forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 LE STORIE - Jedno doba, jedna PRIČA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 60

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/06/2022 : 15:29:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Jel itko prezivi? Barem mentalno?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 17/06/2022 : 15:50:41  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
svi živi, samo jedan odapeo, i to vegić

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12500 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/06/2022 : 15:52:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

ima snijega brajo moj kolko oš, rusija je to, i to u prosincu 1812. u postotcima oko 90 posto.


Hvala Igore, nekad takva naslovnica zna "zeznuti", bude navlakuša, izvana snijeg, unutra proljetni uvjeti Baš sam kod jedne narudžbe stripova dobio pitanje hoću li uzeti i ovaj strip (jer ta osoba zna da ja sebi slažem i tu neku "zimsku kolekciju"), a moj odgovor je bio tada da neću, a sad ću pričekati tvoju recenziju pa da vidim hoću li da pretvorim to ne u da :)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 17/06/2022 : 16:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
definitivno nabavi taj strip, priča odlična, crtež još bolji, vjerujem da se nećeš razočarati. kupio sam još petnaestak priča te edicije, pa kad stignu krećem s čitanjem

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 17/06/2022 : 16:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Reem, poslušaj igora, ovo je bomba! Stavio bih ruku u vatru da će jednom netko objaviti ovo na velikom formatu!

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 17/06/2022 : 16:12:36  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Reem, poslušaj igora, ovo je bomba! Stavio bih ruku u vatru da će jednom netko objaviti ovo na velikom formatu!



možda objavi golconda, oni su objavili nešto tih priča na velikom formatu

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12500 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 17/06/2022 : 16:14:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hvala Deers i Igore ;)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6590 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 17/06/2022 : 16:39:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Kako je edicija u rukama više izdavača, prošli tjedan sam kupio četiri broja koja je dosad izdao Phoenix Press koji seriju objavljuje pod nazivom "Legende". Jedina epizoda koju sam zasad pročitao je "Golem"; upada joj naziv jer je u stilu "Pričam ti priču" ili "priča u priči".
Sumnjam da ćemo vidjeti "Krv i led" u nečijim drugim rukama i u drugom formatu, pitanje prava je uvijek tu, a sve je to vjerojatno i, kako izdavači kažu, "skup sport", rizik. Zavirio sam malo, ali o tom potom.

loading...
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 17/06/2022 : 17:07:07  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
par tabli krvi i leda










Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7612 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 17/06/2022 : 20:40:47  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
Bice zanimljivo vidjeti sta ce od prica ici u lms..uz ovaj iz 1001, sigurno ce ici i broj 27, sa onim zombijima...28 mercurio loi ce vjerovatno preskociti, a vjerujem da bi i one price iz knjiga trobroja golconda opet izdati u lms, jer tako i sa nik rajderom ide, pogotovo sto su te prve knjige rasprodane..
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7744 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 19/06/2022 : 21:45:12  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
gdje se mogu pogledati table iz "fort ticonderoge", osim one dvije sa SBE sajta?

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 20/06/2022 : 06:22:32  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by I like girlz

gdje se mogu pogledati table iz "fort ticonderoge", osim one dvije sa SBE sajta?



pogledaj ovdje

https://theramf.artstation.com/projects/KYQ4o

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18383 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 20/06/2022 : 08:14:25  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
odlične table, imam prve dve legende i MORAm sad uzeti i 3 i 4 broj..
Bravo za PP.
Jedini domači izdavač koji ima bonelli format..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/06/2022 : 08:49:45  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

par tabli krvi i leda


Ja sam samo "citao" talijansku verziju prije par godina. Jedan od najbolje nacrtanih Bonelli stripova ikad. Frisenda je rasturio! Cijeli strip je u laviranom tusu. Jedino sto su u Bonelliju malo zeznuli skenove pa je u prvom dijelu stripa dosta stranica bilo tamnije od ostatka stripa. Prica nije samo onakva kakva se ocekuje prije citanja. Ceka se recenzija. Ovo objaviti u nekakvom velikom, luksuznom izdanju je bas "no-brainer".

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7744 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 20/06/2022 : 15:29:09  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by I like girlz

gdje se mogu pogledati table iz "fort ticonderoge", osim one dvije sa SBE sajta?



pogledaj ovdje

https://theramf.artstation.com/projects/KYQ4o



hvala!

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

BiDi
Senior Member

Slovenia
2418 Posts

Member since 06/05/2002

Posted - 23/06/2022 : 09:53:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit BiDi's Homepage  Send BiDi an ICQ Message  Send BiDi a Private Message  Reply with Quote
Le Storie opet u nekoj sedmoj ediciji...






Tako mi mlijeka u prahu, kidam naljevo
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7744 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 23/06/2022 : 11:27:35  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
obzriom da golconda nije mogla dobiti ovu epizodu, nagađa li se koji izdavač iz srbije je uzeo prava na istu?

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

tutto maxim
Senior Member



Serbia
1352 Posts

Member since 07/01/2007

Posted - 26/06/2022 : 10:35:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tutto maxim a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by I like girlz

obzriom da golconda nije mogla dobiti ovu epizodu, nagađa li se koji izdavač iz srbije je uzeo prava na istu?



Misliš na Treći dan?
Veseli četvrtak to izdaje.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 26/06/2022 : 19:55:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Evo, znaci ovi su*ki uzeli.
https://veselicetvrtak.com/izdanja/medjuvreme/medjuvreme-knjiga-3-treci-dan/



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1590 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 26/06/2022 : 22:00:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by igor 12

par tabli krvi i leda


Ja sam samo "citao" talijansku verziju prije par godina. Jedan od najbolje nacrtanih Bonelli stripova ikad. Frisenda je rasturio! Cijeli strip je u laviranom tusu. Jedino sto su u Bonelliju malo zeznuli skenove pa je u prvom dijelu stripa dosta stranica bilo tamnije od ostatka stripa. Prica nije samo onakva kakva se ocekuje prije citanja. Ceka se recenzija. Ovo objaviti u nekakvom velikom, luksuznom izdanju je bas "no-brainer".


Frisenda je majstor!!!!.
Možda bi ga se moglo objaviti kao Hoganovu neman??

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7744 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 27/06/2022 : 09:01:43  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tutto maxim

quote:
Originally posted by I like girlz

obzriom da golconda nije mogla dobiti ovu epizodu, nagađa li se koji izdavač iz srbije je uzeo prava na istu?



Misliš na Treći dan?
Veseli četvrtak to izdaje.



nekako se poremetio raspored postova u temi.

pitao sam za "fort ticonderoga", ko je to uzeo (ako se zna)?

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 27/06/2022 : 18:32:14  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Qwertz

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by igor 12

par tabli krvi i leda


Ja sam samo "citao" talijansku verziju prije par godina. Jedan od najbolje nacrtanih Bonelli stripova ikad. Frisenda je rasturio! Cijeli strip je u laviranom tusu. Jedino sto su u Bonelliju malo zeznuli skenove pa je u prvom dijelu stripa dosta stranica bilo tamnije od ostatka stripa. Prica nije samo onakva kakva se ocekuje prije citanja. Ceka se recenzija. Ovo objaviti u nekakvom velikom, luksuznom izdanju je bas "no-brainer".


Frisenda je majstor!!!!.
Možda bi ga se moglo objaviti kao Hoganovu neman??



Da, moglo bi se jednog dana. Rizik velikog gubitka je ogroman, zato i nije objavljen do sad.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7612 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 27/06/2022 : 20:46:16  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by tutto maxim

quote:
Originally posted by I like girlz

obzriom da golconda nije mogla dobiti ovu epizodu, nagađa li se koji izdavač iz srbije je uzeo prava na istu?



Misliš na Treći dan?
Veseli četvrtak to izdaje.



nekako se poremetio raspored postova u temi.

pitao sam za "fort ticonderoga", ko je to uzeo (ako se zna)?


vjerovatno ce ici u ediciji legende od PP.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11201 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 05/07/2022 : 16:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4275 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 10/07/2022 : 13:43:08  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
izasle su nove price od golkonde (72,73,74) , a zaboravio sam...71 ili 75 su zauzeti ili ne?

treci dan je koja epizoda u originalu?
Go to Top of Page
Page: of 60 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000