forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Mjesecni Izvjestaj Clanova
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/05/2013 : 19:14:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Plaće su 500 eura mjesečno plus 50 eura po udaljenom članu.
Društveni status, beneficije, plaćeno dopunsko, a o ženama da i ne pričam...




kriza dotakla i stripove.com
prije je bilo puno bolje
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46607 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/05/2013 : 19:16:31  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastsioux

quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by Maki_Mostar

Inače, kad ste se tog dotakli, vidim gore u smislu "kao da smo dobro plaćeni, još bi trebali nagrade kupovat", pitat ću koliko su vama suradnicima plaće?

Ja sam dogovorio 700 KM mjesečno, plus 50 KM za svaku recku. Pokušavao sam se izboriti i za topli obrok, ali tehnički je bilo neizvedivo.


Nemoj zaboraviti bonuse i ljetovanje u hrvatskoj



i to u Vranjicu

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 04/05/2013 : 19:17:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Plaće su 500 eura mjesečno plus 50 eura po udaljenom članu.
Društveni status, beneficije, plaćeno dopunsko, a o ženama da i ne pričam...



ZAŠTO SAM JA MANJE PLAĆEN!!!????!!!!????

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Maki_Mostar
New Member



Bosnia and Herzegovina
229 Posts

Member since 27/02/2013

Posted - 04/05/2013 : 19:17:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Maki_Mostar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by Maki_Mostar

Inače, kad ste se tog dotakli, vidim gore u smislu "kao da smo dobro plaćeni, još bi trebali nagrade kupovat", pitat ću koliko su vama suradnicima plaće?

Ja sam dogovorio 700 KM mjesečno, plus 50 KM za svaku recku. Pokušavao sam se izboriti i za topli obrok, ali tehnički je bilo neizvedivo.



Nisi ni tih 700 zaslužio, budimo realni... koliko si komentara napisao da te fax jebe mogao si jednu recenziju sastaviti.
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 04/05/2013 : 19:18:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Plaće su 500 eura mjesečno plus 50 eura po udaljenom članu.
Društveni status, beneficije, plaćeno dopunsko, a o ženama da i ne pričam...


Lastsioux, tvoja ideja je za svaku pohvalu jer uvijek je lijepo vidjeti novoga člana koji želi doprinjeti sajtu i tu ti svaka čast. Evo, ti probaj sa malim eksperimentom kako si najavio, pa ako krene samo nastavi sa svim temama koje si naveo, a možda ti se i netko od članova pridruži


Bravo i zahvaljujem na podrsci Vec sam poceo da skupljam podatke i pokusacu da budem precizan i iskren. Cak cu ovo uraditi i bez plate!

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 04/05/2013 : 19:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Maki_Mostar

quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by Maki_Mostar

Inače, kad ste se tog dotakli, vidim gore u smislu "kao da smo dobro plaćeni, još bi trebali nagrade kupovat", pitat ću koliko su vama suradnicima plaće?

Ja sam dogovorio 700 KM mjesečno, plus 50 KM za svaku recku. Pokušavao sam se izboriti i za topli obrok, ali tehnički je bilo neizvedivo.



Nisi ni tih 700 zaslužio, budimo realni... koliko si komentara napisao da te fax jebe mogao si jednu recenziju sastaviti.

Pa što mogu... Kad uhvatim vremena za kavu, završim pravo, tako mi strojari radimo.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 04/05/2013 : 19:20:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Pa kad vi suradnici ne radite ništa, pišete tu nekakve tekstiće ovo-ono,sve je na nama modovima, osim toga stres je veći


nego, čuo sam da će nam smanjivati plaće. Predlažem štrajk upozorenja

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 04/05/2013 : 19:21:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Lastsioux

quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by Maki_Mostar

Inače, kad ste se tog dotakli, vidim gore u smislu "kao da smo dobro plaćeni, još bi trebali nagrade kupovat", pitat ću koliko su vama suradnicima plaće?

Ja sam dogovorio 700 KM mjesečno, plus 50 KM za svaku recku. Pokušavao sam se izboriti i za topli obrok, ali tehnički je bilo neizvedivo.


Nemoj zaboraviti bonuse i ljetovanje u hrvatskoj


i to u Vranjicu



"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull

Edited by - Lastsioux on 04/05/2013 19:23:04
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 04/05/2013 : 19:21:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Pa kad vi suradnici ne radite ništa, pišete tu nekakve tekstiće ovo-ono,sve je na nama modovima, osim toga stres je veći


nego, čuo sam da će nam smanjivati plaće. Predlažem štrajk upozorenja

Briga me, imam osiguran posao kod 1Eura.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 04/05/2013 : 19:25:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by mladjo

Pa kad vi suradnici ne radite ništa, pišete tu nekakve tekstiće ovo-ono,sve je na nama modovima, osim toga stres je veći


nego, čuo sam da će nam smanjivati plaće. Predlažem štrajk upozorenja

Briga me, imam osiguran posao kod 1Eura.


Neces vjerovati sta smo ja i ace radili kad smo dosli u ameriku. On je guro kolica ispred super marketa dok sam ja prao tanjire u restoranu. jebi ga, sta ces kad nismo znali engleskog jezika.

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 04/05/2013 : 19:33:55  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ideja je možda i dobra za neki masovniji forum. Ovdje to nije bi potrebno jer ako si na forumu više od 50-ak dana stvoriš svoj "osobni mjesečni izvještaj" i to je to.

A i ne bih volio da ispadne, da sam aktivan na forumu zbog nominacija i nagrada... Tu sam jer mi je do zafrkancije i Zagora.
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 04/05/2013 : 19:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Ideja je možda i dobra za neki masovniji forum. Ovdje to nije bi potrebno jer ako si na forumu više od 50-ak dana stvoriš svoj "osobni mjesečni izvještaj" i to je to.

A i ne bih volio da ispadne, da sam aktivan na forumu zbog nominacija i nagrada... Tu sam jer mi je do zafrkancije i Zagora.



Normalno jer to bi onda bilo sebicno zato preuzimam sve odgovornosti za nominacije

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

Maki_Mostar
New Member



Bosnia and Herzegovina
229 Posts

Member since 27/02/2013

Posted - 04/05/2013 : 19:44:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Maki_Mostar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastsioux

quote:
Originally posted by nagor

Ideja je možda i dobra za neki masovniji forum. Ovdje to nije bi potrebno jer ako si na forumu više od 50-ak dana stvoriš svoj "osobni mjesečni izvještaj" i to je to.

A i ne bih volio da ispadne, da sam aktivan na forumu zbog nominacija i nagrada... Tu sam jer mi je do zafrkancije i Zagora.



Normalno jer to bi onda bilo sebicno zato preuzimam sve odgovornosti za nominacije



Ma, šta god bude, ostaj ti aktivan, evo u nekoliko sati si ispunio 1/6 (nek strojar ispravi) svojih postova dosad a član si 2 godine već.

Edited by - Maki_Mostar on 04/05/2013 19:45:05
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 04/05/2013 : 20:02:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Maki_Mostar

quote:
Originally posted by Lastsioux

quote:
Originally posted by nagor

Ideja je možda i dobra za neki masovniji forum. Ovdje to nije bi potrebno jer ako si na forumu više od 50-ak dana stvoriš svoj "osobni mjesečni izvještaj" i to je to.

A i ne bih volio da ispadne, da sam aktivan na forumu zbog nominacija i nagrada... Tu sam jer mi je do zafrkancije i Zagora.



Normalno jer to bi onda bilo sebicno zato preuzimam sve odgovornosti za nominacije



Ma, šta god bude, ostaj ti aktivan, evo u nekoliko sati si ispunio 1/6 (nek strojar ispravi) svojih postova dosad a član si 2 godine već.


Oduvjek sam volio stripove.com i bio sam se spremo da napravim "comeback" 2011 kad je moja kompanije zbog lose ekonomije u americi dala otkaz 10 ljudi medju kojima sam bio ja nazalost. Poslje toga bio sam puno zauzet trazeci posao i drugim stvarim tako da nisam imao vremena da se posvetim forumima. Ali sada su stvari malo bolje i imam vise vremena.

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 04/05/2013 : 20:16:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastsioux

quote:
Originally posted by Maki_Mostar

quote:
Originally posted by Lastsioux

quote:
Originally posted by nagor

Ideja je možda i dobra za neki masovniji forum. Ovdje to nije bi potrebno jer ako si na forumu više od 50-ak dana stvoriš svoj "osobni mjesečni izvještaj" i to je to.

A i ne bih volio da ispadne, da sam aktivan na forumu zbog nominacija i nagrada... Tu sam jer mi je do zafrkancije i Zagora.



Normalno jer to bi onda bilo sebicno zato preuzimam sve odgovornosti za nominacije



Ma, šta god bude, ostaj ti aktivan, evo u nekoliko sati si ispunio 1/6 (nek strojar ispravi) svojih postova dosad a član si 2 godine već.


Oduvjek sam volio stripove.com i bio sam se spremo da napravim "comeback" 2011 kad je moja kompanije zbog lose ekonomije u americi dala otkaz 10 ljudi medju kojima sam bio ja nazalost. Poslje toga bio sam puno zauzet trazeci posao i drugim stvarim tako da nisam imao vremena da se posvetim forumima. Ali sada su stvari malo bolje i imam vise vremena.



ma to je to!

moje Tarot prprocanstvo se ispunjava

mlade nade, entuzijasti stizu na forum.
Dajmo mu podrsku samo zato, dajmo mu nek radi.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46607 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/05/2013 : 20:19:15  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
nek radi kad mu se radi

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 04/05/2013 : 20:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

nek radi kad mu se radi


Sta cu kad vi suradnici samo odmarate i cekate da kaznite nekog (zezam se).

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 04/05/2013 : 21:00:42  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Nek ti je sa srećom, možda ipak bude zabavno
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 04/05/2013 : 21:28:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

Nek ti je sa srećom, možda ipak bude zabavno



Puno hvala grofice. Ovo znaci puno

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12245 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 04/05/2013 : 23:28:18  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by mladjo

Pa kad vi suradnici ne radite ništa, pišete tu nekakve tekstiće ovo-ono,sve je na nama modovima, osim toga stres je veći


nego, čuo sam da će nam smanjivati plaće. Predlažem štrajk upozorenja

Briga me, imam osiguran posao kod 1Eura.



sljedeču godinu u ovo vrijeme bit čemo milioneri.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 05/05/2013 : 01:36:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by mladjo

Pa kad vi suradnici ne radite ništa, pišete tu nekakve tekstiće ovo-ono,sve je na nama modovima, osim toga stres je veći


nego, čuo sam da će nam smanjivati plaće. Predlažem štrajk upozorenja

Briga me, imam osiguran posao kod 1Eura.



sljedeču godinu u ovo vrijeme bit čemo milioneri.


Stvarno si dobar, svaka cast! Da te nema, trebalo bi...ne bi te bilo

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46607 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/05/2013 : 02:35:17  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastsioux

quote:
Originally posted by lwood

nek radi kad mu se radi


Sta cu kad vi suradnici samo odmarate i cekate da kaznite nekog (zezam se).



ja neman status suradnika . a i koji če mi q

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 05/05/2013 : 02:44:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Mislim da Lastsioux pogresno mijesa suradnike i moderatore.

Kad provede malo vise vremena na forumu, vidjece i sam razliku.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 05/05/2013 : 05:24:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

Mislim da Lastsioux pogresno mijesa suradnike i moderatore.

Kad provede malo vise vremena na forumu, vidjece i sam razliku.


Mislim da niko ne sumnja u tvoj rad na forumima.

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8419 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 05/05/2013 : 11:27:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Plaće su 500 eura mjesečno plus 50 eura po udaljenom članu.
Društveni status, beneficije, plaćeno dopunsko, a o ženama da i ne pričam...




500 eura?
Pa ja dobim samo 40 eura po recki ili tekstu + plaćeno zdravstveno i mirovinsko..

Ontopic
apsolutno bespotrebna i bezvezna ideja..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000