forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Tupac Amaru Shakur
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 01/02/2013 : 18:52:01  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada


kras nije te lako shvatit kad je tvoj predhodfni korak neshvacen...znači prouke koje šaljemo nekom umjetnošću se shvaćaju uprenosenom a ne doslovnom značenju. Problem je kaj ih ti shvaćaš doslovno....



e to je to, ja sve doslovno shvaćam... ja kad sam čuo kako eminem psuje svoju majku i ja sam mu je opsovao..reko- 'ebo on svoju milu majku kako ga nije sramota, al kad su pare u pitanju tu nema ni obraza ni majke
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 01/02/2013 : 18:55:14  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
odlicno, samo ne zaboravi da za par godina ta ista tebe baca na ulicu ko Dikan svoje komade (Pokos, Lambaša i sl.)

a i naravno da si nikad ne bum dozvolil situaciju da netko drugi vodi brigu o meni, čak ni financijsku. Vidiš kak ti ne znaš preoznati stvari, jer upravo sam te nesposbne koji se ne znaju i ne mogui brinuti o sebi pljuval dvije strane ranije. A ja kad po necemu pljujem onda znaci da si to isto ni u snu ne dopuštam!

i nemoraš zahvaljivati, meni je to profisionalna deformacija....i ponavlja se iz dana u dan!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 01/02/2013 : 18:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
evo pročito sam...morison je lipso u kadi, navodno se šlogiro u dvajesedmoj godini života... ma jok nije se drogiro, nije..oće srce da otkaže u njegovim godinama
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 01/02/2013 : 18:56:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Inace volim citati ovakve topice..ne znam puno o repu i tupacu ali sam se radova nekakvoj konstruktivnoj raspravi..takoder zanimaju me okolnosti vezano za njegovu smrt..dosta je tu teorija zavjere itd..


A vidis on je pisao pjesme u kojima predvida svoju smrt, pa neki ovdje govore da je sam narucio ubojstvo... sto je ipak malo apsurdno.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 01/02/2013 : 18:56:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by dosada


kras nije te lako shvatit kad je tvoj predhodfni korak neshvacen...znači prouke koje šaljemo nekom umjetnošću se shvaćaju uprenosenom a ne doslovnom značenju. Problem je kaj ih ti shvaćaš doslovno....



e to je to, ja sve doslovno shvaćam... ja kad sam čuo kako eminem psuje svoju majku i ja sam mu je opsovao..reko- 'ebo on svoju milu majku kako ga nije sramota, al kad su pare u pitanju tu nema ni obraza ni majke



znaš i sam, zato i jesi član HDZ-a u jednoj državi i onih drugih u drugoj državi. Obraz debel ko đon!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 01/02/2013 : 18:57:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by mr murdoc
Hmm..John Densmore je puno toga za novac uradio..biografije, The Doors of The 21st Century projekt..
Mislis li stvarno da je John ikad usao u Jimmovu glavu..i don't think so.



nisi čital....uglavnom ne govori Dens o tome, vec neki drugi lik (nisam se trudil zapamtiti ime)!


@okiboki,
ma Doorsi su bolji

Citao sam..ali mi sec odmah upalila crvena lampica..kada je sebe i ostatak benda pokusao ugurati pod zrtve.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 01/02/2013 : 18:57:51  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by brni

Inace volim citati ovakve topice..ne znam puno o repu i tupacu ali sam se radova nekakvoj konstruktivnoj raspravi..takoder zanimaju me okolnosti vezano za njegovu smrt..dosta je tu teorija zavjere itd..


A vidis on je pisao pjesme u kojima predvida svoju smrt, pa neki ovdje govore da je sam narucio ubojstvo... sto je ipak malo apsurdno.



Ja sam cita da je to u biti bija obracun izmedu dviju reperskih struja..Istocne i Zapadne..mislim da je neposredno prije tupacove smrti bija jos jedan obracun..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 01/02/2013 : 18:58:19  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

evo pročito sam...morison je lipso u kadi, navodno se šlogiro u dvajesedmoj godini života... ma jok nije se drogiro, nije..oće srce da otkaže u njegovim godinama



nitko nije ni rekel da se nije drogiral, samo je stvar u tome da nije umro od igle. Alkohol prije dokarjči čovek od večine droga, a Jimmy je puno lokal žešću zadnjih godina svog života!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 01/02/2013 : 18:58:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

odlicno, samo ne zaboravi da za par godina ta ista tebe baca na ulicu ko Dikan svoje komade (Pokos, Lambaša i sl.)

a i naravno da si nikad ne bum dozvolil situaciju da netko drugi vodi brigu o meni, čak ni financijsku. Vidiš kak ti ne znaš preoznati stvari, jer upravo sam te nesposbne koji se ne znaju i ne mogui brinuti o sebi pljuval dvije strane ranije. A ja kad po necemu pljujem onda znaci da si to isto ni u snu ne dopuštam!

i nemoraš zahvaljivati, meni je to profisionalna deformacija....i ponavlja se iz dana u dan!


Koji qurac
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 01/02/2013 : 19:00:03  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by KRAS

evo pročito sam...morison je lipso u kadi, navodno se šlogiro u dvajesedmoj godini života... ma jok nije se drogiro, nije..oće srce da otkaže u njegovim godinama



nitko nije ni rekel da se nije drogiral, samo je stvar u tome da nije umro od igle. Alkohol prije dokarjči čovek od večine droga, a Jimmy je puno lokal žešću zadnjih godina svog života!

Potvrdujem..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 01/02/2013 : 19:00:47  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc
Citao sam..ali mi sec odmah upalila crvena lampica..kada je sebe i ostatak benda pokusao ugurati pod zrtve.



nije baš tak...sve ovisi kak shvatiš

meni je baš ta knjiga potvrdila moju tezu da su oni jednostavno bili nule bez njega, ali i Jimmy bez njih!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 01/02/2013 : 19:01:54  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada


znaš i sam, zato i jesi član HDZ-a u jednoj državi i onih drugih u drugoj državi. Obraz debel ko đon!



jes vala baš, dobro zboriš...ja sam u HDZ čisto radi koristi... al sad zamisli, da mi se vi divite, što sam tak sposoban- da nekažem umjetnik... ja se ovim eminemovima divim, kad milione uzmu a samo kenjaju...ali se čudim onima koji kupuju i slušaju to sranje...
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 01/02/2013 : 19:03:38  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by brni

Inace volim citati ovakve topice..ne znam puno o repu i tupacu ali sam se radova nekakvoj konstruktivnoj raspravi..takoder zanimaju me okolnosti vezano za njegovu smrt..dosta je tu teorija zavjere itd..


A vidis on je pisao pjesme u kojima predvida svoju smrt, pa neki ovdje govore da je sam narucio ubojstvo... sto je ipak malo apsurdno.



Ja sam cita da je to u biti bija obracun izmedu dviju reperskih struja..Istocne i Zapadne..mislim da je neposredno prije tupacove smrti bija jos jedan obracun..

Ima tu raznoraznih teorija.Da je bilo sukoba jeste.Da je 2PAc pricao i pisao o svojoj smrti jeste.Da su okolnisti pod kojim se odigrala njegova smrt cudne i to je istina.Ima jako puno bas cudnih stvari i puno slucajnosti oko njegove smrti.Ako te ne mrzi procitaj negde na netu o tome.Ja i dalje verujem da je on ziv i da se brcka negde na nekom ostrvuRecimo njegov omiljeni pisac je bio Makjaveli a knjiga nesto tipa kako lazirati svoju smrt.Cak je i sebi dao ime Makaveli.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46520 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/02/2013 : 19:04:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

evo pročito sam...morison je lipso u kadi, navodno se šlogiro u dvajesedmoj godini života... ma jok nije se drogiro, nije..oće srce da otkaže u njegovim godinama



napravia je on više u tih 27 godina nego mnogi u cilom životu

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 01/02/2013 : 19:06:44  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by KRAS

evo pročito sam...morison je lipso u kadi, navodno se šlogiro u dvajesedmoj godini života... ma jok nije se drogiro, nije..oće srce da otkaže u njegovim godinama



napravia je on više u tih 27 godina nego mnogi u cilom životu



nekažem da nije, čak se i bunio protiv rata i politike američke pa je pobjego u pariz-tak kaže viki... al sve što je stvorio je bilo pod dejstvom viskija i droge...
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 01/02/2013 : 19:07:54  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by okiboki

Ima tu raznoraznih teorija.Da je bilo sukoba jeste.Da je 2PAc pricao i pisao o svojoj smrti jeste.Da su okolnisti pod kojim se odigrala njegova smrt cudne i to je istina.Ima jako puno bas cudnih stvari i puno slucajnosti oko njegove smrti.Ako te ne mrzi procitaj negde na netu o tome.Ja i dalje verujem da je on ziv i da se brcka negde na nekom ostrvuRecimo njegov omiljeni pisac je bio Makjaveli a knjiga nesto tipa kako lazirati svoju smrt.Cak je i sebi dao ime Makaveli.



Da znam to za novo ime..to je bilo kao nekakvo njegovo produhovljenje..novi covjek..zanimljiv lik stvarno..poseban..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 01/02/2013 : 19:08:03  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by mr murdoc
Citao sam..ali mi sec odmah upalila crvena lampica..kada je sebe i ostatak benda pokusao ugurati pod zrtve.



nije baš tak...sve ovisi kak shvatiš

meni je baš ta knjiga potvrdila moju tezu da su oni jednostavno bili nule bez njega, ali i Jimmy bez njih!

Jednom kemicar po profesiji, danas nasto sasvim drugo moram potvrditi tvoju izjavu.
Kemijski spoj Doorsa je nenadjebiv..
Najbolji band svih vremena..
No ovdje govorimo o jednoj drugacijoj vrsti glazbe sa istom porukom..
dakle..odajmo pocast..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 01/02/2013 : 19:10:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by okiboki

Ima tu raznoraznih teorija.Da je bilo sukoba jeste.Da je 2PAc pricao i pisao o svojoj smrti jeste.Da su okolnisti pod kojim se odigrala njegova smrt cudne i to je istina.Ima jako puno bas cudnih stvari i puno slucajnosti oko njegove smrti.Ako te ne mrzi procitaj negde na netu o tome.Ja i dalje verujem da je on ziv i da se brcka negde na nekom ostrvuRecimo njegov omiljeni pisac je bio Makjaveli a knjiga nesto tipa kako lazirati svoju smrt.Cak je i sebi dao ime Makaveli.



Da znam to za novo ime..to je bilo kao nekakvo njegovo produhovljenje..novi covjek..zanimljiv lik stvarno..poseban..


Ponavljam, legenda.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 01/02/2013 : 19:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Tupac Amaru Shakur


"Vjerujem, da sve što loše radite jednom će vam se i vratiti. Zato se spremam pretrpjeti baš sve, što sam nekad loše učinio. Ali u meni...mislim imam osjećaj, da to za sada dobro radim. Osjećam se, kao da ciljam nebesima."

"Sada se osječam, kao da su me dotakle ruke Crnog Isusa, koji me ispunjava životom, u kojem sam se osjćam, kao da..."

"Osjećam se kao glavna postava današnjice, koja ni u kojem slučaju ne želi postati podložan nekome. Ali kao mnogo Anđela sa slomljenim krilima."

"Uvijek se događa to, da svi crnci promijene svijet svojom smrću, nemaju niti mogućnost umrijeti kao normalni ljudi, zato umiru od nasilja."

"Neprestano govorimo o Malcolmu X i Martinu Lutheru Kingu mlađem, ali je vrijeme, da bi smo bili kao i oni, tako snažni kao oni. Bili su to smrtnici kao i mi, svatko od nas može biti kao i oni. Ne želim biti glavnim predstavnikom toga, samo želim biti netko, tko govori o tome tko sam, a tako to i radim. Govorim samo ono što mislim."

"Dijete sam mnogih zajednica, ovako su me stvorili i zato govorim ono, što mislim a oni to ne žele čuti. Tako ste i stvorili cijelu Ameriku."

"Jedinu stvar, koju Amerika poštuje je snaga, koja ništa ne pobuđuje. Nakon napada u La-u su nas poklušali utišati, ali se ništa od tada nije promijenilo."

"Iako imaju ruke zamotane lancima, još nam nisu oduzeli našu glazbu. Za to sam spreman boriti se. Ljudi mi govore, ta to ne žele tek tako ostaviti, kao što su to učinili ostali. Toga se i ne bojim."

"Jedino, što spavajućeg čovjeka dodiruje je san."

"Stvarnost je lažna. Snovi su stvarnost."

"Dopustite mi da u ovom intervijuu kažem, kako nisam gangster i kako nikada nisam bio. Nisam niti lopov, koji vam krade lisnice. Nisam niti lik koji vam podiže paukom auto. Nisam niti povezan sa ljudima koji kradu i tuku druge. Ja sam samo "brat", koji se brani."

"Nalazim se usred jednog opasnog, neplodnog, samo-destruktivnog građanskog rata. Ali to nije tek samo to. To je mišljenje koje se nabija ljudima u glavu. East Coast vjeruje u jedne stvari, a West Coast vjeruje u druge stvari. East Coast ima svoj način života, a West Coast ima drugačiji, koji je ipak postojao svugdje. Prelazimo u novo stoljeće, gdje se moramo svi pomlatiti. Ali to možemo napraviti samo na jedan način, jednom formom. To je to, što upravo sada želimo razjasniti, da svijet sve ovo slijedi."

"Uistinu je tragično, da okolo nas postoje i ona primitivna"braća". Zato ja nisam niti jedan od takve bilo bijele ili crne "braće". Smiješno mi je to sve što ludi čini zbog boje čojeka. Nažalost ima takvih i među crnom braćom. Mislim, na ulicama postoje crna braća, koje je stvorio Malcom X, ali i iste te je stvorio i Isus- svaki brat i nije brat. Sa ovim vam sole pamet. Samo zato što ste crni, ne znači to da je to super. A također i ako su bijeli, ne znači to da su loši i zli."

"Nedostižnost se nasljeđuje, zato zbog nje svi griješimo, ali zato je veličine grijeha i to jednog od najvećeg, u kojoj ćemo svi ipak na kraju umrijeti bez obzira na išta, koliko god da se borili."

"Kada biste se šetali betonskom ulicom, i pronašli ružu, koja raste iz betona te bi imala malo onečišćen cvijet i rasla bi malo ukrivo, vi biste samo ostali iznenađeni, da vidite ružu koja se samo probija kroz beton. I kada vidite dijete, koje odrasta u ghettu, u takvim najnečistijim okolnostima te vam se ono čak može i obratiti te može sjesti, može vas i rsaaplakati, ali i nasmijati. Jednio što na sve ovo možete reči je ona nečista ruža te njen krivi rast, ali se ne trudite pogledati na to, kako je do svega toga uspjela doći."

"Ne razbijam se od mišljenja što sam crn ili o zemlji. Ali se zamaram radi principa i osjećaja. Zamaram se zbog Westsidea - nalazi se u mom srcu, tako ja to osjećam."

"Sada se u mene nitko ne može dirnuti. Možda će to sve završiti sljedeći mjesec. Ali zato ću ovaj mjesec iznijeti svaki svoj pokret k svom cilju(pikado)."

"Osjećam da je moje prisustvo snažno. Osjećam se poput svjetlucavog princa, isto kao i Malcom. Osjećam da svi svijetlimo kao prinćevi, a kada i živimo poput prinćeva onda, što god želimo, može biti naše. Baš sve."

"Moja glazba nije za svakoga. Samo je za one, koji želi i koji su već ulični vojnici glazbe. Nije to poput glazbe koja je na zabavama - time želim reči, da bi ste sa ovim mogli nastupati, ali to je već previše duhovno. Moja glazba je duhovna. Kao crnačke duhovne pjesme,s iznimkom, da kažem da to nečemu uspjeti prestići. Samo govorim to, da se mi samo poboljšavamo."

"Rap koji predstavljam svojoj zajednici ne bi smio bit ispunjen nasiljem?! Ne bih trebao biti ispunjen grubostima, koje su učinili i meni?! Mediji o ovome, nažalost, ne govore, zato moram u svojim tekstovima o tome govoriti. Mnogima se to čini strano, ali to je zato što nitko drugi o tome ne govori."

"Kada znam da u toj hotelskoj sobi imaju svaki dan što za jesti, kucam svaki dan na vrata, da mi daju nešto za jest, a oni mi otvore, da bih vidio njihovu zabavu, da bih vidio kako se razbacivaju salamam, sve ono kako se ondje razbacivaju hranom, ali pri tom govore, kako nemaju ništa za jelo. Gladni smo molimo vas pustite nas unutra." Ali nakon tjedan dana će se ta pjesma promijeniti na: "Gladni smo pustite nas unutra." Nakon dva - tri tjedna to zvuči ovako: " Dajte mi hranu ili ću vam razbiti vrata." A nakon godinu dana ide ovako: " Razbit ću bravu i uspjet ću proći kroz ova vrata". To vam je tako da kada sete gladni, dosegnuli ste svoje granice. tražili smo to već prije deset godina. Tražili smo za to već u vrijeme Panthera. Molil smo ćak i ustanove za građanska prava. Jednostavno, preklinjali smo. Oni ljudi koji su to tražili sada su ili mrtvi ili su u zatvorima. Dakle, što vi mislite, što bismo sada trebali raditi? Zar da vas molimo? Ne imati u sebi nikakvu ljutnju?"

"Moj je rap odluka, gorući znakovi, nešto duhono, nešto kao glazba o riječi božjoj. Ne želim o tome držat previše riječ. Imam toliko stvari kojima se moram posvetiti, zato moramo goviriti izravno."

"Ne želim se smilovati nerazumnom nasilju na bilo kjeg čovjeka. Ja sam jedan od onih, koje je baš to smirilo. Ali ne ću postati ponovna žrtva toga."

"Ako uistinu govorimo o tome, da je rap samo umjetnička forma, onda smo postali mnogo odgovorniji za svoje tekstove. Ako vidite nekoga da umire samo zato što to govorite, onda ne smeta, da niste nikoga ubili, tko je preminuo pred vašim očima,ali smeta to, da mu niste pomogli."

"Sada to vidim, da ako se pojavim zbog posla ili ne, loše sile će me dotući. Spremaju se 100% doći, tako da neće biti 100% čiste. Zato se pripremam nestati. Nestati zbog ovoga."
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46520 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/02/2013 : 19:14:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by KRAS

evo pročito sam...morison je lipso u kadi, navodno se šlogiro u dvajesedmoj godini života... ma jok nije se drogiro, nije..oće srce da otkaže u njegovim godinama



napravia je on više u tih 27 godina nego mnogi u cilom životu



nekažem da nije, čak se i bunio protiv rata i politike američke pa je pobjego u pariz-tak kaže viki... al sve što je stvorio je bilo pod dejstvom viskija i droge...



al je stvoria.napravia je nešto. osta je upamčen

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 01/02/2013 : 19:16:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by KRAS

evo pročito sam...morison je lipso u kadi, navodno se šlogiro u dvajesedmoj godini života... ma jok nije se drogiro, nije..oće srce da otkaže u njegovim godinama



napravia je on više u tih 27 godina nego mnogi u cilom životu



nekažem da nije, čak se i bunio protiv rata i politike američke pa je pobjego u pariz-tak kaže viki... al sve što je stvorio je bilo pod dejstvom viskija i droge...

Imas dzombastu glavu u obliku dzomba..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 01/02/2013 : 19:18:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood
al je stvoria.napravia je nešto. osta je upamčen



kaj ti misliš da KRAS ne ostaje upamčen, pa gdje god se pojavi ima potomka ;)

samo je smiješno kaj ne bum priznal da su i njegova dijela (i stado ovaca se tu ubraja) nastala pod opijatima

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 01/02/2013 : 19:19:38  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Inace volim citati ovakve topice..ne znam puno o repu i tupacu ali sam se radova nekakvoj konstruktivnoj raspravi..takoder zanimaju me okolnosti vezano za njegovu smrt..dosta je tu teorija zavjere itd..



daj onda tonkeca nagovori da napiše svojih par rečenica o tupacu, da vidim kaj autor teme uopće tu ima za napisat...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 01/02/2013 : 19:19:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by lwood
al je stvoria.napravia je nešto. osta je upamčen



kaj ti misliš da KRAS ne ostaje upamčen, pa gdje god se pojavi ima potomka ;)

samo je smiješno kaj ne bum priznal da su i njegova dijela (i stado ovaca se tu ubraja) nastala pod opijatima

Tipam na antidepresive i rakiju

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 01/02/2013 : 19:21:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
a ne, bez kemije...eventualno ak mu je stari dal malo konoplje a rakija je sigurna, jel Krase?

;)

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000