forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Kolekcija ludosti i zanimljivosti iz novina
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 678

Tonto
Advanced Member



7797 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 26/08/2014 : 23:43:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

Onda nemoj trovati po državi.

Hoću, jer imam pravo na to. Otac mi je u ratu izgubio zdravlje, stric još i više. Izgubio sam u ratu prijatelje i rodbinu. Izgubio sam, kao dijete i sam skoro glavu više puta. Majka mi je pobjegla iz škabrnje par dana prije pokolja. Živio sam u podrumu pola rata. Sredinom devedesetih nitko nije bio sretniji i ponosniji od mene što imamo svoju državu.

Danas ću po ovom korumpiranom govnu od lopovske govnodržave srat i trovat kad i kolko god hoću. Jasno?

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 26/08/2014 : 23:43:55  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

Jedno je trovati po ljudima, a drugo po državi. Nije isto.



Isto je, država to smo mi...građani/državljani, bez nas nema ni države.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 26/08/2014 : 23:46:18  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by Tonto
Danas ću po ovom korumpiranom govnu od lopovske govnodržave srat i trovat kad i kolko god hoću. Jasno?



i imaš potpuno pravo, sve dok su takvi kakvi na žalost jesu oni koji provode vlast...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 26/08/2014 : 23:46:43  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by wolf

Onda nemoj trovati po državi.

Hoću, jer imam pravo na to. Otac mi je u ratu izgubio zdravlje, stric još i više. Izgubio sam u ratu prijatelje i rodbinu. Izgubio sam, kao dijete i sam skoro glavu više puta. Majka mi je pobjegla iz škabrnje par dana prije pokolja. Živio sam u podrumu pola rata. Sredinom devedesetih nitko nije bio sretniji i ponosniji od mene što imamo svoju državu.

Danas ću po ovom korumpiranom govnu od lopovske govnodržave srat i trovat kad i kolko god hoću. Jasno?



Kakve veze ima država sa decibelima u birtiji?
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 27/08/2014 : 00:44:05  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
http://www.vecernji.hr/slavonija/necemo-dopustiti-djeci-da-idu-u-derutnu-skolu-dok-nova-zbog-politicara-zjapi-prazna-957549

Evo nečega što sigurno zavrjeđuje više pažnje od nekakve birtije. Dok se političke frakcije prepucavaju ispaštaju djeca.

Zato kažem - ne pljuje se po državi, nego po ovima koje narod greškom dovodi i drži na vlasti. Neovisno koja stuja bila, svi su isti.
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 27/08/2014 : 06:31:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
pljuje se po politici što je opravdano. država je fina i krasna i svi ju volimo, problem je ono što se u njoj događa. e to ne volimo.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46549 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/08/2014 : 07:31:22  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

Jedno je trovati po ljudima, a drugo po državi. Nije isto.

A što se tiče te birtije, tko voli neka izvoli, ali u skladu sa zakonom. I Zrće su doveli u red, a to je ipak malo jača turistička destinacija od tog Azimuta.



jel ti svačaš da hr država živi od turizma?
da nema love od turizma ,ne bi ni svi ovi državni uhljebi uključujuči i vjerske organizacije mogli toliko love posisat.
gospdočiču smeta buka ? ma nemoj .
najbolje da na htz-u stave broj računa pa nek turisti uplačuju lovu i ne dolaze uopče ovde jelda?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 27/08/2014 : 07:37:01  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by Tonto
Danas ću po ovom korumpiranom govnu od lopovske govnodržave srat i trovat kad i kolko god hoću. Jasno?


Onda na neki način sereš i po samom sebi. Jer država nije samo nekakva vlast ili institucija, kao što ovakvi poput tebe ograničeno gledaju, državu još osim birokratskog aparata i teritorija čine i njezini državljani, dakle i ti.
Svaka država je samo slika i prilika svojih državljana.

Edited by - dsormaz1 on 27/08/2014 07:37:17
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37361 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/08/2014 : 08:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by lwood

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kako-je-thompson-pljunuo-po-sibeniku-tko-je-za-azimut-protiv-je-domovine/767594.aspx




Koje glupe medijske manipulacije...kao da su svi u Šibeniku za taj smrdljivi Azimut (pogotovo građani koji u blizini stanuju pa moraju trpiti buku do 4 ujutro), pa je kao "pljunuo" na cijeli grad.
Ima li kraja tim prozirnim ljevičarskim manipulacijama?
Mediji taj bezvezni slučaj napuhavaju do bola.

Sigurno, svi bi živjeli od turizma, a ne bi malo buke istrpili, da se malo kapnulo para u džepove te pohlepne institucije blagoslovljivao bi ih biskup svako jutro. Ja živim 200 metara od zvonika katedrale, misliš da se meni sluša zvonjava i lupanje u glavinu cilu nedilju kad dođem u 4 ujutro s posla...a kome da se ja žalim i di ja da dignem glas... nigdje i pravo da ti kažem i ne želim jer ja to tako prihvaćam. Kulturno događanje i zabavu mladih nazivaš "smrdljivim"... ma jako zrelo.

sere mi se od ove države svakim danom sve više i više.


Marko Brecelj je to resio tako da je tapecirao zvono na crkvi.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7797 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 27/08/2014 : 08:57:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by Tonto
Danas ću po ovom korumpiranom govnu od lopovske govnodržave srat i trovat kad i kolko god hoću. Jasno?


Onda na neki način sereš i po samom sebi. Jer država nije samo nekakva vlast ili institucija, kao što ovakvi poput tebe ograničeno gledaju, državu još osim birokratskog aparata i teritorija čine i njezini državljani, dakle i ti.
Svaka država je samo slika i prilika svojih državljana.

Tako je prijatelju, upravo tako, ne gledam ja ništa ograničeno kao što mi ti pripisuješ. Serem po hrvatskim državljanima i po samom sebi. Hrvatska smo i ja i ti, i manjine i večine, i katolici i muslimani i ateisti među kojima ne pravim razliku. Hrvatska nisu simboli i idoli, hrvatska nije trobojnica... jebe mi se za šahovnicu, danas mi znači jednako koliko i zvijezda, pretvorila se u običan totem za manipuliranje primtivcima. Da, Hrvatska su ljudi...
... e pa ti ljudi su od ove države napravili da se više ne možeš popišati u javnom zahodu ako nemaš vezu, moram nazivati poznanike ako idem u bolnicu na rutinski pregled, a parking ne moram platiti jer poznam malog s aparatom. Varaju me gdje god stignu, vara me teta u dučanu na mortadeli, varaju me konobari kad ne kucaju račune, u jebenoj trafici prelaze red preko veze. Varaju me na gorivu, varaju me u pekari. Da, serem po građanima jer nisu ništa drukčiji od političara, jednaki su i da dođu na njihovo mjesto bili bi isti, ako ne i gori. Uostalom odakle su došli ti političari nego iz naroda. Serem po crkvi jer je pohlepna politikanska institucija, jer igra jadne i bijedne igre ne dozvoljavajući da se vjeronauk stavi kao zadnji ili prvi školski sat i prisiljavajući time moje dijete da ga pohađa (e pa neće, lutat će školskim hodnicima samo inat njima).
Da, prijatelju, serem po građanima najviše od svega jer oni čine vlast i oni čine institucije... i da serem po samom sebi jer me povlače za sobom i ponašam se isto tako.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37361 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/08/2014 : 09:01:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Ne mogu vjerovat, normalan Hrvat??





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 27/08/2014 : 09:33:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


Ne mogu vjerovat, normalan Hrvat??










pa dsormaz jest normalan i pravi hrvat. a tonto je pun zla i negativne energije. toliko psovačine i gorčine ni za što. kako ljudi koji puno psuju i griješe dušu mogu biti normalni?
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 27/08/2014 : 09:33:53  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by lwood

http://www.index.hr/vijesti/clanak/kako-je-thompson-pljunuo-po-sibeniku-tko-je-za-azimut-protiv-je-domovine/767594.aspx




Koje glupe medijske manipulacije...kao da su svi u Šibeniku za taj smrdljivi Azimut (pogotovo građani koji u blizini stanuju pa moraju trpiti buku do 4 ujutro), pa je kao "pljunuo" na cijeli grad.
Ima li kraja tim prozirnim ljevičarskim manipulacijama?
Mediji taj bezvezni slučaj napuhavaju do bola.

Sigurno, svi bi živjeli od turizma, a ne bi malo buke istrpili, da se malo kapnulo para u džepove te pohlepne institucije blagoslovljivao bi ih biskup svako jutro. Ja živim 200 metara od zvonika katedrale, misliš da se meni sluša zvonjava i lupanje u glavinu cilu nedilju kad dođem u 4 ujutro s posla...a kome da se ja žalim i di ja da dignem glas... nigdje i pravo da ti kažem i ne želim jer ja to tako prihvaćam. Kulturno događanje i zabavu mladih nazivaš "smrdljivim"... ma jako zrelo.

sere mi se od ove države svakim danom sve više i više.


Marko Brecelj je to resio tako da je tapecirao zvono na crkvi.



Crkvena zvona zvonila su stoljećima u Šibeniku i drugim gradovima i zvonit će još stoljećima.
Ona ne zvone u gluho doba noći (kad velika većina ljudi spava), neprekidno, do 4 sata ujutro, tako da usporedba s tim nekim klubovima ili kafićima koji buče cijelu noć ne stoji.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 27/08/2014 : 09:52:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Bio sam na prosvjedu za Azimut, i ponovo se poslije duuuuuuugo vremena osjetio jako dobro, znajući da sudjelujem u nečem dobrom i lijepom.

Pa je organiziran kviz s 38 ekipa (moja sastavljena od četvorice razrednih kolega iz nekadašnje srednje škole je bila 14.!), a ekipe su imale slikovita imena "Svećenikova djeca", "Sva biskupova djeca", "Crkvena opasnost" itd.

Inače, čitav grad već nekih 20-ak godina zna sve o dvoje djece biskupa Ivasa, još otkad je on bio tek župnik koji je u Domovinskom ratu švercao humanitarnom pomoći i prodavao ju "potrebitima", čitaj vlasnicima trgovina koji su zarađivali preprodajom iste.

On o svojoj djeci desetljećima predano skrbi vjerujući da je sve dobro zataškao, ali Šibenik je mala sredina u kojoj se sve (do)zna.

Dva zanimljiva komentara i teksta s neta:


http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/348058/Kako-se-Hrvatskoj-dogodio-Sibenik.html

http://tris.com.hr/2014/08/masovna-podrska-azimutu-biskup-nema-pravo-odredivati-sto-umjetnost-jest/


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 27/08/2014 : 09:54:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Inače, biskup nam je i vrijedan neimar koji si je u katedrali Svetog Jakova, u zaštićenoj UNESCO-ovoj baštini, ilegalno sagradio grobnicu!


http://www.jutarnji.hr/skandal-u-sibenskoj--katedrali--biskup-ante-ivas--obnovu-iskoristio-za-ilegalnu--i-tajnu-gradnju-svoje-grobnice-/1215566/


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10122 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 27/08/2014 : 09:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by Tonto
Danas ću po ovom korumpiranom govnu od lopovske govnodržave srat i trovat kad i kolko god hoću. Jasno?


Onda na neki način sereš i po samom sebi. Jer država nije samo nekakva vlast ili institucija, kao što ovakvi poput tebe ograničeno gledaju, državu još osim birokratskog aparata i teritorija čine i njezini državljani, dakle i ti.
Svaka država je samo slika i prilika svojih državljana.

Tako je prijatelju, upravo tako, ne gledam ja ništa ograničeno kao što mi ti pripisuješ. Serem po hrvatskim državljanima i po samom sebi. Hrvatska smo i ja i ti, i manjine i večine, i katolici i muslimani i ateisti među kojima ne pravim razliku. Hrvatska nisu simboli i idoli, hrvatska nije trobojnica... jebe mi se za šahovnicu, danas mi znači jednako koliko i zvijezda, pretvorila se u običan totem za manipuliranje primtivcima. Da, Hrvatska su ljudi...
... e pa ti ljudi su od ove države napravili da se više ne možeš popišati u javnom zahodu ako nemaš vezu, moram nazivati poznanike ako idem u bolnicu na rutinski pregled, a parking ne moram platiti jer poznam malog s aparatom. Varaju me gdje god stignu, vara me teta u dučanu na mortadeli, varaju me konobari kad ne kucaju račune, u jebenoj trafici prelaze red preko veze. Varaju me na gorivu, varaju me u pekari. Da, serem po građanima jer nisu ništa drukčiji od političara, jednaki su i da dođu na njihovo mjesto bili bi isti, ako ne i gori. Uostalom odakle su došli ti političari nego iz naroda. Serem po crkvi jer je pohlepna politikanska institucija, jer igra jadne i bijedne igre ne dozvoljavajući da se vjeronauk stavi kao zadnji ili prvi školski sat i prisiljavajući time moje dijete da ga pohađa (e pa neće, lutat će školskim hodnicima samo inat njima).
Da, prijatelju, serem po građanima najviše od svega jer oni čine vlast i oni čine institucije... i da serem po samom sebi jer me povlače za sobom i ponašam se isto tako.



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 27/08/2014 : 10:04:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
vi neki bi samo širili zlo. ajmo malo pozitive. kako možete biti dobri ljudi ako stalno pričate negativno,?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46549 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/08/2014 : 10:11:06  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by Tonto
Danas ću po ovom korumpiranom govnu od lopovske govnodržave srat i trovat kad i kolko god hoću. Jasno?


Onda na neki način sereš i po samom sebi. Jer država nije samo nekakva vlast ili institucija, kao što ovakvi poput tebe ograničeno gledaju, državu još osim birokratskog aparata i teritorija čine i njezini državljani, dakle i ti.
Svaka država je samo slika i prilika svojih državljana.

Tako je prijatelju, upravo tako, ne gledam ja ništa ograničeno kao što mi ti pripisuješ. Serem po hrvatskim državljanima i po samom sebi. Hrvatska smo i ja i ti, i manjine i večine, i katolici i muslimani i ateisti među kojima ne pravim razliku. Hrvatska nisu simboli i idoli, hrvatska nije trobojnica... jebe mi se za šahovnicu, danas mi znači jednako koliko i zvijezda, pretvorila se u običan totem za manipuliranje primtivcima. Da, Hrvatska su ljudi...
... e pa ti ljudi su od ove države napravili da se više ne možeš popišati u javnom zahodu ako nemaš vezu, moram nazivati poznanike ako idem u bolnicu na rutinski pregled, a parking ne moram platiti jer poznam malog s aparatom. Varaju me gdje god stignu, vara me teta u dučanu na mortadeli, varaju me konobari kad ne kucaju račune, u jebenoj trafici prelaze red preko veze. Varaju me na gorivu, varaju me u pekari. Da, serem po građanima jer nisu ništa drukčiji od političara, jednaki su i da dođu na njihovo mjesto bili bi isti, ako ne i gori. Uostalom odakle su došli ti političari nego iz naroda. Serem po crkvi jer je pohlepna politikanska institucija, jer igra jadne i bijedne igre ne dozvoljavajući da se vjeronauk stavi kao zadnji ili prvi školski sat i prisiljavajući time moje dijete da ga pohađa (e pa neće, lutat će školskim hodnicima samo inat njima).
Da, prijatelju, serem po građanima najviše od svega jer oni čine vlast i oni čine institucije... i da serem po samom sebi jer me povlače za sobom i ponašam se isto tako.



svaka čast na postu tonto

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 27/08/2014 : 10:15:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by Tonto
Tako je prijatelju, upravo tako, ne gledam ja ništa ograničeno kao što mi ti pripisuješ. Serem po hrvatskim državljanima i po samom sebi. Hrvatska smo i ja i ti, i manjine i večine, i katolici i muslimani i ateisti među kojima ne pravim razliku. Hrvatska nisu simboli i idoli, hrvatska nije trobojnica... jebe mi se za šahovnicu, danas mi znači jednako koliko i zvijezda, pretvorila se u običan totem za manipuliranje primtivcima. Da, Hrvatska su ljudi...
... e pa ti ljudi su od ove države napravili da se više ne možeš popišati u javnom zahodu ako nemaš vezu, moram nazivati poznanike ako idem u bolnicu na rutinski pregled, a parking ne moram platiti jer poznam malog s aparatom. Varaju me gdje god stignu, vara me teta u dučanu na mortadeli, varaju me konobari kad ne kucaju račune, u jebenoj trafici prelaze red preko veze. Varaju me na gorivu, varaju me u pekari. Da, serem po građanima jer nisu ništa drukčiji od političara, jednaki su i da dođu na njihovo mjesto bili bi isti, ako ne i gori. Uostalom odakle su došli ti političari nego iz naroda. Serem po crkvi jer je pohlepna politikanska institucija, jer igra jadne i bijedne igre ne dozvoljavajući da se vjeronauk stavi kao zadnji ili prvi školski sat i prisiljavajući time moje dijete da ga pohađa (e pa neće, lutat će školskim hodnicima samo inat njima).
Da, prijatelju, serem po građanima najviše od svega jer oni čine vlast i oni čine institucije... i da serem po samom sebi jer me povlače za sobom i ponašam se isto tako.


Najveći problem je u nama samima.
Opet pretjerano je reći da su svi ljudi kod nas nepošteni, ja ipak držim da većina nije.
Samo problem je onda opet i s tom šutljivom većinom koja je pasivna prema glavnim problemima u društvu, a time također snosi dio krivice za iste.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 27/08/2014 : 10:16:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
tonto, svaka čast što si napisao onako glup post. stvarno svaka čast i " svaka ti dala lopatom po glavi "
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46549 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/08/2014 : 10:18:25  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://www.index.hr/vijesti/clanak/masovni-ubojica-i-desna-ruka-pabla-escobara-na-slobodi-popaj-priznao-300-ubojstava/767694.aspx

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46549 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/08/2014 : 10:21:57  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/255053/Default.aspx


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 27/08/2014 : 10:28:06  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Nevjerojatno kako medijska mašinerija jednoj bezveznoj individui umjetno pumpa popularnost.

http://www.jutarnji.hr/moze-li-orah-prestici-sdp-/1215767/
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37361 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/08/2014 : 10:33:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

pa dsormaz jest normalan i pravi hrvat.


mislim da si ovome sve rekao, hvala i doviđenja, nemamo sta dalje debatirati



kakvi pravi i nepravi

to u ustavi pise kakav trebas biti da si pravi, ili u hdz knjizici, ili u crkvi, mislim pravi? pfffff


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16789 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 27/08/2014 : 10:40:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


kakvi pravi i nepravi






pa kao normalan i nenormalan. možeš biti nenormalan i normalan, a možeš biti pravi i nepravi ( možeš biti pravi bauštelac a možeš biti nepravi, obično se u tom slučaju kaže loš ). vidim neki su ovdje pomalo osjetljivi. to govori o njima ili o vama.

ja mislio da možeš podnijeti neke stvari. ali ...
Go to Top of Page
Page: of 678 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.17 seconds. Snitz Forums 2000