forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 SBE recenzije & rezervacije
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 220

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 01/03/2019 : 20:28:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote





Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 01/03/2019 : 20:52:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Rezervirao bi Libellus Tex 95 Potjera, original 629/630 i Tex 100 regularni (ZS 757 Tvrđava Apača)



Rezervirano!
Samo javljaj kako koju budeš slao za slučaj da budeš imao želju još neku priču rezervirati.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 01/03/2019 : 20:58:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Mjesečni izvještaj: Veljača/Februar 2019



  • 12 novih rezervacija

  • 7 objavljenih recenzija
    • 6 Bonelli recenzija


Uistinu, najkraći mjesec u godini je bio nešto plodonosniji po pitanju recenzija u odnosu na mjesečni prosjek u zadnjih pola godine, a i broj rezervacija je također još nešto porastao. Ostalo je više-manje sve po starom, no sad će uskoro proljeće pa očekujem još malo veći rast aktivnosti i buđenje u narednim mjesecima.

Rezervacije koje istječu u 03/19:
DRGN #10-11 Jame fargova - Kraljica ledenih solar [rezervirano 22.03.2018]
DD BOP 01a - Zbogom, Groucho PijaniPatak [rezervirano 31.03.2018]

Edited by - Sarghan on 01/03/2019 20:59:51
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 02/03/2019 : 21:41:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sarghan

Inače, Mhejl mi se krajem prošle godine javio preko pm-a da je poslao sve te recenzije, ali da nije dobio nikakav odgovor na mail te da nije siguran jesu li primljene. Preporučio sam mu da ih ponovno pošalje DeeCayu (čak sam ponudio da ih pošalje meni da ih proslijedim DeeCayu), no na kraju nisam dobio nikakav odgovor od Mhejla. Štoviše, ne znam ni je li vidio taj moj odgovor. Sad, s obzirom da te recenzije nikada nisu objavljene, Dee ih vrlo vjerojatno nije primio, a ne znam je li ih Mhejl ponovno slao.

Mislim da sam prošle godine negdje na glavnom DD topicu vidio "radne" verzije tih recenzija i smatram da bi bila šteta da se one ne objave ako su već napisane/dorađene, još više ako jedino zbog neprimitka nisu objavljene. Ako se netko čuo/čuje s Mhejlom (ili na ovom ili darkwoodovom forumu ili preko nekog trećeg kanala), bilo bi lijepo ako bi mu mogao skrenuti pozornost na ovaj topic ili da ga priupita za te recenzije ili nešto... iskreno, ni sam ne znam šta je pametno, ali glupo mi je zbog svega navedenog brisati te njegove rezervacije.



Evo, uskrsnula jedna!
https://www.stripovi.com/recenzije/dylan-dog-dd-lu-153-na-kozi/2203/

Usput, prethodna (Jerryjeva) još nema slika.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 02/03/2019 22:16:53
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 02/03/2019 : 21:49:33  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Pomalo razocaravajuca recenzija. Previse filozofiranja, slabo sta receno o samoj epizodi.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 02/03/2019 : 22:16:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Pomalo razocaravajuca recenzija. Previse filozofiranja, slabo sta receno o samoj epizodi.



Istina da mi je bilo teško razumjeti pročitano, a tvoj kratki komentar na svima lako razumljiv način više kaže o stripu nego cijela recenzija.

Nisam, a niti mislim čitati, a ni nabaviti ovaj strip, pa ne mogu komentirati pravu vrijednost recenzije.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 04/03/2019 : 18:14:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Prošlotjedne Bonelli recenzije:


Zemlja
Nathan Never
NN LIB SB 11g | 46 str.

by Jerry Krause

Još jedna posveta thekideu, iznenada preminulom forumašu i recenzentu koji je svojim likom i djelom zadužio ovaj sajt. Ova recenzija, koju je on trebao napisati, još je jedan mali dio doprinosa kojim mu se želimo odužiti.





Na koži
Dylan Dog
DD LU 153 / VEC 117 | 96 str.

by Mhejl

Misteriozni niz ubistava zahvatio je London, a jedina stvar koja povezuje sve slučajeve – svaki od ubica bio je od glave do pete istetoviran... tetovaže koje nisu bile tu prije napada ubilačkog ludila...



Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 04/03/2019 : 19:01:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by Sarghan

Inače, Mhejl mi se krajem prošle godine javio preko pm-a da je poslao sve te recenzije, ali da nije dobio nikakav odgovor na mail te da nije siguran jesu li primljene. Preporučio sam mu da ih ponovno pošalje DeeCayu (čak sam ponudio da ih pošalje meni da ih proslijedim DeeCayu), no na kraju nisam dobio nikakav odgovor od Mhejla. Štoviše, ne znam ni je li vidio taj moj odgovor. Sad, s obzirom da te recenzije nikada nisu objavljene, Dee ih vrlo vjerojatno nije primio, a ne znam je li ih Mhejl ponovno slao.

Mislim da sam prošle godine negdje na glavnom DD topicu vidio "radne" verzije tih recenzija i smatram da bi bila šteta da se one ne objave ako su već napisane/dorađene, još više ako jedino zbog neprimitka nisu objavljene. Ako se netko čuo/čuje s Mhejlom (ili na ovom ili darkwoodovom forumu ili preko nekog trećeg kanala), bilo bi lijepo ako bi mu mogao skrenuti pozornost na ovaj topic ili da ga priupita za te recenzije ili nešto... iskreno, ni sam ne znam šta je pametno, ali glupo mi je zbog svega navedenog brisati te njegove rezervacije.



Evo, uskrsnula jedna!
https://www.stripovi.com/recenzije/dylan-dog-dd-lu-153-na-kozi/2203/

Usput, prethodna (Jerryjeva) još nema slika.



Je, vidim. Vjerojatno su i ostale dvije također poslane i eventualno će biti objavljene.

Inače, ovdje se sada dogodila zanimljiva situacija s ovom recenzijom. Naime, Mhejl mi je negdje oko rujna 2017. javio da je poslao ovu i još dvije recenzije za Dylana. Kad mi je to javio, "rezervirao" sam mu te tri recenzije čisto kako bi oni rijetki recenzenti koji se ravnaju po ovim popisima znali da je netko to odradio i poslao.

Ipak, pola godine kasnije se ispostavilo da ih Dee nije primio i Mhejl mi je javio da će ih opet poslati. Nakon toga više nisam čuo ništa o tim rezervacijama.

Još pola godine kasnije, rok od godinu dana pri kraju, vidim da recenzije nisu osvanule na sajtu, a ne znam da li su ikada opet poslane. Od Mhejla ni traga ni glasa na onih nekoliko pm-a šta sam mu poslao (vjerojatno tijekom tog perioda nije dolazio na forum). Ostavio sam mu te tri priče još mjesec-dva rezervirane nakon čega sam mu maknuo rezervacije jer... nemam pojma što se na kraju dogodilo s tim recenzijama.

Još pola godine kasnije...jedna od tih recenzija je osvanula na sajtu. Ja: ¯\_(ツ)_/¯

Ustvari, ovo je jedan od mnogih razloga zašto već neko vrijeme razmišljam da se ukine rok od godinu dana za slanja recenzije. Nekako mi počinje gubiti smisao kad je u nekim slučajevima zbog manjka feedbacka (a i trenutnog dužeg perioda od slanja do objave recenzije) teško pratiti status rezervacije. Mislim, čak i kad je javljeno da je recenzija poslana, opet nastane sumnja oko toga (sjetimo se onog jednog forumaša koji je javio da je poslao recenziju za zagora da bi se na kraju ispostavilo da nije), mada je ta neizvjesnost u većini slučajeva uzrokovana dužim periodom čekanja na objavu.

Ukratko, prilagodit ću u skorije vrijeme taj sistem, možda čak i smanjiti naglasak na nužnost rezervacija (osim kad je Zagor u pitanju), a popisima (i topicu) više dati informativnu vrijednost. Da budem iskren, nisam (još) siguran kako ću to to točno postići, no kroz par mjeseci ću smisliti nešto. Svaki prijedlog i sugestija su dobrodošli!

Edited by - Sarghan on 04/03/2019 19:03:20
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 07/03/2019 : 08:38:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

Rezervirao bih MN LIB 22: Nevidljiva prijetnja.




Poslana recenzija za "Nevidljivu prijetnju"!

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 11/03/2019 : 18:05:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

quote:
Originally posted by Spock

Rezervirao bih MN LIB 22: Nevidljiva prijetnja.




Poslana recenzija za "Nevidljivu prijetnju"!



Ažurirano!
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 18/03/2019 : 21:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Prošlotjedne Bonelli recenzije:


Boginja majka
Dylan Dog
DD LU 135 / VEC 99 | 96 str.

by Mhejl

Dilan odlazi u ženski internat Bretvik skupa sa kćerkom njegove najnovije ljubavnice, gdje stvari nisu onakvima kakve se čine...





U sjeni vulkana
Dylan Dog
DD LEX 117 / VEC 28 | 96 str.

by Dexters

Dylan Dog u društvu svog vjernog pomoćnika dolazi na Island, u gradić Draganfiordur, kako bi pomogao Kristin u rasvjetljavanju slučaja smrti njenih roditelja. Ubojstva znanstvenika, duhovi, mitološka bića, sve nas to čeka - u sjeni vulkana.



Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 25/03/2019 : 19:06:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Prošlotjedne Bonelli recenzije:


Riječni pirati
Mister No
MN LIB 5 | 303 str.

by Spock

Pri napadu pirata na brod, Mister No je ubio jednog od razbojnika, ali je zbog njegove reakcije poginuo jedan putnik. Sada mora strahovati od osvete pirata, a policija ga optužuje zbog pogibije putnika. Iako je već u nemilosti policije, naš junak odlučuje razotkriti bandu.




Killer Jim
Kit Teller
KT LU 14/15 | 122 str.

by Spock

Frankie slučajno digne u zrak skladište streljiva u utvrdi, da bi nekoliko tjedana kasnije on i Kit postali novinari u gradiću usred Nebraske!! Nema straha, nisu otpušteni, niti su dezertirali. Riječ je o tajnom zadatku!



Edited by - Sarghan on 01/04/2019 01:25:13
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 01/04/2019 : 01:25:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Prošlotjedne Bonelli recenzije:


I vaskrsni u boli
Siročad
SIR DW 6 | 96 str

by Sarghan

Nakamura slijeće na izvanzemaljski planet kako bi vojnicima prenio prijelomnu vijest: rat je napokon završen. Za to vrijeme, tajanstveni ratnik iz sjene, pod naredbom profesorice Jurić, kreće u potragu za Ringom…



Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 02/04/2019 : 22:10:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Mjesečni izvještaj: Ožujak/Mart 2019



  • 2 nove rezervacije

  • 8 objavljenih (Bonelli) recenzija


Razočaravajuć mjesec po rezervacijama, solidan po broju recenzija. Malo po malo vraćamo se prema dvoznamenkastom broju recenzija, a mislim da bi se to moglo dostići u narednim mjesecima. Što se rezervacija tiče, prošli godine su treći i četvrti mjesec također bili nešto slabiji, no vjerujem da će proljetno buđenje naših recenzenta ove godine uraniti te da nećemo morati čekati do petog mjeseca za eksploziju rezervacija!

Rezervacije koje istječu u 04/19:
- nema
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 08/04/2019 : 23:53:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Prošlotjedne Bonelli recenzije:


Osjećaj bola
Komesar Ričardi
KORI CARK 1 | 160 str.

by bojan

Svi smo mi tokom života nebrojeno puta osjetili bol, kako fizičku, tako i psihičku. Ipak, jeste li ste se ikad zapitali kako je to osjetiti tuđu bol?



Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 15/04/2019 : 19:08:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Prošlotjedne Bonelli recenzije:


Prljava afera
Mister No
MN LIB 8 | 123 str.

by Spock

Mister No dobiva posao iz snova! Jedan sunarodnjak ga angažira da svojim Piperom prevozi redovite pošiljke revolucionarne, ljekovite trave. Očekivano, ta trava je sve osim revolucionarna i ljekovita.



Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 15/04/2019 : 19:18:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Malo je zamro topic u zadnjih mjesec i pol. Da čujem, jel se išta piše, šalje ili čita od recenzija?

Osobno, u zadnja 2-3 mjeseca su mi se malo nagomilale privatne obveze, no zadao sam si cilj napisati/poslati barem jednu recenziju mjesečno dok mi se obveze malo ne smire. Do sada mi je to polazilo za rukom, a ako sve bude po planu, od ljeta pojačavam tempo na (nadam se) prošlogodišnji ritam.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 16/04/2019 : 12:47:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sarghan

Malo je zamro topic u zadnjih mjesec i pol. Da čujem, jel se išta piše, šalje ili čita od recenzija?

Osobno, u zadnja 2-3 mjeseca su mi se malo nagomilale privatne obveze, no zadao sam si cilj napisati/poslati barem jednu recenziju mjesečno dok mi se obveze malo ne smire. Do sada mi je to polazilo za rukom, a ako sve bude po planu, od ljeta pojačavam tempo na (nadam se) prošlogodišnji ritam.



Da, zamro je!
Dobro je što je još ogroman broj recenzija na lageru, pa se manjak novih recenzija još ne osjeti, ali trebalo bi već označiti "yellow alert"!

Drago mi je vidjeti da nastavljaš s recenzijama unatoč pomanjkanju vremena. Već sam se uplašio da ćeš potpuno odustati od recenzija.
Recenzije su meni najbolji dio ove stranice, a tvoj odlazak bi bio nenadoknadiv gubitak, pogotovo sada kada je DeeCay u "safe mode" režimu.

Ja također imam sve manje vremena kako se bliži ljeto, ali nadam se da ću uhvatiti vremena za još koju recenziju u dogledno vrijeme.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 20/04/2019 : 17:18:53  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
piše se pomalo, iako kod mene nije faktor nedostatak vremena već ponekad manjak inspiracije i entuzijazma. a i dikejac je prolongirao objavljivanja na skoro 6 mjeseci od slanja.

možeš ažurirat monstrum iz filadelfije i povratak crnih vukova-poslani, kao i jedna pilotova- libellus 45 fantom u operi.

zapiši mi zagijev maxi yukonski kozaci

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1763 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 22/04/2019 : 11:52:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote

quote:
Originally posted by igor 12

možeš ažurirat monstrum iz filadelfije i povratak crnih vukova-poslani, kao i jedna pilotova- libellus 45 fantom u operi.

zapiši mi zagijev maxi yukonski kozaci



ažurirano/rezervirano!

quote:
Originally posted by igor 12

piše se pomalo, iako kod mene nije faktor nedostatak vremena već ponekad manjak inspiracije i entuzijazma. a i dikejac je prolongirao objavljivanja na skoro 6 mjeseci od slanja.



I kod mene se u zadnje vrijeme počelo javljati ovo prvo, ali iz jednog drugog razloga koji je više povezan s preferencijama oko "aktualnosti" objava. Imam volje pisati izvještaje i recenzije o događajima i izdanjima dok su još "svježi" i u nekoj mjeri imaju neku informativnu težinu (npr. prvi pogled ili dojam za one koji se dvoume oko stripova koji se trenutno mogu naći na kioscima), no malo me koči kad mi dođe do glave da postoji šansa da tekst koji pošaljem npr. danas bude objavljen krajem godine ili čak oko Nove godine kada ti tekstovi...pa, i više nisu baš aktualni. Kao netko tko u zadnje vrijeme sve više piše takvu vrstu stvari za neke druge stranice, postaje mi sve teže staviti prioritet na sajt i forum nego na stranice gdje ipak mogu značajno više doprinjeti toj "aktualnosti".

Recimo da bih ovo gore vezano za "aktualnost" teoretski mogao postići na forumu, ali me tu pak iritiraju neka forumska ograničenja. A i realno, takvi tekstovi su ipak "sadržajno" više primjereniji za sajt nego za forum.
Al da, budem preko ljeta pokušao napraviti neku probu za to s Dragonerom i zasebnim topicom s kronologijom i recenzijama pa ćemo vidjeti koliko to ima smisla na forumskoj razini.

quote:
Originally posted by Spock


Da, zamro je!
Dobro je što je još ogroman broj recenzija na lageru, pa se manjak novih recenzija još ne osjeti, ali trebalo bi već označiti "yellow alert"!



A realno, glavni cilj topica je da se popišu sve nerecenzirane epizode raznih Bonelli junaka. Recimo da je rezerviranje sekundarno (više kao informacija da se netko bavi pisajem recenzije za određenu priču), ali i opcijalno. Vidjeli smo nemali broj primjera da se objavila neka nerecenzirana epizoda, no do sada još uvijek nismo imali nekih većih problema oko toga.

Ukratko, to što se ništa ne rezervira ne znači nužno (barem se iskreno nadam da je tako) da se ništa ne šalje.

S obzirom na trenutni rok od slanja do objavljivanja, budem u narednim mjesecima probao staviti naglasak ne toliko na "rezerviranje" u punom smislu te riječi koliko na javljanje da je nešto napravljeno ili da se radi po tome. Moram još mrvicu razmisliti kako to izvesti, no otom-potom.

quote:
Originally posted by Spock

Drago mi je vidjeti da nastavljaš s recenzijama unatoč pomanjkanju vremena. Već sam se uplašio da ćeš potpuno odustati od recenzija.
Recenzije su meni najbolji dio ove stranice, a tvoj odlazak bi bio nenadoknadiv gubitak, pogotovo sada kada je DeeCay u "safe mode" režimu.



A imam volje pisati za sajt tako da mislim da ne bi trebalo doći do potpunog odustanka. Ako ništa drugo, probat ću preko foruma napraviti ovo što sam gore napisao igoru u vezi pokusa sa Dragonerom i aktualnošću sadržaja, a za sajt ću to onda naknadno slati vođem razmišljanjem "kad se objavi, objavi". Mislim, stoji ono što sam ranije napisao kako je takav sadržaj primjereniji za sajt, al kad je situacija takva kakva je, treba se probati prilagoditi na što bolji način.
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 22/04/2019 : 22:21:52  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
@Sarghan
Meni ne bi bio problem skinuti dio tereta sa DeeCaya, spomenuo sam Markosu da bi sam pokušao staviti svoju recenziju na sajt kad bude gotova, ali možda prije toga možemo pokušati sa nekom tuđom recenzijom.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 25/04/2019 : 13:51:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Uz nagovor kolege Jerry Krausea - specijaliste za Nathana, pokušao bih napisati recenziju za NN SR 115/116 Gospodari pretpovijesti. Iznimno je komplicirana tema, pa je to pravi izazov.

DeeCay je rezervirao tu epizodu, ali Jerry me uvjerava da je on odustao od pisanja iste.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 20/05/2019 00:49:53
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 29/04/2019 : 00:48:04  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ja bi poslao svoju prvu recenziju, samo javite mail.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 29/04/2019 : 06:54:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Ja bi poslao svoju prvu recenziju, samo javite mail.



Odlično! Evo:

deecaycu@gmail.com


Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 29/04/2019 : 10:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Poslao!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page
Page: of 220  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.53 seconds. Snitz Forums 2000