forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Restrukturiranje foruma
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 24/12/2012 : 21:46:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
A mislim, ovo je otkrivanje tople vode... forum postoji već skoro deset godina, i za te stvari su tu moderatori. Meni je sasvim prirodna logika da otvorim smisleni topic s uvodom i svim potrebnim što čini topic topicom i zanimljivim topicom. Uvijek će postojati jedan dio forumaša koji će spamati forum i otvarati besmislene topice. To je nekakvo prirodno stanje forum. I svako malo naiđe nova generacija forumaša, koji počne sve ispočetka... Možeš ti jedno vrijeme paziti na sve to, no s vremenom sve to izmakne kontroli.
brni je sad jako aktivan, želi promjene, no pitanje je hoće li to biti i za koji 5 mjeseci ili godinu.

A ovo s kontrolom topica je ok, ima par MM, NN; DD topica i još dosta okolo naokolo koji su kontrolirani (onaj mladjin o knjigama).

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 24/12/2012 : 21:50:30  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Uvest cu ja red barem na americki podforum..u to sam siguran..naravno slazem se ko zna ocu li ja biti ovdje za koju godinu..no to i je poanta..triba ustrajati i pokusavati..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3489 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 24/12/2012 : 22:09:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

I iman jedan prijedlog..da se recimo stavi sticky topic - PRAVILA I PRIJEDLOZI u americkom poforumu di cu voditi evidenciju o otvorenim topicima i di ce ekipa stavljat prijedlog da se neki topic otvori..ima vec jedan sticy ali je izgubia smisao jer autor vise ne vodi evidenciju i otvoreno je puno vise toga nego sta tamo pise..

Autor vise ne moze da azurira sticky jer je post stariji od 60 dana... A ne cimaju mu se moderatori non stop. Osim toga, topic je izgubio smisao jer se svako malo pojave novi clanovi koji, na primer, pored postojece teme o Supermanu otvore novu. Konacno, sa foruma su otisli svi ljudi koje je autor rado citao, pa ga pomalo boli briga za sticky...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 24/12/2012 : 22:10:41  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Ali najgori mi je Zagor i ostali..za svaki broj se otvara poseban topic..to ko da ja na americkom podforumu otvaram topic sa svakim sljedecim brojem action comicsa..




Ok, I'll bite...

Razlika je samo u tome što jedan topic o Zagoru u pravilu nabije više pogleda i komentara nego svi Supermeni zajedno... nije Zagor kriv što nitko ne želi raspravljat o supermenu...

Ok, pretjerujem... ali pretjeruš i ti... najprije bi sise u guzice u isti topic (prvi žuti karton) i onda želiš strpat sve zagorovce u isti topic (direk crveni!)... em neće ić... em je loša ideja...

Ja bih baš suprotno... ako je topic zanimljivo postavljen (uopće ne treba bit originalan, jer mi se čini, da je svaka tema na ovom forumu prožvakana) onda neka stoji i neka ljudi pričaju... ako uopće žele pričat... a ako ne žele pričat o supermenu, ne treba se zato dizat revolucija sa sistematiziranjem cijelog foruma...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 24/12/2012 : 22:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by brni

Ali najgori mi je Zagor i ostali..za svaki broj se otvara poseban topic..to ko da ja na americkom podforumu otvaram topic sa svakim sljedecim brojem action comicsa..




Ok, I'll bite...

Razlika je samo u tome što jedan topic o Zagoru u pravilu nabije više pogleda i komentara nego svi Supermeni zajedno... nije Zagor kriv što nitko ne želi raspravljat o supermenu...

Ok, pretjerujem... ali pretjeruš i ti... najprije bi sise u guzice u isti topic (prvi žuti karton) i onda želiš strpat sve zagorovce u isti topic (direk crveni!)... em neće ić... em je loša ideja...

Ja bih baš suprotno... ako je topic zanimljivo postavljen (uopće ne treba bit originalan, jer mi se čini, da je svaka tema na ovom forumu prožvakana) onda neka stoji i neka ljudi pričaju... ako uopće žele pričat... a ako ne žele pričat o supermenu, ne treba se zato dizat revolucija sa sistematiziranjem cijelog foruma...



nagor - u sridu
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 24/12/2012 : 23:57:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

ma meni su to sve nepotrebne bedastoće. a i ta praksa trpanja svega naoko sličnoga u jedan topik je još samo jedna stvar koja mi se nikada nije sviđala kod ovih novih moderatora, koji su je bili i zapoćeli. to sve može biti itekako kontraproduktivno... evo, da objasnim na primjeru nekolicine topika o golotinji. zasebni topik za pice, zasebni topik za guzice i zasebni topik za sise. tako je najekonomičnije, najpreglednije i neka tako ostane. jer ako ja u nekom od tih topika vidim zanimljivu picu te joj se nakon nekog vremena odlučim vratiti, znam da ću je lakše i brže pronaći u golišavom topiku namijenjenom striktno picama. ako bismo sve golišave topike saželi u jedan ogroman, moja potraga za dotičnom picom bi bila puno, puno otežanija, jer bi se do te pice morao probijati i tražiti je ne samo među svim drugim picama, nego i svim tim sisama i guzicama, tangama... a to bi bilo jako iscrpljujuće.


U potpunosti se slažem.
Preveliki topici i trpanje svega u iste mi ubija želju za čitanjem i pisanjem. Bolje mi je nekoliko topica od kojih je svaki usmjeren na određenu stvar pa kada prestane biti zanimljiv neka odu u zaborav.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 25/12/2012 : 11:28:56  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by brni

Ali najgori mi je Zagor i ostali..za svaki broj se otvara poseban topic..to ko da ja na americkom podforumu otvaram topic sa svakim sljedecim brojem action comicsa..




Ja bih baš suprotno... ako je topic zanimljivo postavljen (uopće ne treba bit originalan, jer mi se čini, da je svaka tema na ovom forumu prožvakana) onda neka stoji i neka ljudi pričaju... ako uopće žele pričat... a ako ne žele pričat o supermenu, ne treba se zato dizat revolucija sa sistematiziranjem cijelog foruma...



Prvi dio sam pobrisa jer ga ne zelim ni komentirati..a sta se tice ovoga za primjer cu dati americki podforum, ima 30str. i priko 700 topica..znas li na koliko se topica nesto komentira..na jedno 10-tak..a na 80% topica nemas sta komentirati jer sadrzaj niti ne postoji..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 25/12/2012 11:29:46
Go to Top of Page

spanta
Starting Member

Serbia
22 Posts

Member since 15/11/2008

Posted - 25/12/2012 : 14:58:14  Show Profile Show Extended Profile  Send spanta a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

ma meni su to sve nepotrebne bedastoće. a i ta praksa trpanja svega naoko sličnoga u jedan topik je još samo jedna stvar koja mi se nikada nije sviđala kod ovih novih moderatora, koji su je bili i zapoćeli. to sve može biti itekako kontraproduktivno... evo, da objasnim na primjeru nekolicine topika o golotinji. zasebni topik za pice, zasebni topik za guzice i zasebni topik za sise. tako je najekonomičnije, najpreglednije i neka tako ostane. jer ako ja u nekom od tih topika vidim zanimljivu picu te joj se nakon nekog vremena odlučim vratiti, znam da ću je lakše i brže pronaći u golišavom topiku namijenjenom striktno picama. ako bismo sve golišave topike saželi u jedan ogroman, moja potraga za dotičnom picom bi bila puno, puno otežanija, jer bi se do te pice morao probijati i tražiti je ne samo među svim drugim picama, nego i svim tim sisama i guzicama, tangama... a to bi bilo jako iscrpljujuće.



Kako se ono kaže, kroz čičke do ...

Što se tiče sistematizacije i reorganizacije, u nekim podforumima bi možda i bila izvodljiva, možda i korisna, ali boneli? Teško.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 25/12/2012 : 16:43:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Iman jedan prijedlog pa evo stavit cu ovdje ideju te me zanima misljenje forumasa..

Procesljat cu cili forum i stavit topice koji su nepotrebni, duplirani (npr. vidia sam da ima 3 zvanicna topica o Supermanu a niti jednom se ne raspravlja, takvih primjera ima koliko hoces) i da se neki topici koji imaju isti sadrzaj a po naslovu ispada da nije tako stave u jedan topic - npr. volim sise, dobre guze i tanga pants moze sve u jedan recimo pod nazivom SISE I GUZICE itd..kasnije mozemo zajedno odlucit kako to sve uredit..stavit cemo za par topica jedan naziv naci covika koji ce otvorit to prebacit sve iz nepotrebnih topica u taj jedan i striktno pazit da se opet ne otvara topic sa istim sadrzajem drugacijeg naslova..naravno nepotrebne pobrisat..


Eto sta mislite o ovome?



može što se mene tiče.

ali ostaje pitanje: raspravljali smo već duže vrijeme o svaštari i sportu, što ćemo s tim?

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2416 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 25/12/2012 : 17:03:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

...npr. volim sise, dobre guze i tanga pants moze sve u jedan recimo pod nazivom SISE I GUZICE itd...

Nikako!
Ne diraj sise i guze!
To nikako ne može u jedan topik!
Šta da radimo sa ribama koje imaju dobre guze, a male sise!?

Carpe diem
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 25/12/2012 : 17:05:39  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan



može što se mene tiče.

ali ostaje pitanje: raspravljali smo već duže vrijeme o svaštari i sportu, što ćemo s tim?



Pa sto se tice svastare meni je ona ok..ima samo 4 strane, moderatori obicno brzo pobrisu suvisne topice i to je to..jedino bi se tribali oni popisi od HEJZI1 negdi smjestit..mislim da je otvoria priko 15 topica za to..sport ima 8 strana i mozda ima 20-tak suvisnih topica..po meni su najveci problem americki poforum i bonelli..ja cu probat uredit americki ali sta se tice bonellia mislim da tu nema pomoci..to je jednostavno rupa bez dna..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 25/12/2012 17:07:04
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 25/12/2012 : 17:06:27  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DzekDenijels

quote:
Originally posted by brni

...npr. volim sise, dobre guze i tanga pants moze sve u jedan recimo pod nazivom SISE I GUZICE itd...

Nikako!
Ne diraj sise i guze!




Ovo je bija samo primjer..sta ste se uvatili ovoga ko pijan plota..i reka sam da je sve stvar dogovora..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 25/12/2012 : 17:12:09  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlaadisha


1. Osim toga, topic je izgubio smisao jer se svako malo pojave novi clanovi koji, na primer, pored postojece teme o Supermanu otvore novu.



Eto ovo je glavni problem koji cemo pokusati otkloniti..bar kad je u pitanju americki podforum..mi "Ameri" smo uvik bili avangarda ovog foruma..to cemo jos jedanput dokazati..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 25/12/2012 17:13:05
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 25/12/2012 : 19:34:39  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Ja sam za, ali ne vjerujem da ce taj 'red' dugo trajat. Kao sto neko vec rece, mozda par sedmica, mjesec ili dva, i onda ponovo topici poput "Zagor kao ljubavnik: je'l covjek varalica ili ne?", ili "Zagor kao homic: prenijezan ili pregrub prema svojim partnerima?"

Zagor pollovima i topicima nikad kraju.


Ubijaš me!

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000