forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Kolekcija ludosti i zanimljivosti iz novina
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 678

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/05/2015 : 12:30:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://www.index.hr/black/clanak/stigla-kraljevska-beba-kate-rodila-djevojcicu/817658.aspx

al komentari

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 02/05/2015 : 12:42:47  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Ajmo kladioničari... ime?

Moj listić: Victoria ili Diana... :)
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 02/05/2015 : 13:06:43  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by VALTER

Možda se iza pseudonima Zrinka K. krije naš Kruger?



je,moš mislit. taj ne zna ni rečenicu složit a kamoli poč u ovakve maštarije.
da si reka amos pa ajde.



Pa možda neki lektor i korektor oblikuje u rečenice njegove zbrkane misli.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 02/05/2015 : 14:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by Amos

A što drugo očekivati od pedera književnika Jergovićevskog usmjerenja (u naslovu govori sve o sebi: http://www.slobodnadalmacija.hr/Kultura/tabid/81/articleType/ArticleView/articleId/81070/Default.aspx)?

Kada mu Hrvatska već toliko smeta, neka vozi vani.
Velik je svijet, a u Hrvatskoj je dovoljno govana i bez ovakvih tipova s ustima punim otrova i podvala.




ničim izazvan si pretjerao i najvjerojatnije će te mlađo poslat na hlađenje
ali mene zadivljuje jedna stvar:
kakve veze s njim uopće ima jergović i kakvo je to jergovićevsko usmjerenje, jesi čitao što od njega da znaš (osim kolumni po novinama)




jergović je u mlađahnim danima bio neonacist. Što znači mrzitelj.
Za koliko se stupnjeva on o svojim shvaćanjima promijenio ?? ... u ničemu ...
Voli mržnju i u njoj svršava.

A vi svi odobravate izbacivanje Amosa??

... strašno ...



Dobar primjer si naveo.
Često su oni koji stalno druge optužuju za mržnju, mržnjom znatno više ispunjeni od onih koje optužuju.



Trenutno nemam vremena raspravljati o tome koliko je statistički ovo izbacivanje Amosa nepravedno, iako je to uvijek zanimljiva tema. Koliko se pojedinci ismijavaju moderatoru mladji a eto Amos bez ijednog valjanog razloga izleti. Valjda je razlog taj što ima drugačije i različito mišljenje o jednom piscu.
... strašno ...



ni meni jergović baš ne šmeka,draži mi je tomić

ali ovdje nije riječ o drukčijem mišljenju o tom piscu,već o načinu izražavanja tog mišljenja


što si čitao od jergovića, a što od tomića?

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 02/05/2015 : 14:58:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Ajmo kladioničari... ime?

Moj listić: Victoria ili Diana... :)

Elizabeth ili Diana

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 02/05/2015 : 15:43:53  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by Amos

A što drugo očekivati od pedera književnika Jergovićevskog usmjerenja (u naslovu govori sve o sebi: http://www.slobodnadalmacija.hr/Kultura/tabid/81/articleType/ArticleView/articleId/81070/Default.aspx)?

Kada mu Hrvatska već toliko smeta, neka vozi vani.
Velik je svijet, a u Hrvatskoj je dovoljno govana i bez ovakvih tipova s ustima punim otrova i podvala.




ničim izazvan si pretjerao i najvjerojatnije će te mlađo poslat na hlađenje
ali mene zadivljuje jedna stvar:
kakve veze s njim uopće ima jergović i kakvo je to jergovićevsko usmjerenje, jesi čitao što od njega da znaš (osim kolumni po novinama)




jergović je u mlađahnim danima bio neonacist. Što znači mrzitelj.
Za koliko se stupnjeva on o svojim shvaćanjima promijenio ?? ... u ničemu ...
Voli mržnju i u njoj svršava.

A vi svi odobravate izbacivanje Amosa??

... strašno ...



Dobar primjer si naveo.
Često su oni koji stalno druge optužuju za mržnju, mržnjom znatno više ispunjeni od onih koje optužuju.



Trenutno nemam vremena raspravljati o tome koliko je statistički ovo izbacivanje Amosa nepravedno, iako je to uvijek zanimljiva tema. Koliko se pojedinci ismijavaju moderatoru mladji a eto Amos bez ijednog valjanog razloga izleti. Valjda je razlog taj što ima drugačije i različito mišljenje o jednom piscu.
... strašno ...



ni meni jergović baš ne šmeka,draži mi je tomić

ali ovdje nije riječ o drukčijem mišljenju o tom piscu,već o načinu izražavanja tog mišljenja


što si čitao od jergovića, a što od tomića?


malo od jergovića,sarajevski marlboro i kolumne u jutarnjem.od tomića gotovo sve što je napisao,najjača mi je čudo u poskokovoj...

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 02/05/2015 : 16:24:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Razgovor s Anđelkom Martić, autoricom Pirga kojeg sam kao klinac obožavao i pročitao valjda 10 puta:


http://www.voxfeminae.net/strasne-zene/item/7676-andelka-martic





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 02/05/2015 : 16:26:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
ok, skoro ko i ja, ali obrnuto
ja sam vrlo rano shvatio da mi je tomić puno draži u kratkim formama, njegova vlaška posla i klasa optimist su briljantni
s druge strane, jergović je veliki pisac

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 02/05/2015 : 16:50:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
I meni su kod Tomića puno bolje i draže kratke forme, kratke priče i novinske kolumne koje često oblikuje kao humoreske.

Tako mi je još uvijek, a bojim se da će tako i ostati, najbolje što je napisao zbirka kratkih priča "Zaboravio sam gdje sam parkirao" iz 1997., sve redom odličnih i za njegov kasniji opus ozbiljnih storija.

U dugim formama ("Što je muškarac bez brkova", "Ništa nas ne smije iznenaditi", "Ljubav, struja, voda i telefon") on se uvijek gubi u puno slikovitih likova i često nategnutom populističkom tj. "narodskom" humoru, pa je sve nezgrapno i bez izrazitijeg smisla, a i cjeline su dosta rastresite.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 02/05/2015 : 16:57:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Ne Vlada, već neke glave bi trebale pasti.


DRAMA U VINKOVCIMA 'Upali su u
stan, tri malena brata skinuli do gola, ugurali ih u auto i odveli u 3 grada na posvajanje'

Odveli su ih kao da su roba, bez najave, bez pripreme. Socijalna je radnica utrčala u kuću, rekla da se pozdravimo s djecom jer odlaze zauvijek, skinula ih je do gola da vidi u kakvom su stanju, skupila im stvari i zdravstvene knjižice i odvela ih. Djeca su vrištala, prestravljeno su se zaletjela prema meni i vikala: ‘Ne daj nas, ne daj nas!’ Najmanjega mi je otrgnula iz naručja i zajedno s većima utrpala u auto

Centar za socijalnu skrb ih, tvrde, nije ni obavijestio da će se to dogoditi, a osim što su, kažu, bez ikakve pripreme 16. listopada ove godine istrgnuli dječake iz obitelji koju su smatrali svojom, istoga su ih dana i razdvojili i dali na posvojenje u tri različite obitelji u tri različita grada!

http://www.jutarnji.hr/bescutan-postupak-vinkovackog-centra-za-socijalnu-skrb--tri-brata-ugurali-u-auto-i-odveli-ih-u-3-grada-na-posvajanje-/1145362/

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/05/2015 : 19:02:36  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by nagor

Ajmo kladioničari... ime?

Moj listić: Victoria ili Diana... :)

Elizabeth ili Diana


Biti će Victoria.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/05/2015 : 19:05:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by igor 12


malo od jergovića,sarajevski marlboro i kolumne u jutarnjem.od tomića gotovo sve što je napisao,najjača mi je čudo u poskokovoj...


Odlična knjiga.
Ništa nas ne smije iznenaditi me uskoro čeka (stoji na stoliću kraj kreveta).

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/05/2015 : 19:12:19  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

ok, skoro ko i ja, ali obrnuto
ja sam vrlo rano shvatio da mi je tomić puno draži u kratkim formama, njegova vlaška posla i klasa optimist su briljantni
s druge strane, jergović je veliki pisac




quote:
Originally posted by Johnny Difool

I meni su kod Tomića puno bolje i draže kratke forme, kratke priče i novinske kolumne koje često oblikuje kao humoreske.

Tako mi je još uvijek, a bojim se da će tako i ostati, najbolje što je napisao zbirka kratkih priča "Zaboravio sam gdje sam parkirao" iz 1997., sve redom odličnih i za njegov kasniji opus ozbiljnih storija.

U dugim formama ("Što je muškarac bez brkova", "Ništa nas ne smije iznenaditi", "Ljubav, struja, voda i telefon") on se uvijek gubi u puno slikovitih likova i često nategnutom populističkom tj. "narodskom" humoru, pa je sve nezgrapno i bez izrazitijeg smisla, a i cjeline su dosta rastresite.





Meni je upravo suprotno. Tomić jest odličan kolumnist (za mene jedan od najboljih), ali Čudo u poskokovoj dragi i oni ulomci ostalih knjiga što sam pročitao su za koplje-dva bolji.
Jergovića, na žalost, nisam previše čitao. Ali sigurno hoću više u budućnosti.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 02/05/2015 : 19:22:42  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by igor 12


malo od jergovića,sarajevski marlboro i kolumne u jutarnjem.od tomića gotovo sve što je napisao,najjača mi je čudo u poskokovoj...


Odlična knjiga.
Ništa nas ne smije iznenaditi me uskoro čeka (stoji na stoliću kraj kreveta).


da odlična,urnebesna
pročitao sam ju u jednom šusu,bez stajanja

ova druga,ništa nas..nimalo ne zaostaje za njom,

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 02/05/2015 : 19:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Ajmo kladioničari... ime?

Moj listić: Victoria ili Diana... :)



kako je u zadnje vrijeme trend davati djeci neobična imena tipujem na

ili brankica ili verica

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/05/2015 : 20:50:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Ništa od toga, bit će Frida.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/05/2015 : 20:51:47  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Mare

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 02/05/2015 : 21:17:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Brunhilda.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 02/05/2015 : 21:24:08  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
Jel čitao tko najnoviji Tomićev roman, 'Veličanstveni Poskokovi'?
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/05/2015 : 22:40:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Ja sam je držao u ruci, ali sam kupnju odlučio odložiti dok cijena malo ne padne.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 03/05/2015 : 07:17:53  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message
http://www.jutarnji.hr/ante-tomic-uvjerili-smo-mlade-narastaje-kako-su-partizani-vecinom-bili-srbi--plus-sacica-nasih-izdajnika--/1341152/

Bravo, Tomiću!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 03/05/2015 : 07:46:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
http://worldtruth.tv/the-federal-government-will-put-you-up-in-this-haunted-ghost-town-if-you-dare/

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 03/05/2015 : 07:51:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
http://www.novi-svjetski-poredak.com/2013/07/19/tragicna-pogreska-ili-namjeran-plan-cijepljenjem-30-milijuna-ljudi-je-dobilo-zivi-virus-raka/

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/05/2015 : 09:42:28  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

http://www.novi-svjetski-poredak.com/2013/07/19/tragicna-pogreska-ili-namjeran-plan-cijepljenjem-30-milijuna-ljudi-je-dobilo-zivi-virus-raka/



ima dovoljno gluparija na ovom topicu i bez ovog sajta

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 03/05/2015 : 12:15:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

http://www.novi-svjetski-poredak.com/2013/07/19/tragicna-pogreska-ili-namjeran-plan-cijepljenjem-30-milijuna-ljudi-je-dobilo-zivi-virus-raka/

Daj smanji dozivljaj s kretenizmima koje nalazis na ovom sajtu.
I nemoj meni prodavat fintu "nije sve kako pisu" jer upravo ti vjerujes u ovakva sranja. Jer, jebiga, ti si probudjen, a mi na forumu smo ovce.

Trljam ruke.
Go to Top of Page
Page: of 678 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.06 seconds. Snitz Forums 2000