forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Najgora epizoda Zagora IKADA!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 11/01/2013 : 21:34:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Od onog sto sam citao:

Sekira i sablja
Velika zavera
Zagor protiv Supermajka

Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 11/01/2013 : 21:38:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Ja neću stavljati tri epizode.....ubjedljivo najgora mi je ona "Zelena prijetnja".

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 11/01/2013 : 21:44:31  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Također ću stavit samo jednu epizodu: Posljedni Viking - Nollitina parodija Zagora.
Bilo je lošijih epizoda, ali su uglavnom imale nekakvu simpatičnu naivnost. Viking je stvarno loš na svim razinama.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19380 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 11/01/2013 : 21:46:00  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Također ću stavit samo jednu epizodu: Posljedni Viking - Nollitina parodija Zagora.
Bilo je lošijih epizoda, ali su uglavnom imale nekakvu simpatičnu naivnost. Viking je stvarno loš na svim razinama.


eto, neka se zna da nisam ja neki padobranac, naravno da je epizoda loša

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2451 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 11/01/2013 : 21:53:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Moje tri najgore:

Hellingen je Ziv
Krvavo Pismo (ALM 8)
Skriveni Grad / Bjegunci



Mmmm, sad mi je žao šta sam glasa za tebe za doktor Zagorolog.
PA to je top 5 priča...To mi je jača priča od demona ludila.
Di to nađeš uz pada mi na pamet...Strah na visokoj sierri...pa recimo...strava u tami...brodolomci...itd.
Helligen je ziv je teska kreativa, boselli rastura!

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
541 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 11/01/2013 : 22:06:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

writer
Starting Member



Slovenia
95 Posts

Member since 30/12/2008

Posted - 11/01/2013 : 22:06:59  Show Profile Show Extended Profile  Send writer a Private Message  Reply with Quote
dakle tri najgore:
1. Helingen je živ
2. Smrtonosna močvara /specijal/
3. Grad iznad svijeta /specijal/
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 11/01/2013 : 22:25:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Sjećam se da je prije par godina bio otvoren isti ovakav topic, i jednog odgovora se živopisno sjećam: "Američka Odiseja, to je ona di se bore s divovskim majmunima, biljkama i stijenama koje liče na ku*ac" EDIT:Našao.

A što se tiče samog pitanja, nisam pročitao puno Zagorovih epizoda, ali mislim da su mi najslabije tri bile Dugo putovanje, Divlja horda i Crvena orhideja.


Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!

Edited by - Opti on 11/01/2013 22:35:29
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2944 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 11/01/2013 : 22:30:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
1.Pratnja Mohawka-Vražji labirint (nešto uvjerljivo najlošije)
2.Vatra s neba-Prijetnja iz svemira
3.Princ vilenjaka



Edited by - Koresh on 11/01/2013 22:30:49
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 11/01/2013 : 22:30:43  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by nagor

Također ću stavit samo jednu epizodu: Posljedni Viking - Nollitina parodija Zagora.
Bilo je lošijih epizoda, ali su uglavnom imale nekakvu simpatičnu naivnost. Viking je stvarno loš na svim razinama.


eto, neka se zna da nisam ja neki padobranac, naravno da je epizoda loša



Normalno da jest. : )
Go to Top of Page

dnevni boravak
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 26/07/2008

Posted - 11/01/2013 : 22:31:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dnevni boravak a Private Message  Reply with Quote
Divlja Horda i Plameno brdo iz novijeg razdoblja definitivno.

I'm working on a dream Though sometimes it feels so far away
I'm working on a dream And I know it will be mine someday......
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 11/01/2013 : 22:36:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Koresh

1.Pratnja Mohawka-Vražji labirint (nešto uvjerljivo najlošije)
2.Vatra s neba-Prijetnja iz svemira
3.Princ vilenjaka






E da, i Vatra s neba je također potpuni promašaj.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Bat Baterton
Average Member



Serbia
782 Posts

Member since 10/08/2010

Posted - 11/01/2013 : 22:40:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Bat Baterton a Private Message  Reply with Quote
Ovako na prvu loptu:

Paklena horda
Hagot 2
Dosta specijala (Smrtonosna močvara, Kineska sekta, Pustolovina u Kanadi, Divlja horda itd.)
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19380 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 11/01/2013 : 22:46:15  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
e tvoje prijedloge nemožemo uzeti kao ozbiljne, ništa nisi rekao, možeš maksimalno tri epizode izbaciti, rekao si paklena horda (jedino ok), šta ja znam šta ti znači hagot dva, i nemožeš reći mnogi specijalci

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Bat Baterton
Average Member



Serbia
782 Posts

Member since 10/08/2010

Posted - 11/01/2013 : 22:50:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Bat Baterton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

e tvoje prijedloge nemožemo uzeti kao ozbiljne, ništa nisi rekao, možeš maksimalno tri epizode izbaciti, rekao si paklena horda (jedino ok), šta ja znam šta ti znači hagot dva, i nemožeš reći mnogi specijalci



Toliko ih je glupih da ne mogu da ih poredim, izaberi koji hoćeš od njih
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5703 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 11/01/2013 : 23:08:38  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
Divlja horda
Nocna mora na moru *maxi 5 ako se secam
Grad iznad sveta

Tone gluposti,u prevodu...


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 11/01/2013 : 23:17:09  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Od onog sto sam citao:

Sekira i sablja
Velika zavera
Zagor protiv Supermajka





Ime topica nije NAJBOLJA epizoda Zagora, nego NAJGORA!
Ako su ti Zagor protiv Supermikea i Velika zavera u tri najlosije, onda vjerovatno mrzis Zagora.

(S druge strane ne cudi me jako sto je nekima Hellingen je ziv najgora posto je slijedila nakon Divova sto je naravno cini kontraverznom i neke je iziritirala.)

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 11/01/2013 : 23:37:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Ime topica nije NAJBOLJA epizoda Zagora, nego NAJGORA!


Kao sto napisah
quote:
Od onog sto sam citao




quote:
Ako su ti Zagor protiv Supermikea i Velika zavera u tri najlosije, onda vjerovatno mrzis Zagora.


Mrzim strip ili strip junaka?! Pa nesam ja blentav, pomesao si me sa nekim
Lepo pise naslov teme "Najgora Zagor epizoda IKADA!". S tim da je to malo nespretno formulisano, jer Zagor jos uvek izlazi, se stampa, tako da ovo "ikada" je nemoguce staviti u kontekst ako se ima u vidu da se to "ikada" siri ka vasiJona Pritom, coek prolazi kroz razlicite stadijume, te i menja svoje kriterijume za sve i sva
Meni je to "ikada", jer citam i procitam odabrane price U tom broju prica mogu i da dam svoj sud. Da sam citao jos nesto van toga, mozda bi mi i izbor bio drugaciji, no...

Ne pada mi tako nesto na pamet, jer su mi i ove odabrane price puna kapa. Svega i svaga.

P.S. A da, nije u pitanju mrznja, nego neodusevljenje, ravna linija, neimpresioniranost, lanjski sneg

Edited by - Jasko on 11/01/2013 23:38:13
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 11/01/2013 : 23:46:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by writer

dakle tri najgore:
1. Helingen je živ
2. Smrtonosna močvara /specijal/
3. Grad iznad svijeta /specijal/



Dobri izbori

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 12/01/2013 : 00:42:38  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
@Jasko

Nema problema! Imas pravo "mrznja" je pre jaka rijec, trebalo je biti, "ne volis Zagor strip". Inace, i ta mi je opcija prosla kroz glavu, da mozda samo citas Odabrane price i da ti se te epizode uopce ne svidaju. Jedan savjet, obavezno zaobidi barem 50% novih Zagora. (Neki ce reci 99%! )

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 12/01/2013 : 00:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

@Jasko

Nema problema! Imas pravo "mrznja" je pre jaka rijec, trebalo je biti, "ne volis Zagor strip". Inace, i ta mi je opcija prosla kroz glavu, da mozda samo citas Odabrane price i da ti se te epizode uopce ne svidaju. Jedan savjet, obavezno zaobidi barem 50% novih Zagora. (Neki ce reci 99%! )




Da ne ispadnem partibrejker, iz odabranih prica, okej su mi Mutant, drugi Vampir, Demon i 6. Helingen

Edited by - Jasko on 12/01/2013 00:46:01
Go to Top of Page

hua
Average Member



Serbia
768 Posts

Member since 04/01/2003

Posted - 12/01/2013 : 00:55:01  Show Profile Show Extended Profile  Send hua a Private Message  Reply with Quote
Na primer, meni je svaki Kandraks do bola dosadan.
Svaka pojava Djavolje Maske je dosadan strip.
One najgore epizode ne mogu da nabrojim jer sam zaboravio koje su. Mozak sam potisne.
Go to Top of Page

Magico_Vento
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1181 Posts

Member since 10/01/2010

Posted - 12/01/2013 : 01:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Magico_Vento a Private Message  Reply with Quote
Bez konkurencije specijal smrtonosna mocvara i onaj almanah krvavo pismo

Nemam potpis...
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10755 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 12/01/2013 : 02:02:57  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Tajna Redstonea
Golgota
Princ vilenjaka
Presuda po hitnom postupku
Chico nesto (mala hrpa)

ima ih jos ali ne isplati se traziti dalje, ipak je dobrih epizoda vise...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4276 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 12/01/2013 : 02:20:50  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
meni je svaki zagor dobar.....
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000