forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 prvi poraz osovine zla?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 927

Kruger
Advanced Member



Croatia
16883 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/12/2013 : 20:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
ukrajina je inače zemlja koja je bogata poljoprivrednim sirovinama
ako se ne varam poslje moldavije je najsiromašnija zemlja europe, možda je albanija još siromašnija, neka me netko ispravi ako griješim u tim manje bitnim detaljima

čudno?
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 16/12/2013 : 18:05:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
imaju svo pravo
http://www.advance.hr/vijesti/analiza-iran-razmislja-o-zaustavljanju-izvoza-nafte/

a u sad kriza,
http://www.advance.hr/vijesti/analiza-sad-neizbjezno-srlja-u-novu-veliku-krizu-vanjski-dug-nezaustavljivo-raste-a-strucnjaci-upozoravaju-40-ih-je-oporavak-uslijedio-zbog-svjetskog-rata/

--

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 16/12/2013 18:10:00
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 17/12/2013 : 12:42:33  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message


Na govor američkih senatora deseci tisuća su uzvikivali na engleskom "Thank you, thank you".


Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12260 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 17/12/2013 : 13:12:42  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
ma daaaaaaaaaaj, "sav free world" je sa Ukrajinom....znači ako niste za Ukrajince da se priključe EU (umjesto Rusiji) onda ne živite u free worldu....pa ovi Amerikanci imaju uvijek jedne te iste spike.....Baš me zanima koliki "free world" su napravili dok su bili u Afganistanu, Iraku, Vietnamu,...
Inače i ja podržavam da se Ukrajina priključi EU umjesto Rusiji ali mi je glupo slušat ove spike o "Free world" itd....neka idu na referendum i tačka.
I pazi, ovaj John McCain (REPUBLIKANAC!) je sa njima,.....naravno da če biti sa njima, on je za svakoga tko je protiv Rusije npr....ali siguran sam, da nema pojma o Ukrajini. Možda prije toga uopšte nije nikada ni čuo za njih....

Ovi Američki političari su svi isti, jednako pričaju itd,....i tako več 200+ godina....
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46621 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/12/2013 : 13:40:03  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

ma daaaaaaaaaaj, "sav free world" je sa Ukrajinom....znači ako niste za Ukrajince da se priključe EU (umjesto Rusiji) onda ne živite u free worldu....pa ovi Amerikanci imaju uvijek jedne te iste spike.....Baš me zanima koliki "free world" su napravili dok su bili u Afganistanu, Iraku, Vietnamu,...
Inače i ja podržavam da se Ukrajina priključi EU umjesto Rusiji ali mi je glupo slušat ove spike o "Free world" itd....neka idu na referendum i tačka.
I pazi, ovaj John McCain (REPUBLIKANAC!) je sa njima,.....naravno da če biti sa njima, on je za svakoga tko je protiv Rusije npr....ali siguran sam, da nema pojma o Ukrajini. Možda prije toga uopšte nije nikada ni čuo za njih....

Ovi Američki političari su svi isti, jednako pričaju itd,....i tako več 200+ godina....



ma da. preočiti su

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16883 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/12/2013 : 19:14:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
1 euro

ukraincima je svejedno da li su s europom ili s rusijom, neće im biti dobro ni s jednim ni s drugima, s europom će barem postati nacionalno osvješteni iako opljačkani, s rusijom su živjeli nenacionalno osvješteni u jednom djelu ukrajine al opljačkani
rusi su ih ugnjetavali u zadnje vrijem, europljani ne, pa je čudno što je toliko pristaša za rusiju ( tri gladomora )
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 17/12/2013 : 19:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

1 euro

ukraincima je svejedno da li su s europom ili s rusijom, neće im biti dobro ni s jednim ni s drugima, s europom će barem postati nacionalno osvješteni iako opljačkani, s rusijom su živjeli nenacionalno osvješteni u jednom djelu ukrajine al opljačkani
rusi su ih ugnjetavali u zadnje vrijem, europljani ne, pa je čudno što je toliko pristaša za rusiju ( tri gladomora )


Mazohizam?
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16883 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/12/2013 : 21:02:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
na žalost, mada u ovom slučaju ima i utjecaja nasilnog naseljavanja rusima i zabrane u tim istočnim krajevima ukrajinskog jezika i kulture
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16883 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/12/2013 : 21:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
gledajući geopolitički rusi su na žalost ukrajinaca za sebe dobro razmišljali, zauzimajući područje na crnom moru gledajući po ruse dobro su to radili, ali na štetu domicilnog ukrajinskog naroda, što je dosta zabrinjavajuće i problem
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 18/12/2013 : 02:01:44  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
možda je istina što pričate..ali car je Putin dao ukrajini 15 milijardi dolara zajma, plus za trećinu im pojeftinio plin...

zar neko zaista mislio da će Rusija pustiti ukrajinu zapadu? u najgorem slučaju podelit će je ko poljsku, ako dođe uskoro do nekog potpisivanja na tragu sporazuma ribentrop-molotov, znajte da rat samo što nije počeo...

ovo sa ukrajinom je samo prelivanje vatre, pošto je osovina ispušila u siriji, shodno tome više nemogu ni na iran da udare. sad su prestavili front direktno na ruske granice

jedno je sigurno, što više amerika odugovlači. Rusija postaje sve jača, a amerika sve slabija...sad, dok amerika još uzase ima evropske kerove, svi zajedno su u ovom trenutku vojno ravnopravni sa rusijom.i ovo im je poslednji tren da nešto učine pre nego štoRusija postane apsolutno vojno nadmoćnaa....

a evo šta misli jedan od savjetnika predsednika Putina.

Prema mom mišljenju, Balkan zasad nije na dnevnom redu rukovodstva Rusije. Treba, razume se, da sredimo stvari oko Zajednice Nezavisnih Država (SSSR). Ali ćemo se kad-tad vratiti!

Edited by - KRAS on 18/12/2013 02:30:11
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 18/12/2013 : 02:19:00  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro
..
Inače i ja podržavam da se Ukrajina priključi EU umjesto Rusiji



zašto tako misliš? već sad kukate, kako vam bugari i romuni uništavaju ceste, otimaju radna mesta, kradu po sloveniji, prosjače, cigane, varaju...oćeš da nam posle još više zakrče drumove?

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46621 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/12/2013 : 11:55:00  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

možda je istina što pričate..ali car je Putin dao ukrajini 15 milijardi dolara zajma, plus za trećinu im pojeftinio plin...

zar neko zaista mislio da će Rusija pustiti ukrajinu zapadu? u najgorem slučaju podelit će je ko poljsku, ako dođe uskoro do nekog potpisivanja na tragu sporazuma ribentrop-molotov, znajte da rat samo što nije počeo...

ovo sa ukrajinom je samo prelivanje vatre, pošto je osovina ispušila u siriji, shodno tome više nemogu ni na iran da udare. sad su prestavili front direktno na ruske granice

jedno je sigurno, što više amerika odugovlači. Rusija postaje sve jača, a amerika sve slabija...sad, dok amerika još uzase ima evropske kerove, svi zajedno su u ovom trenutku vojno ravnopravni sa rusijom.i ovo im je poslednji tren da nešto učine pre nego štoRusija postane apsolutno vojno nadmoćnaa....

a evo šta misli jedan od savjetnika predsednika Putina.

Prema mom mišljenju, Balkan zasad nije na dnevnom redu rukovodstva Rusije. Treba, razume se, da sredimo stvari oko Zajednice Nezavisnih Država (SSSR). Ali ćemo se kad-tad vratiti!





jel ti svačaš da su to nuklearne sile i da tu neče izbit nikakav rat jerbo če svi automatski nestat s karte?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12260 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 18/12/2013 : 14:41:09  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by 1Euro
..
Inače i ja podržavam da se Ukrajina priključi EU umjesto Rusiji



zašto tako misliš? već sad kukate, kako vam bugari i romuni uništavaju ceste, otimaju radna mesta, kradu po sloveniji, prosjače, cigane, varaju...oćeš da nam posle još više zakrče drumove?





pa neče oni u Sloveniju doči haha, oni žele u Italiju, Francusku, Njemačku, Englesku,....Pa nemam ništa ni protiv jednih ni protiv drugih, samo ako neki Ukrajinci žele pronači bolji život na zapadu zašto im to ne omogučiti....očito nisu svi tako oduševljeni "Majkom Rusijom" kao ti....pa zato i kažem neka imaju referendum pa se tamo izjasne šta je najbolje za njih a ne da umjesto njih odlučuje Eu, Amerika, Rusija,...ali da sam ja kojim slučajem Ukrajinac i da živim u Ukrajini, sigurno bi i ja htio iči na zapad a ne da budem sa Rusijom.....mislim, nemam ništa protiv Rusije, ali stvarno se ne vidim tamo....Zapad je mamljiviji od tamo neke Rusije....
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 18/12/2013 : 19:51:16  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by lwood





jel ti svačaš da su to nuklearne sile i da tu neče izbit nikakav rat jerbo če svi automatski nestat s karte?



pa dobro brate elmude, pa zar ja govorim o ratu kakav se je vodio kad je švabo udario na rusiju ? cilj amerike(odnosno onih koji vladaju amerikom), je destabilizacija rusije, počevši od slamanja njenog levog krila- Jugoslavije, dva rata u čečeniji, sve okolne republike sssr trebaju se svasrtat uz amere, dopustit vojne američke baze...sve u cilju nebil se u rusiju doveo prozapadni režim koji bi dao zapadu ruske resurse- na izvolte... to je cilj, a kakvim sredstvima se zapad služi a kakvim rusija ostaje nam da vidimo...

zapad ima mnogo problema, al najveći je rusija...nemogu ustoličiti novi svetski poredak sa amerikom kao vodećom i jedinom silom,dok prvo ne pokore rusiju...

amerika kao i nato pakt doživjeli su svoj "vrhunac" napadom na SRJ, tolike pare su potrošili- barem 100 milijardi- da su tri mjeseca udarali a uništili svega 14 tenkova...to je bojeva moć nato pakta- naravno da posle takvog debakla niko normalan na zapadu ne razmišlja da se rusiju vojno pokori- ali rusiju se mora zaustaviti inače eto rusije na balkanu i ko je to može zaustaviti i čime

Edited by - KRAS on 18/12/2013 20:08:39
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 18/12/2013 : 19:59:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
mislim da kroz desetak godina nece biti bitna ni rusija ni ameri vec Kina. a za par desetljeca mozda i Indija

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 18/12/2013 : 20:06:18  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by 1Euro
..
Inače i ja podržavam da se Ukrajina priključi EU umjesto Rusiji



zašto tako misliš? već sad kukate, kako vam bugari i romuni uništavaju ceste, otimaju radna mesta, kradu po sloveniji, prosjače, cigane, varaju...oćeš da nam posle još više zakrče drumove?





pa neče oni u Sloveniju doči haha, oni žele u Italiju, Francusku, Njemačku, Englesku,....Pa nemam ništa ni protiv jednih ni protiv drugih, samo ako neki Ukrajinci žele pronači bolji život na zapadu zašto im to ne omogučiti....očito nisu svi tako oduševljeni "Majkom Rusijom" kao ti....pa zato i kažem neka imaju referendum pa se tamo izjasne šta je najbolje za njih a ne da umjesto njih odlučuje Eu, Amerika, Rusija,...ali da sam ja kojim slučajem Ukrajinac i da živim u Ukrajini, sigurno bi i ja htio iči na zapad a ne da budem sa Rusijom.....mislim, nemam ništa protiv Rusije, ali stvarno se ne vidim tamo....Zapad je mamljiviji od tamo neke Rusije....



ali će kroz sloveniju putovati, možda se i zaustaviti, njima je čak i slovenija zapad...

kao da je sad referendum merodavan, u ukrajini je odprilike pola-pola s tim da, ako bi se refenrdum održao, siguran sam da bi tesnom većinom pro-zapadni ukrajini odneli pobedu, ali kakvu- pirovu

sa druge strane, oni pro-ruski ukrajinci u tom slučaju imaju pravo da računaju pomoć na majku rusiju...ako ovi imaju pravo da se priključe EU imaju i ovi pravo da ostanu pod ruskom šubarom...jednaka prava za sve...

problem je što se zapad direktno meša u poslove dveju najvećih slavenski država, umešala se eu komisija, parlament, nemački vanjski ministar, holivud, američki senatori... ratna propaganda

dosta ti je da pogledaš ove cirkusante a pogledaj izjave gospodina Lavrova...

nije zapadu stalo do nekavih ukrajinaca, stalo im je da destabiliziraju rusiju.znaju da Rusija dolazi po svoje i žele to sprečiti svim sredstvima, prvo je naredu kao i obično-medijski rat

Edited by - KRAS on 18/12/2013 20:13:14
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 18/12/2013 : 20:20:05  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by 1Euro
..
Inače i ja podržavam da se Ukrajina priključi EU umjesto Rusiji



zašto tako misliš? već sad kukate, kako vam bugari i romuni uništavaju ceste, otimaju radna mesta, kradu po sloveniji, prosjače, cigane, varaju...oćeš da nam posle još više zakrče drumove?





pa neče oni u Sloveniju doči haha, oni žele u Italiju, Francusku, Njemačku, Englesku,....Pa nemam ništa ni protiv jednih ni protiv drugih, samo ako neki Ukrajinci žele pronači bolji život na zapadu zašto im to ne omogučiti....očito nisu svi tako oduševljeni "Majkom Rusijom" kao ti....pa zato i kažem neka imaju referendum pa se tamo izjasne šta je najbolje za njih a ne da umjesto njih odlučuje Eu, Amerika, Rusija,...ali da sam ja kojim slučajem Ukrajinac i da živim u Ukrajini, sigurno bi i ja htio iči na zapad a ne da budem sa Rusijom.....mislim, nemam ništa protiv Rusije, ali stvarno se ne vidim tamo....Zapad je mamljiviji od tamo neke Rusije....



ali će kroz sloveniju putovati, možda se i zaustaviti, njima je čak i slovenija zapad...

kao da je sad referendum merodavan, u ukrajini je odprilike pola-pola s tim da, ako bi se refenrdum održao, siguran sam da bi tesnom većinom pro-zapadni ukrajini odneli pobedu, ali kakvu- pirovu

sa druge strane, oni pro-ruski ukrajinci u tom slučaju imaju pravo da računaju pomoć na majku rusiju...ako ovi imaju pravo da se priključe EU imaju i ovi pravo da ostanu pod ruskom šubarom...jednaka prava za sve...

problem je što se zapad direktno meša u poslove dveju najvećih slavenski država, umešala se eu komisija, parlament, nemački vanjski ministar, holivud, američki senatori... ratna propaganda

dosta ti je da pogledaš ove cirkusante a pogledaj izjave gospodina Lavrova...

nije zapadu stalo do nekavih ukrajinaca, stalo im je da destabiliziraju rusiju.znaju da Rusija dolazi po svoje i žele to sprečiti svim sredstvima, prvo je naredu kao i obično-medijski rat


OK, imaš neke argumente za ove svoje stavove, neke stvari se mogu razumjeti...
Samo pitanje glasi: zašto bilo tko izvana treba vladati nad nama, istočnim europljanima, ili neposrednim susjedima Rusije? Zašto bi to uopće trebala biti Rusijja ili Zapad? Zašto osuđuješ jedan imperijalizam-kolonijalizam (onaj zapadni) a simpatiziraš ruski? I ruski jaram je samo jaram, kao i bilo čiji drugi.
Zar ne bi bilko bolje da nas i jedni i drugi ostave na miru?
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 18/12/2013 : 20:30:21  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

mislim da kroz desetak godina nece biti bitna ni rusija ni ameri vec Kina. a za par desetljeca mozda i Indija



nema kina veze u okrašju divova dobra i zla- rusije i zapada...kina nikad se u vijeću sigurnosti nije usprotivlia ruskim odlukama... kina je tek nedavno kako sam čuo, spustila svemirsku letjelicu na mjesec..oni su zavisni od ruske vojne tehnologije isto ko od ajfona..


rusija je prva dosegla svemir, lansirala saatelit, psa, čoveka, ženu, rusija se spustila prva na mesec... pitanje buduće dominacije u svetu je u svemiru.. najmoćniji će biti onaj ko bude držo oružjem svemir ovaj oko nas, a pošto rusija u sastavu svoje vojske ima svemirske jedinice a NASA je davno izgubila bitku sa ruskom svemiorskom agencijom a di je tek kina il indija...

HJUSTON VI HEV A PROBLEM

Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 18/12/2013 : 20:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
Krase ja pricam o buducnosti i buducim vladarima svijeta

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 18/12/2013 : 21:13:09  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

Krase ja pricam o buducnosti i buducim vladarima svijeta



i ja pričam o tome, kina jeste masivna, ali vojnotehnološki je daleko iza Rusije, a to se broji danas ko i uvek- vojna nadmoć...

Rusija i Kina nemaju nerešenih pitanja, zna se, kinezima azija, pola afrike i zapadna obala SAD sve sa los anđelesom ... nama i rusima resto sveta

važno je samo, da se kinezi nebudu mešali kad bude Rusija pokoravala zapadnoevropske barbabre...

Edited by - KRAS on 18/12/2013 21:17:24
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46621 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/12/2013 : 23:19:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by lwood





jel ti svačaš da su to nuklearne sile i da tu neče izbit nikakav rat jerbo če svi automatski nestat s karte?



pa dobro brate elmude, pa zar ja govorim o ratu kakav se je vodio kad je švabo udario na rusiju ? cilj amerike(odnosno onih koji vladaju amerikom), je destabilizacija rusije, počevši od slamanja njenog levog krila- Jugoslavije, dva rata u čečeniji, sve okolne republike sssr trebaju se svasrtat uz amere, dopustit vojne američke baze...sve u cilju nebil se u rusiju doveo prozapadni režim koji bi dao zapadu ruske resurse- na izvolte... to je cilj, a kakvim sredstvima se zapad služi a kakvim rusija ostaje nam da vidimo...

zapad ima mnogo problema, al najveći je rusija...nemogu ustoličiti novi svetski poredak sa amerikom kao vodećom i jedinom silom,dok prvo ne pokore rusiju...

amerika kao i nato pakt doživjeli su svoj "vrhunac" napadom na SRJ, tolike pare su potrošili- barem 100 milijardi- da su tri mjeseca udarali a uništili svega 14 tenkova...to je bojeva moć nato pakta- naravno da posle takvog debakla niko normalan na zapadu ne razmišlja da se rusiju vojno pokori- ali rusiju se mora zaustaviti inače eto rusije na balkanu i ko je to može zaustaviti i čime





ne znan šta ovo nisi stavia pod viceve.
kakav balkan ?
jebe se njima svima za balkan.
to im dođe čisto za prepucavanje tipa čiji je veči.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46621 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/12/2013 : 23:21:17  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by mamlaz

Krase ja pricam o buducnosti i buducim vladarima svijeta



i ja pričam o tome, kina jeste masivna, ali vojnotehnološki je daleko iza Rusije, a to se broji danas ko i uvek- vojna nadmoć...

Rusija i Kina nemaju nerešenih pitanja, zna se, kinezima azija, pola afrike i zapadna obala SAD sve sa los anđelesom ... nama i rusima resto sveta

važno je samo, da se kinezi nebudu mešali kad bude Rusija pokoravala zapadnoevropske barbabre...




kakav trip
ali preeeluudo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 20/12/2013 : 11:50:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
http://cms.vecernji.hr/svijet/putin-potpisao-uredbu-za-pomilovanje-tajkuna-hodorkovskog-911045
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12260 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 20/12/2013 : 12:10:20  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

http://cms.vecernji.hr/svijet/putin-potpisao-uredbu-za-pomilovanje-tajkuna-hodorkovskog-911045



ovo je moguče samo u Rusiji:

-ovaj Hodorkovski je osuđen na 8 godina zatvora, a sada su ga nakon 10 godina (2 previše,jel da...) POMILOVALI (!??)....hm,.....j atu nešto ne razumijem tu matematiku haha.
Ali imam utisak da če ovaj Hodorkovski brzo opet nazad u zatvor (možda nakon OI),...več če mu pronači nešto,......ili to ili če pobječi u London,.....
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46621 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/12/2013 : 12:19:13  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by dsormaz1

http://cms.vecernji.hr/svijet/putin-potpisao-uredbu-za-pomilovanje-tajkuna-hodorkovskog-911045



ovo je moguče samo u Rusiji:

-ovaj Hodorkovski je osuđen na 8 godina zatvora, a sada su ga nakon 10 godina (2 previše,jel da...) POMILOVALI (!??)....hm,.....j atu nešto ne razumijem tu matematiku haha.
Ali imam utisak da če ovaj Hodorkovski brzo opet nazad u zatvor (možda nakon OI),...več če mu pronači nešto,......ili to ili če pobječi u London,.....



ma ovo mass pomilovanje je zbog igara u Sočiju pa sad glume neku humanost.
a Hodorowski je triba izač za 8 miseci nakon 10 godina čuze pa mu i nije pretjerano skratija boravak.
čista propaganda

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 927 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2.09 seconds. Snitz Forums 2000