04.10.2017]
DD ALM 3a / SUPB 25b Vrag iz boce Jocko [rezervirano 06.10.2017]
DD SUPB 27c Mala vavilonska biblioteka Jocko [rezervirano 06.10.2017]
TX VC 11-12 Povratak u Kalver Siti - Grad straha Elderane84 [rezervirano 08.10.2017]
TX VC 38-39 Kolorado Bel - Banditi iz grada duhova Elderane84 [rezervirano 08.10.2017]
Tekst o junaku - Džudas hrvoje23 [rezervirano 11.10.2017]
DD LUGG 4 Duga noć Gil-galad [rezervirano 11.10.2017]

Šaljem obje tokom mjeseca.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
903 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 05/10/2018 :  22:45:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Drago mi je vidjeti da ovi "podsjetnici" djeluju.

quote:

Rezervirao bih Mr. No Lib. 5: Riječni pirati!

Može, u ponedjeljak ti rezerviram kad budem (detaljnije) ažurirao popise.

quote:
Originally posted by Gru

Evo poslao TX VC 13-14 / LU 145-146 Šume Oregona - Šenonove puške.
Ispričavam se što je dugo trebalo, ali posao, druge usputne obaveze i gomila nepročitanih stripova i knjiga su me usporile.
Obećavam da će sljedeća racenzija ići puno brže.

Super!
Još jednom, nije problem ako pisanje potraje (još više kad su posao i obveze u pitanju) ako se na kraju recenzija i pošalje.
Također, drago mi je vidjeti da razmišljaš o još nekoj recenziji.

quote:
Originally posted by Elderane84

quote:

Šaljem obje tokom mjeseca.

Koje, ja ih vidim tri na popisu?
Ili sam ja krivo zabilježio nečiju rezervaciju?
Go to Top of Page

Dexters
Average Member

Croatia
581 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 05/10/2018 :  23:08:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
@Sarghan mogu li ja rezervirati Dylan Dog 124 Magla, vjerujem da mi ne treba više od dan-dva :)
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik

Croatia
903 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 06/10/2018 :  14:25:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

@Sarghan mogu li ja rezervirati Dylan Dog 124 Magla, vjerujem da mi ne treba više od dan-dva :)

Može, može, u ponedjeljak ti ju zabilježim!
Što se mene tiče, slobodno možeš i još nekoliko njih odraditi ako imaš volje i vremena
Go to Top of Page

Dexters
Average Member

Croatia
581 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 06/10/2018 :  21:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Za sad želim ovu epizodu riješiti, nakon toga ću vidjeti što dalje.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik

3969 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 07/10/2018 :  21:33:49  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
traper kerry #2 poslana, tajna druida u izradi

Go to Top of Page
Page: of 89 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000