forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 1. Maj Praznik Rada
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 30/04/2014 : 16:56:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Drugovi moji..uzdignite celo ..visoko..



“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/04/2014 : 18:57:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by DODSFERD

Prošle godine za praznik rada sam radio cijeli dan ali kako sam sada na godišnjem nitko me neće natjerati da i kurcem mrdnem.



Znači nemaš dicu?

Ljubomoran san.


Baš tako, mirovanje u pravom smislu riječi.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 30/04/2014 : 19:41:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
jedna lepa za danas

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 30/04/2014 19:42:10
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 30/04/2014 : 22:18:14  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message  Reply with Quote
radnicima samo batine
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37324 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/05/2014 : 00:44:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

konjske?


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 01/05/2014 : 00:58:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote



Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

magnus
Junior Member



Slovenia
340 Posts

Member since 22/08/2004

Posted - 01/05/2014 : 09:30:04  Show Profile Show Extended Profile  Send magnus a Private Message  Reply with Quote
Sretan prvi maj svima!

Today's readers are tomorrow's leaders
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 01/05/2014 : 09:42:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
... a pogotovo onima koji ne rade - sve najbolje!


http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/05/2014 : 11:33:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
http://www.index.hr/vijesti/clanak/cijeli-svijet-prosvjeduje-samo-je-hrvatima-miliji-besplatni-grah/742976.aspx

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 01/05/2014 : 12:19:01  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Proslaviti cu ga na kauču!!!!

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19351 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/05/2014 : 12:43:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Zagor12

Sretno vam bilo! Ja sam cijeli dan uz matematiku...




Ista stvar, ali povijest



Zar niste vi sad na raspustu?
I ja radim matematiku i geografiju i fiziku...





tko mi? osnovnoškolci ili Hrvati? jedan dan nam je slobodan, ali to samo znači da još više treba učiti



Deja vu!

Cijeli praznik rada - rad...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 01/05/2014 : 12:59:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

http://www.index.hr/vijesti/clanak/cijeli-svijet-prosvjeduje-samo-je-hrvatima-miliji-besplatni-grah/742976.aspx




I tako već 15-ak godina, daj mi tanjur besplatnog graha, srdela ili čega god, a zabole me za moja prava i što ću jesti sutra.
Daj mi da se malo izvičem na prosvjedu i sebi u bradu opsujem ministre i vlast, ali da stignem na novu epizodu Sulejmana i Dile da mi još malo isperu mozak da bih sutra bio još podatniji za manipulaciju i iskorištavanje.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10112 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/05/2014 : 13:31:25  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

quote:
Originally posted by lwood

http://www.index.hr/vijesti/clanak/cijeli-svijet-prosvjeduje-samo-je-hrvatima-miliji-besplatni-grah/742976.aspx




I tako već 15-ak godina, daj mi tanjur besplatnog graha, srdela ili čega god, a zabole me za moja prava i što ću jesti sutra.
Daj mi da se malo izvičem na prosvjedu i sebi u bradu opsujem ministre i vlast, ali da stignem na novu epizodu Sulejmana i Dile da mi još malo isperu mozak da bih sutra bio još podatniji za manipulaciju i iskorištavanje.





Prije par godina je u Splitu bija "veliki sindikalni skup", organiziran jer su u iston momentu na kolinima bili brodogradilište, Salonit, željezara, i još par takvih velikih firmi.
Da se pojavila samo polovica zaposlenih sa svojin familijama imali bi opći kaos, a prosvjedovalo je sve skupa par stotina ljudi

Možda je tribalo dilit fažol.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2974 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 01/05/2014 : 15:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
blago narodu kojem je dovoljan samo tanjur graha.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/05/2014 : 16:49:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ma ni grah nije loš za one kojima treba samo municija za pucnjeve olakšanja.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 01/05/2014 : 17:16:49  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Svima sretan praznik rada,sa ono "nastavit ce se".

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 01/05/2014 : 17:36:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Recept za grah u drzavi kojoj je potrebno malo uzbuđenja


UŽIVO: Netko je ubacio LSD u grah, kaos u Maksimiru!
Nepoznati počinitelj ubacio je halucinogenu drogu u 60 000 porcija koje se besplatno dijele u parku Maksimir. Tisuće otpuštenih, maltretiranih i iskorištavanih radnika i umirovljenika počelo je ludovati i uzrokuje kaos u Maksimiru koji se samo dodatno širi. ...

http://www.news-bar.hr/vijesti/hrvatska/uzhivo-netko-je-ubacio-lsd-u-grah-kaos-u-maksimiru

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/05/2014 : 18:33:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Pa neka sada prde po Maksimiru do mile volje.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 01/05/2014 : 18:36:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Zabrinuta sam za ZOO..zivotinje s s pogresne strane kaveza.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 01/05/2014 : 18:52:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Jooj, Hrvati i grah. Trebalo bi ga uvesti u Ustav, zakonom zastititi njegovo svehrvatsko postojanje, stampati postanske marke, ugraditi u kockicu grba na zastavi, ubaciti kiticu graha u himnu, proglasiti sudbinskim pratiteljem jer eto..tako nam je grah pao..i Hrvat pravi jedino prditi znade. O, zemljo, koju vec jednom ne nazulja to zrno graska, pa u prdezu vec jednom, i smisao se nađe. uf..doslo mi..


~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 01/05/2014 : 20:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Recept za grah u drzavi kojoj je potrebno malo uzbuđenja


UŽIVO: Netko je ubacio LSD u grah, kaos u Maksimiru!
Nepoznati počinitelj ubacio je halucinogenu drogu u 60 000 porcija koje se besplatno dijele u parku Maksimir. Tisuće otpuštenih, maltretiranih i iskorištavanih radnika i umirovljenika počelo je ludovati i uzrokuje kaos u Maksimiru koji se samo dodatno širi. ...

http://www.news-bar.hr/vijesti/hrvatska/uzhivo-netko-je-ubacio-lsd-u-grah-kaos-u-maksimiru



17:05 - Tomislav Karamarko se pridružio partizanskom pokretu u napadu na Trst nakon što su ga starci uvjerili da će im se kod Ljubljane pridružiti Titov general Franjo Tuđman.


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 01/05/2014 : 20:25:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Just_Charlie

Recept za grah u drzavi kojoj je potrebno malo uzbuđenja


UŽIVO: Netko je ubacio LSD u grah, kaos u Maksimiru!
Nepoznati počinitelj ubacio je halucinogenu drogu u 60 000 porcija koje se besplatno dijele u parku Maksimir. Tisuće otpuštenih, maltretiranih i iskorištavanih radnika i umirovljenika počelo je ludovati i uzrokuje kaos u Maksimiru koji se samo dodatno širi. ...

http://www.news-bar.hr/vijesti/hrvatska/uzhivo-netko-je-ubacio-lsd-u-grah-kaos-u-maksimiru



17:05 - Tomislav Karamarko se pridružio partizanskom pokretu u napadu na Trst nakon što su ga starci uvjerili da će im se kod Ljubljane pridružiti Titov general Franjo Tuđman.




“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46513 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/05/2014 : 20:53:39  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote


odlična.a i ova nije loša:

Mirela Holy mijenja ime stranke Orah u puno efektniji naziv Grah.



ili ova:

Predsjednik Josipović je odlučio žrtvovati umirovljenike Tamnom Gospodaru. Izvlače mu iz mase na pozornicu jednog po jednog, dok ih predsjednik pokušava ubiti mislima. Koliko možemo vidjeti, već su mu popucali kapilari na desnom oku zbog napora.


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Edited by - lwood on 01/05/2014 21:00:00
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37324 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/05/2014 : 21:13:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Mogli bi sve ubaciti, ovo je ludnica.

21:00 Peđa Grbin, jedini saborski zastupnik vidljiv iz svemira, kaže da mu je ovo bio jedan od najtrijeznijih dana u posljecnjih par godina.

20:55 Thompson koncert otvorio pjesmom 'Moj dida i ja', zbog čega je I.B. (89) doživio srčani udar dok je gol sjedio na konju, odmah iza bana Jelačića.

20:45 Pripadnici udruge Prozor 45' su se počeli naguravati s mnogo mlađim kolegama iz udruge Munchen 91'.

20:30 Thompson izašao na pozornicu, umirovljenicima u deliriju poispadale zubne proteze.

20:15 Nekoliko umirovljenika je zatražilo liječničku pomoć. U bolnici tvrde da to nije zbog LSD-a već zbog vode s Vrbana u kojoj se kuhao grah.

20:00 - Gotovo 30.000 umirovljenika koji pod utjecajem LSD-a pokazuju svojih 1000 zuba, stigli su na Trg bana Jelačića. Iako su organizatori predlagali da se zbog lošeg vremena prvosvibanjska proslava prebaci na 3. svibanj, umirovljenici ne odustaju. Svakog trena se očekuje početak Thompsonovog koncerta.

17:20 - Sav grah je pojeden, umirovljenici su se razišli po gradu kako bi opljačkali sve što se opljačkati može. Najavljeno je veliko okupljanje na Trgu bana Jelačića u 20:00 gdje će nastaviti s proslavom prvog maja. Svoj dolazak najavio je i Marko Perković Thompson, nastavite pratiti prijenos samo na portalu News Bar.

17:10 - Desant na Trst obustavljen jer je pola prvoboraca zaspalo prije pokreta.

17:05 - Tomislav Karamarko se pridružio partizanskom pokretu u napadu na Trst nakon što su ga starci uvjerili da će im se kod Ljubljane pridružiti Titov general Franjo Tuđman.

17:03 - Grupa umirovljenika, Titovih prvoboraca, tvrdi kako su dobili poruku od Maršala da krenu u napad na Trst.

17:00 - Don Stojić nakon tri tanjura graha tvrdi kako je nemoguće da žena zatrudni nakon silovanja.

16:55 - Ivo Josipović pozvan da izvođenjem svojih kompozicijam umrtvi gomilu. Ministar Ostojić tvrdi da je to jeftinije nego nabavljati trankvilizatore

16:50 - Povorka iz Makimira u Zvonimirovoj ulici susrela Nadu Čavlović - Smiljanec koja već stoji pred zavodom za zapošljavanje da bude prva sutra ujutro kad otvore. Tvrdi da ostavku nije dala zbog toga što nije htjela biti žena koja će stajati između Milanovića i Linića, već zbog zastoja u pregovorima s Europskom Unijom i Slovenijom. "Nisam bila spremna na Junction u sporazumu sa Slovenijom" - tvrdi Nada s dva prezimena.

16:40 - Joe Šimunić smatra da su sindikati nepravedni prema Vladi kojoj su pokazali crveni karton. "Prvo trebaju pokazati 3 žuta, a tek onda crveni" - tvrdi naš nogometni as.

16:35 - Premijer Milanović se javio s vrhova europskih Alpi. Žao mu je da nije prisustvovao ovom događanju plinova iz debelih crijeva, no vikend je bio produžen, a snijega je sve manje, pa je odlučio iskoristiti priliku dok ga još ima. "Da ste bar ovdje da vidite kako mi je super" - poručio je širokog osmijeha.

16:30 - Udruga lažnih branitelja domovinskog rata (ULBDR) zastupa tezu kako svima treba 8 sati sna, 8 sati kulture i 8 sati kladionice.

16:25 - Mirela Holy mijenja ime stranke Orah u puno efektniji naziv Grah.

16:20 - LSD oblak prati tisuće ljudi koji su na putu za Jarun. Napadaju se dućani u kojima se radi, tjera se trijezne umirovljenike da konzumiraju LSD grah. Broj povornika se povećava iz minute u minutu.

16:15 - Dario Šimić tvrdi da je vidio Noinu arku!

16:05 - Grah je počeo djelovati. Stovrio se ogroman oblak iznad Maksimira! Svi su krenuli prema Jarunu!

16:00 - Evo nas nazad. Akcija nije uspijela. Hrvatska vojska je poražena kod kipa Sokola. Umirovljeničke falange potpomognute sindikalnim granatiranjem zadržali su napad vojske, dok im se Željka Markić samostalna zabila u leđa u klin -formaciji.

15:50 - Krenula je vojno-redarstvena akcija "Medijska izolacija" i "Napad na Maksimir". Sprema se ulazak vojske da smiri LSD revoluciju. Zabranjeno nam je izvještavati dok traje akcija, javimo se čim smijemo ponovo stupiti u kontakt s našim dopisnicima.

15:45 - Pozvan Nadan Vidošević da poduči policiju kako uloviti umirovljenike u šumi. Treba ih namamiti pričama o boljim vremenima.

15:40 - Svi složno zapjevali "Kako ću joj reći da varin" i sjetno se složili da radnici nisu popularni kod izbora partnera.

15:35 - Stručnjaci potvrdili! Nakon konzumiranja LSD graha, LSD se prenosi puštanjem zraka! Cijeli Zagreb u opasnosti!

15:30 - Stigla je Mirela Holy, majka Oraha, gospodarica Zelenih, kraljica županija i županica Kraljevice - objasnili su nadrogirani pripadnici MUP-a.

15:25 - Policija je odlučila probati LSDgrah, da bolje razumije kako se ponašaju i razmišljaju nadrogirani slavljenici. Upravo su od vodenih topova napravili fontane i lisicama love lisice po Maksimiru.

15:20 - Povorka je stala nakon 100 metara, zaboravili su gdje su krenuli. Neki smatraju do trga, drugi do mora, a predsjednik Josipović tvrdi u bolju budućnost.

15:15 - Policija je poražena i svi okupljeni krenuli su prema glavnom trgu. Tamo planiraju spaliti nekoliko zastava. U čast Stjepanu Radiću.

15:10 - Imamo novu Vladu - Katolička mladež! Nikad nismo mislili da će nam oni zabiti nož u ustavotvorna leđa - poručuju iz MUP-a.

15:05 - Totalni kaos u Maksimiru! Za one koji glasaju lijevo: Totalni haos u Maksimiru! Policija i slavljenici bore se hladnim i podgrijanim oružjem oko pozornice na kojoj predsjednik Josipović upravo bira novu Vladu. Nositelji lista su Zdravko Mamić, Željka Markić, Milan Bandić, Ujedinjeni sindikati ujedinjenih sindikata, umirovljenička ustaško-partizanska koalicja - Smeđi put i Katolička mladež.

15:00 - Policiji pomažu poslodavci i njihove udruge. Poslodavci sakriveni iza policijskih štitova počeli su radnicima bacati banane. Navodno da ih skinu s LSD graha.

15:00 - Predsjednik Josipović je upravo primio sve liste za novi Sabor, izbori će se održati kroz nekoliko minuta. Policija se pokušava probiti do pozornice da spriječi kriptoustavni puč, ali su se sukobili s umirovljenicima, sindikatima i radnicima. Policija trpi velike gubitke, a osim financijskih problema, još nitko nije ozlijeđen.

14:55 - Stigao je nadbiskup Bozanić! Rulja ga je odmah rastrgala i pojela! Policija je odlučila intervenirati! Stanje se pogoršava!

14:50 - Katolička mladež je uspjela! Protuotrov je ubačen u lonce graha, sad samo moramo pričekati 12 sati da droga prestane djelovati.. Hrabrost Mladeži nikad nećemo zaboraviti, unatoč tome što su njihove akcije bile uzaludne - poručuju iz MUP-a.

14:45 - Hrvatski političar u usponu Branko Đapić ,organizirao je ljude i poslao na pozornicu peticiju predsjedniku Josipoviću za prijevremene izbore koji će se odmah održati. Predsjednik je oduševljen idejom, raspustio je Vladu i naredio da se okupljeni podijele na liste.

14:40 - Predsjednik Josipović je počeo držati predavanje o centrima moći, koje su mu objasnili u NATO-u. Upravo upozorava sindikate na vanzemaljce koji već tisućljećima vladaju Zemljom, kroz odabranu elitu. Oni su miroljubivi, ali totalitarni.

14:35 - Ministar Branko Grčić nakon pojedenog graha vidio gomilu investicija! Njegov mozak je bespovratno izgubljen.

14:30 - Katolička mladež uspijela je u metežu povratiti protuotrov i sinoćnji bambus. Imaju otvoren put prema loncima LSD graha. Neka im je desnica jaka i bez dlaka - poručuju iz MUP-a.

14:30 - Prve povorke nadrogiranih slavljenika krenule su prema zgradi Vlade. Dijele porcije LSD graha građanima koje sretnu na putu.

14:25 - Zdravko Mamić je prošetao među okupljenima. Kaže da nije vidio toliko ljudi u Maksimiru od kad je on gazda.

14:20 - Tony Cetinski posjetio radnike i posvetio pjesmu "Umirem 100 puta dnevno". U halucinogenom bunilu radnicima se pjesma čak i svidjela.

14:15 - Umirovljenici čuvari LSD graha otkrili su katoličku mladež! Oduzeli su im protuotrov i pokušali zarobiti, ali je mladež pobjegla i sad se sakriva u duplji Hrasta. No već imaju novi plan kako spasiti ljude. Oni su naša jedina šansa. Oni i Obi Wan Kenobi - poručuju iz MUP-a.

14:10 - Željka Markić je upala u lonac LSD graha. Sad objašnjava da je shvatila vlastitu homoseksualnost. Kao žena zarobljena u tijelu muškarca privlače ju muškarci zarobljeni u tijelu muškarca zarobljeni u podrumu od žene.

14:10 - DJ Yusipović formerly know as DJ Yosipović formerly know as DJ El Presidente formerly know as Predsjednik Republike Hrvatske Ivo Muncimir Josipović je počeo puštati narodnjake.

14:05 - Katolička mladež s protuotrovom se uspjela probiti do lonaca graha. Još samo moraju onesposobiti umirovljenike koji čuvaju grah. Njihova čestitost i čednost čini ih imunima na opijate i izdaju - poručuju iz MUP-a.

14:05 - Goran Bare, Massimo i Rajko Dujmić su probali grah i s gnušanjem ga ispljunuli jer je riječ o razrijeđenoj robi. Bare je još dobacio da fali mrkvice više.

14:05 - Pavle Kalinić probao je malo graha i sada vjeruje da je tenkić. Upravo se zabio u policijski kordon.

14:00 - Ogroman broj ljudi počeo je halucinirati da gledaju Nedjeljom u 2, krivo misleći da je danas nedjelja.

13:55 - DJ Yosipović na razglas je pustio "White Rabbit" od Jefferson Airplanea.

13:50 - Gradonačelnik Milan Bandić koji je dijelio porcije graha, toliko je udahnuo LSD para da sada gol skače na pozornici totalno van sebe. ' Ja sam najgora osoba na svijetu! Ja sam samo svjetlosna prizma laži i korupcije' - dere se već pola sata.

13:45 - Slavko Linić najavio fiskalizaciju LSD-a i trošarine na halucinacije. Za sada mjera nema nikakvih rezultata.

13:40 - Katolička mladež se infiltrirala sa protuotrovom za LSD u Maksimir. Pokušavaju doći do graha. Oni su naš jedini spas - poručuju iz MUP-a.

13:35 - Evo i prvih pravih problema. Sindikati, ujedinjeni Smeđi umirovljenici i radnici odlučili su da će srušiti Vlada, pa državu pa civilizaciju. Odlučeno je da se vratimo korijenima i živimo slobodno, odvojeni od izmišljenih institucija koje se konstrukcije naših strahova.

13:30 - Milanović planira legalizirati LSD jer mu se sviđa kako su radnici odjednom počeli razmišljati kao i on.

13:25 - Vatrogasci pokušali zaustaviti požare koje su počeli laburisti, u ceremonijalnom samospaljivanju, no uskoro su ih savladali sindikati i počeo je pravi vodeni tulum u Maksimiru. Predsjednik Josipović je D.J. i pustio je novi album od Kanđije.

13:20 - Umirovljenici koji su se podijelili na ustaše i partizane već su izveli dvije ofenzive na lonce graha. Nijedna još nije stigla do cilja. Planiraju se ujediniti i napasti predsjednika Josipovića, koji ih je sve pokušao žrtvovati. Stvorena je prva crno-crvena unija. Smeđa unija.

13:15 - Predsjednik Josipović odlučio je ponovo zasvirati. Radi se o premijeri njegovog ljetnog hita :' Tko je zampio, zampio!'

13:15 - Traži se kobasica viška. Unatoč niskoj razini humora moramo vas obavijestiti da su počele prve kastracije. Iako je analogija između mljevenih ostataka mesa zamotanih u crijevo druge životinje i muškog reproduktivnog organa jako slaba, mnogi su je pod utjecajem LSD prihvatili. Većina kastracija je samozadana. Maksimir je trenutačno prepun tisuća muškaraca koji uživaju i grahu,vlastitim penisima te opasno krvave.

13:10 - Unesrećeni radnici tvrde da se lišće pretvorilo u petokrake, a na nebu se pojavilo lice Josipa Broza Tita. Objasnio im je koliko je mirišljava koža Sophie Loren. To je jedina stvar koju im je poručio.

13:10 - Predsjednik Josipović je odlučio žrtvovati umirovljenike Tamnom Gospodaru. Izvlače mu iz mase na pozornicu jednog po jednog, dok ih predsjednik pokušava ubiti mislima. Koliko možemo vidjeti, već su mu popucali kapilari na desnom oku zbog napora.

13:05 - Prva zajednička halucinacija: Svi promatraju kako Vladimir Putin tenkovima gazi poslodavce.

13:00 - Počeli su i prvi masovni sukobi. među sindikatima. Saveza samostalnih sindikata Hrvatske tvrdi da su labudovi svete životinje, Nezavisni hrvatski sindikati smatraju da su breze svete životinje, dok Matica hrvatskih sindikata vjeruje da breze nisu životinje i da treba poslušati što o tome misli vjetar. Prolivena je prva krv.

12: 55 - Uočena je Ruža Tomašić kako trči kroz Maksimir i udara po zraku policijskim pendrekom uzvikujući : 'Ne smijemo stati ovdje, ovo je zemlja srpa i čekića!' Pozvan je nadbiskup Bozanić da smiri situaciju.

12:50 - Stigle su postrojbe specijalne policije, no predsjednik Josipović se popeo na pozornicu i naredio im da se predaju. ' Kletva kralja Zvonimira traje još 100 godina i naš vladar je tama i čemer, poklonimo se užasu!" najavio je okupljenoj masi predsjednik.

12:45 - Blagajnice trgovačkih centara spasile živu glavu od ovog opasnog graha, jer praznik rada provode na radnom mjestu. Zahvalne su svojim poslodavcima i nadaju se da će i Sve Svete i Božić isto provesti u krugu svojih najbližih kolegica blagajnica i nesavjesnih kupaca.

12:40 - Panika se širi. Stotine ljudi na LSD-u upravo je zakrčilo promet na Maksimirskoj ulici. Počeli su napadati automobile i zahtjevati da 'ispljunu' ljude zatočene u njima. Prozvali su se viteškim redom 'Svetog hoda i bicikla'.

12:35 - Dok se predsjednik oblači u crne halje i traži se crni jarac za njegov nastup, pušten je svjetski hit 'Happy' od Pharella. Dio ljudi si je počeo kopati oči, onda su im oni prisebniji objasnili da si moraju probušiti bubnjiće u ušima. Potoci krvi počeli su teči maksimirskim meandrima.

12:30 - Predsjednik je upravo probao grah! Tvrdi da je slasan i ukusan, te razmišlja o tome da počne svirati na pozornici svoj hit ' Ars Diaboli'. Imat ćemo crnu misu!

12:25 - Tomislav Karamarko je okupio 12 zamjenika na brdu i tvrdi da je prvomajski grah samo pola puta do konzumacije srpskog pasulja.

12:20 - Predsjednik Josipović drži govor u kojem čestita praznik rada svim nezaposlenim Hrvatima. Nije potvrđeno da je Josipović probao grah. Dio publike tvrdi da im je drag predsjednik ali ih užasavaju njegovi krakovi iz glave.

12:15 - Upravo je stigao predsjednik Josipović. Dio je okupljenih počeo plakati uzvikujući "Došao je Žuti Kralj, poklonimo se tami!"

12:10 - Policija se pokušala probiti do lanaca graha, ali su ih u tome spriječili bivši branitelji, koji su na LSD-u organizirali 'Stožer za obranu hrvatskog graha'. Grah i dalje širi kaos.

12:05 - Vođe sindikata upravo su uzele svoje porcije graha. Čekaju se njihove halucinacije, mimo onih uobičajenih da ih itko doživljava ozbiljno.

12:00 - Nekoliko stotina umirovljenika okupilo se oko maksimirskog stadiona i pokuša izvesti egzorcizam Zdravka Mamića. Mamić urla na neobjašnjivom jeziku i ubacuje psovke. Nitko ne zna kako će se početi ponašati kad počne egzorcizam.

11:50 - Prvi su se počeli čudno ponašati stariji građani, koji su se podijelili u ustaše i partizane te se sad love po maksimirskoj šumi. Prijavljeno je već na desetke žrtava. Većinom su stradali pjevajući ratne pjesme, ali ih je dio upao u improvizirane zamke i stupice

11:45 - Snage reda i mira sudjelovale su u tradicionalnom grahu, tako da je većina policajca isto na LSD-u. Dio njih je zakopao svoja oružja u zemlju, kako bi izrasla stabla oružja kojima će moć naoružati sve ljude u parku.

11:40 - Gradonačelnik Bandić svima servira porcije graha, čudnog osmijeha na licu.

Reporteri: Filip Balen i Zoran Tučkar


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 01/05/2014 : 21:30:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Je, ovo je jedini prijenos događaja dana koji mi je uljpsao dan i nisam znala da su doista nastavili s prijenosom nakon otkazanog desanta na Trst jer su prvoborci pozaspali..

Suze mi idu od smijeha na ovo sto se događa nakon 20:00 sati


edit: novi sazetak i nastavak prijenosa:

Nitko još ne zna što se točno dogodilo. Policija sumnja da je kuhar zamjenio sol s vrećom LSD-a, najpoznatije halucinogene droge, zbog koje su umirovljenici jednostavno poludjeli. Čitav su dan radili probleme na Maksimiru nakon čega su su se uputili prema Trgu bana Jelačića gdje će Ma,rko Perković Thompson održati koncert. Situacija je napeta, ministar Ostojić je izdao naredbu da ATJ Lučko izađe na teren s dugim cijevima.

- Pozvani smo nekoliko puta zbog ljudi kojima je pozlilo. Prvo smo mislili da se radi o staračkoj senilnosti, kad su nam neki pacijenti počeli objašnjavati kako vide zmajeve, ustaše, leteće zgrade i dolazak Apokalipse. No analize koje smo dobili potvrđuju da se radi o LSD-u, jakoj halucinogenoj drogi - potvrdili su u Hitnoj.

21:20 Grom ponovno udario istog češkog turista, na isto mjesto.

21:20 Grom udario među publiku i ubio jedinog češkog turista koji se našao u masi.

21:15 Savjetnik Milanke Opačić ponudio da pro bono uz pristojnu naknadu počisti trg nakon koncerta.

21:10 Umirovljenici raspančavaju preostale zalihe graha, Vladimir Šeks i dalje preferira absint.


~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 01/05/2014 21:36:32
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000