forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Auto i moto sportovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 30

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 08/07/2018 : 17:07:10  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Lewis pobjegao sa post-race intervjua kao uvrijeđena frajla, a ustvari može biti presretan s drugim mjestom, jebem ti safety-care. Dobra utrka.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3648 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 08/07/2018 : 17:12:58  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Fenomenalna trka, steta za prestrogu kaznu za Kimija, ali vidjeti Ferrari na vrhu postolja, konstruktora i u vozackom poretku, sjajno za Ferrariste ali i sjajno za napetu sezonu

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 08/07/2018 : 17:34:58  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Nisam gleda, pogledat cu navecer snimku na sportskoj tv, inace zadnju sezonu sam gleda kad je Kimi bia prvak, ono mi je jedna od najboljih sezona uopce, vidim da se dosta toga promjenilo tako da cu se malo upoznati sa svim tim novitetima..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 08/07/2018 : 17:57:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Nista spektakularno se nije promenilo, vise pravila, vise ogranicenja za ekipe, kroji im se taktika, a sama trka gubi zbog toga. Uglavnom je i dalje dosadna za gledanje, samo smo mi mazohisti pa ne mozemo da prestanemo. Mada, ova sezona je daleko najblja u poslednjih pet/sest godina.
Danas, konacno scena kakvu svi sanjamo. Dve najbolje ekipe u dvoboju. Dva ferarija ganjaju dva mercedesa i oba prolaze ispred

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 08/07/2018 : 18:03:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Nije da kukam, ali Bottas odmah propušta Hamiltona da ga spasi od Kimija, a Kimi prošlu trku drži Vettela na sekundu do kraja i uzima mu poziciju.
Kazna Kimiju presmiješna, no usprkos svemu sasvim solidna za gledanje.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 08/07/2018 : 19:21:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Ne verujem da ga je pustio. Video si da su gume bile bas lose i da ga samo Rikardo nije obisao. Najveci je gubitnik trke.


Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16301 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 08/07/2018 : 19:29:19  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Zanimljiva trka, ali šteta je što mora biti toliko izlijetanja da bi bila zanimljiva. Nedostaju kišne trke.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 08/07/2018 : 19:32:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Malo je falilo da SC ostane do kraja, kako je krenulo sa izletanjima. Onda bi Mercedesi dobili vetar u ledja - nema preticanja, a gume na ivici pucanja. Lepo bi se dovezli do cilja.
Sva sreca pa nisu..

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 08/07/2018 : 20:44:03  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

[green]Nista spektakularno se nije promenilo

Da fuq? Ništa se spektakularno nije promijenilo od 2007. izuzev toga što su motori downgrade-ani s V8 na V6, nema više dotankavanja benzina, zamjena guma se s 8 sekundi smanjila na 2.5 pa više nema "utrka" unutar pit lane-a, uveden je DRS, nema više čejsanja 30-40 krugova ko schumi i alonso u imoli, već maksimalno 10, bolidi su duži za metar i pol i zbog kompleksnije aerodinamike se raspadaju na najblaži dodir i uveden je halo. Ali izuzev toga, ništa spektakularno se nije promijenilo, osim sporta samog.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 08/07/2018 : 21:12:55  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by Caleb

[green]Nista spektakularno se nije promenilo

Da fuq? Ništa se spektakularno nije promijenilo od 2007. izuzev toga što su motori downgrade-ani s V8 na V6, nema više dotankavanja benzina, zamjena guma se s 8 sekundi smanjila na 2.5 pa više nema "utrka" unutar pit lane-a, uveden je DRS, nema više čejsanja 30-40 krugova ko schumi i alonso u imoli, već maksimalno 10, bolidi su duži za metar i pol i zbog kompleksnije aerodinamike se raspadaju na najblaži dodir i uveden je halo. Ali izuzev toga, ništa spektakularno se nije promijenilo, osim sporta samog.



Zvuci katastrofa..

To sa fuel economy mi je najveci shit.

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 08/07/2018 21:20:25
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 08/07/2018 : 21:31:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

quote:
Originally posted by Caleb

Nista spektakularno se nije promenilo

Da fuq? Ništa se spektakularno nije promijenilo od 2007. izuzev toga što su motori downgrade-ani s V8 na V6, nema više dotankavanja benzina, zamjena guma se s 8 sekundi smanjila na 2.5 pa više nema "utrka" unutar pit lane-a, uveden je DRS, nema više čejsanja 30-40 krugova ko schumi i alonso u imoli, već maksimalno 10, bolidi su duži za metar i pol i zbog kompleksnije aerodinamike se raspadaju na najblaži dodir i uveden je halo. Ali izuzev toga, ništa spektakularno se nije promijenilo, osim sporta samog.


[green]
I je l su trke zanimljivije? Meni nisu. Nema bas nekog pomaka... Kroji se taktika timova, raznim ogranicenjima, pravilima... te, ako promenis agregat, sledi kazna, te ako ne startujes sa gumama sa kojim si zavrsio kvalifikacije, sledi kazna.
Jedino sto se promenilo, je usran zvuk motora tj. formule... ranije zaurla kako treba, sada zvuci kao E-Formula.
Slabo dolazi do izrazaja suvi kvalitet vozaca.. jedan Alonso, koji je tata voznje, ne moze da osvoji bodove... lepse mi je bilo kda se dolivalo gorivo po 30 sekundi, kada su se gume menjale duze nego sad. Pa ta neizvesnot da vidis ko ce prvi izaci, tvoj favorit ili suparnik... Formula je izgubila dusu.

Dajte svima iste bolide, pa da gledamo voznju i umece, a ne da gledam Hamiltona kako danas pretice vozace, kao da oni voze karting, a ne F1.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 08/07/2018 21:33:20
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 08/07/2018 : 21:38:06  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Kaze Caleb nije se puno priminilo a ovi kompjuterasi sad vozaju nekakve eko zujalice..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 08/07/2018 : 21:44:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Nisam naglasio da sam mislio na zanimljivost trka. U ostalo se i ne razumem bas. Gledam trke, ne citam specifikacije motora i vazdusnih krilaca...

Ova sezeona je je vrh u odnosu na sve ranije, sem par izuzetaka. Do sada je bilo vise dobrih, nego ovih drugih. Ranije su se znale desavati zanimljive stvari u samo 3-4 trke sve ukupno...

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 08/07/2018 21:45:28
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 08/07/2018 : 21:46:07  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Pa 'ko je uopće pričao o zanimljivošću utrka? Ja sezone 2014-16 nisam niti pratio nakon tog engine downgrade-a.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 08/07/2018 : 21:49:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ma ima puno izmjena, čak se i više momčadi utrkuje za vrh, ali i dalje se nekako provlači ta dosada.
Ak se netko ne slupa ili ne padne kiša slabo bude zanimljivo.
Možda sam prekritičan, no moto Gp mi je usprkos dominaciji Marqueza puno zanimljiviji za gledati.
Morat ću si naći neku drugu zanimaciju nedjeljom za vrijeme formule.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 08/07/2018 : 21:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
opet me maltretira comp pa mi duplo šalje postove, morat ću prestati piti navečer.


samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam

Edited by - ivi skoj on 08/07/2018 21:54:25
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 08/07/2018 : 21:54:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by drogsy

Pa 'ko je uopće pričao o zanimljivošću utrka? Ja sezone 2014-16 nisam niti pratio nakon tog engine downgrade-a.



Pa, generalno na topicu se prokomentarise zanimljivost same trke, preticanje, udes..... retko kad nesto vezano za same bolide i njihove k-ke... zato i pisem o tome.. ako gledamo specifikacije, ti si vec probrojao sta je drukcije... ali sve to pada u vodu kada krene trka, ako je smor, smor je.. moze on imati i hiljadu konja..

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 08/07/2018 : 22:03:38  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
A još 2012. je bilo napeto. Najbolja sezona koju sam ja gledao je definitivno 2010. kada su Alonso, Hamilton, Webber i Button konkurirali za naslov, a Vettel, koji do Abu Dhabija nije niti jednom vodio u ukupnom poretku uzeo naslov za tri poda nakon 3 pobjede u zadnje 4 trke. Već sam zaboravio koliko me je nervirao dok je bio u Red Bullu, mali Hitler, a sad sam prisiljen navijati za njega




Go kneel and weep
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 08/07/2018 : 22:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Nije to ništa koliko je Hamilton danas suza prolio u mikrofon.
Ne radi mi ovo, otpalo mi pola podnice, gume ste mi polovne stavili...
Reko bi čovjek da je gurao bolid po stazi koliko je imao problema.
Srce mi se slamalo kad sam slušao tu njegovu bol.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 08/07/2018 : 22:23:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
A Masin gubitak titule u poslednjem krugu Interlagosa.



Ili ovo preticanje Sumija i Hakinena u Belgiji..



Inace, nikad nisam navijao za timove, uvek za vozace.. Prvo za Hakinena, voleo sam Montoju, ali Kimi mi je omiljen.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 08/07/2018 : 22:24:41  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Nije to ništa koliko je Hamilton danas suza prolio u mikrofon.
Ne radi mi ovo, otpalo mi pola podnice, gume ste mi polovne stavili...
Reko bi čovjek da je gurao bolid po stazi koliko je imao problema.
Srce mi se slamalo kad sam slušao tu njegovu bol.


Stvarno se svojski trudi biti antipatičan svojim kmećanjem. Ali što jest, jest - Scuderia ima najbrži bolid ove sezone, i ako sad sjebu treba ih sve redom za testise objesiti.

https://www.f1puls.com/31030/hamilton-o-sudaru-s-raikkonenom-zanimljiva-taktika-ferrarija/

https://www.f1puls.com/31044/u-cemu-je-problem/

Go kneel and weep
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16301 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 08/07/2018 : 22:25:24  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Jedino kad bi stvarno imali ponovo kvačilo i starinski ručni mjenjač, onda bi možda bilo zanimljivije.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16188 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 08/07/2018 : 22:26:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Nije to ništa koliko je Hamilton danas suza prolio u mikrofon.
Ne radi mi ovo, otpalo mi pola podnice, gume ste mi polovne stavili...
Reko bi čovjek da je gurao bolid po stazi koliko je imao problema.
Srce mi se slamalo kad sam slušao tu njegovu bol.




Jos na kraju zbrisa.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 08/07/2018 : 22:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
https://youtu.be/auXfAHHNSFo

Honda RA109E 3.5 V10..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 08/07/2018 : 22:31:46  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

A Masin gubitak titule u poslednjem krugu Interlagosa.


Ne trljaj sol na ranu Ono govno Timo Glock je pustilo Hamiltona (prije toga ga je Vettel prestigao u jebenom Torro Rossu) u zadnjem krugu i zadnjem zavoju, i time mu poklonio Massinu titulu, koji je te sezone sa 6 pobjeda bio uvjerljivo najbolji vozač. još jedna pobjeda mu je ukradena i zbog Crash-gate incidenta, jedine namještene trke u povijesti F1.




quote:
Originally posted by Caleb


Inace, nikad nisam navijao za timove, uvek za vozace.. Prvo za Hakinena, voleo sam Montoju, ali Kimi mi je omiljen.




Ma i ja bih isto da Kimi, Alonso ili Ricciardo uzmu naslov, ali jebiga tak je kak je. Doduše, Kimi se sa zadnje dvije trke opet uključio u race za titulu.

Go kneel and weep
Go to Top of Page
Page: of 30 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000