forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Čudovište iz močvare 1 & 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 27/03/2013 : 12:54:41  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

Pitanjce jedno ovde, ako moze samo sa da/ne, jel i ovde Mur palamudi ko u Paklu, Nadziracima itd?


Mur k'o Mur, uvijek kopa po mnogo čemu... Ali ne propovijeda toliko, to definitivno...
Edit: Da odgovorim na pitanje kako ti više odgovara - ne

Edited by - swamp thing on 27/03/2013 12:55:47
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10838 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 27/03/2013 : 13:31:46  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing
Edit: Da odgovorim na pitanje kako ti više odgovara - ne



lepo, lepo
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 27/03/2013 : 22:15:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

Pitanjce jedno ovde, ako moze samo sa da/ne, jel i ovde Mur palamudi ko u Paklu, Nadziracima itd?



Veruj mi na rec, fenomenalno.
Ja ih juce dobio
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10838 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 28/03/2013 : 07:14:37  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

Veruj mi na rec, fenomenalno.
Ja ih juce dobio



verujem, samo mi potvrtdi da nije ko Pakao il Nadzirac

Edited by - kasper on 28/03/2013 07:14:57
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 28/03/2013 : 08:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Tex Willer

Veruj mi na rec, fenomenalno.
Ja ih juce dobio



verujem, samo mi potvrtdi da nije ko Pakao il Nadzirac



Nije, pise na korici Cudoviste iz Mocvare
Zezam se, ne lici ni najmanje na Pakao. Idi overi preview
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10838 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 28/03/2013 : 09:29:36  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer
Zezam se, ne lici ni najmanje na Pakao. Idi overi preview



nemam neko formirano misljenje posle pogleda na preview, stoga i pitam
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 28/03/2013 : 13:58:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Tex Willer
Zezam se, ne lici ni najmanje na Pakao. Idi overi preview



nemam neko formirano misljenje posle pogleda na preview, stoga i pitam



Meni skroz dobar vec preview bio, ne znam onda sta da ti kazem
Odi najbolje pa ga prelistaj negde pre odluke
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12751 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 28/03/2013 : 14:05:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
čak i mene zanima vidjeti to čudovište... ako stigne ovdje kod mene u močvaru
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 28/03/2013 : 21:50:56  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

čak i mene zanima vidjeti to čudovište... ako stigne ovdje kod mene u močvaru


Teško da će stići, ima jaku konkurenciju
Go to Top of Page

roland
New Member



Serbia
187 Posts

Member since 09/07/2007

Posted - 30/03/2013 : 11:21:50  Show Profile Show Extended Profile  Send roland a Private Message  Reply with Quote
Jedno pitanje za Markosa ili bilo koga ko je kupio cudoviste br 2.

Zanima me da li je greska samo u mom primerku ili je ceo tiraz.

Dakle stranica broj 216 i 217, tabla na str. 217 je oko 3 milimetara niza od 216, table sa obe stranice cine jednu sliku pa mi to pomeranje smeta jer nije lepo uklopljen spoj. jb. perfekcionista:)

Dakle jel je to u celom tirazu ili samo u mom primerku, zanima me da znam da li da zamenim moj primerak.
Go to Top of Page

roland
New Member



Serbia
187 Posts

Member since 09/07/2007

Posted - 30/03/2013 : 23:28:20  Show Profile Show Extended Profile  Send roland a Private Message  Reply with Quote
Sta niko nije uzeo 2?

Markos ajde bar ti resi dilemu. Da li je u svima tako cisto da zanam da da se ne cimam dzabe do striparnice.
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 30/03/2013 : 23:41:28  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message  Reply with Quote
pročitao... pa, iskren da budem najveći utisak je ostavio izuzetan kolor crteža, pa sam crtež, priča je tek na trećem mestu...

prva priča osetno bolja od druge uprkos pojavljivanju debilizovane lige kojoj, uprkos posedovanja supermoći, ni na kraj pameti nije jednostavno (i pomalo debilno) rešenje za bezizlaznu situaciju... koje btw, nije ni previše tačno...

druga priča je bzvz, al su boje i crtež toliko lepi da se u nekim scenama može uživati i bez čitanja...

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 30/03/2013 : 23:46:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roland

Sta niko nije uzeo 2?

Markos ajde bar ti resi dilemu. Da li je u svima tako cisto da zanam da da se ne cimam dzabe do striparnice.



Uzeo ja oba, ali stvarno nisam primetio nesto sto "bode oci".
Go to Top of Page

roland
New Member



Serbia
187 Posts

Member since 09/07/2007

Posted - 30/03/2013 : 23:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Send roland a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by roland

Sta niko nije uzeo 2?

Markos ajde bar ti resi dilemu. Da li je u svima tako cisto da zanam da da se ne cimam dzabe do striparnice.



Uzeo ja oba, ali stvarno nisam primetio nesto sto "bode oci".



Molim te pogledaj samo tu konkretnu stranicu pa mi odgovori.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29081 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 31/03/2013 : 00:06:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Nisam stigao prije odgovoriti, sorry... I u mom primjerku doma je tako, ne znam da li je tako u svim ostalima, kad budem išao u skladište, pogledat ću. Ali, iz iskustva govoreći, vjerojatno je onda u svima tako.

Trouble will find me
Go to Top of Page

roland
New Member



Serbia
187 Posts

Member since 09/07/2007

Posted - 31/03/2013 : 00:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Send roland a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Nisam stigao prije odgovoriti, sorry... I u mom primjerku doma je tako, ne znam da li je tako u svim ostalima, kad budem išao u skladište, pogledat ću. Ali, iz iskustva govoreći, vjerojatno je onda u svima tako.



Ok. hvala.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7216 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 31/03/2013 : 16:28:28  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by noemis

pročitao... pa, iskren da budem najveći utisak je ostavio izuzetan kolor crteža, pa sam crtež, priča je tek na trećem mestu...




E bre Noemise, pa ove epizode su značajne i revolucionarne pre svega zbog priča tj scenarija, pa onda zbog kvalitetnog crteža, kome kolor više smeta nego doprinosi.

Još godine i godine (ako ne i decenije) tebe dele od poznavaoca stripa (ako ikad budeš bio).
Go to Top of Page

surfer
Average Member

Austria
963 Posts

Member since 09/05/2008

Posted - 31/03/2013 : 17:18:36  Show Profile Show Extended Profile  Send surfer a Private Message  Reply with Quote
Ovo je tocno, crno-bijelo izgleda neusporedivo bolje.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29081 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 31/03/2013 : 17:29:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Djelomično... Kasnije epizode se jako oslanjaju na boju i bez nje puno gube (npr. my blue heaven)

Trouble will find me
Go to Top of Page

surfer
Average Member

Austria
963 Posts

Member since 09/05/2008

Posted - 31/03/2013 : 17:35:19  Show Profile Show Extended Profile  Send surfer a Private Message  Reply with Quote

Da, moguce je. Samo prvih 24 svescica je reprintirano B/W, ostale nisu. To upravo citam.
U trejdovima postoji cijeli Mooreov run B/W. Mislim da fali "Loose ends", ako se ne varam. U svescicama ga isto nema.

quote:
Originally posted by Markos

Djelomično... Kasnije epizode se jako oslanjaju na boju i bez nje puno gube (npr. my blue heaven)

Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 31/03/2013 : 23:13:49  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts


Još godine i godine (ako ne i decenije) tebe dele od poznavaoca stripa (ako ikad budeš bio).



tačno, opet si u pravu, kao i uvek... samo iznenađuješ me polovičnošću dimenzionog kontinuuma konstatacije...
naime, odredio si potrebno vreme, ali ne i prostor (mesto) pabirčenja znanja...

je l da pretpostavim da su u pitanju godine i decenije ispred onog tvog kioska?

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7216 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 31/03/2013 : 23:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by noemis

[quote]Originally posted by alexts


je l da pretpostavim da su u pitanju godine i decenije ispred onog tvog kioska?



Eoni, dobri moj Noemise.
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 31/03/2013 : 23:40:33  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts


Eoni, dobri moj Noemise.



znači ima nade...

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 01/04/2013 : 00:58:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Djelomično... Kasnije epizode se jako oslanjaju na boju i bez nje puno gube (npr. my blue heaven)



Markose, da li se sve DW knjige osim prve poklapaju sa Fibrinim?
Obzirom da nemam nameru da dupliram izdanja a krenuo sam s Fibrom onda mi je dovoljna samo prva DW?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20790 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 01/04/2013 : 01:22:25  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
da

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000