forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Kolekcija ludosti i zanimljivosti iz novina
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 678

lwood
Advanced Member



Colombia
46521 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/03/2015 : 11:44:06  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Amose nisi ovu vijest komentira (sa tvog portala )

http://www.bitno.net/vijesti/vatikan/stotine-tisuca-ljudi-sudjelovalo-u-akciji-hod-za-zivot/

posebno ovaj dio:
U tom je smislu nadbiskup Eguren zatražio ukidanje liječničkoga protokola koji se odnosi na obavljanje terapijskoga pobačaja u bolnicama, te istaknuo protivljenje Crkve prijedlogu zakona o nekažnjivosti pobačaja u slučajevima silovanja.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46521 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/03/2015 : 11:48:21  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://www.slobodnadalmacija.hr/Crna-kronika/tabid/70/articleType/ArticleView/articleId/279923/Default.aspx

jeb.š državu bez električne sidalice

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 27/03/2015 : 13:44:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Psihijatar Vlado Jukić i psihologinja Tanja Jurin o mogućem stanju dopilota samoubojice i njegovim motivima:


http://www.tportal.hr/vijesti/znanost/375400/Tko-ubija-149-ljudi-depresivac-ili-psihopat.html


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 27/03/2015 14:41:11
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11663 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 27/03/2015 : 14:54:37  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Čovjek je bio psihički labilan, blago rečeno. U njegovom stanu su pronađeni razni liječnički nalazi.
Na dan nesreće je bio na bolovanju, samo je to tajio poslodavcu.

Have mercy
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 27/03/2015 : 15:06:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Znam da je besmisleno komunicirati s bukvama, ali gdje bismo dospjeli kad bi se uvijek povlačili pred istima!


http://www.jutarnji.hr/glogoski-ima-sve-sto-je-prije-zelio--no-nije-sretan/1320096/





Drago Hedl
Smiješan neki čovac.
Jel to onaj što je Stepinca nazvao "krvnikom među svecima"?

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 27/03/2015 : 15:08:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

Amose nisi ovu vijest komentira (sa tvog portala )

http://www.bitno.net/vijesti/vatikan/stotine-tisuca-ljudi-sudjelovalo-u-akciji-hod-za-zivot/

posebno ovaj dio:
U tom je smislu nadbiskup Eguren zatražio ukidanje liječničkoga protokola koji se odnosi na obavljanje terapijskoga pobačaja u bolnicama, te istaknuo protivljenje Crkve prijedlogu zakona o nekažnjivosti pobačaja u slučajevima silovanja.



Žvakali smo tu temu više puta.

Nisam razumio na što ciljaš?
Ne vidim da je nadbiskup reka nešto drugačije od službenog stava.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.

Edited by - Amos on 27/03/2015 15:09:24
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 27/03/2015 : 15:51:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
quote:
Originally posted by Amos

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Znam da je besmisleno komunicirati s bukvama, ali gdje bismo dospjeli kad bi se uvijek povlačili pred istima!


http://www.jutarnji.hr/glogoski-ima-sve-sto-je-prije-zelio--no-nije-sretan/1320096/





Drago Hedl
Smiješan neki čovac.
Jel to onaj što je Stepinca nazvao "krvnikom među svecima"?




Ne, to je što novinar a što glavni urednik Glasa Slavonije, Slobodne Dalmacije, Ferala, Novog lista, londonskog War Reporta i Jutarnjeg lista.

To je i dobitnik nagrade za novinarsku izvrsnost koju dodjeljuje američki International Center for Journalists (2006), nagrade Srednjoeuropske inicijative za istraživačko novinarstvo (2008), nagrade Hrvatskog helsinškog odbora „Joško Kulušić” za širenje medijskih sloboda (2006), austrijske nagrade Erhard Busek za izniman doprinos međuetničkoj komunikaciji i pomirenju (2011), te srbijanske Nagrade Jug Grizelji (2012).

Napokon, to je i književnik, među ostalim autor i hvaljenih romana Donjodravska obala i Izborna šutnja.

No jasno mi je da iz tvoje žablje perspektive on može biti "smiješan neki čovac", no tu ti preostaje samo da podigneš nogu i pokušaš se potkovati.

Makar potkovati činjenicama, jer znam da ti u ostalom nema pomoći, osobito u onoj "međuetničkoj komunikaciji i pomirenju".

Kako rekoh, besmisleno je komunicirati s bukvama.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46521 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/03/2015 : 16:00:19  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Amos

quote:
Originally posted by lwood

Amose nisi ovu vijest komentira (sa tvog portala )

http://www.bitno.net/vijesti/vatikan/stotine-tisuca-ljudi-sudjelovalo-u-akciji-hod-za-zivot/

posebno ovaj dio:
U tom je smislu nadbiskup Eguren zatražio ukidanje liječničkoga protokola koji se odnosi na obavljanje terapijskoga pobačaja u bolnicama, te istaknuo protivljenje Crkve prijedlogu zakona o nekažnjivosti pobačaja u slučajevima silovanja.



Žvakali smo tu temu više puta.

Nisam razumio na što ciljaš?
Ne vidim da je nadbiskup reka nešto drugačije od službenog stava.



znači ti se slažeš sa izjavom ovoga lika koji traži kažnjavanje žena koje su pobacile nakon silovanja?
jel ti uopče kužiš koliko je to extremno?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 27/03/2015 : 16:04:28  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
quote:
Originally posted by Amos

Drago Hedl
Smiješan neki čovac.
Jel to onaj što je Stepinca nazvao "krvnikom među svecima"?



Ha, krvnik vjerojatno ipak nije bio. Ali kao što je rekao jedan jedan američki novinar na suđenju: "Ne možete četiri godine surađivati s monstruoznim, zločinačkim režimom, a poslije govoriti da vam je savjest čista."
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 27/03/2015 : 16:24:13  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
što god neko mislio o dragi

ovakav,onakav

muda mu nitko ne može zanijekati

dok su drugi žmirili i pravili se grbavi

on je perom razotkrivao

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 27/03/2015 : 16:25:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
quote:
Originally posted by VALTER

quote:
Originally posted by Amos

Drago Hedl
Smiješan neki čovac.
Jel to onaj što je Stepinca nazvao "krvnikom među svecima"?



Ha, krvnik vjerojatno ipak nije bio. Ali kao što je rekao jedan jedan američki novinar na suđenju: "Ne možete četiri godine surađivati s monstruoznim, zločinačkim režimom, a poslije govoriti da vam je savjest čista."



Surađivati?
Ti to Jakova Blaževića citiraš?

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 27/03/2015 : 16:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

quote:
Originally posted by Amos

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Znam da je besmisleno komunicirati s bukvama, ali gdje bismo dospjeli kad bi se uvijek povlačili pred istima!


http://www.jutarnji.hr/glogoski-ima-sve-sto-je-prije-zelio--no-nije-sretan/1320096/





Drago Hedl
Smiješan neki čovac.
Jel to onaj što je Stepinca nazvao "krvnikom među svecima"?




Ne, to je što novinar a što glavni urednik Glasa Slavonije, Slobodne Dalmacije, Ferala, Novog lista, londonskog War Reporta i Jutarnjeg lista.

To je i dobitnik nagrade za novinarsku izvrsnost koju dodjeljuje američki International Center for Journalists (2006), nagrade Srednjoeuropske inicijative za istraživačko novinarstvo (2008), nagrade Hrvatskog helsinškog odbora „Joško Kulušić” za širenje medijskih sloboda (2006), austrijske nagrade Erhard Busek za izniman doprinos međuetničkoj komunikaciji i pomirenju (2011), te srbijanske Nagrade Jug Grizelji (2012).

Napokon, to je i književnik, među ostalim autor i hvaljenih romana Donjodravska obala i Izborna šutnja.

No jasno mi je da iz tvoje žablje perspektive on može biti "smiješan neki čovac", no tu ti preostaje samo da podigneš nogu i pokušaš se potkovati.

Makar potkovati činjenicama, jer znam da ti u ostalom nema pomoći, osobito u onoj "međuetničkoj komunikaciji i pomirenju".

Kako rekoh, besmisleno je komunicirati s bukvama.





Johnny, jako si neugodan.
Ne trebaš me vrijeđati čim napišem slovce kontra tvojih stavova.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 27/03/2015 : 18:08:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Freezing - Social Experiment - Homeless Child

https://www.facebook.com/video.php?v=824618380931283

Žao mi je što se ovaj video može pogledati samo na fejsu, pa su time zakinuti oni koji ga nemaju.

U videu koji traje 5 minuta sniman je dječak na cičoj zimi na ulici New Yorka, u kratkoj majici i po svemu se vidjelo da je beskućnik kome treba ljudska pomoć. Punih 5 minuta snimani su ljudi kako prolaze, okreću glave i prave se da ne vide. Prikazani su ljudi, ali nigdje ni traga čovječnosti.
Potom nailazi stariji beskućnik koji sjeda na pločnik do dječaka, priča s njim i skida svoju jaknu kojom ga ogrne da se ugrije..

Toliko je ganuo ekipu koja je snimala ovaj eksperiment da su mu prišli da se zahvale, da ga zagrle i dali su tada oni njemu nešto novčića, na što je sada dobri anđeo beskućnik brisao suzne oči ..

Izmiješale su mi se emocije gledajući ovaj video s onim što sam doživjela prije desetak dana i sama. Bila sam u jednom dućanu u gradu i gledala povrće, nije bila gužva, pored mene samo jedna žena i dečko, možda godinu, dvije stariji od mog sina. Mislila sam da su majka i sin jer mi se učinilo da s njom priča, ali mi se učinilo da i meni želi nešto reći. Skinem slušalice iz ušiju pa ga i pitam da li mi je nešto rekao. Ovo je sada najteže opisati..kako nije progovarao, ali govor tijela i ruke, skupljenih dlanova kao da moli i pritom se ..savija..kao da se klanja..i njegov ozbiljan izraz lica, oči.. Pa ga sama pitam da li mu treba novac - već prije toga sam se sjetila svih novinskih tekstova o djeci koja gladuju u školi..nisam razmišljala već sam mu pružila nešto kuna, sva zbunjena, pogođena, smotana.. On potom uzme mrkvu i nešto kikirikija i obavi vaganje i kako sam iza njega pošla izvagati nešto svoje, dječak učini nešto..bilo mi je strašno..znate onaj položaj u koji se vjernici spuštaju kad dođu do oltara, kao da će kleknuti da se poklone i on sklopljenih ruku učini to i da mi se nakloni..bila sam nijema, došlo mi da vrisnem, a znam da sam ga ujedno pitala što mu je, kako je, da li je gladan..misli su mi bile paralizirane i na blagajni odlučim da ću ga stići i zaustaviti da ga pitam mogu li mu kupiti nešto što želi pojesti i izjurim van ali ga nisam vidjela i jako mi je bilo žao što se prije toga nisam sjetila da ga zaustavim jer je bio sav plah nekako i smušen.. I ona žena za koju sam mislila da mu je majka, kad sam mu ja davala novčiće bila je još blizu i rekla da mu je dala par kuna, ali također glasom koji mi je potvrdio da je i ona potresena jer .. bilo je to nešto nesvakidašnje i potresno i ne govorim o takvim stvarima.

Ali ovaj video, i moja priča.. Ljudi, osvrćite se oko sebe. Možda se netko doista obraća vama jer je gladan i hladno mu je. Ponekad je dovoljno da se zaustavite, lijepu, toplu riječ uputite..jakna grije tijelo, ali toplina ljudskog bića kome je stalo, samo ona srca ugrije.



~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 27/03/2015 18:10:42
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 27/03/2015 : 18:14:18  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
http://www.index.hr/black/clanak/borna-rajic-ima-poruku-za-hrvate-mislite-da-ste-bolji-od-krista-ili-vam-je-komunizam-isprao-mozak/809967.aspx
a što reći...

poslala nam poruku

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 27/03/2015 : 18:18:18  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
http://www.24sata.hr/cudne-vijesti/rasipali-milijune-ovo-je-deset-najglupljih-dobitnika-na-lutriji-412157?utm_source=Vecernji&utm_medium=Blok&utm_campaign=Partnerski+portali
a nije ni ona stara loša:

dabogda imao,pa nemao

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 27/03/2015 : 18:18:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
@ Amos

Ma daj, kakvo vrijeđanje i neugoda, pa bukva je kvalitetno drvo od kojeg se pravi odličan namještaj. Napokon, reci ti meni da sam hrast ili, što ja znam, jablan, bor ili smreka, ma može i breza, i neću se nimalo uvrijediti.

Da sam napisao da je šteta bacati bisere pred svinje, ti bi rekao da sam neugodan i da vrijeđam jer navodim latinsku izreku.

A tko je tu zapravo neugodan, ja koji pejstam svjedočenje o nečijoj promjeni stava i mijenjanju strana jer mu sad odgovara ova i više se ne bori za makar i mrvicu medijske pozornosti kao onda, ili ti koji u nedostatku kontraargumenata potežeš ni manje ni više nego nečije mišljenje o Stepincu.

Koji kako god okreneš ipak jest bio kontroverzna osoba, bez obzira na motive njegovih djela.

Ali dosta o tome, da ne čačkamo mečku.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 27/03/2015 18:19:45
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 27/03/2015 : 18:22:48  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message
Ha, ko je uvijek glavni krivac price? Komunizam - naravno, ova je dobila pare pa misli da je najpametnija na svijetu. Lako je pisati po FB nego nesta uciniti... A po njezinoj ideologiji ljudi bi trebi da rade da bi placali Isusu, odnosno crkvi i njezinim vrijednim radnicima. Komunizam kao prvo nikome nije ispro mozak, pranje mozga se radi na drugi nacin. Stoji to da siromastvo ne trebaju da krive Boga, a sa druge strane mi se cini da dzabe optuzuje komunizam a kada se dobro zna ko i sta je danas krao. Da malo bolje procite socijalizam shvatila bi neke stvari, a ovako neka se ona i njezina Crkva gone, dobila pare pa hoce da se pravi pametna preko interneta optuzujuci ljude kakk su isprani komunizmom a ovako i onako im nije ni do cega, pa cak ni do komunizma a kamoli ha drugim stvarima...
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 27/03/2015 : 18:23:11  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
http://www.express.hr/drustvo/mami-je-svirao-na-gitari-kad-bi-se-ona-vratila-iz-polja-462#
a stara mu sva izmučena od kopanja kaže:

sviraj qurcu

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 27/03/2015 : 18:31:54  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ha, ko je uvijek glavni krivac price? Komunizam - naravno, ova je dobila pare pa misli da je najpametnija na svijetu. Lako je pisati po FB nego nesta uciniti... A po njezinoj ideologiji ljudi bi trebi da rade da bi placali Isusu, odnosno crkvi i njezinim vrijednim radnicima. Komunizam kao prvo nikome nije ispro mozak, [b]pranje mozga se radi na drugi nacin. [/b]Stoji to da siromastvo ne trebaju da krive Boga, a sa druge strane mi se cini da dzabe optuzuje komunizam a kada se dobro zna ko i sta je danas krao. Da malo bolje procite socijalizam shvatila bi neke stvari, a ovako neka se ona i njezina Crkva gone, dobila pare pa hoce da se pravi pametna preko interneta optuzujuci ljude kakk su isprani komunizmom a ovako i onako im nije ni do cega, pa cak ni do komunizma a kamoli ha drugim stvarima...


od sveg tvog literarnog uratka

ovo mi je zapelo za oko

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/03/2015 : 18:32:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Dosta politike, komunizma i svega drugog.
Prvo i posljednje upozorenje.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 27/03/2015 : 18:37:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Koja vrhunska muljaža i mazanje očiju.

http://www.24sata.hr/sokantno/u-crkvi-su-snimili-istjerivanje-sotone-iz-mlade-argentinke-411854

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 27/03/2015 : 18:41:26  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Dosta politike, komunizma i svega drugog.
Prvo i posljednje upozorenje.




Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 27/03/2015 : 19:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by izivko

Čovjek je bio psihički labilan, blago rečeno. U njegovom stanu su pronađeni razni liječnički nalazi.
Na dan nesreće je bio na bolovanju, samo je to tajio poslodavcu.



važno je da nije terorista

inače, nije da se naslađivam ali dao bi neznam šta da vidim šta putnici namjernici rade u zadnjim minutama života

oni nad ukrajinom nisu ni znali da ih je roknulo

za onu drugu sudbinu malezijskog aviona još se nezna

a ovde na ovom letu imali su dugih par poslednjih minuta

šta li su radili?

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 27/03/2015 : 19:23:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Freezing - Social Experiment - Homeless Child

https://www.facebook.com/video.php?v=824618380931283

Žao mi je što se ovaj video može pogledati samo na fejsu, pa su time zakinuti oni koji ga nemaju.



Vidimo ga i mi bez obraza.


Podsjetilo me na onaj drugi video prije vremena.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46521 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/03/2015 : 20:29:06  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://www.index.hr/vijesti/clanak/istrazitelji-u-soku-pronasli-400600-dijelova-zrtava-iz-airbusa-niti-jedno-tijelo-nije-u-komadu/809880.aspx

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 678 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.94 seconds. Snitz Forums 2000