forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Mnogo je vremena proslo. Ali, ajmo o Dilanu malo
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

BOGI
Advanced Member

USA
6494 Posts

Member since 07/09/2002

Posted - 01/12/2012 : 00:31:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit BOGI's Homepage  Send BOGI a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav dragi prijatelji stripova,

"stariji" clanovi ce se sjetiti moga imena. Nekada davno sam bio neiskusno dijete koje je uzivalo u stripovima i dosadjivao mnogima na ovom forumu. Danas zivim u Americi, vodim zivot robota, ili ti posao od 9-5.

U zadnje vrijeme sam poceo pisati horor price i imao sam prilicno dobrog uspjeha. Jednom sam, kao vjezbu a i iz sale, prepricao Dilanovu pricu iz Igre sa Smrcu, gdje junak igra sah za svoje voljene. Prica je dozivjela veliki uspjeh, iako sam dao zasluge originalnom piscu.

Moje pitanje je, koja je Vasa omiljena Dilanova prica? Koja prica ima dubinu, potencijal? Po meni, Igra sa Smrcu ima sve: odlicnu pricu sa nevjerovatnim krajem/preokretom.

Prijatelji moji, zadovoljstvo je vratiti se na ovaj forum. Ovde ima mnogo dobrih ljudi.

some motherfuckers are allways trying to ski up hill

Edited by - mladjo on 01/12/2012 02:09:01

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 01/12/2012 : 01:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Prijatelju, dobar ti je topic, ali mislim da ti je podforum pogresan.
Ovo si trebao otvorit u 'Bonelli' podforumu.
:)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

soulfly tribe
Average Member



Croatia
754 Posts

Member since 26/02/2009

Posted - 01/12/2012 : 03:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Send soulfly tribe a Private Message  Reply with Quote
Teško je to reći..ja isto nisam dylana čitao već par godina...al ovako na prvu Uspomene na nevidljivog..definitivno vrhunska priča..
Go to Top of Page

simastrahota73
New Member



Serbia
138 Posts

Member since 14/11/2010

Posted - 01/12/2012 : 09:59:53  Show Profile Show Extended Profile  Send simastrahota73 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BOGI

Pozdrav dragi prijatelji stripova,

"stariji" clanovi ce se sjetiti moga imena. Nekada davno sam bio neiskusno dijete koje je uzivalo u stripovima i dosadjivao mnogima na ovom forumu. Danas zivim u Americi, vodim zivot robota, ili ti posao od 9-5.

U zadnje vrijeme sam poceo pisati horor price i imao sam prilicno dobrog uspjeha. Jednom sam, kao vjezbu a i iz sale, prepricao Dilanovu pricu iz Igre sa Smrcu, gdje junak igra sah za svoje voljene. Prica je dozivjela veliki uspjeh, iako sam dao zasluge originalnom piscu.

Moje pitanje je, koja je Vasa omiljena Dilanova prica? Koja prica ima dubinu, potencijal? Po meni, Igra sa Smrcu ima sve: odlicnu pricu sa nevjerovatnim krajem/preokretom.

Prijatelji moji, zadovoljstvo je vratiti se na ovaj forum. Ovde ima mnogo dobrih ljudi.




Igra sa smrcu je omaz legendarnom svedskom reziseru i scenaristi Ingmaru Bergmanu i filmu "the seventh seal", tako da treba zahvaliti
njemu na prici.
http://www.imdb.com/title/tt0050976/

Inace, moja omiljena DD prica je br.9 Alfa i omega
http://www.stripovi.com/recenzije/dylan-dog-dd-ext-9-alfa-i-omega/1239/

U tamninu smo svi crni!

Edited by - simastrahota73 on 01/12/2012 10:01:38
Go to Top of Page

-jeremija-
Senior Member



Serbia
1611 Posts

Member since 14/08/2012

Posted - 01/12/2012 : 10:18:37  Show Profile Show Extended Profile  Send -jeremija- a Private Message  Reply with Quote
Omiljena priča bi morala da bude "S one strane smrti".

Edited by - -jeremija- on 30/02/2014 00:00:15
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 01/12/2012 : 13:30:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message  Reply with Quote
Iako ima boljih prića, meni je omiljena epizoda Oči zla, jer mi je to prvi Dylan kojeg sam pročitao u životu.

http://www.stripovi.com/enciklopedija/strip/dylan-dog-dd-zs-8-oci-zla/9417/0/


Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 01/12/2012 : 14:48:45  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Moja najbolja je definitivno Dugački pozdrav, netipičan Dylan, a opet prepoznatljiv, jedan od najboljih Bonellija uopće...
Tu je vrlo blizu i Igra sa smrću, a od novijih Cijena smrti (bravo Barbato!) i Requijem za čudovište.
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/12/2012 : 20:51:19  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
šta ti je ljudski mozak :D
baš sam neki dan razmišljao o BOGIJU
gdje je i šta radi :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 02/12/2012 : 01:42:24  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BOGI

Pozdrav dragi prijatelji stripova,

"stariji" clanovi ce se sjetiti moga imena.


Ažuriraj si profile.
Uzgred, igraš li još košarku?
Go to Top of Page

vang0gh24
New Member



Canada
203 Posts

Member since 17/01/2004

Posted - 02/12/2012 : 08:03:11  Show Profile Show Extended Profile  Send vang0gh24 a Private Message  Reply with Quote
uh, Dylan je moj najbolji i najverniji prijatelj jos od moje 13 godine...
u dnevnikovom periodu lakse je nabrojate lose epizode nego vrhunske jer se lose mogu nabrojati na prste jedne ruke. Kasnije je se to obrnulo.
i mene je onomad odusevila prica igra sa smrcu kao i dugacak pozdrav. a i ta s druge strane smrti. sve vrhunske price, moje top 10.
iz novije produkcije moram da spomenem i Prokockani zivoti. ta prica me je naprosto oduvala. a da dodam i Marti naravno, kao i 3 puta nula, tko je ubio djeda bozicnjaka je solidna, ostala mi je u secanju....

devojke su lude za mnom, prosle noci jedna je satima kucala na moja vrata ali je nisam pustio da....izadje
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000