forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 210
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

TrOMISLAWSKI
Average Member

863 Posts

Member since 16/06/2004

Posted - 21/04/2013 : 13:20:17  Show Profile Show Extended Profile  Send TrOMISLAWSKI a Private Message  Reply with Quote


04.05. na kioscima

Nisam ja kriv za tipfelere, sami su se pojavili.

teller
Advanced Member



Slovenia
18400 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 21/04/2013 : 13:41:24  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
brza najava ali meni ne smeta...zanimljiva Ferrijeva pozicija za naslovnicu, ako i nije najbolja je bar posebna.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 21/04/2013 : 14:11:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Odlicna naslovnica.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/04/2013 : 14:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ludensova naslovnica izgleda bolje od Četvrtkove. Tamo su mi boje nekako prenaglašene i kričave.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2944 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 21/04/2013 : 16:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
barem su ovdje pogodili naslovnicu, dobar potez Ludensa
Go to Top of Page

Pavel
Senior Member

Croatia
1233 Posts

Member since 25/08/2005

Posted - 21/04/2013 : 17:01:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Pavel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Odlicna naslovnica.



I k tome još ispravna
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 21/04/2013 : 17:39:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Malo mi je Zagor čudan
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/04/2013 : 18:53:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Pati od opstipacije. Stislo ga je kad je doznao što čeka Gambit!

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 21/04/2013 : 18:57:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Pati od opstipacije. Stislo ga je kad je doznao što čeka Gambit!



Sigurno veli sam sebi, "Ako je vjesaju, koga cu onda guzit po hladnim nocima? Ne mogu Chica, dosadilo mi vise od njega."


http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 21/04/2013 : 18:57:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Pati od opstipacije. Stislo ga je kad je doznao što čeka Gambit!



Gambit mu je neki rod, e?

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 21/04/2013 : 19:02:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Old and occasional flame, sort of.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 21/04/2013 : 19:39:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Old and occasional flame, sort of.



Wow!!! In that case I expect soft story!

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 21/04/2013 : 20:25:30  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Solidna priča, ali Prisco me je dosta razočarao, no vidim da je u JA odiseji izvrstan, tako da...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 21/04/2013 : 20:47:11  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Uh...samo zbog dizajna korica mi dođe iz meseca u mesec da pređem na Ludens

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 21/04/2013 : 22:18:18  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Uh...samo zbog dizajna korica mi dođe iz meseca u mesec da pređem na Ludens



Ja sam se već dogovorio sam sa sobom da prelazim na Ludens, ali danas kupim "Ljude i vukove", i to u Srbiji, jbg
Još i ta famozna "Potraga za Zagorom"... Ne volim skenove, za mene je strip i na wc papiru bolji od stripa na monitoru, a volim Zagora, pa ne mogu dočekati da Ludens sve to izda... I VČ ima odličan ritam, Ludens nikako da ih ulovi
Go to Top of Page

Bat Baterton
Average Member



Serbia
782 Posts

Member since 10/08/2010

Posted - 21/04/2013 : 23:06:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Bat Baterton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Uh...samo zbog dizajna korica mi dođe iz meseca u mesec da pređem na Ludens



Ja sam se već dogovorio sam sa sobom da prelazim na Ludens, ali danas kupim "Ljude i vukove", i to u Srbiji, jbg
Još i ta famozna "Potraga za Zagorom"... Ne volim skenove, za mene je strip i na wc papiru bolji od stripa na monitoru, a volim Zagora, pa ne mogu dočekati da Ludens sve to izda... I VČ ima odličan ritam, Ludens nikako da ih ulovi



Videću te kako ćeš da odoliš kad krene JA saga
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 22/04/2013 : 19:30:26  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bat Baterton

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Uh...samo zbog dizajna korica mi dođe iz meseca u mesec da pređem na Ludens



Ja sam se već dogovorio sam sa sobom da prelazim na Ludens, ali danas kupim "Ljude i vukove", i to u Srbiji, jbg
Još i ta famozna "Potraga za Zagorom"... Ne volim skenove, za mene je strip i na wc papiru bolji od stripa na monitoru, a volim Zagora, pa ne mogu dočekati da Ludens sve to izda... I VČ ima odličan ritam, Ludens nikako da ih ulovi



Videću te kako ćeš da odoliš kad krene JA saga



Mislim da sam već izgubio bitku
Iskreno, prije negoli je i počela
Kada krene JA saga, kreće i duplanje
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4988 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 22/04/2013 : 22:07:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
Sasvim dobro izgleda.... Vesele boje...
44 godine Alan Forda u HR

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 22/04/2013 : 22:26:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
DOMI, mene interesuje, sta ti mislis? Je'l dobro, kakve su boje?

;)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 22/04/2013 : 22:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Vesele?



Tacno... ali, kako IZGLEDA?

Dobro, lose, osrednje...?


http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4988 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 22/04/2013 : 23:05:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
U ratu sam s virusom....

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1590 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 05/05/2013 : 22:28:47  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
baš dobar početak avanture...

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 06/05/2013 : 11:18:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Prisco je baš dobro nacrtao ovu epizodu....Zagi ima par high kick poteza.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 08/05/2013 : 22:22:24  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote


Nakon opetovanih obilaska sesvetskih kiosaka (koje sam morao podnijeti da pronađem normalno očuvani primjerak, znači, onaj koji nije navlažen od vremenskih utjecaja i nema baš značajnih otisaka od one plastike za vezanje paketa), moram reći da se trud isplatio... Iako mi je čudno što na svakom kiosku imaju po par (2?) primjeraka.

No, moram priznati da zgođušnu gambit nisam vidio već neko vrijeme, a bome se čak niti ne sjećam u kojoj se zadnjoj epizodi pojavljivala. uglavnom, znam da je Bosellijeva kreacija, da je zagor proveo noć s njom u močvarama i da je ženska inačica Jima Gitare. Nekako znam biti skeptičan kad se Burattini pozabavi povratkom starog (ne)prijatelja, no mislim da sam se ovdje odmah od početka navukao na priču. Gambit, stara i nesuđena Zagorova ljubav(nica) draga, čami u zatvoru i čeka na izvršenje smrtne kazne vješanjem. Samo je tjedan dana dijeli do čina izvršenja, a optužba je neprobojna, ko da je već mrtva. Naravno, kako je Zagor odličan procjenitelj ljudske duše (odmah to pročita u očima, ili sisama u ovom slučaju), ni na trenutak ne posumnja da slatkoj gambit nije namješteno. I tako istraga krene...

Radnja se lijepo gradi, unutar malog gradića atmosfere onih klasičnih westerna s kaubojima i šerifima. Malo tuge, sjete, nagovještaja vješanja, pjesme osuđenika na smrt. Odmah na početku Chico mi je izmamio osmijeh spikom nakon što zagor isprovociran izmlati pomoćnika
Chico: "Sjajno. Odalamiti pomoćnika šerifa u gradu gdje se vješanje odvija svakog tjedna baš je ono što je trebalo da se malo oživi dan."

Prisco mi je baš dobar, u zadnje vrijeme sve dobri crtači... naslovnica također baš dobra. Uglavnom, thumbs up!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 08/05/2013 22:23:50
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12212 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 08/05/2013 : 23:20:54  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay



Nakon opetovanih obilaska sesvetskih kiosaka (koje sam morao podnijeti da pronađem normalno očuvani primjerak, znači, onaj koji nije navlažen od vremenskih utjecaja i nema baš značajnih otisaka od one plastike za vezanje paketa), moram reći da se trud isplatio... Iako mi je čudno što na svakom kiosku imaju po par (2?) primjeraka.

No, moram priznati da zgođušnu gambit nisam vidio već neko vrijeme, a bome se čak niti ne sjećam u kojoj se zadnjoj epizodi pojavljivala. uglavnom, znam da je Bosellijeva kreacija, da je zagor proveo noć s njom u močvarama i da je ženska inačica Jima Gitare. Nekako znam biti skeptičan kad se Burattini pozabavi povratkom starog (ne)prijatelja, no mislim da sam se ovdje odmah od početka navukao na priču. Gambit, stara i nesuđena Zagorova ljubav(nica) draga, čami u zatvoru i čeka na izvršenje smrtne kazne vješanjem. Samo je tjedan dana dijeli do čina izvršenja, a optužba je neprobojna, ko da je već mrtva. Naravno, kako je Zagor odličan procjenitelj ljudske duše (odmah to pročita u očima, ili sisama u ovom slučaju), ni na trenutak ne posumnja da slatkoj gambit nije namješteno. I tako istraga krene...

Radnja se lijepo gradi, unutar malog gradića atmosfere onih klasičnih westerna s kaubojima i šerifima. Malo tuge, sjete, nagovještaja vješanja, pjesme osuđenika na smrt. Odmah na početku Chico mi je izmamio osmijeh spikom nakon što zagor isprovociran izmlati pomoćnika
Chico: "Sjajno. Odalamiti pomoćnika šerifa u gradu gdje se vješanje odvija svakog tjedna baš je ono što je trebalo da se malo oživi dan."

Prisco mi je baš dobar, u zadnje vrijeme sve dobri crtači... naslovnica također baš dobra. Uglavnom, thumbs up!





Inače bio danas u Hrvatskoj (Hum na Sutli) nisu imali taj strip.........pa sam uzeo onaj specijalac.....nadam se da če to brzo doči kod nas u Sloveniju....
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18400 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 09/05/2013 : 15:57:57  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Kupljeno, nisam još pročitao ali odmah se potvrdilo ono što znam več od maxija RATNICI.....PRISCO JE KRALJ, rođen je za Zagora.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000