forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Kolekcija ludosti i zanimljivosti iz novina
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 678

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 02/02/2016 : 20:50:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
J
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Dva odlična komentara o mraku u koji upravo tonemo:


http://hr.n1info.com/a100946/Kolumne/Boris-Dezulovic/Koliko-antifasizma.html

http://www.jutarnji.hr/pise-vlado-vurusic-konzervativna-revolucija-i-kavansko-domoljublje/1510746/



Iz mraka smo sad počeli izlaziti.


sta nismo devedesete uzasli iz mraka? pa koliko nam treba? sta nije sve ukradeno i opljackano u zadnjih 25 godina? koliko jos ovi moraju ukrasti i upropastiti da mi izasli napokon iz toga mraka? jbt, nije im dosta 25 godina?? duze ce trajati dok nas tvoji sdp i hdz izvuku iz mraka, nego sto je mrak trajao:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 02/02/2016 : 20:56:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
ja bih izašao na balkon i triput glasno zavikao hasanbegović da taj, napokon krasni ministar kulture, donira sredstva nakladnicima koji će izbaciti izabrana djela Schmitta, Jungera, Gentilea, Klagesa... za početak.
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3377 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 02/02/2016 : 20:59:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message
Može mi netko objasniti zašto bi država uzimala ovo malo novaca šta zaradim iz mog džepa (zapravo ih ukrala) i onda ih davala nekakvim neprofitnim medijima?

Moram priznati da do prije par dana nisam ni znao da postoje nekakvi neprofitni mediji koji se financiraju parazitiranjem na proračunu.

Ali bojim se da rješenja nema, jer će samo političari jednu ekipu parazita zamijeniti drugom ekipom parazita...
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 02/02/2016 : 21:00:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

J
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by Johnny Difool

Dva odlična komentara o mraku u koji upravo tonemo:


http://hr.n1info.com/a100946/Kolumne/Boris-Dezulovic/Koliko-antifasizma.html

http://www.jutarnji.hr/pise-vlado-vurusic-konzervativna-revolucija-i-kavansko-domoljublje/1510746/



Iz mraka smo sad počeli izlaziti.


sta nismo devedesete uzasli iz mraka? pa koliko nam treba? sta nije sve ukradeno i opljackano u zadnjih 25 godina? koliko jos ovi moraju ukrasti i upropastiti da mi izasli napokon iz toga mraka? jbt, nije im dosta 25 godina?? duze ce trajati dok nas tvoji sdp i hdz izvuku iz mraka, nego sto je mrak trajao:)


Ma što je to 25 godina, još bar 25, tek toliko da budemo 100% sigurni da više ničeg nema :)
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 02/02/2016 : 21:08:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by Poncho

Može mi netko objasniti zašto bi država uzimala ovo malo novaca šta zaradim iz mog džepa (zapravo ih ukrala) i onda ih davala nekakvim neprofitnim medijima?

Moram priznati da do prije par dana nisam ni znao da postoje nekakvi neprofitni mediji koji se financiraju parazitiranjem na proračunu.

Ali bojim se da rješenja nema, jer će samo političari jednu ekipu parazita zamijeniti drugom ekipom parazita...



tako ti je to poncho, plaćaš što konzumiraš prednosti države

rješenja nema, ali ima boljeg rješenja: bolje da dobiju oni koji se meni sviđaju, nego oni koji se sviđaju... kikiju
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3377 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 02/02/2016 : 21:39:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by Poncho

Može mi netko objasniti zašto bi država uzimala ovo malo novaca šta zaradim iz mog džepa (zapravo ih ukrala) i onda ih davala nekakvim neprofitnim medijima?

Moram priznati da do prije par dana nisam ni znao da postoje nekakvi neprofitni mediji koji se financiraju parazitiranjem na proračunu.

Ali bojim se da rješenja nema, jer će samo političari jednu ekipu parazita zamijeniti drugom ekipom parazita...



tako ti je to poncho, plaćaš što konzumiraš prednosti države

rješenja nema, ali ima boljeg rješenja: bolje da dobiju oni koji se meni sviđaju, nego oni koji se sviđaju... kikiju



Prednosti države su recimo snage reda, zdravstvo, obrazovni sustav... al neki portal protuha sa filozofskog bogme nije nikakva prednost države...

Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 02/02/2016 : 21:44:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by stinky



rješenja nema, ali ima boljeg rješenja: bolje da dobiju oni koji se meni sviđaju, nego oni koji se sviđaju... kikiju



bez brige stinky, socijalistička radnička partija hrvatske (SRP) je trenutačno na marginama. bez brige. ali jednom... možda... opet.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 02/02/2016 : 21:45:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
@poncho

ma jasno, al' ovisi koje su provenijencije ti nadgraditelji;)
ako rade za hrvatsku stvar i razmišljaju mojom glavom, onda može

Edited by - stinky on 02/02/2016 21:45:36
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 02/02/2016 : 21:52:37  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by Poncho

Može mi netko objasniti zašto bi država uzimala ovo malo novaca šta zaradim iz mog džepa (zapravo ih ukrala) i onda ih davala nekakvim neprofitnim medijima?

Moram priznati da do prije par dana nisam ni znao da postoje nekakvi neprofitni mediji koji se financiraju parazitiranjem na proračunu.

Ali bojim se da rješenja nema, jer će samo političari jednu ekipu parazita zamijeniti drugom ekipom parazita...



tako ti je to poncho, plaćaš što konzumiraš prednosti države

rješenja nema, ali ima boljeg rješenja: bolje da dobiju oni koji se meni sviđaju, nego oni koji se sviđaju... kikiju


Pobrinut će se Zlatkec da to tako bude, uopće ne sumnjam u to :)
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3377 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 02/02/2016 : 22:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

@poncho

ma jasno, al' ovisi koje su provenijencije ti nadgraditelji;)
ako rade za hrvatsku stvar i razmišljaju mojom glavom, onda može



Za hrvatsku stvar radiš tako da pridonosiš proračunu a ne parazitiraš na njemu.


Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 02/02/2016 : 22:48:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:
Originally posted by Poncho

quote:
Originally posted by stinky

@poncho

ma jasno, al' ovisi koje su provenijencije ti nadgraditelji;)
ako rade za hrvatsku stvar i razmišljaju mojom glavom, onda može



Za hrvatsku stvar radiš tako da pridonosiš proračunu a ne parazitiraš na njemu.




auuu... a stinky upravo, možesereći, "parazitira" na proračunu.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 02/02/2016 : 22:58:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
ti si lud, radim, rovovski, najkrvavije... sve za hrvatsku stvar
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 02/02/2016 : 23:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
da, da, treniraš nove generacije hrvata...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/02/2016 : 23:32:09  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Slijedeći post koji bude imao veze sa politikom rezultirati će udaljavanjem sa foruma.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 03/02/2016 : 11:08:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
A kad narastem bit ću Rolls Royce!


http://www.index.hr/black/clanak/hrvat-u-utrci-za-predsjednika-sada-obecava-brda-i-doline-ako-pobijedim-okupit-cu-pink-floyd/872457.aspx





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 03/02/2016 : 12:32:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Hrenovke a i puno toga ostalog više nikad neće u moj tanjur.


http://www.jutarnji.hr/video--skandal-u-srbiji-radnik-iz-mesne-industrije-objavio-snimke-koje-pokazuju-kako-se-pokvareno-meso-melje-za-hrenovke-/1512675/







Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 03/02/2016 : 13:17:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
To te ja pitam! Živjela nastava engleskog jezika!


http://www.index.hr/black/clanak/nove-metode-ucenja-gole-uciteljice-motiviraju-ucenike/872483.aspx





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2946 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 03/02/2016 : 13:58:23  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
The 15 Stupidest Lies From the Last Republican Debate



Šou

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 03/02/2016 : 23:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Članak nije bitan, pogledajte tu facu:
http://www.jutarnji.hr/paar--nisu-me-htjeli-u-timu-za-kurikulum--ministarstvo--nije-se-prijavio/1512411/

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 03/02/2016 : 23:43:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Koliko samo treba vježbe da se to uspije napraviti.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 03/02/2016 : 23:45:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

Koliko samo treba vježbe da se to uspije napraviti.



to je urođeno

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 04/02/2016 : 00:05:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Leo Vladimirovich

Leonardo DiCaprio could star as Putin in new movie

http://rbth.com/arts/2016/02/03/leonardo-dicaprio-to-star-as-putin-in-new-movie_564497

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/02/2016 : 15:57:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
http://www.jutarnji.hr/jeziva-snimka--lijecnici-u-soku--u-povijesti-medicine-nismo-vidjeli-nesto-slicno--svaki-dan-iz-uha-joj-izlazi-desetak-mravi--napravili-su-gnijezdo-/1513643/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 04/02/2016 : 21:22:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message
Evo o cemu smo mi danas na kavi razgovarali.

Jedan tip, 30 godina Njemac, je u Kielu prije par tjedana silovao dijete od pet godina, u vrticu. Policija to istraziva ali ga nije uhapsila, mada je sto posto ocigledno da je on to napravio. Pustili su ga slobodnog. Taj tip je prije tri cetri dana na igralistu namamio u svoj stan jedno sedmogodisnje dijete i takodjer ga je silovao. Sad je uhapsen i murija je priznala da je pogrijesila. Na vijestima rekose da mu za ta dva slucaja, "prijete cak cetri godine zatvora". Znaci, nako dvije i po godine opet slobodna zvijer.

Proklinjem zapad i za sve sto taj zapad stoji! Svi upravo znamo kako je do toga doslo, al sutimo.

http://www.spiegel.de/panorama/justiz/kiel-sozialdezernent-raeumt-im-missbrauchsfall-versaeumnisse-ein-a-1075747.html

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 05/02/2016 : 01:43:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

Evo o cemu smo mi danas na kavi razgovarali.

Jedan tip, 30 godina Njemac, je u Kielu prije par tjedana silovao dijete od pet godina, u vrticu. Policija to istraziva ali ga nije uhapsila, mada je sto posto ocigledno da je on to napravio. Pustili su ga slobodnog. Taj tip je prije tri cetri dana na igralistu namamio u svoj stan jedno sedmogodisnje dijete i takodjer ga je silovao. Sad je uhapsen i murija je priznala da je pogrijesila. Na vijestima rekose da mu za ta dva slucaja, "prijete cak cetri godine zatvora". Znaci, nako dvije i po godine opet slobodna zvijer.

Proklinjem zapad i za sve sto taj zapad stoji! Svi upravo znamo kako je do toga doslo, al sutimo.

http://www.spiegel.de/panorama/justiz/kiel-sozialdezernent-raeumt-im-missbrauchsfall-versaeumnisse-ein-a-1075747.html



Vjerujem da majka jednog od te djece smakne metkom u potiljak počinitelja, dobila bi mnogo više godina, zar ne?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page
Page: of 678 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.88 seconds. Snitz Forums 2000