forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Filmovi Quentina Tarantina
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

Torghal
Senior Member



Croatia
1962 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 22/11/2012 : 15:46:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
Imam osjecaj da koji god filmski topic otvorim vas dvojica se prepirete oko jedne te iste (besmislene)stvari..,
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 22/11/2012 : 17:35:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Čekaj, tvoje ponavljanje jedne te iste laži imalo je određenu svrhu?


iskreno? ništa od ovoga nije imalo svrhe, samo smo se vrtili u krug.

quote:
Da mi dokažeš kako filmovi zapravo nisu onakvi kakve ih ja doživljavam?


misliš da jesu?



quote:
Zbog toga si me cijelo ovo vrijeme gnjavio i jebao u zdrav mozak?


ja sam tebe kao što si i ti mene, prema tome, sad smo 1:1

quote:
Zbog toga si cijelo vrijeme lagao?


ne, nego iznosio svoj stav, samo što je sve otišlo u krivom smjeru.

ako misliš da i jesam lagao, onda ok. barem onda znam kome ću se idući put u vezi takvih stvari obratit - bezgrešnom čovjeku poput tebe

quote:
Ako kaniš jednoga dana biti učitelj, nemoj. Samo ćeš jadnoj djeci nanijeti traume.


otkud ti znaš što ću ja jednog dana bit?

osim toga, ako i budem, prenijet ću im ovo što si rekao, pa nek znaju

konačnu procjenu će donijeti oni

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 22/11/2012 : 17:36:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

Imam osjecaj da koji god filmski topic otvorim vas dvojica se prepirete oko jedne te iste (besmislene)stvari..,



takav ti je život...

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 22/11/2012 : 19:43:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

Imam osjecaj da koji god filmski topic otvorim vas dvojica se prepirete oko jedne te iste (besmislene)stvari..,


Ispričavam se zbog toga. Priznajem, to je moja greška jer nasjedam na njegove provokacije.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1962 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 22/11/2012 : 20:40:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Torghal

Imam osjecaj da koji god filmski topic otvorim vas dvojica se prepirete oko jedne te iste (besmislene)stvari..,


Ispričavam se zbog toga. Priznajem, to je moja greška jer nasjedam na njegove provokacije.


Nemas se zasto ispricavat.Svak ima pravo pisat sta zeli,samo mi je cudno kako imate vise volje raspravljat o istoj stvari.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/11/2012 : 21:32:16  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

Imam osjecaj da koji god filmski topic otvorim vas dvojica se prepirete oko jedne te iste (besmislene)stvari..,



Ja sam ga otvorio!
Go to Top of Page

Torghal
Senior Member



Croatia
1962 Posts

Member since 27/09/2004

Posted - 22/11/2012 : 21:49:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Torghal a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by Torghal

Imam osjecaj da koji god filmski topic otvorim vas dvojica se prepirete oko jedne te iste (besmislene)stvari..,



Ja sam ga otvorio!


krivo sam se izrazia.mislia sam rec u koji god filmski topic udjem
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8385 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 23/11/2012 : 07:33:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Kako ne kužite da Kill Bill nije film nego prejebeni strip













Znam da me Bušidara razumije

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 23/11/2012 : 17:20:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

Nemas se zasto ispricavat.Svak ima pravo pisat sta zeli,samo mi je cudno kako imate vise volje raspravljat o istoj stvari.



poanta je u tome kaj nas dvojica imamo različite stavove oko kojih se ne možemo složit. pa se tako dovijeka vrtimo u krug. i problem nastaje zbog toga što nemamo ni hrabrosti reći: "Ajde dosta! Tajmaut!"

ovim putem moje isprike Bushidu

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/11/2012 : 13:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Tarantino u svakom svom filmu koristi takozvani Trunk shot tj. snima scenu iz bagaznika {gepeka} automobila.










Edited by - going going on 24/11/2012 13:46:43
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 25/11/2012 : 00:43:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
QT je najbolji americki filmmaker danas, sto se mene tice. Filmovi su mu originalni sa fantasticnim scenarijima, ubacanjem neocekivanih glumaca u odredjene uloge (Travolta (cija je karijera u to doba bila u hiatusu) u Pulp Fiction, Rober Forster u Jackie Brown, Kurt Russell u Death Proof, Christopher Waltz u Inglorious Basterds, itd).

Covjek je jednostavno zaljubljen u filmove svake vrste, to se vidi da mu je svaki rad neka vrsta homage na B-filmove iz 60ih i 70ih. Tarantino iza kamere je kao neki djecak u tvornici igracaka: spreman da se igra na neki nacin koji nismo nikad prije vidjeli. A najvaznija stvar je to na nema niti jedna sekunda u nijednom njegovom filmu koja je dosadna; svaka 'frame' je popunjena onako kako treba. Za mene je svaki njegov novi film razlog za slavu. Odrpilike jos mjesec dana dok Django Unchained izadje... ko ce to sad docekat, jebote...

Sto se tice Americkih filmova, dobar argumenat se moze napravit da je njegov Pulp Fiction vrh te umjetnosti za citave 90-e, a za mene je njegov Inglorious Basterds najbolji Americki film koji sam gled'o izmedju 2001 i 2010.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 25/11/2012 : 13:53:48  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
1992: Reservoir Dogs..u ono vrijeme nesto sasvim drugacije i svjeze i dokaz da se sa malo novca moze snimiti odlican film.
1994: Pulp Fiction..po meni njegov najbolji film poslje cije smo projekcija ja i kolega razglabali jos 3 sata o pojedinim scenama koje su nas odusevile..John Travolta i Samuel L. Jackson najbolji gansterski par ikad
1997: Jackie Brown...vrlo dobar film sa odlicnom pricom i odlicnom glumackom ekipom..nije na mene imao “Pulp Fiction“ efekt, ali mi se svidio.
2003: Kill Bill – Volume 1
2004: Kill Bill – Volume 2...Homage filmovima o borilackim vjestinama..prilicno dobro uradeno , pogotovo kada se skuzi na koje se je filmove oslanjao u pojedinim scenama., Michael Madsen kao Budd mi je bio fantastican.
2007: Death Proof..po mnogima njegov najgori film, ali ja taj film jednostavno obozavam.
Stilski gotovo perfektno uraden uz tisucu kadrova koji granice sa fetisizmom (duge noge Jungle Julie),pa tek onda kadrovi posveceni autima i naravno najbolji dio uloga Kurt Russella kao Stuntman Mike
2009: Inglourious Basterds...legendarno, pogotovo dijalozi Christoph Waltz kao : SS-Standartenführer Hans Landa / „Judenjäger“ i scena u kojoj Brad Pitt pokusava pricati Talijanski.


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 25/11/2012 : 14:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
a Waltz priča četiri jezika u tom filmu. a u stvarnom životu ih tečno govori 3.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 25/11/2012 : 14:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

QT je najbolji americki filmmaker danas, sto se mene tice. Filmovi su mu originalni sa fantasticnim scenarijima, ubacanjem neocekivanih glumaca u odredjene uloge (Travolta (cija je karijera u to doba bila u hiatusu) u Pulp Fiction, Rober Forster u Jackie Brown, Kurt Russell u Death Proof, Christopher Waltz u Inglorious Basterds, itd).

Covjek je jednostavno zaljubljen u filmove svake vrste, to se vidi da mu je svaki rad neka vrsta homage na B-filmove iz 60ih i 70ih. Tarantino iza kamere je kao neki djecak u tvornici igracaka: spreman da se igra na neki nacin koji nismo nikad prije vidjeli. A najvaznija stvar je to na nema niti jedna sekunda u nijednom njegovom filmu koja je dosadna; svaka 'frame' je popunjena onako kako treba. Za mene je svaki njegov novi film razlog za slavu. Odrpilike jos mjesec dana dok Django Unchained izadje... ko ce to sad docekat, jebote...




Odlicno receno.Gledao sam sve njegove filmove osim Death proof,nikako da ga uzmem.Reservoir dogs su umjetnicko djelo,svaki dijalog iz filma je legendaran.Scena kad Mr Blonde muci policajca...
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 26/11/2012 : 09:45:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
pogledao kill bill preko vikenda opet :)

moram rec da je film u svom univerzumu izrazito plauzibilan :)

stvarno sam odusevljen i madsenom i carradineom i njihovim ulogama ;)

There can be only one, me!
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 26/11/2012 : 15:34:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
a Madsen je u "Psima" zbilja bio najjači.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/11/2012 : 16:39:42  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

a Madsen je u "Psima" zbilja bio najjači.



To potpisujem! Neverovatno kako je dobro glumio!

A posle mu je Tarantino ponudio da glumi i u Pulp Fiction ali on je odbio i tu ulogu je dobio Travolta i posle se strasno kajao sto je odbio tu ulogu
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 26/11/2012 : 19:35:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Mozda bi trebalo spomenuti jos da njegovi filmovi uvijek za sobom vuku jednu fantasticnu glazbenu kulisu


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 29/11/2012 : 22:18:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Posljednji foršpan:


Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 29/11/2012 : 22:20:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Biti ce to malo zesca jebana
Jedva cekam.......

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 29/11/2012 : 23:51:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
za manje od mjesec dana...pa da vidimo i to čudo!

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/11/2012 : 13:40:08  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
U danasnjem dodatku Blica TV pise: Leonardo di Kaprio uloga za Oskar
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 01/12/2012 : 09:45:03  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
evo ako nekome od vas perfekcionista i znalaca treba - da učestvujete u takmičenju:

http://bit.ly/TarantinoXX-Contest

Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/12/2012 : 12:45:13  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote


Go to Top of Page

Hexen
New Member



Croatia
190 Posts

Member since 22/02/2011

Posted - 02/12/2012 : 21:56:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Hexen a Private Message  Reply with Quote
Vjerojatno će me sada svi zakucati na križ, ali ja Tarantina jednostavno ne podnosim, niti kao pojavu niti kao redatelja.
Gledao sam Pulp Fiction - ništa posebno. Film o ničemu. Ne znam zašto je bila potrebna scena sa silovanjem onog crnca. Ta mi prokleta slika sada nikada neće izaći iz glave. Morbidno i neukusno.
Reservoir Dogs ima par dobrih štoseva, ali još jednom - dug, dosadan i pretenciozan.
Jackie Brown mi je bila toliko suhoparna da se ne sjećam ni jedne scene iz tog filma.
Inglorious Basterds nisam niti mogao pogledati do kraja. Još jednom dugi i dosadni razgovori. Mislim, kada u filmu navijate za naciste onda znate da nešto nije u redu.
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.26 seconds. Snitz Forums 2000