forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Brian Wood
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 27/05/2013 : 12:50:20  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Windwalker

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by Windwalker

Ne, nego što izgleda kao emo gay dječarac.


Vidi se da nisi pročitao nijednog Woodovog Conana.


Ne mogu čitat, jer je crtež katastrofalan.


Kako znaš da je crtež katastrofalan ako nisi pročitao ni jedan broj?



Da slicno je meni bilo sa Actionom od Morrisona..Moralesa nikako nisam moga provarit na pocetku..i onda kad je Grant napisa sve do kraja i kad sam shvatia sta je on tu ustvari tija napravit crtez mi se samo tako uklopia u to sve i sad mi je zakon..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 27/05/2013 12:54:09
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 27/05/2013 : 13:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Vidio sam po 5 stranica previewa za svaki broj.
Meni dosta.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 27/05/2013 : 15:08:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Vidio sam po 5 stranica previewa za svaki broj.
Meni dosta.


Vidio si 5 stranica previewa za svih 16 brojeva?
Baš daješ veliku pažnju nečemu što te ne zanima.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 27/05/2013 : 16:27:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Zanima mene Conan i gledam preview svakog broja tog serijala u nadi da će maknut užasnu Cloonanicu. I maknu je, ali dođe još loših crtača.

Tako da za mene Conan staje s Volume 12 (iako ni tamo crtež nije bajan, ali barem liči na Conana).
No zato sad ide King Conan s Trumanom i fenomenalnim Giorellom.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 31/10/2014 : 09:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Bogami, Wood nije lagao kada je rekao da će se The Massive do svojeg kraja transformirati u nešto sasvim drugo.

S obzirom da je do kraja ostalo par brojeva, polako se otkrivaju zadnji dijelovi slagalice. Sve što smo vidjeli do sada može se tumačiti u sasvim novom svjetlu.

The Massive je pažljivo konstruirana saga koja iz broja u broj postaje sve bolja.

Crtači su odlični. A dodatni je plus što nekoliko epizoda potpisuje Danijel Žeželj.




Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 24/01/2015 : 20:59:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Sada, nakon što je kompletirao The Massive, Wood će se posvetiti novom ambicioznom projektu. Novi naslov zove se Rebels, i bavi se prvim pobunjeničkim skupinama u američkom ratu za nezavisnost. Crta Andrea Mutti, a boji Jordie Bellaire.

http://www.nerdist.com/2014/07/sdcc-exclusive-brian-wood-sets-revolutionary-war-era-series-rebels-for-dark-horse-comics/

quote:
Rebels #1
Brian Wood (W), Andrea Mutti (A), Jordie Bellaire (C), and Tula Lotay (Cover)
On sale Apr 8
FC, 32 pages
$3.99
Ongoing
In a rush of great public resistance to an oppressive and excessive government, a homegrown militia movement is formed in rural America. This is not 2015, but 1775. With the war for independence playing out across the colonies, young Seth and Mercy Abbott find their new marriage tested at every turn, as the demands of the frontlines and the home front collide.
• Live free or die!
• The story of America’s first militia and the push for independence!
“Rebels is a project born of passion for both history and country.”—Nerdist



Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 24/01/2015 : 21:23:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Red, a? Zanimljiv mi je bio još iz Lazarusa ali se kasnije unormalio na Nathanu. Tko bi rekao da će završit na Komadantu Marku

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 24/01/2015 : 22:04:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Red, a? Zanimljiv mi je bio još iz Lazarusa ali se kasnije unormalio na Nathanu. Tko bi rekao da će završit na Komadantu Marku


Znao sam da će ti on privući pozornost.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Smomo8
Average Member



Croatia
666 Posts

Member since 17/03/2012

Posted - 25/01/2015 : 15:36:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Smomo8 a Private Message  Reply with Quote
Završih DMZ. Odličan serijal. Rebels mi se čini super,a The Massive bih volio pročitati nakon što izađu svi nastavci,makar nisam čuo previše mišljenja o tom stripu.

"There are no men like me. Only me"

Tražim/nudim stripove za razmjenu : http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47082
Go to Top of Page

Sandman.
New Member



Serbia
209 Posts

Member since 21/10/2008

Posted - 27/01/2015 : 22:33:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Sandman. a Private Message  Reply with Quote
Zasad sam citao sam Northlanders od njega. Ima dobrih prica, ali ima i nekih koje su mi bas sranje, poput The Cross + The Hammer. The Plague Widow mi je recimo odlicna, kao i The Seige Of Paris.
Go to Top of Page

Smomo8
Average Member



Croatia
666 Posts

Member since 17/03/2012

Posted - 27/01/2015 : 23:37:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Smomo8 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sandman.

Zasad sam citao sam Northlanders od njega. Ima dobrih prica, ali ima i nekih koje su mi bas sranje, poput The Cross + The Hammer. The Plague Widow mi je recimo odlicna, kao i The Seige Of Paris.



slazem se s tobom u potpunosti.

"There are no men like me. Only me"

Tražim/nudim stripove za razmjenu : http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47082
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 28/01/2015 : 09:20:30  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
Da, Northlanders je serijal s pričama koje dosta variraju. Toj spomenutoj "The Cross+ The Hammer" je največa mana što je cijeli trejd trebao stati u jednu svesku, a količina teksta je ionako dovoljno mala da se pročita u pol sata-sat.

Osim tog serijala, čitao sam i DMZ od Wooda. Serijal počne odlično, ideja je intrigantna, ali onda nekako sve postane dosadno oko 4-5 knjige.

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 28/01/2015 : 22:57:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Za bolje upoznavanje s Woodom preporučam čitanje stripova Demo, Channel Zero, Couscous Express/The Couriers, Local i Supermarket.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8199 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 20/02/2015 : 20:14:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
http://www.craveonline.com/comics/previews/825603-exclusive-trailer-brian-woods-rebels

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 12/03/2015 : 23:39:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Evo nam i foršpana.


























Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 12/03/2015 : 23:46:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Vako nesto, mene bas zanima, al kolor je totalni q. . Crtez mi isto nije, nesto vrhunski.

American mass production.

Al ipak, bitna je prica.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 13/03/2015 : 09:56:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Jako mi se sviđa način na koji je vizualiziran efekt koji nastaje nakon korištenja pušaka.

Pucnjevi izgledaju neuredno i bučno, što je uobičajeno s obzirom kakvo su se punjenje i municija koristili za takve puške.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

boddhisatva
Senior Member



Croatia
1315 Posts

Member since 08/01/2013

Posted - 13/03/2015 : 10:20:29  Show Profile Show Extended Profile  Send boddhisatva a Private Message  Reply with Quote
cijevi su duge a punjenje je na barut, patrone u papiru ili sl, pa onda kada okinu puška trzne ili gore ili najčešće na strane, puno iskara i dima se stvara ... fakat je vjerno doćarano

Pike Bishop: Let's go!
Lyle Gorch: Why not?
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 14/03/2015 : 20:14:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote








Prije nego sto je poceo crtati, trebao je pogledati malo po youtube.

Dim , kakva vatra.

+IN HOC SIGNO VINCES+



Edited by - Tutta on 14/03/2015 20:15:56
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 15/03/2015 : 16:40:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Prije nego sto je poceo crtati, trebao je pogledati malo po youtube.

Dim , kakva vatra.


Okidač izaziva trenje koje zapali municiju. Trenje izaziva vatru, ili točnije vatrene iskre.

Također, mislim da je kod izgleda stripa važnije da u krucijalnim momentima vidimo lica likova, a ne oblak dima. Realizam je u redu, ali dramaturgija je ipak važnija.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 15/03/2015 : 17:14:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Ne bi se s'tobom slozio, al uopce nije ni bitno. Moja ocekivanja, su zahtjevnija, tvoja nisu, ok je.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 15/03/2015 : 20:24:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Ne bi se s'tobom slozio, al uopce nije ni bitno. Moja ocekivanja, su zahtjevnija, tvoja nisu, ok je.


Zahtjevnija očekivanja? Tutta, znam kakve ti stripove čitaš, i oni su zahtjevni samo za jednu stvar.

Priznaj, čemu ovoliko cjepidlačenje oko nebitnih stvari?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 15/03/2015 : 21:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Na moju opravdanu kritiku loseg colora i ne bas zadovaljajuceg crteza, procitaj tvoja zadnja tri posta.
Ispod nivoa mi je, daljni razgovor, nepotreban.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12777 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 15/03/2015 : 21:59:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Na moju opravdanu kritiku loseg colora i ne bas zadovaljajuceg crteza, procitaj tvoja zadnja tri posta.
Ispod nivoa mi je, daljni razgovor, nepotreban.


Ne znam baš koliko je tvoja kritika kolora i crteža opravdana ili neopravdana. To je samo tvoje mišljenje, subjektivni sud.

A činjenica jest da voliš stripove koji su, blago rečeno, nezahtjevni. A da ne pričam kako nerijetko imaju gori kolor i crtež od gornjeg primjera.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 15/03/2015 : 22:52:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Ja sam ocekivao, da cemo ovdje o radu B.Wood'a razgovarati. Na moju kritiku, npr. to sa ispaljenim musketama, saljes ovo -

"Okidač izaziva trenje koje zapali municiju. Trenje izaziva vatru, ili točnije vatrene iskre.

Također, mislim da je kod izgleda stripa važnije da u krucijalnim momentima vidimo lica likova, a ne oblak dima. Realizam je u redu, ali dramaturgija je ipak važnija."

??? Jel ti vidis il se pravis, da ne vidis sto si napisao? Kakvo je to opravdanje, kiksa u crtezu?

Dobro, tebi je to ok i nema problema. Ja sam ipak zahtjevniji, ocekivam da vidim iskre i dim kod aktiviranja, zelim lice pomjesano sa dimom, koju kap znoja na celu, nakon dva tri pucnja, moze i malo od baruta zacadjeno bit.

Naravno da imam stripova, koji imaju losiji crtez i color, npr. Maus, Boxer, ...


+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000