forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Mentor na Interliberu.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 13/11/2012 : 06:20:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Kako nas smak svijeta ne bi dočekao s punim skladištem, Mentor će šezdesetak (ili stotinjak?) svojih izdanja (sf, znanost, proza, poezija, STRIPOVI i časopisi) prodavati po skupih 10 kuna/komad. Znam da svi vi, kao prokušani znalci, već imate cijeli naš katalog, ali nu kako se možete opskrbiti jeftinim a neupitno kvalitetnim Božićnim poklonima!

Ne morate čak ni sitniš ponijeti: uzmite više knjiga pa ćemo prihvatiti krupniš.

Paviljon 6, štand 3A (krajnje desno, kod prvih vrata).

Fala,

(mcn)

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 13/11/2012 : 07:20:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Humor na najvisem nivou kao i uvijek ,iskrene zelje da smak svijeta bude sa praznim skladistima,ako zavrsim u raju iskreno se nadam da ces i ti pa se mozda i sretnemo.

Porter
Go to Top of Page

Ace of Spades
Junior Member



457 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 13/11/2012 : 08:28:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Ace of Spades a Private Message  Reply with Quote
Ja kao ekstremni kupac na svim Mentorovim giga-mega-rasprodajama, koji pritom nikad nije bio u Zagrebu, trebam više informacija :))) Budući da sam nakupio vaših izdanja, morao bih vidjeti što će biti u ponudi od onog što mi nedostaje. Informacija, Darko? Onako približno čega će sve biti za 10kn...

I've spent my entire life doing nothing but collecting comic books... and now there's only time to say... LIFE WELL SPENT!
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 13/11/2012 : 10:34:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ace of Spades

Ja kao ekstremni kupac na svim Mentorovim giga-mega-rasprodajama, koji pritom nikad nije bio u Zagrebu, trebam više informacija :))) Budući da sam nakupio vaših izdanja, morao bih vidjeti što će biti u ponudi od onog što mi nedostaje. Informacija, Darko? Onako približno čega će sve biti za 10kn...



Ta informacija košta 10 kn.

(mcn)

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/11/2012 : 12:37:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Bit ce i Mirakula 1 i 2?


Kod nas nije dosao a "kanali" za Srbiju nisu proradili... :S



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/11/2012 : 13:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

Kako nas smak svijeta ne bi dočekao s punim skladištem, Mentor će šezdesetak (ili stotinjak?) svojih izdanja (sf, znanost, proza, poezija, STRIPOVI i časopisi) prodavati po skupih 10 kuna/komad.


Mcn-e, ali po 10čuna knjižurine?! Uzeo nekoliko stvari koliko mi je torba dopustila... Prodavačica priča da je to zadnji put kako je Mentor na Interliberu.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Ace of Spades
Junior Member



457 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 13/11/2012 : 13:35:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Ace of Spades a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

quote:
Originally posted by Ace of Spades

Ja kao ekstremni kupac na svim Mentorovim giga-mega-rasprodajama, koji pritom nikad nije bio u Zagrebu, trebam više informacija :))) Budući da sam nakupio vaših izdanja, morao bih vidjeti što će biti u ponudi od onog što mi nedostaje. Informacija, Darko? Onako približno čega će sve biti za 10kn...



Ta informacija košta 10 kn.

(mcn)



GOOD ONE! Onda moram sačekati kontraobavještajce sa foruma koji će se sigurno pohvaliti ulovom i informacijama

I've spent my entire life doing nothing but collecting comic books... and now there's only time to say... LIFE WELL SPENT!
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 13/11/2012 : 20:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
>Bit ce i Mirakula 1 i 2?

Da, ali po normalnim cijenama, 20 i 49 kn.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 13/11/2012 : 20:15:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Evo više-manje točnog popisa stvari po 10 kn:

42/pročitaj i daj dalje
Blog.sf
Blogomdana
Bočko
Božja jednadžba
Congo i Mongo
Corpseman
Dnevniq meki
Duboko i slano
Filipike
Flit 2
Gertrud Adenauer
Gnom de Monde
Godina gunđanja
Gospa od obrane
Hrv. strip 1945-1954
Hrvatski velikani 1
Hrvatski velikani 2
Hrvatski velikani 3
Hrvatski velikani 4
Hrvatski velikani 5
Kamov se vraća kući
Kamovo novo ruho
Kolumbo
Lakuna
Macan čita
Martina Mjesec
Mišo
Nikad bivša
Ništa novo
Oskoruše
Osviješteni
Parasvemir
Pirati
Pumfi
Qreten
Sablja
Sergej stare priče
Sindrom vlasti
Sjaj
Slatko malo
Slova iz snova
StripGen 01
Stripocentrik
Sudžukice
Šaputanja
U1: Božja vučica
U3: Koža boje masline
Vizionari

Ubiq 2
Ubiq 3
Ubiq 4
Ubiq 5
Ubiq 6
Ubiq 7

Q strip 2-5, 7-17, 21-24
Džepni Q

Sergej 0-15
MMM 1-4
LBN 1-5
Lavirintarije (Dekara kaže da moram napomenuti kako popust ide iz mog, posredničkog dijela zarade i nema ništa s njim).


Nekih stvari ima par komada, nekih masu.

Fala što ćete doći i sve potrošiti baš kod nas!

(mcn)

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 13/11/2012 : 21:25:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
42 po 10 kn??

Odlično, prvi primjerak ionako ne znam di mi jer je sam ga dao dalje

Da li je moguće nešto od toga rezervirati? Nekako sumnjam da će sve preživiti do subote

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Panon
Senior Member



2656 Posts

Member since 16/08/2007

Posted - 13/11/2012 : 23:22:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Panon a Private Message  Reply with Quote
Ha, ima na tom popisu zanimljivih stvari za 10 kn. Navratit ću do tog štanda sutra, danas sam uglavnom pazario oštećene Nathane kod Libellusa
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 14/11/2012 : 08:40:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
što mi ostane do subote, kupujem :D

There can be only one, me!
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 16/11/2012 : 11:16:07  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message  Reply with Quote
danas u 18 na Mentorovom štandu možete mukte dobiti 30-ak originalnih crteža iz stripa "Ljubav i palice" objavljenog u Q#20. tko stigne prvi, birat će; tko stigne zadnji, uzet će što mu preostane.

(ove su godine svi štandovi opremljeni košem za smeće, tako da ćete se lako riješiti eventualnih neželjenih originala koje vam netko tutne u ruke. ne dajte da vas to spriječi u dolasku!)
Go to Top of Page

jurica
Senior Member

1799 Posts

Member since 19/02/2003

Posted - 17/11/2012 : 17:42:37  Show Profile Show Extended Profile  Send jurica a Private Message  Reply with Quote








sve slike by Shuckey!

Edited by - jurica on 17/11/2012 17:43:23
Go to Top of Page

Shuckey
Average Member



Croatia
711 Posts

Member since 18/12/2008

Posted - 17/11/2012 : 18:53:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Shuckey a Private Message  Reply with Quote
Još mali dodatak, oprostit ćete Jurici i meni što spamamo jer ovu temu ionako nitko ne čita:

Nova Borovnica!











Novu Borovnicu SC možete kupiti na Mentorovom štandu za toliko smiješne novce da ih nema smisla niti precizirati. Četrdeset kuna.




Moj Juričin original!




Ovo je treći Juričin original kojeg posjedujem i volim ih sve.

Hrvoje Bratanic AKA Shuckey AKA Crtowat AKA No-Fun
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000