forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Najbolja serija?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2354 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 26/02/2013 : 01:26:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
Spartacus: War of the Damned, Game of Thrones, Boardwalk Empire...

Carpe diem
Go to Top of Page

soulfly tribe
Average Member



Croatia
754 Posts

Member since 26/02/2009

Posted - 26/02/2013 : 11:37:29  Show Profile Show Extended Profile  Send soulfly tribe a Private Message  Reply with Quote
Baš sam zadnje vrijeme gledao nekoliko serija poput Walking Deada i Sons of Anarchy, i sve su mi serije postale predosadne i glupe, pa i prije 3. sezone, Walking dead pogotovo, ta serija ima nenormalno glupih i patetično dramatičnih dijelova od kojih mi se fkt riga... a sve me to ponovno navelo da počnem gledati najbolju seriju ikada od početka - Oz
Jedina serija koja nema lošeg dijela, pretjerane dramatizacije i tih pizdarija.. sve ostale podliježu publici i vidi se da su rađene samo zato da ih netko gleda, Oz traje taman koliko treba, najbolja serija
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 26/02/2013 : 20:51:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by supermark






hmmm
jesi li platio prava za supermana na avataru





nije to superman to je supermark
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 16/07/2016 : 18:42:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Od serija koje mi trenutno padaju na pamet:

- Northern Exposure
- Avatar: The Last Airbender
- Game of Thrones
- The Wire
- I Love Lucy
- MASH
- Blackadder
- Doctor Who
- Mr. Bean
- Gilmore Girls
- Bottom
- Band of Brothers
- Monty Python's Flying Circus
- Freakazoid!
- Oz
- The New Statesman
- Animaniacs
- Only Fools and Horses
- Batman (The Animated Series)
- Star Trek (The Original Series)/Star Trek (The Animated Series)
- Star Trek: The Next Generation
- Star Trek: Deep Space Nine
- The Dick Van Dyke Show
- Buffy the Vampire Slayer
- Angel
- The Simpsons
- Get Smart
- Deadwood
- Justice League/Justice League Unlimited
- Breaking Bad
- I'll Fly Away
- Swat Kats
- The X-Files
- Äkta människor (Real Humans)
- Seinfeld
- Downton Abbey
- Jonny Quest
- Six Feet Under
- Jessica Jones
- Stargate SG-1
- Il était une fois... la vie (Moje tijelo)
- Jeeves and Wooster
- China Beach
- Cowboy Bebop
- The Sopranos
- Martial Law
- Poirot
- Ginga Eiyū Densetsu (Legend of the Galactic Heroes)
- Kojak
- Space Ghost
- Naše malo misto
- Kuda idu divlje svinje

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/07/2016 : 19:12:35  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Bushido na popisu imas Jessicu Jones ali nemas Daredevila. To je pretpostavljam slucajno?
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 16/07/2016 : 19:16:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Bushido na popisu imas Jessicu Jones ali nemas Daredevila. To je pretpostavljam slucajno?


Daredevila nisam još pogledao. Ali budem.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 16/07/2016 : 21:18:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Kako napisah na drugom topicu, najbokji mi je Twin Peaks, a slijede Sopranosi, Oz i Homicide: Life on the Street.

Kad bih birao najdražu, to bi mi kao i Bushidu bio Život na sjeveru, jer joj ni u ono doba u prvoj polovini 90-ih, a ni prije 7-8 godina kad sam ju dijelom nabavio na DVD-u, nisam mogao odoljeti.

Dosta mi je špica da me razgali, pa Ed Chigliak, Ruth Anne, Chris in the Morning, kuhar pustinjak Adam, mudri Indijanac Leonard koji sasvim razumije priviđenje plesača kazačoka (ili čega ono), i svi ostali osebujni i strašno dragi likovi.

Kad me ovo već sjetilo, mogao bih ju preko ljeta pogledati opet...


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 16/07/2016 : 21:38:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by going going

Bushido na popisu imas Jessicu Jones ali nemas Daredevila. To je pretpostavljam slucajno?


Daredevila nisam još pogledao. Ali budem.


Nevjerojatno, takav stripofil i sveglednik, a Daredevila još nisi gledao...
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7793 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 16/07/2016 : 21:42:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
...a zasto nitko nije spomenuo povratak u eden.😁

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 16/07/2016 : 22:34:41  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

...a zasto nitko nije spomenuo povratak u eden.😁



Idesss, sad si mi napravio flashback samo tako
Australska Dinastija

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 16/07/2016 : 22:45:17  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Od serija koje mi trenutno padaju na pamet:

- Northern Exposure
- Avatar: The Last Airbender
- Game of Thrones
- The Wire
- I Love Lucy
- MASH
- Blackadder
- Doctor Who
- Mr. Bean
- Gilmore Girls
- Bottom
- Band of Brothers
- Monty Python's Flying Circus
- Freakazoid!
- Oz
- The New Statesman
- Animaniacs
- Only Fools and Horses
- Batman (The Animated Series)
- Star Trek (The Original Series)/Star Trek (The Animated Series)
- Star Trek: The Next Generation
- Star Trek: Deep Space Nine
- The Dick Van Dyke Show
- Buffy the Vampire Slayer
- Angel
- The Simpsons
- Get Smart
- Deadwood
- Justice League/Justice League Unlimited
- Breaking Bad
- I'll Fly Away
- Swat Kats
- The X-Files
- Äkta människor (Real Humans)
- Seinfeld
- Downton Abbey
- Jonny Quest
- Six Feet Under
- Jessica Jones
- Stargate SG-1
- Il était une fois... la vie (Moje tijelo)
- Jeeves and Wooster
- China Beach
- Cowboy Bebop
- The Sopranos
- Martial Law
- Poirot
- Ginga Eiyū Densetsu (Legend of the Galactic Heroes)
- Kojak
- Space Ghost
- Naše malo misto
- Kuda idu divlje svinje



Ah, opet nam nisi ništa rekao. Koje su ti najbolje serije, Bushido? Ajde, top 10 barem...
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 16/07/2016 : 22:51:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Ah, opet nam nisi ništa rekao. Koje su ti najbolje serije, Bushido? Ajde, top 10 barem...



Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 16/07/2016 : 22:53:46  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ah...
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 16/07/2016 : 23:40:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Ah...


Mislim da sam dao prilično opsežan odgovor.

Rađe nam reci što je tebi najbolje u svijetu televizije?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 16/07/2016 : 23:55:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Pogledah u posljednjih nekoliko dana, posle 7-8 godina, ponovo RIM. Kakva šteta što nisu imali para da je nastave, a toliko toga se još moglo prikazati. Jedino što seriji fali su prikazi bitaka, koje su praktično sve do jedne prepričane, sve ostalo je odlično.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 16/07/2016 : 23:58:08  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
Od onih koje nisu navedene, House M.D, Prison break (1.sezona) i Prijatelji
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 16/07/2016 : 23:59:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Od onih koje se sad prikazuju, Giligan (ponovo) radi odličan posao sa Better Call Saul. Stvarno sam uživao u ove dvije sezone. Svaka preporuka, pogotovo za ljude koji vole Breaking Bad, a bogme i za sve ostale da vide kako se majstorski grade likovi i priča. Čovjek je velemajstor svog zanata.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...

Edited by - Beren on 17/07/2016 00:01:57
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 19/07/2016 : 01:00:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
gruntovčani.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 19/07/2016 : 01:36:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
Evo najužeg kruga favorita, od onoga što sam gledao (a nisam gledao mnogo toga), uz kratke dojmove o istim serijama. Nadam se da nisam nešto zaboravio. Ne ide po nikakvom redosljedu...

Breaking Bad - ovo me uvelo u taj čudesni svijet tv-serija i ne znam jesam li mogao izabrati nešto bolje za početak. Tri godine od njenog svršetka već je kultni klasik. Definitivno jedna od najboljih serija svih vremena i zbog priče i scenarija, ali poglavito zbog režije i glume. S vremenom su mi BrBa pokvarili fejk fanovi koji o seriji pojma nemaju, ali ajde. To nema veze s njenom kvalitetom.

True Detective - prva sezona TD-a mi je do dana današnjeg nešto najbolje što je HBO iznjedrio. Bolje od GoT-a, bolje od The Wirea, recite što god hoćete. Genijalan scenarij i najbolji dvojac na malim ekranima u zadnjih nekoliko godina uz Jessea i Walta, a atmosferu da ne spominjem. Ni druga sezona mi nije bila toliko loša kakvom su je predstavljali, dapače.

Peaky Blinders - ne mogu reći da je ovo najbolja serija jer nije, ali mi je definitivno najdraža i tko ju još nije krenuo gledati neka obavezno počne. BBC u najboljem svjetlu. Serija s izvrsnom režijom, atmosferom i soundtrackom. Najbadass djelo na tržištu. Maestralna gluma Cilliana Murphyja, Helen McCrory, Paula Andersona, Toma Hardyja i ekipe.

Narcos - ovdje mi se dokumentaristički i vjeran pristup priči o Pablu Escobaru toliko svidio da sam ju morao staviti na listu. Jedno od najboljih "tru-story" djela na malim i velikim ekranima što sam gledao.

Marvel's Daredevil - serija s najboljom akcijom ikad, izvrsna kamera, živi i jaki likovi te mnogo, mnogo trenutaka za pamćenje. Nešto najbolje što je Marvel iznjedrio.

Mr. Robot - iako se ne može osporiti očit utjecaj Fight Cluba i nekih drugih priča anarhističke tematike, Mr. Robot je televizijski kralj provokativnosti i razotkrivanja izopačenog društva previše ovisnog o tehnologiji. Shizofrena serija koju je katkad i neugodno gledati može ostaviti jak dojam na bilo koga, iako nekad zna pretjerati u izletima u art vode.


Rectify
- jedina serija o običnom životu, bez zapleta koji uključuje tučnjavu, pucanje i hrpu leševa, koja nije dosadna. Dovoljno rečeno.

Stranger Things - sve sam rekao već na topicu Serije & Co.

Humoristične serije... Mućke AKA Only Fools and Horses i The Fresh Prince of Bel-Air.

Animirane... Death Note, Dragon Ball Z i Batman: The Animated Series.

Dokumentarne... Making a Murderer.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 19/07/2016 : 21:38:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by nagor

Ah...


Mislim da sam dao prilično opsežan odgovor.

Rađe nam reci što je tebi najbolje u svijetu televizije?



Mislim da hoće reći da je odgovor preopsežan , u smislu, nabrajanje toliko serija da se kosi s uvodnim pitanjem

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 19/07/2016 : 22:24:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Opti

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by nagor

Ah...


Mislim da sam dao prilično opsežan odgovor.

Rađe nam reci što je tebi najbolje u svijetu televizije?



Mislim da hoće reći da je odgovor preopsežan , u smislu, nabrajanje toliko serija da se kosi s uvodnim pitanjem


Pa sad, mogu jedino nabrojati još i više serija. Nikako manje.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 19/07/2016 : 22:57:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Naslov topica je u jednini ;)

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 19/07/2016 : 23:08:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Opti

Naslov topica je u jednini ;)


Picajzlo.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 20/07/2016 : 16:38:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Bafi ubojica vampira

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 22/07/2016 : 12:33:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
sedamdesetih su najbolje serije bile Korijeni (Roots) i Malo misto
osamdesete nisu bile sjajne, ali su donijele Crime story, LA Law, Cheers, Velo misto... i naravno Mućke
ali zato su devedesete donijele velike stvari: Twin peaks, Život na sjeveru i Seinfeld i još puno toga dobroga, npr Njujorške plavce i baltimorski odjel za ubojstva, frasier - kao najbolji spin off, ali i hrpu gluposti koje smo kao mladi gledali
ne treba zaboraviti ni sve generacije Star treka - meni posebno dragi Voyager, s hologramskim doktorom i seven
nakon 2000 se sve skupa razvilo u svim smjerovima, pa je danas to sve teško pratiti
battlestar galactica mi je jedna od najboljih uopće
braking bad, naravno
dexter prve 4 sezone
true detective
od ovih koje sada idu Outcast mi je sjajan
od humorističnih moderna obitelj
a veselim se i gledanju Stranger things, pogotovo što je tu i winona

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000