forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 PlayStation 4
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 16/06/2021 : 18:51:50  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@Oki, DiSkAcH i ekipa..

Kupio bih novi PS4, malo sam guglao, je li OK cijena oko 2600 kn? Ne znam kako se cijene kreću pa da pitam. Vidim da je to neki u ponudi sa 500GB, pa imaju neke skuplje sa 1 TB valjda, ali mislim da je nama ovo dovoljno sa 500GB, pretpostavljam da je to OK za nas koji mislimo uzeti 4-5 igrica (o igricama vas pitam kasnije, sad me ovo zanima o samoj konzoli).

Idem kroz nekih 10-ak dana za Zg, pa ako mi možete savjetovati i gdje je najbolje za kupiti ga, ako imate neki link ili slično..uzmite da sam totalni amater što se tiče ovoga.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
965 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 16/06/2021 : 19:48:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Imaš sad u Sancti na popustu 2350:

https://www.sancta-domenica.hr/playstation-4-500gb-f-chassis-black.html?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

Sancta je njihov službeni zastupnik pa ti je po meni najbolje kod njih direktno kupiti.

500 giga sasvim dovoljno, kad igru prijeđeš obriše i instaliraš novu. Meni nikada nije falilo mjesta. Uvijek kasnije možeš kupiti veći HDD i ubaciti ga unutra ako ti bude trebalo.

Edited by - Wolfman on 16/06/2021 20:18:39
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 16/06/2021 : 20:48:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hvala ti puno Wolfman Koliko vidim, samo se ovaj kod "KOMPLETI10" stavi koji uključuje taj 10% popust.

Ako smijem pitati samo malo i o igricama :)

Nas zanimaju najviše ove dvije, SnowRunner i PES 2021. Što se tiče SnowRunner, prije nekoliko godina sam vidio da postoji onaj Spintires ili vidim da se zove i MudRunner, ali ne mogu nigdje to naći da postoji za PS4 kod nas (većinom piše za Mud Runner ono "nedostupno"). Neki čak komentiraju, barem što sam uspio naći na netu, da je SnowRunner sličan, pa čak i bolji od Mud Runnera.

Od nogometa, prije su mi uvijek govorili da je PES puno bolji od FIFE, pa bi mi uzeli PES ovaj najnoviji.

Nego me malo sve to buni, negdje kod SnowRunnera piše "premium edition", kod ovog PES 2021 piše "season update" pa mi i nije baš jasno što to sve znači.. da li ovo kod premium znači da je igrica možda proširena i ima više tih vozila i mogućnosti za kretanje?

I zanima me gdje je najbolje za kupiti ove igrice, ako mogu linkovi Vjerojatno se isto može online naručiti pa da GLS dostavi.

Evo kako izgledaju ove na koje mislim:


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 16/06/2021 : 20:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Skuplji PS4 u Hrvatskoj nego u Švici.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5124 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 16/06/2021 : 21:12:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Ako ti se ne žuri, najpovoljnije vrijeme za kupovinu playstationa, igri i opreme je “crni petak” i blagdanski popusti jer ti popusti zaista znaju biti brutalni, čak veći i od 50%.
Ovo sve ostalo u ostatku godine je preskupo.
E sada u mom primjeru, ja na svojoj plejki imam dva računa, jedan je moj i na njemu igre igram samo ja, a drugi račun je za djecu.
Ova mlađa kčer već godinu i pola igra samo RDR2, a to ti je igra od 100+ gb, pridodaj tome da ja želim na plejki imati instaliran God of War i još koju igru od 100+ gb, dolazi do toga da mi je 1 TB uvijek premalo….meni stalno fali mjesta i svaka čast wolfmanu koji ga uvijek ima dovoljno.
Savjete za Snow Runner i PES ti ne mogu dati jer to nije moj đir, ali prijatelj koji voli igrati nogomete na plejki uvijek preferira PES ispred fife.
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2593 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 16/06/2021 : 21:38:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
PES 2021 je season update iz razloga sto je ista igra kao 2020-ka, sa mozda nekom zanemaruvom kozmetickom promjenom i s roster updateom i novim dresovima. Konami je bio posten i rekao da ne planira novu igru za 2021. godinu i prebacio se na razvoj PES 2022 s navodno velikim primjenama za novu generaciju konzola i graficjih kartica. Igra se valjda radi u novom engineu i kao potpuno od pocetka, pa su za 2021 izbacili samo taj update u pola cijene. Za ove kamione nemam pojma, to me uopce ne zanima 😳

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 16/06/2021 : 22:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Skuplji PS4 u Hrvatskoj nego u Švici.


Kod nas je većinom sve skuplje, nažalost :(

Ako smijem malo se nadovezati, samo da ispričam malu anegdotu. Ima jedan lik iz Švicarske koji tamo živi, oženjen je i ima djecu, rekao je da prije živio u Zg-u. Uglavnom, upoznali smo se preko jednog borilačkog foruma još tamo 2010. godine, skoro svaki UFC event smo gledali live prijenos, ništa se nije propuštalo. Ja sam tada taman (kako se završio faks) počeo malo raditi, iako je to sve bilo na neke kratke ugovore, uglavnom, nisam baš bio nešto pri novcima. I nekako mi kroz komentiranje borbi, došli do priče o PS-u, pa on pričao kako stalno uzima UFC igrice kako izlaze, da je to u Švicarskoj dosta povoljno s obzirom na sve, pa i same konzole.

I tamo negdje, čini mi se da je 2012. bila u pitanju, on mi odlučio pokloniti svoj playstation 3 (navodno je planirao novi kupit) + 6 original igrica Rekao da ga ne smijem odbiti i da će on to poslati po prijatelju u Zg, a ovaj mi poslati dalje poštom. Baš sam bio tad presretan, dobio PS3 i od igrica: PES 2010, FIFA 2010, UFC 2009, dva boksa, tenis (ima čak i Ančića). Inače, on je strastveni MMA fan, počeo je pratiti UFC još 90-ih godina, naručivao je tada VHS kazete evenata (danas je naravno to puno dostupnije).



Jedino što mi kod ovog PES 2010 čudno što nema engleskog izbornika (menija) niti eng. komentatora, ima par dr. jezika. Valjda je to za Švicarsku bilo samo prilagođeno, podsjetilo me malo na rane 90-e i gledanje satelitske njemačkih programa, gdje je svaki američki film ili serija bila sinkronizirana.

Uglavnom, htio bi uzeti ovaj najnoviji nogomet, sa sinom ponekad odigram taj PES 2010, ali to je dosta staro (iako je grafika dosta dobra, mogu se misliti kako je to tek danas, naročito oni koji čekaju PS5), pa se sin čudi zašto Ronaldo u Realu nosi broj 9 umjesto 7 (u Realu je još Raul u toj igrici), pa mu je jedan od najdražih igrača iz igrice Fernando Torres - ja kažem da on više ne igra, pa pitanja, zašto više ne igra Uglavnom, sin zna puno ovih današnjih poznatih igrača, ponajviše zbog albuma i sličica koje skupljamo, pa sam razmišljao da bi bilo super igrati taj najnoviji PES, naročito kad vidimo na youtubeu videa kako to moćno izgleda danas.

quote:
Originally posted by Oki

Ako ti se ne žuri, najpovoljnije vrijeme za kupovinu playstationa, igri i opreme je “crni petak” i blagdanski popusti jer ti popusti zaista znaju biti brutalni, čak veći i od 50%.
Ovo sve ostalo u ostatku godine je preskupo.
E sada u mom primjeru, ja na svojoj plejki imam dva računa, jedan je moj i na njemu igre igram samo ja, a drugi račun je za djecu.
Ova mlađa kčer već godinu i pola igra samo RDR2, a to ti je igra od 100+ gb, pridodaj tome da ja želim na plejki imati instaliran God of War i još koju igru od 100+ gb, dolazi do toga da mi je 1 TB uvijek premalo….meni stalno fali mjesta i svaka čast wolfmanu koji ga uvijek ima dovoljno.
Savjete za Snow Runner i PES ti ne mogu dati jer to nije moj đir, ali prijatelj koji voli igrati nogomete na plejki uvijek preferira PES ispred fife.



Hvala Oki na komentaru, puno mi je sad jasnije Vidio sam da si ti pisao ovdje u temi da si nešto znao naručivati preko ps storea, jesi mislio na ovu internet trgovinu: https://store.playstation.com/en-hr/latest

Tu sam pronašao SnowRunnera: https://store.playstation.com/en-hr/product/EP4133-CUSA17438_00-SNOWRUNNERGAME01

I ovaj PES 2021: https://store.playstation.com/en-hr/product/EP0101-CUSA18740_00-PES2021BUNDLEPRE

Ne znam kako ide kod njih to sa dostavom, koliko je i koliko se dana čeka..

P.S. vidio sam da si ovdje u temi (post otprije 4 godine) djeci uzeo jednu igricu "Unravel", baš izgleda dobro i nekako opuštajuće :) Ovdje sam našao kao cijelu igricu: https://www.youtube.com/watch?v=hGiN44ZjYLs

quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

PES 2021 je season update iz razloga sto je ista igra kao 2020-ka, sa mozda nekom zanemaruvom kozmetickom promjenom i s roster updateom i novim dresovima. Konami je bio posten i rekao da ne planira novu igru za 2021. godinu i prebacio se na razvoj PES 2022 s navodno velikim primjenama za novu generaciju konzola i graficjih kartica. Igra se valjda radi u novom engineu i kao potpuno od pocetka, pa su za 2021 izbacili samo taj update u pola cijene. Za ove kamione nemam pojma, to me uopce ne zanima 😳


Odlično, sve jasno, hvala ti!

Ma ovo za kamione, to ideš po šumi pa zapneš u blatu, prevoziš trupce, meni fora

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2593 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 16/06/2021 : 22:34:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
RCP bas si amater kako velis 😉, ps store je ducan digitalnih igara, platis karticom ili ps bonom (ne preporucam) i cim prodje placanje (odmah) skidas igru u konzolu. Kupljenu igru imas zauvijek, tj. pravo ba tu igru i mozes je neogranicen broj puta akinuti pa obrisati, pa opet skinuti kad god zelis. Nema blue raya, nema kutije, samo slika igre i gigabajti koje downloadas i preko slike igre u storeu pise "purchased"

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 17/06/2021 : 15:53:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Da li moze mala pomoc? Hocu da uzmem PS3, ali sam totalni laik. Gledao sam oglase i ovo mi je zapalo za oko.

https://m.kupujemprodajem.com/konzole-i-igrice/sony-playstation/akcija-playstation-3-500gb-ekstra-igre-garancija-12m/oglas/118196470#mhs0-1623937807820


Da li vredi uzeti, da li je skupo, da li je dobro?

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 17/06/2021 15:55:02
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/06/2021 : 18:09:33  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Pa sad, ako uzmemo u obzir da je PS4 mnogo, mnogo bolja konzola, a imaš je sigurno polovnu za neku razumnu cenu, ne znam zašto bi uzeo PS3?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 17/06/2021 : 18:13:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Ne moze se naci ispod 200 evra, a ja imam ogranicen budzet. I ovo mi je preko.
Znam da ima PS4 i 5, ali nije valjda ovo toliko lose?

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/06/2021 : 18:25:55  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Nije loše, naravno. Za te pare dobijaš gomilu igrica i dosta zabave.
Mislio sam samo da ti je bolje da se strpiš i povećaš budžet u neko vreme i uzmeš PS4.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16201 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 17/06/2021 : 18:40:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Totalno si u pravu, ali...
Razmislicu 😊

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6056 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 18/06/2021 : 08:50:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
@Reem:
Ja bi ti toplo preporučio da odmah uzmeš i PS+ pretplatu.
Puna cijena za godinu dana ti je mislim oko 450kn (na akciji se da uzet za 330kn), ali zato svaki mjesec dobiješ 2 čaba igre koje možeš igrati dokle god plaćaš pretplatu.
Pretplata ti je obavezna i za multiplayer i spremanje saveova u oblak (svi savevi od igara su ti na Sony-evim serverima pa te boli uvo ako se što desi).
Nadalje, mislim da je 500gb debelo premalo jer em su igre ogromne, em ti je dostupno mislim manje od 400gb, em PS ima jako čudnu instalaciju igara i patcheva/updatea pa ti npr piše 100gb slobodno na HDD, a ti želiš skinuti igru od npr 50gb, a PS ti veli da nemaš dovoljno slobodnog mjesta. Ps ti skine prvo tu igru ''zapakiranu'' i onda je još instalirava na HDD umjesto da to radi odmah pa mu uvjek treba više nego duplo slobodnog mjesta...
I za kraj, trenutno su cijene PS4 napuhane zbog korone i rudara koji su sjebali PC tržište grafičkih kartica; po meni, možda da si uzmeš polovni sa njuškala za 1500kn i bok.
Za ove dvije igre, opet ti preporučam polovno.
Eh da, i ovo što ti je kolega iznad preporučio da bonove/igre/pretplatu kupuješ direkt sa karticom sa PS store-a je zato jer ti u dućanu još naplate i proviziju, pa ti npr za bon od 150kn naplate 170kn, a sa karticom je to 150 koliko i dobiješ za potrošit na storeu, ili najbolje povežeš karticu sa PS store-om i tako kupuješ bez bonova, pa ti se naplati točno onaj iznos koji si potrošio.
Samo jedno pripazi, po defaultu ti je uključeno automatsko obnavljanje (naplaćivanje) PS+ pretplate kada ju jednom kupiš. Da se isključit, google zna kako. ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 18/06/2021 08:52:37
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 18/06/2021 : 17:06:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino

RCP bas si amater kako velis 😉, ps store je ducan digitalnih igara, platis karticom ili ps bonom (ne preporucam) i cim prodje placanje (odmah) skidas igru u konzolu. Kupljenu igru imas zauvijek, tj. pravo ba tu igru i mozes je neogranicen broj puta akinuti pa obrisati, pa opet skinuti kad god zelis. Nema blue raya, nema kutije, samo slika igre i gigabajti koje downloadas i preko slike igre u storeu pise "purchased"


Ajme, baš sam seljo Svaka čast, nisam uopće znao za ovo, to je super stvar :) Pretpostavljam da se tu mogu uvijek naći neke igrice, možda i one starije koje su kod nas nedostupne.

quote:
Originally posted by DiSkAcH

@Reem:
Ja bi ti toplo preporučio da odmah uzmeš i PS+ pretplatu.
Puna cijena za godinu dana ti je mislim oko 450kn (na akciji se da uzet za 330kn), ali zato svaki mjesec dobiješ 2 čaba igre koje možeš igrati dokle god plaćaš pretplatu.
Pretplata ti je obavezna i za multiplayer i spremanje saveova u oblak (svi savevi od igara su ti na Sony-evim serverima pa te boli uvo ako se što desi).
Nadalje, mislim da je 500gb debelo premalo jer em su igre ogromne, em ti je dostupno mislim manje od 400gb, em PS ima jako čudnu instalaciju igara i patcheva/updatea pa ti npr piše 100gb slobodno na HDD, a ti želiš skinuti igru od npr 50gb, a PS ti veli da nemaš dovoljno slobodnog mjesta. Ps ti skine prvo tu igru ''zapakiranu'' i onda je još instalirava na HDD umjesto da to radi odmah pa mu uvjek treba više nego duplo slobodnog mjesta...
I za kraj, trenutno su cijene PS4 napuhane zbog korone i rudara koji su sjebali PC tržište grafičkih kartica; po meni, možda da si uzmeš polovni sa njuškala za 1500kn i bok.
Za ove dvije igre, opet ti preporučam polovno.
Eh da, i ovo što ti je kolega iznad preporučio da bonove/igre/pretplatu kupuješ direkt sa karticom sa PS store-a je zato jer ti u dućanu još naplate i proviziju, pa ti npr za bon od 150kn naplate 170kn, a sa karticom je to 150 koliko i dobiješ za potrošit na storeu, ili najbolje povežeš karticu sa PS store-om i tako kupuješ bez bonova, pa ti se naplati točno onaj iznos koji si potrošio.
Samo jedno pripazi, po defaultu ti je uključeno automatsko obnavljanje (naplaćivanje) PS+ pretplate kada ju jednom kupiš. Da se isključit, google zna kako. ;)

Hvala i tebi na ovim svim korisnim informacijama

Ja nisam mogao čekati, pa jučer naručio 4 igrice. Sjetio se tvoje Rijeke, točnije Tower Centra da gore na vrhu postoji trgovina SophosLab pa od njih jučer naručio, danas mi je javljeno na mail da će kroz 1-2 radna dana doći GLS-om (uslikam kad dođu).

Inače, ja kad nešto kupujem (izuzev stripova), to mora biti novo, nikad polovne stvari ne kupujem :)

E sad, što se tiče ove priče oko GB-a, ako ja kupim takve igrice (znači cd, u "fizičkom stanju" - da se tako izrazim), pretpostavljam da mi onda i ne treba puno GB i tog prostora? Nama je najbitnije da možemo igrati PES, a koliko sam shvatio, uvijek nešto možemo i pobrisati pa pičiti dalje :)

Za dodatni prostor, vidio sam ovu stvar (iako nije baš jeftino): https://www.sophoslab.hr/playstation/ps4/dodatna-oprema/394/seagate-game-drive-2tb-ps4-portable-external-hard-drive/66818

Edit:

I još jedno (možda glupo pitanje), da li odgovara joystick od PS3 za PS4, ili se za PS4 mora posebno kupiti?

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 18/06/2021 17:07:30
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6056 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 18/06/2021 : 21:21:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Nema glupih pitanja.
Ne, PS3 gamepd ne dela na PS4.
Igre sa Blu Raya ti se uvijek kompletno instaliraju na HDD pa ti ga dode na isto kao da kupis digitalno. Samo ti BR disk mora biti umetnut u konzolu da mozes pokrenut igru.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 18/06/2021 21:22:58
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 21/06/2021 : 13:43:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hvala ti puno DiSkAcH na ovome, uzet ćemo onda još jedan pri kupnji PS-a :)

Danas mi je GLS dostavio ovo, mislim da je skraćenica RDR2 o kojoj je Oki pričao, ovaj Red Dead Redemption 2, njega sam "proučio" na youtubeu i odmah me osvojio (cijene su nešto manje bile nego što piše ovdje):


"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 21/06/2021 13:44:35
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 23/06/2021 : 07:01:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Hvala ti puno DiSkAcH na ovome, uzet ćemo onda još jedan pri kupnji PS-a :)

Danas mi je GLS dostavio ovo, mislim da je skraćenica RDR2 o kojoj je Oki pričao, ovaj Red Dead Redemption 2, njega sam "proučio" na youtubeu i odmah me osvojio (cijene su nešto manje bile nego što piše ovdje):



Uf kad vidim cijene ovih igrica za ps4 muka mi je . Inače ja sam kupio klincu ps3 prije koju godinu, baš iz razloga što su cijene igrica za ps4 bile masne, a imao je puno veći izbor na ps3 tad, a počeo je igrati sa 3 g. na još mojoj staroj ps1 (koja i dalje savršeno radi) i to crasha. Ako tražiš nešto za klince moji obožavaju minecraft to bi valjda mogli igrati non stop, nogomet ih baš ne zanima, bar ovog starijeg ne.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 23/06/2021 : 09:29:01  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Pri kraju sam sa Spidermanom, igra je graficki fenomenalna, prikaz grada, ulica, bas extra.
Ostavio sam pricu na oko 70-tak posto zavrsenu idem na male price, skupljanja zadatke, pa onda zavrsiti.
Igre kupujem na ebayu sa njemackih ili UK trgovina i ovu sam negdje oko 15-18 eura becalio.

Slijedece su AC od Pariza, Londona i Egipta za kupiti, Avengers, Shadow of Collosus, the Journey (atmosfera sa muzikom prema kritikama i vidjenim yt videu extra!),kasnije Alien… jednu igru igram nekoliko mjeseci zbog nedostatka vremena tako da imam cajta, bez zurbe, mozda ih odigram na PS5 kad je ćopim jednom u futuri.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 23/06/2021 09:29:38
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3502 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 23/06/2021 : 12:24:06  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
emirem moj čovek; Alien pored Amnesia:Dark Descent i Soma najbolji horor koji sam igrao, Journey je manje igra koliko je jedno sjajno atmosferičko iskustvo sa predivnim soundtrackom, dok Shadow of the Colossus jednostavno treba da se doživi tu reči ne pomažu. Igrao se svojevremeno još na PS2
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 23/06/2021 : 14:56:15  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

emirem moj čovek; Alien pored Amnesia:Dark Descent i Soma najbolji horor koji sam igrao, Journey je manje igra koliko je jedno sjajno atmosferičko iskustvo sa predivnim soundtrackom, dok Shadow of the Colossus jednostavno treba da se doživi tu reči ne pomažu. Igrao se svojevremeno još na PS2


😁
Kad se sjetim samo na dvojci Shadowa, muzika je bila bas hipnoticna, atmosfera nadrealna.
Alien Isolation dugo planiram, nikako da dodje na red, a uletio jos i Predator: Hunting Grounds. Ccccc, treba cajta… A za tu Amnesiu i Soma nisam cuo, budem vidio na wikici i inim sajtovima.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5124 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 22/07/2021 : 08:34:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Mala me tražila da joj naručim jednu igricu…proučio sam sve mogućnosti i vidio da je base.com (kao i uvijek) najjeftiniji način za nabavku igre, al’ kur….:
[url=https://postimages.org/][/url][url=https://banks-nearme.com/chase-near-me]chase in[/url]
Znači base.com više ne isporučuje pošiljke za Hrvatsku???
Također, probao sam se ulogirati na thegamecollection.net - tamo mi više ne daju ni da se ulogiram (vjerovatno su svima iz zemalja u koje ne isporučuju pošiljke jednostavno blokirali račune).
Uglavnom, nemamo više mogućnosti jeftinije nabavke novih igara iz Velike Britanije?
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
965 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 22/07/2021 : 09:23:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Sve ti piše na Baseu:

Due to the 2021 EU e-Commerce rule changes and the resulting VAT and Duty considerations, we are no longer accepting orders for delivery outside of the UK.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 22/07/2021 : 22:56:59  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
O bem ti misa!
Planirao kupiti bar pet igara sa wishliste za zimu preko UK ebaya.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6056 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 23/07/2021 : 05:18:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
A kupujte polovne igre, nije da im išta fali. Daju se naći po dobrim cijenama, a i PS+ pretplata je vrlo isplativa zbog te 2(PS4)+1(PS5) igre mjesečno.
Skužio sam da masa ljudi nije ni svejsna ovoga kada kupuju PS klincima.
Platite max tih mislim 450kn godišnje i oni dobiju 24 free igre godišnje koje mogu igrati dok god se plaća pretplata.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000