forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Alkohol
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 19

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 16/02/2013 : 19:08:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote


Dobro vam vece na ovom topicu na oko bezazlenom.

Svaki party, svaki koncert, svako druzenje je povezano sa konzumacijom alkohola ..kao i sklapanje prijateljstava , poznanstava, i naposljetku..brakova..
Legalna droga koja nam se nudi na svakom uglu..a kod prodavaca je dobijate uz extra osmijeh i mig tipa "dobro dosli u klub"
Alk je izgovor, opravdanje i nepobitna cinjenica da ako ga konzumirate niste izopceni...dapace , vrlo ste dobro dosli.
Osobno me zanima kako stojite prema ovoj temi i kako gledate na problematiku koju u sebi nosi?
Ja sam alkoholicar i nije me sramota to priznati.
A vas?

U mojoj profesiji sam na samom vrhu, u mom privatnom zivotu..tonem i izranjam...tonem i izranjam..
U meni postoji toliko toga da ga ni alkohol utopiti ne moze..
Boli me pak kada pati ona koju izabrah da mi bude druzica..ja sam pijani bog kome sve od ruke polazi, koji nikad bolestan nije i kojemu nista dan pokvariti ne moze..
Kada je vani divno vrijeme, ja zastore navlacim..kada je kisa i magla ja je pohodim i trazim..se..





“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 16/02/2013 : 19:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Yes, please!

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 16/02/2013 : 19:16:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
alkohol, porok koji najklaše kontroliram

Pijem kad mi se pije, a ne pijem kad mi se ne pije. Nikad ga ne bum popil reda radi ili nekaj kaj mi se ne sviđa ma kako to bilo zanimljivo (viski, pivo, domaća rakija ne pijem uopće) bilo. Čak i zdravice odbijama ukoliko mi se ne pije ili nema pića koje pijem...koliko često pijem!? Pa relativno često, zna se zaredat dana da ga pijem svakodnevno (obožavam tekilu i vozim ju sa sobom u autu za svaki slućaj), azna proči i po 10 dana da ne popijem niš

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 16/02/2013 : 19:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Ljetos sam se napio i prijavio na policiji krađu auta jer nisam znao gdje sam parkirao.
To je prvo što mi padne na pamet kad netko spomene alkohol.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 16/02/2013 : 19:26:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Ljetos sam se napio i prijavio na policiji krađu auta jer nisam znao gdje sam parkirao.
To je prvo što mi padne na pamet kad netko spomene alkohol.





to se meni dogdilo prije godinu i pol u Dugopolju kad sami išel na tekmu Split-Fulham...kakva me panika ulovila, a ne smijem na policiju

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 16/02/2013 : 19:27:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Ja sam otišao i ostavio podatke, odvezli su me kući i sutradan ujutro zvali jer su pronašli auto.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 16/02/2013 : 19:29:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
ja nisam smio na policiju da ne bi još više najebo....srecom imam ono daljinsko otključavanje pa sam kliketal i gledal gdje budu se upalili žmigavci :)))

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

ROJ RENK
Average Member



556 Posts

Member since 03/03/2011

Posted - 16/02/2013 : 19:35:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ROJ RENK a Private Message  Reply with Quote
Alkohol je dobar, kao i sve stvari, ako se pije umereno.
Nije problem ako neko povremeno cvrcne uz uslov da nije loše naravi i da ne postaje agresivan.
Kratko, alkohol treba uzimati kao lek, jer poznata je ona izreka:

Sve bolesti dolaze usled neredovnog uzimanja alkohola.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 16/02/2013 : 19:37:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Spavanje na haubi auta dok te snjeg ne zatrpa, budenje uz nepoznate osobe, propustanje broda na kojojem ti se nalaze svi dokumenti i novac, totalna dezorijentacija glede cinjenice zasto si ovdje i gdje je ovdje?..Govoriti Mandarin sa Japancima ili narucivati svinjetinu u Saudiskoj Arabiji..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 16/02/2013 : 19:39:58  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
priznajem i ja da sam na putu da postanem alkoholicar, pijem svaki vikend, radnim danima kad imam priliku. Od prve godine mislim da nije bilo vekenda, a da nisam pio. Za vreme ovoih praznika sastavio sam jedno 15tak dana svaki dan. Imam meru, znam koliko mogu da podnesemm, a ako je predjem nisam nasilan jedino sto smaram malo:)

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 16/02/2013 : 19:41:03  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Spavanje na haubi auta dok te snjeg ne zatrpa, budenje uz nepoznate osobe, propustanje broda na kojojem ti se nalaze svi dokumenti i novac, totalna dezorijentacija glede cinjenice zasto si ovdje i gdje je ovdje?..Govoriti Mandarin sa Japancima ili narucivati svinjetinu u Saudiskoj Arabiji..



Level:Proalkoholicar

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 16/02/2013 : 19:47:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

ja nisam smio na policiju da ne bi još više najebo....srecom imam ono daljinsko otključavanje pa sam kliketal i gledal gdje budu se upalili žmigavci :)))

I ja sam pokušavao, skoro sat vremena sam obilazio ulice tipkajući po ključu i s uključenom svjetiljkom na mobitelu. Neuspješno.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 16/02/2013 : 19:48:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Malo alk glazbe..



“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 16/02/2013 : 19:59:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Ajmo decki i cure..poslozite ili polozite karte na stol..
Ja jesam..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 16/02/2013 : 19:59:49  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
Jel imate omiljeno pice ili pijete sta stignete?

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 16/02/2013 : 20:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nemanja93

Jel imate omiljeno pice ili pijete sta stignete?



kao što rekoh, nikako bilo kaj i bilo kad!
omiljeno, bez premca...tekila!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 16/02/2013 : 20:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
alkos:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 16/02/2013 : 20:10:35  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nemanja93

Jel imate omiljeno pice ili pijete sta stignete?

Svako pice u mome postojanju nosi pricu..nekad dobru , nekad losu..izbirljiv nikad bio nisam.
Svaka casa ima razlog i ime..
Svako pijanstvo duplicira ili ponistava sve izreceno,,.nema nista izmedu niti postoji kompromis ..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 16/02/2013 : 20:12:25  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by nemanja93

Jel imate omiljeno pice ili pijete sta stignete?

Svako pice u mome postojanju nosi pricu..nekad dobru , nekad losu..izbirljiv nikad bio nisam.
Svaka casa ima razlog i ime..
Svako pijanstvo duplicira ili ponistava sve izreceno,,.nema nista izmedu niti postoji kompromis ..




Ovo mi se svidja.

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 16/02/2013 : 20:13:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nemanja93

Jel imate omiljeno pice ili pijete sta stignete?

Vodka, rakija, pelin, u biti - sve što nije slatkasto (jeger ili orah).

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2430 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 16/02/2013 : 20:16:31  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by nemanja93

Jel imate omiljeno pice ili pijete sta stignete?

Vodka, rakija, pelin, u biti - sve što nije slatkasto (jeger ili orah).



Ja uglavnom rakiju Vodka mi je jaka puno, od pelina sam se jednom otrovao i nemam nameru da ga probam vise. Jeger i orohovaca su za zene

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 16/02/2013 : 20:19:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by nemanja93

Jel imate omiljeno pice ili pijete sta stignete?

Vodka, rakija, pelin, u biti - sve što nije slatkasto (jeger ili orah).

Direktno..ljuto i gorko..slazem se..zasto traziti pomoc secera,,on ionako nosi glavobolju kao perjanicu ..
Pij muski


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde

Edited by - mr murdoc on 16/02/2013 20:20:13
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29281 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 16/02/2013 : 20:23:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Nemam problema sa alkoholom, rijetko pijem, a s alkoholom sam imao problema kao student, dovoljno da odustanem na vrijeme. Popijem koju pivicu ili čašu dobrog vina, ne pretjerujem

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 16/02/2013 : 20:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
uh, ne podnosim alkohol a još manje alkoholičare.
ti ljudi su meni nisko na ljestvici, tamo ravno sa političarima, vegetarijancima i sličnim nakazama...

uf... jeziv topik...
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 16/02/2013 : 20:29:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Them's fightin' words!

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 16/02/2013 : 20:31:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

uh, ne podnosim alkohol a još manje alkoholičare.
ti ljudi su meni nisko na ljestvici, tamo ravno sa političarima, vegetarijancima i sličnim nakazama...

uf... jeziv topik...

Zadovoljstvo je pak imati te ovdje ..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page
Page: of 19 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000