forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Zene na Stripovi.com
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 52

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 20/07/2014 : 11:16:04  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

euro, ti si leteci cirkus, neka si to na svojim topicima. Molim te izbrisi se i to svoje nakaradno boldanje s ovog topica.
Pliz.




ok, ništa loše nego žena bez smisla za humor. Odlazim za uvijek, sa tvog topika, pih!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/07/2014 : 11:30:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Just_Charlie

euro, ti si leteci cirkus, neka si to na svojim topicima. Molim te izbrisi se i to svoje nakaradno boldanje s ovog topica.
Pliz.




ok, ništa loše nego žena bez smisla za humor. Odlazim za uvijek, sa tvog topika, pih!




nigdje nista ne pise, jebote..nisam mislila da moram crtati da je to samo jedna baka kod koje sam odlazila vikendom..nije moja...
nemam smisla za humor ponekad. tocno. tocka,

Pobrisi se cijeli s ovog topica da ne moram posezati za "onim" (spremljenim) topicem i brojem telefona one sportske kladionice i fejsa i sve umreziti u jedno..ne bi to volio..ne?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/07/2014 : 11:43:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Just_Charlie

euro, ti si leteci cirkus, neka si to na svojim topicima. Molim te izbrisi se i to svoje nakaradno boldanje s ovog topica.
Pliz.




ok, ništa loše nego žena bez smisla za humor. Odlazim za uvijek, sa tvog topika, pih!




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 20/07/2014 : 11:45:29  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Just_Charlie

euro, ti si leteci cirkus, neka si to na svojim topicima. Molim te izbrisi se i to svoje nakaradno boldanje s ovog topica.
Pliz.




ok, ništa loše nego žena bez smisla za humor. Odlazim za uvijek, sa tvog topika, pih!




nigdje nista ne pise, jebote..nisam mislila da moram crtati da je to samo jedna baka kod koje sam odlazila vikendom..nije moja...
nemam smisla za humor ponekad. tocno. tocka,

Pobrisi se cijeli s ovog topica da ne moram posezati za "onim" (spremljenim) topicem i brojem telefona one sportske kladionice i fejsa i sve umreziti u jedno..ne bi to volio..ne?



hm prijetnje?
E sad baš neču iči sa tog topika, iz više razloga:

-ovo čak nije tvoj topik, nego ga je otvorio mr.Murdoc, to što si ga ti "uzela za svog" ništa ne mijenja. Čiro Blažević bi rekao "pila naopako" haha
-ne volim prijetnje, još manje ucjene,...slobodno ti stavljaj "ono u vezi kladionice" a što pričaš o fejsu nemam pojma o čemu se tamo radilo,...ja nemam fejs acount, a u vezi kladionice radilo se o mom prijatelju...ali "go ahead"
-pobrisao sam ja onaj topik i nisam ja kriv što ga je lwood (forumski šaljivđija) quotao...ali sve jedno ne volim da mi netko ukaziva "da se pobrišem" pogoto ako to nije moderator haha
-u biti nisam ja kriv što ne znaš napraviti flan pa si se zbog toga uvrijedila haha
-vjeruješ ili ne, ja mislim da sam čak prvi ili drugi puta u ovom topiku,....ne znam uopšte o čemu se radi u predhodnih 33 stranica topika, nadam se da nije skroz nekakva depresija i priča o "tuđim bakama"....idi van, more ti ima 25 stupnjeva, masu turista, nije vrag da se neče neki Čeh ili Mađar zapaliti za tebe....
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/07/2014 : 11:54:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
a jesi me nasmijao sad
nije stvar u humoru vec u letecem cirkusu i neukusu.
a sto se tice sunca mora temperature kupanja i turista: moj nick je Just_Charlie, ne 1 euro, ne niti 100 000 eura

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 20/07/2014 : 11:54:47  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

euro pomanita



što znači "pomanita"?
Znaš da mije hrvatski "na pola" i d an erazumijem sve, pogotovo ovu nekakvu "lokalnu spiku".
Nemoj, da opet moram posezati za onim čuvenim:

PRIKA, FAKAT NE KUŽIM TVOJU SPIKU?

(hehe works like a charm!)
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/07/2014 : 11:56:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by lwood

euro pomanita



što znači "pomanita"?
Znaš da mije hrvatski "na pola" i d an erazumijem sve, pogotovo ovu nekakvu "lokalnu spiku".
Nemoj, da opet moram posezati za onim čuvenim:

PRIKA, FAKAT NE KUŽIM TVOJU SPIKU?

(hehe works like a charm!)



razmahao se ko ludi leteci cirkus

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 20/07/2014 : 11:57:36  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

a jesi me nasmijao sad
nije stvar u humoru vec u letecem cirkusu i neukusu.
a sto se tice sunca mora temperature kupanja i turista: moj nick je Just_Charlie, ne 1 euro, ne niti 100 000 eura




hm, ovo valjda ima neko značenje, no ja ga ne razumijem...Kakve veze ima ako si ti Just_Charlie?
Nemam pojma što uopšte znači tvoj nadimak?
Znači ti si "samo Čarli" i što bi mi to trebalo reči?
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 20/07/2014 : 11:58:52  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by lwood

euro pomanita



što znači "pomanita"?
Znaš da mije hrvatski "na pola" i d an erazumijem sve, pogotovo ovu nekakvu "lokalnu spiku".
Nemoj, da opet moram posezati za onim čuvenim:

PRIKA, FAKAT NE KUŽIM TVOJU SPIKU?

(hehe works like a charm!)



razmahao se ko ludi leteci cirkus



nah...sigurna si da je na to mislio lwood?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/07/2014 : 12:00:45  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by lwood

euro pomanita



što znači "pomanita"?
Znaš da mije hrvatski "na pola" i d an erazumijem sve, pogotovo ovu nekakvu "lokalnu spiku".
Nemoj, da opet moram posezati za onim čuvenim:

PRIKA, FAKAT NE KUŽIM TVOJU SPIKU?

(hehe works like a charm!)



poludija

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 20/07/2014 : 12:20:36  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by lwood

euro pomanita



što znači "pomanita"?
Znaš da mije hrvatski "na pola" i d an erazumijem sve, pogotovo ovu nekakvu "lokalnu spiku".
Nemoj, da opet moram posezati za onim čuvenim:

PRIKA, FAKAT NE KUŽIM TVOJU SPIKU?

(hehe works like a charm!)



poludija



ok, haha, znači bio sam u pravu nema veze sa letečim cirkusom.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/07/2014 : 12:24:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Just_Charlie

a jesi me nasmijao sad
nije stvar u humoru vec u letecem cirkusu i neukusu.
a sto se tice sunca mora temperature kupanja i turista: moj nick je Just_Charlie, ne 1 euro, ne niti 100 000 eura




hm, ovo valjda ima neko značenje, no ja ga ne razumijem...Kakve veze ima ako si ti Just_Charlie?
Nemam pojma što uopšte znači tvoj nadimak?
Znači ti si "samo Čarli" i što bi mi to trebalo reči?


- da nije sasvim svejedno niti koga ces usput potrositi. I tu postoje pravila.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/07/2014 : 12:29:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by lwood

euro pomanita



što znači "pomanita"?
Znaš da mije hrvatski "na pola" i d an erazumijem sve, pogotovo ovu nekakvu "lokalnu spiku".
Nemoj, da opet moram posezati za onim čuvenim:

PRIKA, FAKAT NE KUŽIM TVOJU SPIKU?

(hehe works like a charm!)



poludija



ok, haha, znači bio sam u pravu nema veze sa letečim cirkusom.



ali ima s ludim. U pravu si.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 20/07/2014 : 12:34:02  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by lwood

euro pomanita



što znači "pomanita"?
Znaš da mije hrvatski "na pola" i d an erazumijem sve, pogotovo ovu nekakvu "lokalnu spiku".
Nemoj, da opet moram posezati za onim čuvenim:

PRIKA, FAKAT NE KUŽIM TVOJU SPIKU?

(hehe works like a charm!)



poludija



ok, haha, znači bio sam u pravu nema veze sa letečim cirkusom.



ali ima s ludim. U pravu si.



sigurna si? Ja barem ne pričam o tuđim bakama, koje su bile "plemkinje, utjecajne žene, svi su ih se bojali, dok si ti sa njom pila čaj"....da nisi možda posječivala Elizabeth Taylor u snovima....
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/07/2014 : 12:44:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Imas problem, ali to nije moj problem..ja ti ne mogu pomoci.
Ja ti ne zelim pomoci, ne da mi se gubiti vrijeme.
Odjebi s ovog topica.
Ili ostani da promatramo ostatak dana kako se nosis s tim kad ti netko (zena) kaze odjebi.. mozda nesto novo vidim, sto vec nisam..
continue, pliz.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 20/07/2014 : 14:25:28  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Imas problem, ali to nije moj problem..ja ti ne mogu pomoci.
Ja ti ne zelim pomoci, ne da mi se gubiti vrijeme.
Odjebi s ovog topica.
Ili ostani da promatramo ostatak dana kako se nosis s tim kad ti netko (zena) kaze odjebi.. mozda nesto novo vidim, sto vec nisam..
continue, pliz.



fascinantno ponašanje jedne "dame, koja je išla na čaj i kolače jednoj purgerskoj baki, koja je vjerovatno ženska različica Broja jedan" valjda te nije ova baka učila takvom ponašanju?
Jer ponašanje ti je na razini "lučkog radnika". Ali kužim ja tvoje frustracije, muškarci barem imamo jedan "glory hole" dok žene možete jedino izlječiti frustracije pečenjem kolača.
Pa eto, neka te ne zadržavamo, nedelja je, očito ti se ne ide van na plažu pa eto, pokušaj naučiti kako se ispeče flan,....možda nakon toga promjenim mišljenje o tebi.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/07/2014 : 15:07:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/07/2014 : 15:28:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Dok mi frend pusta savrsenu glazbu uz koju chillamo u ovaj vruci dan i
beskonacno cavrljamo na telefon jer nam se ne da ni jednome van da dođe do onog drugog, zakljucili smo kako bi savrseno funkcionirali kao cimeri. Neopisivo je dobar osjecaj imati pored sebe muskarca koji te oblaci umjesto nekog idiota koji te ne zna sa stilom ni svuci.
Napravila sam kaos u ormaru dok me on zamislio potpuno promijenjenog stila. Napravili smo kaos u kuhinjama dok smo srkali svatko svoju juhu,
opet mi na fejsu podvalio vezu jer mu je to fora i s njim je veselo i otkaceno i bilo bi tako da moramo bit i na vodi i kruhu.

Dođem ovdje i ugledam "tipicnog muskarca"..
Ma daaajte, svijete.. zivjeti se mora, ali nigdje ne pise da taj zivot mora biti nocna mora. Sve ima svoje mjesto, svatko, također.


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 20/07/2014 : 15:38:39  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Eh, žene i stereotipni modno osvješteni gej frendovi...

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/07/2014 : 15:56:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Da. Njih je, tipicnom muskarcu, tesko pobijediti.
Zene ih vole imati za frendove. Pitam se zasto.
Ne, ne pitam se..to sam samo tako rekla..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 21/07/2014 : 00:05:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
mala glazbena pauza.
nesto za moju dusu.


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 21/07/2014 : 00:53:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote


Mineral Wells

Ponekad prosetam po mokrom pijesku, osjetim sol na svojoj kozi i udahnem zrak s mora. Tu je sjaj, tu je moja osama, ali nisam sama..
uz mene je sav zivot u dubinama oceana. Pa u njega zakoracim gola i bosa i njemu se uputim, znam gdje su dvori moji, i na kojim dubinama.
Ronim među hridima,iza svake opasnost vreba, plivam kroz pukotine i prolazim spiljama, dok ne ugledam prozor. On zna da upadam kroz onaj s najvisljeg kata. Pod vodom je ionako svejedno na kojoj visini je prozor, na kojoj dubini su vrata. A mogu uci i naglavacke jer bas nisam toliko ostarjela i ne treba mi stolica da bih odmah sjela.
Tu ne raste korov koji biljezi tijek vremena, prasine ni paucine nema da bih se u nju splela..samo je mreza koja me zaplela i za ovo mjesto vezala. U dubinama ovim srce sam ostavila, pa kad me netko pita kamo sam se uputila, odgovorim da sam posla doma. Kad se umorim, tu me ceka dom da se odmorim, dusu pomladim i socno ga poljubim prije no izronim..


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/07/2014 : 01:02:52  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
u ovako toplu litnju noč najbolja ti je klasika

http://youtu.be/F_6IjeprfEs

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 22/07/2014 : 00:17:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

u ovako toplu litnju noč najbolja ti je klasika



To je to!

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 22/07/2014 : 02:21:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Kao iz sna
probuđena prije svitanja
okusom soli s tvojih usana
mirisom ljeta u zraku i
lavande pod prozorom
oblačim košulju tvoju i
ugledam sebe
opijenu zorom ..



~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 22/07/2014 02:24:25
Go to Top of Page
Page: of 52 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000