forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Kolekcija ludosti i zanimljivosti iz novina
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 678

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 23/09/2016 : 17:17:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Mislim, dakle jebi ga...

Ne znam ide li uz ovo facepalm ili LOL?


http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Od-Aljaske-do-Meksika-Zeljka-Markic-trazi-od-Meksikanaca-da-zastite-instituciju-braka





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/09/2016 : 19:33:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://www.index.hr/black/clanak/u-gospicu-odrzano-prvo-gay-vjencanje/921450.aspx

a di če nego u gospiču. ličko rukovanje i te šeme

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 23/09/2016 : 19:56:20  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

http://www.index.hr/black/clanak/u-gospicu-odrzano-prvo-gay-vjencanje/921450.aspx

a di če nego u gospiču. ličko rukovanje i te šeme



Taman me preteknu

http://www.vecernji.hr/hrvatska/prvo-gay-vjencanje-u-gospicu-iznenadit-ce-vas-tko-su-sretni-mladenci-1115950

I sad neka netko kaže nešto kontra Like
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 24/09/2016 : 10:40:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Kao da čitam post stanovitog forumaša od jučer.


http://hr.n1info.com/a151465/Vijesti/Glasnovic-Na-Filozofskom-razmazena-derista-recikliranih-komunista-izvode-preformans-to-se-rjesava.html


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/09/2016 : 18:21:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
otiša je i korak dalje

http://www.index.hr/vijesti/clanak/foto-nakon-sto-je-napao-studente-glasnovic-otisao-na-misu-za-ustaske-zlocince/921606.aspx

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 24/09/2016 : 19:14:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
Koja je legenda general, dobro ih je opleo!
Na Filozofskom se potukle dvije frakcije partije pa zabavljaju narod.
Što god da na kraju od njih ispadne, situacija je win-win

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/09/2016 : 19:19:50  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Jedan od onih domoljuba koji jedva znaju pričati hrvatski.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/09/2016 : 19:36:13  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
zato amos svršava šta če se kbf ugurat na ff

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Edited by - lwood on 24/09/2016 19:39:22
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7793 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 24/09/2016 : 19:43:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Jedan od onih domoljuba koji jedva znaju pričati hrvatski.

...ajde ovih naših domaćih domoljuba nisu krivi što ne vide dalje svoga nosa, ali ti iz dijaspore su mi najdraži. Otprilike ko da ja guzim kurve po brazilu i derem se kako ljubim i obožavam svoju jadnu i vridnu ženu u hrvatskoj.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/09/2016 : 19:51:36  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

zato amos svršava šta če se kbf ugurat na ff


Jer bi to moglo pomoći širenju njegovih nakaradnih antisekularnih stavova.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/09/2016 : 19:58:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by lwood

zato amos svršava šta če se kbf ugurat na ff


Jer bi to moglo pomoći širenju njegovih nakaradnih antisekularnih stavova.



točno. glavna im je maštarija vjerska država.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7793 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 24/09/2016 : 20:08:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
Catholic State of Croatia and Herzegovina. :P

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6603 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 24/09/2016 : 21:55:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by tinton

Jedan od onih domoljuba koji jedva znaju pričati hrvatski.

...ajde ovih naših domaćih domoljuba nisu krivi što ne vide dalje svoga nosa, ali ti iz dijaspore su mi najdraži. Otprilike ko da ja guzim kurve po brazilu i derem se kako ljubim i obožavam svoju jadnu i vridnu ženu u hrvatskoj.



Konju, ako će ti pomoći Željko Glasnović je iz Zagreba i jedan dio rata je bio u Hrvatskoj pa u BiH.
I vas trojica-četvorica se ovdje zatvorili i jedan drugog komentarima zadovoljavate. Samo se malo odmaknite i pogledajte koliko bolesno izgledate. Možete i na fb tako grupu napraviti, volja vam javnu ili tajnu. Ovako se samo sramotite.
A na svoj odgovor nećeš dobit protuodgovor jer ne mijenjam mišljenja zatucanih a kad razmjenjujem više volim u otvorenoj grupi gdje obje strane imaju municiju a ne vas 3-4. Kako vam ne dosadi ja se pitam?

loading...
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 24/09/2016 : 22:01:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by Amos

Koja je legenda general, dobro ih je opleo!
Na Filozofskom se potukle dvije frakcije partije pa zabavljaju narod.
Što god da na kraju od njih ispadne, situacija je win-win



odavno nije bilo ovako gnjusnog izljeva mržnje i gluposti u javnom prostoru
a tebi je to 'dobro ih je opleo'
svaka čast moj amose

a što se tiče kbf-a i drugog predmeta na filozofskom, to sad mogu zaboraviti
ovi studenti i dlakave studentice (ili profesorice - to nisam ubrao do kraja) su obranile osnovne i srednje škole od najezde kaptolskih profesora hrvatskog, povijesti, engleskog...

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6603 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 24/09/2016 : 22:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message
Malo je još tih obrana... Počeli su se sređivati birački spiskovi, ne glasaju partizani u 130. godini, nema više autobusa iz Srbije (koji naravno komunjarama nisu smetali iako su gora stvar od dijaspore), a tinton i takvi su izuzetak. Sve ide na desno pa tko ne može trpit uvijek se lako ubiti

loading...
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 24/09/2016 : 22:12:43  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Smatram bezobraznim ove komentare na račun Glasnovićeva domoljublja. Ne slažem se s njegovom retorikom zadnjih dana, ali čovjeka sam imao priliku upoznati prije 25 godina i to što su on i brat prošli zaaslužuje barem neki minimum poštovanja. Koliko su ove njegove izjave ovih dana neprihvatljive ovi komentari na njegov račun su još gori.

Tu sad neki kritiziraju mise koje pohodi, a nisu se ni jednom rječju javili kad se stanoviti političar zarad glasova dičio djedovom ulogom, a kojeg je inače dugo tajio. Na kraju krajeva, mise neće mijenjati činjenice tko je što radio u svoje vrijeme.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7793 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 24/09/2016 : 22:15:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by tinton

Jedan od onih domoljuba koji jedva znaju pričati hrvatski.

...ajde ovih naših domaćih domoljuba nisu krivi što ne vide dalje svoga nosa, ali ti iz dijaspore su mi najdraži. Otprilike ko da ja guzim kurve po brazilu i derem se kako ljubim i obožavam svoju jadnu i vridnu ženu u hrvatskoj.



Konju, ako će ti pomoći Željko Glasnović je iz Zagreba i jedan dio rata je bio u Hrvatskoj pa u BiH.
I vas trojica-četvorica se ovdje zatvorili i jedan drugog komentarima zadovoljavate. Samo se malo odmaknite i pogledajte koliko bolesno izgledate. Možete i na fb tako grupu napraviti, volja vam javnu ili tajnu. Ovako se samo sramotite.
A na svoj odgovor nećeš dobit protuodgovor jer ne mijenjam mišljenja zatucanih a kad razmjenjujem više volim u otvorenoj grupi gdje obje strane imaju municiju a ne vas 3-4. Kako vam ne dosadi ja se pitam?

hvala na epitetu, nisam ni mislio na njega nego na one koji su ga izabrali. Nastavi uzivat u njegovim mudrostima poput ove da se komunizam genetski prenosi pa nas obraduj nekom novom pravednickom izdrkotinom od upisa.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 24/09/2016 : 22:36:07  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by tinton

Jedan od onih domoljuba koji jedva znaju pričati hrvatski.

...ajde ovih naših domaćih domoljuba nisu krivi što ne vide dalje svoga nosa, ali ti iz dijaspore su mi najdraži. Otprilike ko da ja guzim kurve po brazilu i derem se kako ljubim i obožavam svoju jadnu i vridnu ženu u hrvatskoj.



Konju, ako će ti pomoći Željko Glasnović je iz Zagreba i jedan dio rata je bio u Hrvatskoj pa u BiH.
I vas trojica-četvorica se ovdje zatvorili i jedan drugog komentarima zadovoljavate. Samo se malo odmaknite i pogledajte koliko bolesno izgledate. Možete i na fb tako grupu napraviti, volja vam javnu ili tajnu. Ovako se samo sramotite.
A na svoj odgovor nećeš dobit protuodgovor jer ne mijenjam mišljenja zatucanih a kad razmjenjujem više volim u otvorenoj grupi gdje obje strane imaju municiju a ne vas 3-4. Kako vam ne dosadi ja se pitam?



Zato se klonim svaštare i 98% mojih postova je van nje..
Pogledaj ove izjave - da general Glasnović jedva priča hrvatski..
Ovo ne treba ni komentirati.. Tresli ste se u ratu kao miševi a sada jednom hrvatskom generalu ovako reći... Hahahaha... Nije vrijedno odgovora... Stvarno nije.. Da se ispred ovakvih pojavi general Glasnović i sa 80 godina života napunili bi gaće. Lako je sada ovako pričati na forumu.... Ali, OK, pričajte...
Plenković će vas onako lijepo u rukavicama "postrojiti"..
Evo, prvi posjet bit će BiH..
Hercegovini, koja vam je trn u oku.. Našoj dijaspori..
Pogledajte čovjeka, diplomat, načitan, pametan, pravi Kršćanin...
Ljevica potonula... Od izbora se niste čuli....
Bit će mi zadovoljstvo popiti kavicu s njim kad završi ovu formalnost s formiranjem vlade (od najboljeg mi prijatelja zet. Ja, on i mali sin od Andreja nekoliko puta ovog ljeta na igralištu)
Budem poslao fotku.......

Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19387 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/09/2016 : 22:53:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by kucak



Zato se klonim svaštare i 98% mojih postova je van nje..
Pogledaj ove izjave - da general Glasnović jedva priča hrvatski..
Ovo ne treba ni komentirati.. Tresli ste se u ratu kao miševi a sada jednom hrvatskom generalu ovako reći... Hahahaha... Nije vrijedno odgovora... Stvarno nije..

Eto, nisam bio živ tada, ali da, vjerojatno bih se u ratu tresao kao prut. To je odlika normalnog ljudskog bića.


Plenković će vas onako lijepo u rukavicama "postrojiti"..

Samo neka on postrojava, može to raditi do prvih izgubljenih izbora, kad odlazi na smetlište povijesti, kao i svi predsjednici HDZ-a prije njega.

Evo, prvi posjet bit će BiH..
Hercegovini, koja vam je trn u oku.. Našoj dijaspori..

Hercegovina nije dijaspora.




Nadam se da nisi toliki domoljub da odbijaš čitati crvena slova.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/09/2016 : 22:59:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
valjda misli na beha. Hercegovina ka samostalna država ne postoji.
i šta nas kucku briga s kim ti ideš na crne mise?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/09/2016 : 23:16:09  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Mislim, dakle jebi ga...

Ne znam ide li uz ovo facepalm ili LOL?


http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Od-Aljaske-do-Meksika-Zeljka-Markic-trazi-od-Meksikanaca-da-zastite-instituciju-braka








išla se nažderat tortilla.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 24/09/2016 : 23:18:40  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message
Moj dobri Tinton - četiri je godine do prvih sljedećih izbora..
Lakoća kojom je unaprijed izgubljene izbore dobio jednostavno obara s nogu - probudio se hrvatski narod...
I naravno da ide u BiH kao pravi domoljub..
I, da, i ja sam se tresao u ratu, naravno kao svako normalno ljudsko biće, ali nisi dovršio do kraja svoj odgovor - bi li danas ispred generala Glasnovića rekao da on ne zna hrvatski? Ja mu se klanjam kao i svakom branitelju, jer sam bio jako prestrašen u ratu, 11 godina sam imao... Ne da mu ne bih to rekao, nego bih mu rekao - hvala generale.. Evo kažem mu hvala i na ovom forumu gdje me ni ne čuje, a ni ne vidi - kao što bi svatko normalan trebao...
lwood - kavica s premijerom (velikim kršćaninom btw) - neprocjenjivo

Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11688 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 24/09/2016 : 23:20:54  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Već sam negdje rekao: Dalmacija donijela HDZ-u 15 ili 16 mandata.
Hvala im!

Have mercy
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46544 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/09/2016 : 23:49:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by kucak

Moj dobri Tinton - četiri je godine do prvih sljedećih izbora..
Lakoća kojom je unaprijed izgubljene izbore dobio jednostavno obara s nogu - probudio se hrvatski narod...
I naravno da ide u BiH kao pravi domoljub..
I, da, i ja sam se tresao u ratu, naravno kao svako normalno ljudsko biće, ali nisi dovršio do kraja svoj odgovor - bi li danas ispred generala Glasnovića rekao da on ne zna hrvatski? Ja mu se klanjam kao i svakom branitelju, jer sam bio jako prestrašen u ratu, 11 godina sam imao... Ne da mu ne bih to rekao, nego bih mu rekao - hvala generale.. Evo kažem mu hvala i na ovom forumu gdje me ni ne čuje, a ni ne vidi - kao što bi svatko normalan trebao...
lwood - kavica s premijerom (velikim kršćaninom btw) - neprocjenjivo



i šta bi sad triba? nasmijat se? reč da me boli q s kim piješ kavu?
mislin ok,tebe to fascinira ,napaljuje ,šta li več.
jel teško svatit da nekog to ne impresionira?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

kucak
Average Member



Niue
757 Posts

Member since 03/02/2011

Posted - 24/09/2016 : 23:59:12  Show Profile Show Extended Profile  Send kucak a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by kucak

Moj dobri Tinton - četiri je godine do prvih sljedećih izbora..
Lakoća kojom je unaprijed izgubljene izbore dobio jednostavno obara s nogu - probudio se hrvatski narod...
I naravno da ide u BiH kao pravi domoljub..
I, da, i ja sam se tresao u ratu, naravno kao svako normalno ljudsko biće, ali nisi dovršio do kraja svoj odgovor - bi li danas ispred generala Glasnovića rekao da on ne zna hrvatski? Ja mu se klanjam kao i svakom branitelju, jer sam bio jako prestrašen u ratu, 11 godina sam imao... Ne da mu ne bih to rekao, nego bih mu rekao - hvala generale.. Evo kažem mu hvala i na ovom forumu gdje me ni ne čuje, a ni ne vidi - kao što bi svatko normalan trebao...
lwood - kavica s premijerom (velikim kršćaninom btw) - neprocjenjivo



i šta bi sad triba? nasmijat se? reč da me boli q s kim piješ kavu?
mislin ok,tebe to fascinira ,napaljuje ,šta li več.
jel teško svatit da nekog to ne impresionira?



Koliko lajete protiv crkve, generala, domovinskog rata, dijaspore, abortusa itd itd itd tija san vam reći da će mi biti užitak popiti kavicu s premijerom koji je svaku nedjelju na svetoj misi, koji drži do hrvata u dijaspori, koji je protiv abortusa, koji poštuje generale i branitelje i koji drži do svega onoga što vama manjini nije drago ni milo, ali što bi bar trebali poštovati jer živite u takvoj državi koja poštuje sve to. Nitko vas ne dira, ali ne lajte vas par tisuća kučaka na milijune vukova. Eto, tija san vam reći da je Hrvatska izabrala pravog premijera, svoga premijera, kojeg Europa i svijet vole... Ruku ću mu slomiti kako ću je stisnuti od ponosa kakvog smo premijera dobili.

Ispravljeno! Dok ne smislim nešto bolje..
Go to Top of Page
Page: of 678 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.12 seconds. Snitz Forums 2000