forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Cat Claw -izgubljena epizoda
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

IGMAN2
Senior Member



2408 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 12/03/2013 : 23:49:35  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

odlucia crtat Katu,gdje ce svi neminovno usporedjivat tvoj crtez sa Banetovim i ma koliko ti bia dobar crtac tu utakmicu svakako gubis sa dosta koseva razlike.Ipak igras protiv Miami Heata ako razumis sta ocu rec.



Ha, pričaj mi malo o tome !
Zvuči suludo, zar ne!
E, sad, jesu li sve odluke u životu racionalne i objašnjive...

Ma, stvar nije tekla tako da sam jednog dana uzeo olovku i rekao- ja crtam Ket Klou i ko mi šta može ! I sad će Bane da vidi kako se crta Kata.
Naravno da će Bane, i lijevom rukom nacrtati sve bolje od mene. Zato i jesam njegov Fan
Ovo nije bilo natjecanje,dokazivanje ili ispravljanje nekih propusta u Katinom stripu, već...

Bilo je nekako spontano. Kata mi se prikrala na mala vrata.

Naime, to je bilo u vrijeme kada je Bane, na svom topicu 'radna akcija',postavljao zadatke ili teme koje je trebalo crtački obraditi.
Tako je jednom postavio Katin crtež u olovci koji je trebalo otuširati.
I svi su crtali Katu...
Svi osim mene, koji sam bio spriječen tih dana.
Bilo mi je žao što sam to propustio, jer mi je stvar bila vrlo privlačna (i ne samo Kata :)
Super tema, super izazov, super ekipa, super atmosfera i super junakinja
Kako sam sve propustio, u afektu sam upitao Baneta -mogu li ja, onda ,nacrtati par strana... neke akcije i sl.
Dobio sam dozvolu i stvar je krenula.
Prvo par strana akcije... pa malo proširenje, da ne izgleda prenabijeno... pa dodaš početak, objašnjenje čemu borba i kraj- i već si na 20 strana :)
I ...onda shvatiš što si napravio!
I što sad!

To više nije par neobaveznih strana, već strip s početkom i krajem.
A Bane je postavio letvicu jako visoko.

S takvim razmišljanjima, koje si naveo, Torghale, strip mi stoji u ladici godinu, godinu i pol... i tko zna da li bi ikada izašao iz nje, da nisam pred par dana raspravljao s Tontom o nedovršenim stripovima.
Je, ni ovaj strip nije gotov. Trebam otuširati još oko tri strane i mislim da je ovakvo objavljivanje jedini način da se natjeram da ga i dovršim
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2408 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 13/03/2013 : 00:28:07  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Torghal

Igmane meni jedna stvar nije jasna,zasto nisi crta nastavke Zagorele jer si od nje moga razvit svoj strip serijal koji ima potencijala da bude odlican,



Paa, Zagorella je, više-manje, isti slučaj kao i s Katom.
Nemam prava na njen lik, jer je ona ženski Zagor (znak, sjekira, poklić, Darkwood, reference na Zagora i njegove protivnike...)
Uložiš trud i vrijeme, da bi ti na kraju, vjerojatno, rekli- lijepo mali, al dođi s nećim drugim.

Još jedna poveznica s Katom- i jedan i drugi strip su trebali biti samo par strana akcije i ništa više.
Kata se razvukla u zaokruženi strip, a Zagorella umalo

Naime, napisao sam i scenario za strip o Zagorelli (tj. Zara-Te- Nay, kako sam je nazvao. Ako je Za-Gor-Te-Nay duh sa sjekirom, onda je Za-Ra-Te-Nay , na jeziku Algonkina, ženski duh sa sjekirom

Ma, dobro, možda bi je mogao objaviti ovdje kao fan-strip, ali...
Ispalo je sve malo pregolemo. Pogledavši sve, s tom pričom strip bi trebao imati više od 200 strana.

Znam da tebi 200 strana i nije naki problem, ali meni je malo...puno
Ali nikad ne reci nikad
Go to Top of Page

milandj3
Average Member



Serbia
614 Posts

Member since 17/08/2006

Posted - 13/03/2013 : 08:11:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit milandj3's Homepage  Send milandj3 a Private Message  Reply with Quote
najbolje stvari i nastaju iz zezanja.
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5820 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 13/03/2013 : 10:13:27  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Eno na mom FB se digla bas lepa prasina...
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2977 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 13/03/2013 : 11:54:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
sve je to Igmane dobro za crtački treninig. samo pazi da cijeli život ne treniraš, a nikad ne zaigraš. evo ja već tri banke prešao, a još treniram.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2408 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 13/03/2013 : 15:05:46  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote








Edited by - IGMAN2 on 16/03/2013 20:39:07
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2408 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 13/03/2013 : 15:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

Eno na mom FB se digla bas lepa prasina...



Zvuči zloslutno...
Na usudim se ni pogledat
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5820 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 13/03/2013 : 19:46:15  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
No frks... Svi te hvale... Jedan se cak zakleo da to ja crtam pod marih... ovaj, pseudonimom...
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 16/03/2013 : 20:14:41  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
idemo dalje...ovo je sve bolje od boljeg. imaš ruku majke mi..

Edited by - trolodtroje on 16/03/2013 21:17:40
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2408 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 16/03/2013 : 20:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Tko mljacka barke?!

Hvala, Trolodtroje. Ispravit ću. Vidim da sam jednu kvačicu i na prvoj strani preskočio. Stvar je da imam te fontove bez ovih naših slova, pa moram onda naknadno stavljat kvačice.
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2408 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 17/03/2013 : 14:44:32  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5820 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 17/03/2013 : 17:57:46  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
E, sad i mene zanima ko je ovaj...!?
Sigurno je samo da nije Dzini.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 17/03/2013 : 19:12:14  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message  Reply with Quote
Au, da mi je znati crtati kao igman2. Hocemo jos!

"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 17/03/2013 : 19:58:19  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
šta mu znači ono "F" na glavi? Fly? Franjo? Fredi?
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2408 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 17/03/2013 : 20:18:09  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by trolodtroje

šta mu znači ono "F" na glavi? Fly? Franjo? Fredi?



Kako- šta znači?
Zar ne čitaš A. Forda- označava člana Trio Fantastikusa

U stvari, nemam pojma.


Kako možeš vidjeti, nisam ja dizajnirao (bar ne onaj dio koji se ovdje vidi) njegov kostim, već Bane.
A kako ima krila insekta, viče zzzzunz i to 'F' na glavi - pretpostavio sam da to znači - Fly.
Pa sam napravio strip o muhi... e, sad da li sam pogodio...

Šjor Bane, ima li, na kraju krajeva, neka priča o tom liku?
Smislili ste lik, nacrtali ga... valjda je, onda, i trebala biti nakakva priča o njemu
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2408 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 17/03/2013 : 20:29:13  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

E, sad i mene zanima ko je ovaj...!?
Sigurno je samo da nije Dzini.




Možda čika Spajki

AHA,gosp. Bane, vidite kako je to kada morate čekati !
Mi čekamo skoro 20 god da saznamo što će biti s Vorlokom i Ekstremiti i hoće li Batlebol osnovati štakorsku policiju ili Heavy metal bend 'Rat Cap'
Da ne pričam kako me stalno kopka da saznam kako se je Rustemagić snašao kao konobar


Usput, nisam li vam lijepo ponudio strip na odobrenje?
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5820 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 17/03/2013 : 23:40:29  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Šjor Bane, ima li, na kraju krajeva, neka priča o tom liku?
Smislili ste lik, nacrtali ga... valjda je, onda, i trebala biti nakakva priča o njemu?

Kada sam crtao tu gomilu koja bi da skrkaci ranjenu Katu, palo mi je na pamet da Marvel uvek pravi neke medjuprostore izmedju epizoda... tj. uvek smesta nove epizode izmedju isue # i issue#, i onda napravi konfuziju i zbrku za normalne a nirvanu za zagrizene fanove koji onda svrsavaju praveci tajmlanove.... he. Tako sam i ja nacrtao Flymana kojeg sam, kao, mislio da stavim u neku specijal epizodu. Zasto Muvoek (ili Covuva/Covuha)? Pa, nije nista bezvezniji os Sandmana, Rhinomena, Lizzardmena ili sve sile Spajdijevih potrosnih neprijatelja...
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3307 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 18/03/2013 : 00:14:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

Muvoek (ili Covuva/Covuha)

Čovuha!
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5820 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 18/03/2013 : 01:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Muvoljud.
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2408 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 18/03/2013 : 09:38:47  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2946 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 18/03/2013 : 12:30:45  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
Muvek!

Domaći dečec, iz Konjiščine, ne. Kad je bil z dečkima v birtiji mu je muva vletila v gemištek pak je zazujil...

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10034 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 18/03/2013 : 20:58:13  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Odlične table, Igore, zbilja odlične.
Mane su samo u priči. Ne sećam se niti jedne epizode CC u kojoj je prvih desetak tabli (ne znam kakve su ostale) samo tuča radi tuče (a ne verujem da je posredi obična sprdnja)...Valja čekati dalje. Ali, zaista, sve ovo je odlično. Table su mljac mljac

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2408 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 18/03/2013 : 21:14:26  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Odlične table, Igore, zbilja odlične.
Mane su samo u priči. Ne sećam se niti jedne epizode CC u kojoj je prvih desetak tabli (ne znam kakve su ostale) samo tuča radi tuče (a ne verujem da je posredi obična sprdnja)...Valja čekati dalje. Ali, zaista, sve ovo je odlično. Table su mljac mljac




Stvar je da ja, ipak, nisam Bane.
Ako si pročitao tekstove na ove dvije strane, mogao si naći objašnjenje da JE ovo trebala biti samo par strana akrobatike i fighta po krovovima. Dakle, kako si rekao- tuča radi tuče.
Stvar je malo izmakla kontroli, pa na kraju i IMA objašnjenje sveg ovog ludila.
Dakle, valja čekati dalje.
Nadam se da će vrijediti strpljenja
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5820 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 18/03/2013 : 23:38:01  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
Sta je to na avataru? Kata Keltika Braveheart?
Ej, al sam is'o ispred vremena s tom farbom za lice, a?
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2408 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 19/03/2013 : 02:11:40  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cat claw

Sta je to na avataru? Kata Keltika Braveheart?
Ej, al sam is'o ispred vremena s tom farbom za lice, a?



Yup!
William Wallace s opremom za noćno izviđanje

Znao sam se pitat kako to Kata ima masku s obrvama. Tako nešto nisam vidio u svijetu superheroja (osim kod Marvelova Dazzler, koja si je crtala masku:) Usput, interesantno ste to riješili kod TV Kate... kako se ono zvala glumica - Danijela...
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000