forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Kolekcija ludosti i zanimljivosti iz novina
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 678

Kruger
Advanced Member



Croatia
16877 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/04/2020 : 12:02:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Kruger

nagore, krivo se sjećaš. Rekao sam da nema dovoljno dokaza ni za jednu ni za drugu tezu..




Evo pišem, a ni sam ne znam zbog čega, pošto znam odgovor...


Kako misliš nema dokaza ni za jednu tezu?
Mislim, razumem ja svakakve teorije i ja sam verujem u svakakve gluposti (eto, meni je teorija o Inženjerima koji su stvorili ljude veoma bliska), ali neke stvari ne shvatam. Kako nema dokaza?



Nisam dovoljno stručan da mogu procijeniti koja je teorija ispravnija, obje običnom laiku djeluju uvjerljivo.
Niti me to brine.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37432 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/04/2020 : 12:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Kako mozes tvrditi takve gluposti!?

Pa sve vise prilika imamo za polijetanje na rub svemira i tamo se mozes sam uvjeriti kako izgleda ovaj nas planet... jedino ako svojim ocima ne vjerujes i mislis da si na nekom tripu.

Isto se najlakse moze dokazati starost kamenina i fosila na ovoj planeti (studirao sam geologiju nekoliko godina, ali nemam volje zamarati se time, oces mu ti lwoode opsirnije odgovoriti, a moze i kasikar Paro ).


Molim te Krugeru, nemoj tako olako pisati gluposti. Barem na u ovo vrijeme.

Eto, a mozda dinosauri i dalje teturaju kojim djelom ove planete, mozda postoji Cthulhu, mozda grof Drakula i dalje zivi, uvjeri me u suprotno.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16877 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/04/2020 : 12:18:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


Kako mozes tvrditi takve gluposti!?

Pa sve vise prilika imamo za polijetanje na rub svemira i tamo se mozes sam uvjeriti kako izgleda ovaj nas planet... jedino ako svojim ocima ne vjerujes i mislis da si na nekom tripu.

Isto se najlakse moze dokazati starost kamenina i fosila na ovoj planeti (studirao sam geologiju nekoliko godina, ali nemam volje zamarati se time, oces mu ti lwoode opsirnije odgovoriti, a moze i kasikar Paro ).


Molim te Krugeru, nemoj tako olako pisati gluposti. Barem na u ovo vrijeme.

Eto, a mozda dinosauri i dalje teturaju kojim djelom ove planete, mozda postoji Cthulhu, mozda grof Drakula i dalje zivi, uvjeri me u suprotno.








Evo očiti primjer frustriranosti, ti bi na silu htio da ja nešto prihvatim, nešto što je meni sasvim svejedno i nebitno. Više me brine koliko će biti komaraca na ljeto nego kakvog je zemlja oblika. To saznati mi je nešto najzadnjije na svijetu zbog toga što sam svjestan da velika većina nas smrtnika uvjeriti se u bilo što od toga neće imati priliku.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 15/04/2020 : 12:26:38  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Kruger

nagore, krivo se sjećaš. Rekao sam da nema dovoljno dokaza ni za jednu ni za drugu tezu..




Evo pišem, a ni sam ne znam zbog čega, pošto znam odgovor...


Kako misliš nema dokaza ni za jednu tezu?
Mislim, razumem ja svakakve teorije i ja sam verujem u svakakve gluposti (eto, meni je teorija o Inženjerima koji su stvorili ljude veoma bliska), ali neke stvari ne shvatam. Kako nema dokaza?



Nisam dovoljno stručan da mogu procijeniti koja je teorija ispravnija, obje običnom laiku djeluju uvjerljivo.
Niti me to brine.



Evo vidiš. Iako misliš da si sad dao pametan odgovor kojim dokazuješ svoj "kritički um" u biti si se diskvalificirao iz svake ozbiljnije debate.

Isti problem je prisutan i medju učenicima. Ne razlikuju "kritičko razmišljanje" i vjerovanje u gluposti.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37432 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/04/2020 : 12:27:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message



Ukazem ti na to da barem danas imas hrpu dokaza, a ti "ne bi htio na silu nesto prihvatiti".


Ja sam ti ukazao na to da ne treba pisati gluposti tipa "Rekao sam da nema dovoljno dokaza ni za jednu ni za drugu tezu a meni je svejedno jel ravna, okrugla ili kockasta." Izvini, ali to su gluposti, da ne kazem nesto konkretnije. Mislim, mozes ti vjerovati da je Zemlja nastala prije 5-6k godina te da je ravna ploca sa koje mozes pasti (iako u svemiru nema gravitacije - ok, ima "mikrogravitacija" - i gore/dole sjever/jug ), nitko ti ne brani. Ali barem nas postedi i ne pisi takve gluposti ovdje na forumu, inace ce nas vise trebati koristiti funkciju ignore jer takve gluposti bole mozak.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 15/04/2020 12:37:45
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5655 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 15/04/2020 : 12:30:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

To saznati mi je nešto najzadnjije na svijetu zbog toga što sam svjestan da velika većina nas smrtnika uvjeriti se u bilo što od toga neće imati priliku.



Kontradiktoran si Krugeru, tvrdiš da je većina loše informirana zbog goleme količine dezinformacija kojima su izloženi, ti se trudiš čitati više izvora, a s druge strane kažeš da te određene informacije ni ne zanimaju jer ih ne možeš osobno provjeriti.

Smatram da nisu svi izvori isti. Onaj koga to stvarno zanima, lako pronađe vjerodostojne izvore informacija.

Treba razlikovati informacije od stavova izrečenih u kolumnama, primjerice, ali i to nije neka posebna nauka.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16877 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/04/2020 : 12:37:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by Kruger

To saznati mi je nešto najzadnjije na svijetu zbog toga što sam svjestan da velika većina nas smrtnika uvjeriti se u bilo što od toga neće imati priliku.



Kontradiktoran si Krugeru, tvrdiš da je većina loše informirana zbog goleme količine dezinformacija kojima su izloženi, ti se trudiš čitati više izvora, a s druge strane kažeš da te određene informacije ni ne zanimaju jer ih ne možeš osobno provjeriti.

Smatram da nisu svi izvori isti. Onaj koga to stvarno zanima, lako pronađe vjerodostojne izvore informacija.

Treba razlikovati informacije od stavova izrečenih u kolumnama, primjerice, ali i to nije neka posebna nauka.



Nisam kontradiktoran. Postoje vijesti manje važnosti za običnog smrtnika i veće važnosti, plus znanje čitanja između redova. Na primjer ja nikad nisam vidio Australiju, ali vjerujem da postoji. Niti osporavam putovanje ljudi u svemir kako mi se želi imputirati jer se na primjer poli po običaju pogubio. Saznanje kakao Zemlja izgleda nije neka previše bitna informacija jer si ne možeš pomoći kako god ona izgledala. Htjeti saznati je uredu, ja sam prije pojave tvrdnji da je zemlja ravna vjerovao da je okrugla, sad nisam siguran, ali se ne opterećujem, baš mi je to jako bitno i trebam trošiti vrijeme za to.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16877 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/04/2020 : 12:39:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Kruger

nagore, krivo se sjećaš. Rekao sam da nema dovoljno dokaza ni za jednu ni za drugu tezu..




Evo pišem, a ni sam ne znam zbog čega, pošto znam odgovor...


Kako misliš nema dokaza ni za jednu tezu?
Mislim, razumem ja svakakve teorije i ja sam verujem u svakakve gluposti (eto, meni je teorija o Inženjerima koji su stvorili ljude veoma bliska), ali neke stvari ne shvatam. Kako nema dokaza?



Nisam dovoljno stručan da mogu procijeniti koja je teorija ispravnija, obje običnom laiku djeluju uvjerljivo.
Niti me to brine.



Evo vidiš. Iako misliš da si sad dao pametan odgovor kojim dokazuješ svoj "kritički um" u biti si se diskvalificirao iz svake ozbiljnije debate.

Isti problem je prisutan i medju učenicima. Ne razlikuju "kritičko razmišljanje" i vjerovanje u gluposti.



Dobro, barem sam se riješio jednog kojem trebam odgovarati.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37432 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/04/2020 : 12:39:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Krugeru, Krugeru...









Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16877 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/04/2020 : 12:41:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Poli




Ukazem ti na to da barem danas imas hrpu dokaza, a ti "ne bi htio na silu nesto prihvatiti".


Ja sam ti ukazao na to da ne treba pisati gluposti tipa "Rekao sam da nema dovoljno dokaza ni za jednu ni za drugu tezu a meni je svejedno jel ravna, okrugla ili kockasta." Izvini, ali to su gluposti, da ne kazem nesto konkretnije. Mislim, mozes ti vjerovati da je Zemlja nastala prije 5-6k godina te da je ravna ploca sa koje mozes pasti (iako u svemiru nema gravitacije - ok, ima "mikrogravitacija" - i gore/dole sjever/jug ), nitko ti ne brani. Ali barem nas postedi i ne pisi takve gluposti ovdje na forumu, inace ce nas vise trebati koristiti funkciju ignore jer takve gluposti bole mozak.






Radi što hoćeš, ni s tim se ne opterećujem. Samo jedno nećeš dobiti, nikad me nećeš uspjeti prisiliti da radim što ti hoćeš.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37432 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/04/2020 : 12:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Jeeee, mi te SIIIILIIIIIMO da prihvatis cinjenice, grooozniii smooo!!!


Rekao sam ti da mozes vjerovati i u Teletubise ako hoces, samo te molim da takve gluposti zadrzis za sebe, jer ih je iznimno tesko citati, boli glava od njih.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16877 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/04/2020 : 13:00:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Poli ti imaš veliki problem, ne znaš čitati s razumijevanjem. Na primjer sklon sam vjerovanju da je Zemlja stara 5-6 000 godina. To je zbog toga što dobro Beva kaže sklonost priklanjanju, znači moj vjerski svjetonazor, Biblija i tako to. Tu sam pristran. No s obzirom iz kojih krugova ta teorija dolazi nisam baš siguran da je to tako, dakle u ovom je slučaju prisutna velika doza sklonosti ali i sumnje. Što se tiče oblika Zemlje, ne zanima me, nisam siguran, ne znam, niti se time što ne znam ne opterećujem. Dakle oko toga nemam neko posebno miljenje, poslušat ću i jedne i druge. I neću zauzeti stav.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37432 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/04/2020 : 13:09:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

Poli ti imaš veliki problem, ne znaš čitati s razumijevanjem. Na primjer sklon sam vjerovanju da je Zemlja stara 5-6 000 godina. To je zbog toga što dobro Beva kaže sklonost priklanjanju, znači moj vjerski svjetonazor, Biblija i tako to. Tu sam pristran. No s obzirom iz kojih krugova ta teorija dolazi nisam baš siguran da je to tako, dakle u ovom je slučaju prisutna velika doza sklonosti ali i sumnje. Što se tiče oblika Zemlje, ne zanima me, nisam siguran, ne znam, niti se time što ne znam ne opterećujem. Dakle oko toga nemam neko posebno miljenje, poslušat ću i jedne i druge. I neću zauzeti stav.


Da, ali onda ti kazes da nema dovoljno dokaza za ovu ili onu tezu.

Ali ga ima (dokaza), samo ga ti ne zelis vidjeti. Znaci, kazi to tako kako si sada napisao, "Ja vjerujem iako postoji dokazi koji ukazuju na suprotno, ali ih ja ne zelim vidjeti... ne zanimaju me, nebitno mi je to..."



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 15/04/2020 : 13:09:40  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

Što se tiče oblika Zemlje, ne zanima me, nisam siguran, ne znam, niti se time što ne znam ne opterećujem. Dakle oko toga nemam neko posebno miljenje, poslušat ću i jedne i druge. I neću zauzeti stav.



Taj "to mi nije bitno" ili "svejedno mi je" je vjerojatno nešto najgore moguće. To je još jedna od tih velikih zabluda svih onih koji misle da "razmišljaju kritički".

Ne kuže da argument "to mi nije bitno" o jednoj takvoj univerzalnoj velikoj istini užasno problematičan. Takvim stavom se također potiče kultura neznanja i radi se šteta svojoj okolini.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24754 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/04/2020 : 13:10:04  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Koja to Biblija kaže da je Zemlja stara 5-6000 godina? Ima li neki citat?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16877 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/04/2020 : 13:13:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Kruger

Što se tiče oblika Zemlje, ne zanima me, nisam siguran, ne znam, niti se time što ne znam ne opterećujem. Dakle oko toga nemam neko posebno miljenje, poslušat ću i jedne i druge. I neću zauzeti stav.



Taj "to mi nije bitno" ili "svejedno mi je" je vjerojatno nešto najgore moguće. To je još jedna od tih velikih zabluda svih onih koji misle da "razmišljaju kritički".

Ne kuže da argument "to mi nije bitno" o jednoj takvoj univerzalnoj velikoj istini užasno problematičan. Takvim stavom se također potiče kultura neznanja i radi se šteta svojoj okolini.



Nagore, gle ti pripadaš sustavu kojeg moraš govorljivo braniti, sve je tu razumljivo. Ovi što drugačije misle dolaze također iz sustava ali su se okrenuli alternativi iz ovog ili onog razloga. No ipak su to stručni ljudi i kome sad vjerovati? Zašto se opterećivati kad se posvađaju stručnjaci.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37432 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/04/2020 : 13:14:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Koji su to "strucnjaci" iz "suprotnog tabora"? Ajde, podjeli sa nama, da se malo nasmijemo.


I imas li ti Krugeru neku svoju "crnu Bibliju"?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16877 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/04/2020 : 13:16:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Koja to Biblija kaže da je Zemlja stara 5-6000 godina? Ima li neki citat?



Ne govori striktno i jasno. Nekakva bitna događanja vezana za pojavu ljudske civilizacije gravitiraju otprilike oko tog razdoblja.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 15/04/2020 : 13:21:54  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Kruger

Što se tiče oblika Zemlje, ne zanima me, nisam siguran, ne znam, niti se time što ne znam ne opterećujem. Dakle oko toga nemam neko posebno miljenje, poslušat ću i jedne i druge. I neću zauzeti stav.



Taj "to mi nije bitno" ili "svejedno mi je" je vjerojatno nešto najgore moguće. To je još jedna od tih velikih zabluda svih onih koji misle da "razmišljaju kritički".

Ne kuže da argument "to mi nije bitno" o jednoj takvoj univerzalnoj velikoj istini užasno problematičan. Takvim stavom se također potiče kultura neznanja i radi se šteta svojoj okolini.



Nagore, gle ti pripadaš sustavu kojeg moraš govorljivo braniti, sve je tu razumljivo. Ovi što drugačije misle dolaze također iz sustava ali su se okrenuli alternativi iz ovog ili onog razloga. No ipak su to stručni ljudi i kome sad vjerovati? Zašto se opterećivati kad se posvađaju stručnjaci.



Braniti? To podrazumijeva kao da su dvije legitimne strane. Nisu. Samo upozoravam na to da si u krivu.

Ne svađaju se stručnjaci. Ti se svađaš sa svojom realnošću. Golim okom se mogu vidjeti zaobljena nebeska tijela, ali tebi je to za debatu. To je problematično. Iskrivljuješ svoju realnost.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37432 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/04/2020 : 13:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Ali dali su si djela, iz tko zna kojeg kutka svemira su dovukli milijune godina staro kamenje i fosile i sve to rastrosili na toj novoj planeti.

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24754 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/04/2020 : 13:23:12  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by manhunter

Koja to Biblija kaže da je Zemlja stara 5-6000 godina? Ima li neki citat?



Ne govori striktno i jasno. Nekakva bitna događanja vezana za pojavu ljudske civilizacije gravitiraju otprilike oko tog razdoblja.



Ne govori striktno ni jasno, ali ćemo preurediti i verovati u nešto što Biblija ne tvrdi, a istovremeno govoriti da je biblijski?

Ok, ako ti tako odgovara.

Nikakva događanja vezana za pojavu ljudske civilizacije se ne spominju u Bibliji u periodu od 5-6-20 000 godina. Nikakva.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 15/04/2020 13:26:54
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16877 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/04/2020 : 13:29:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by manhunter

Koja to Biblija kaže da je Zemlja stara 5-6000 godina? Ima li neki citat?



Ne govori striktno i jasno. Nekakva bitna događanja vezana za pojavu ljudske civilizacije gravitiraju otprilike oko tog razdoblja.



Ne govori striktno ni jasno, ali ćemo preurediti i verovati u nešto što Biblija ne tvrdi, a istovremeno govoriti da je biblijski?

Ok, ako ti tako odgovara.



Gle nisam stručnjak za proučavanje Biblije. Kreacionisti se pozivaju na knjigu Postanka, Jehovini svjedoci također, pa što da ne, to je Biblijski trenutak. No s obzirom da dolazi iz protestantskog okruženja može biti sumnjivo. Mene je ta teorija privukla zbog toga što ju je papa Benedikt prihvatio kao i ovu evolucijsku, dakle kako Beva kaže sklonost iliti priklanjanje.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24754 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/04/2020 : 13:32:28  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Onda reci da ti to tako veruješ, a ne zato što si vernik, i zato što tako piše u Bibliji.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5655 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 15/04/2020 : 13:32:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Koja to Biblija kaže da je Zemlja stara 5-6000 godina? Ima li neki citat?



U Bibliji nema toga. Do tih 6000 godina je došao neki svećenik prije tristotinjak godina prebrojavajući generacije potekle od Abrahama navedene u Bibliji.

Danas u svijetu ima dosta kršćana koji vjeruju u mladu Zemlju, pogotovo u Americi, a procjene su im da je stara između 6000-12000 godina. Kod nas u Europi to i nije toliko rašireno vjerovanje.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16877 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/04/2020 : 13:34:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Kruger

Što se tiče oblika Zemlje, ne zanima me, nisam siguran, ne znam, niti se time što ne znam ne opterećujem. Dakle oko toga nemam neko posebno miljenje, poslušat ću i jedne i druge. I neću zauzeti stav.



Taj "to mi nije bitno" ili "svejedno mi je" je vjerojatno nešto najgore moguće. To je još jedna od tih velikih zabluda svih onih koji misle da "razmišljaju kritički".

Ne kuže da argument "to mi nije bitno" o jednoj takvoj univerzalnoj velikoj istini užasno problematičan. Takvim stavom se također potiče kultura neznanja i radi se šteta svojoj okolini.



Nagore, gle ti pripadaš sustavu kojeg moraš govorljivo braniti, sve je tu razumljivo. Ovi što drugačije misle dolaze također iz sustava ali su se okrenuli alternativi iz ovog ili onog razloga. No ipak su to stručni ljudi i kome sad vjerovati? Zašto se opterećivati kad se posvađaju stručnjaci.



Braniti? To podrazumijeva kao da su dvije legitimne strane. Nisu. Samo upozoravam na to da si u krivu.

Ne svađaju se stručnjaci. Ti se svađaš sa svojom realnošću. Golim okom se mogu vidjeti zaobljena nebeska tijela, ali tebi je to za debatu. To je problematično. Iskrivljuješ svoju realnost.



http://www.nacija.hr/2017/08/09/video-knjiga-postanka-objavljuje-stvarnu-povijest-svijeta/

Mislio sam ovo staviti poliju, no ako ti se da pogledaj, ja nisam jer sam već prije pogledao nešto čini mi se slično. Iako se u ovom slučaju radi o starosti Zemlje. A vjerujem da je lako pronaći informacije i o ravnoj Zemlji. Dakle stručnjaci ne ja.
Go to Top of Page
Page: of 678 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.87 seconds. Snitz Forums 2000