forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Zene na Stripovi.com
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 52

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 31/03/2013 : 19:10:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
nekad sam volio kremšnite epohalno. pa ni sad mi nisu loše. a za ona sretna pitanja, joj, charlie pa nisam ja englez. znaš kako je to striček nietzsche rekao, nekako ovako: "ljudi ne teže sreći. to čini samo englez."
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 31/03/2013 : 19:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Dakle, nisi. :(
Zasto ne zelis prihvatiti sebe kao engleza?
zasto sebe smatras boljim, nesto vise od engleza?

Prekopaj po sebi i priznaj sebi( ako vec ne ovdje..-i to je nesto..) da zelis biti sretan englez, koji pece izvrsnu orehnjacu :))

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 31/03/2013 : 19:35:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
takav sam. smatram se boljim od engleza. ti držiš da je to vrlina ili mana?
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 31/03/2013 : 19:58:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
nebitno sto ja mislim.
Zasto ti smatras vrlinom smatrati sebe boljim od drugih,
bez truda da to doista postanes?
Ne baca li te to na nivo nizi od drugih, a da nisi tada niti svjestan da to tako je?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 31/03/2013 : 20:11:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
ali trudim se!!! kakvi sve napori i što sve ne, moja charlie...
da si bila velika prije 6 7 8 godina, eh charlie, bilo bi ti poznato kako sam se tada ovuda na sva usta hvalio (bez namjere da budem prost): jebem jedem i radim zgibove.
stoga, nemoj ti meni - bez truda. zemaljski sam se trudio i trudim... i što ljudski rod ima od toga??! dva tri posta dva tri teksta i rasipano razbacano remek djelo poput smeća... i što sad? da očajavam? ma kakvi. trudim se dalje. ravna crta - cilj.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 31/03/2013 : 20:31:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
na koji nacin to radis? Se trudis? Nauci me.


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 31/03/2013 : 21:00:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
trenutačno gledam westerne. predano, nema komocije, ne dozvoljavam si komociju i da se puko 'zabavljam'. ma kakvi, gledam westerne i pratim integraciju junaka u društvo. hegelova filozofija prava primijenjena je poetika američkog klasičnog westerna, da se ne lažemo. ja to predano pratim, bilježim a da nitko na svijetu (pa ni sam) nema nikakvu praktičnu korist od toga. praktičnu, u uobičajenom smislu - nitko nikome ništa nije naplatio. i tu je začkoljica! moj trud nema novčani ekvivalent!
ovo je, charlie, čisti nepatvoreni trud koji nije razmijenjen za novčane apoene već je ugrađen u Mene Samog. Ja Sam ovdje jesam.
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4064 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 31/03/2013 : 21:16:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
U prevodu, Stinki govori kako svom silinom mentalno negira sopstveni društveni bitak, i pokušava da ga transcedentira stavljajući sebe u centar stinkiometričnog svijeta, ne shvatajući da kao individua određena društvenim tokovima i patetično zarobljena u diskursu "tisućljetnje hrvatske", to ne može postići.

Stinki nije Praksa, Stinki je teorija slovaca po forumu.

Stinki je povijesno na nižem stupnju od, recimo, Indijca-marksiste, polu-obrazovanog, koja uzima pušku u ruke i puca u lice gazdama pod barjakom presvijetle Partije.

/vrckavo, sa puno duha, čeka se čerečenje from hell/
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 31/03/2013 : 21:20:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky
Ja Sam ovdje jesam.



ti si ovdje samo jeftina kopija King Warriora.
Sto mislis da sam ja? Cemu tebi sluzim ovdje?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46522 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 31/03/2013 : 21:25:24  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Dakle, nisi. :(
Zasto ne zelis prihvatiti sebe kao engleza?
zasto sebe smatras boljim, nesto vise od engleza?

Prekopaj po sebi i priznaj sebi( ako vec ne ovdje..-i to je nesto..) da zelis biti sretan englez, koji pece izvrsnu orehnjacu :))



misliš na engleze nakon bitke kod Cartagene?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 31/03/2013 : 21:27:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
mhejl, tebi ću se posvetiti nakon charlie (ženama dajem prednost, ta znaš da sam stara konzerva)
lijepo si se potrudio i lijepo sročio ovu marksističku kritiku, ali avaj... to nema dejstva protiv mene, to nije moj kriptonit. dekonstrukcija tvojeg marksističkog ćorka je tako poznata da će ti biti žao što se sam nisi toga sjetio nakon što čuješ... a sada pustimo tribinu charliejevoj
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4064 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 31/03/2013 : 21:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
Jedva čekam. Onda ću u kontradikciji tvojih i mojih argumenata naći sintezu koja će još više ojačati moj marksizam u teorijskom i praktičnom smislu, tako doprinoseći još daljem širenju crvene lenjinističke aždahe.
(Mogao sam napisati i psihološku kritiku, ali to je, ono, nisko.)

U svakom slučaju, pozvao bih i Više Instance, odnosno starije strićeke marksiste u diskusiju, ali, ipak, oni rade na daleko višim ciljevima i nemaju vremena za forume. Ja sam agitator; porazite mene, no Partija je vječna!

Edited by - Mhejl on 31/03/2013 21:40:29
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 31/03/2013 : 21:42:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
krema za kremsnite je za prste polizati..u stvari, jesam ih vec.
jos sam u kolacicima, nisam gotova

stinky- ti si ovdje samo jeftina kopija King Warriora.
Sto mislis da sam ja? Cemu tebi sluzim ovdje?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46522 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 31/03/2013 : 21:43:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mhejl

Jedva čekam. Onda ću u kontradikciji tvojih i mojih argumenata naći sintezu koja će još više ojačati moj marksizam u teorijskom i praktičnom smislu, tako doprinoseći još daljem širenju crvene lenjinističke aždahe.
(Mogao sam napisati i psihološku kritiku, ali to je, ono, nisko.)

U svakom slučaju, pozvao bih i Više Instance, odnosno starije strićeke marksiste u diskusiju, ali, ipak, oni rade na daleko višim ciljevima i nemaju vremena za forume. Ja sam agitator; porazite mene, no Partija je vječna!





misliš propala je zauvik?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4064 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 31/03/2013 : 21:47:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
Živi u našim srcima, i čeka priliku da vaskrsne na talasu gnjeva radniĆke klase.

Partija je vječna, jer su vječni principi koje ona slijedi. Ni jedna livadica (pogotovo u Dalmaciji) neće ostati ne-nacionalizovana, a ti ćeš, Elvude dobri, biti radnik-udarnik stahanovac. Toliko ćeš srećan biti, zamisli.

(Javi se na FB-ku ili na DW ako si za raspravu, ozbiljnu, ovo je smijehotresni pokušaj marksiste-degenerika da smakne Genetski Čistog Hrvata Stinkija. Zapravo, Stinki je Hrvat, univerzalija realističke škole gnoseologije.
Znaš ono pitanje podmuklih nominalista: Ko je ikada vidjeo Čovjeka?
A ja im kažem - ne znam za Čovjeka, ali sam vidjeo Hrvata. Stinkija.)

Edited by - Mhejl on 31/03/2013 21:48:54
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 31/03/2013 : 21:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
charlie, svašta. optužuješ me da sam nekakva kopija, ti, koja kopipejstaš vlastite postove. i to one od 2-3 riječi?!
ali da ti pošteno odgovorim. upotrijebila si sjajnu formulaciju: "čemu tebi služim ovdje". meni se sviđa kada žene znaju svoje mjesto. meni se to jako sviđa, charlie. divno. ti mene promatraš kao muškarca i znaš da mi (apstrahirajmo sad od mene osobe) kao takvome trebaš "služiti". znači, ti mene (pustim osada sve ostalo) vidiš kao jednu kvalitetu -muškost- i prema tome postavljaš samu sebe u odnos (sebe također apstrahiraš, nesvjesno ili ne, nebitno - i uzimaš kao ženu). ovo je nadasve laskavo, pa makar ja tu bio sveden na 'puku' muškost...
eh sad, pitanje je zašto i kako si ti došla do toga da baš MENE tako promatraš i onda se subordiniraš? ali tu bismo već ušli u intimnije sfere, za što nema potrebe na ovoj razini forumaškog udžbenika za odnose među spolovima. uostalom, ima tu i mlađarije, djece... mhejl i tko sve ne...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 31/03/2013 : 22:21:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Smatras li svoju suprugu intelektualno superiornijom od sebe?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 05/04/2013 : 17:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote


Sjela sam uz aperitiv, da poslozim u glavi i aktiviram plan A, B, C, D..
Sto uciniti kada na poslu saznas da ce gosti maltene iza tebe pokucati na vrata..
vec se kuha riblja juha. Morska. Oprezna jer ja nisam pitala jedu li morsku ribu ljudi iz Novoga Sada..sad je kasno i da pitam..vec se kuha,
kolaci srecom u frizideru, meso u skrinji, sampinjoni uvijek spremni, salata postrojena.. slatko vrhnje po defaultu za hitne slucajeve ceka, puding od cokolade dekoriran njime.. Spalit cu na zivce..Necu. hocu. necu..ja sam uvijek spremna..vino..da, hladi se.. sin mi spalio na zivce kad sam ga nazvala i rekla da pokrene Operaciju Cure- to je ono kad zategne stan prije nego mu kolegice dođu, samo sada meni cini uslugu..obecala sam platit, odradio je svoje.. savrseno funkcioniramo u "kriznim"situacijama.. Dnevnik jedne zene koja u petak na poslu sazna da je dan D i aktivira plan B.

Hocete jos.. ima, bude toga.. Rado pisuci opustam se..
da..opusteno.. pa uopce nije napeto. Ja sam cool. Jeste vi cool.
Pa petak je. idemo se oduzeti pa se zbrojimo u ponedjeljak.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 05/04/2013 17:17:08
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 05/04/2013 : 18:26:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
meni žena složila pire. ja ju ukorim: pa jebote, znaš da je pomfri prava stvar! ona kaže da ne čita misli. kažem da ne priznajem takve izgovore, pomfri zna se. kakav pire. mislim, pa to se mora znati.
... i tako sam jeo pire. bah.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 05/04/2013 : 18:32:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

pire ftw!!

uvijek

:p

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 05/04/2013 : 18:37:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
zato imaš tako loš ukus u stripovima. kladim se i da markos voli pire, ken2 voli pire... e pa oni sa boljim stripovskim i općenito ukusom vole pomfri!
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 05/04/2013 : 18:39:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

zato imaš tako loš ukus u stripovima. kladim se i da markos voli pire, ken2 voli pire... e pa oni sa boljim stripovskim i općenito ukusom vole pomfri!

Ima oni koji vole i police ..pogotovo kada je zena Licanka

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 05/04/2013 : 18:46:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
kakve police?
ja na policama držim knjige.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 05/04/2013 : 18:51:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

kakve police?
ja na policama držim knjige.

I ja sam prije mislio da im je to jedina svrha..hehehe
Pitam se pak..koliko je tih knjiga za ukras a koliko krumpira za glad.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7874 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 05/04/2013 : 18:54:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
jebiga stinky legendo, opet si me nasmijao
je, volim pire, ali volim i pomfrit
i zagora i ljubav i rakete
pičkica, štaćeš

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page
Page: of 52 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000