forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Najveća stripovska razočaranja/iznenađenja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 28/06/2013 : 18:19:20  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan


Crni Popaj i Osviješteni su me također oduševili.



haha... ma kakav crni popaj... beli popaj, onaj segarov

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

Charlito de la Vega
Junior Member



Croatia
328 Posts

Member since 26/07/2011

Posted - 28/06/2013 : 19:09:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Charlito de la Vega a Private Message  Reply with Quote
Razočaranja:

Inkal: sve
From Hell: na kraju svega ništa posebno
Buddy Longway: bzvz
Vještica: lijepo izgleda na polici - sadržaj je bzvz
Rat-man: kompletna katastrofa
Chaboute omnibus: nakon odličnog "Sam samcat" s ovim nisam stigao dalje od polovice; još uvijek čeka, ali nikako da dočeka nastavak čitanja.
Gibrat: sve
...ma ima ih još masu. Većinom me BD razočara, crtež odličan - priče sranje

Pozitivna iznenađenja:

Plave pilule
Petra Cherie
Tri sjene
Lajka

Za Bonelli mi je zeznuto jer su sve manje-više serijali koji zavise od epizode do epizode.
Tex mi je sada puuno bolji nego klincu, Ken također, s time da su mi kasnije epizode (nakon "Štrajka") za klasu bolje od "prvih", Zagor i Magični plešu tango na najvišem vrhu, ali na rubu najdublje provalije, Julia je super, Demian tako-tako, o Dampyru ne znam što misliti, Skriveno lice sam odjb nakon prve LL knjige.

I don't want to be one wave in the water
but sea will drag me deep: one more haggard drowned man.
Go to Top of Page

Charlito de la Vega
Junior Member



Croatia
328 Posts

Member since 26/07/2011

Posted - 28/06/2013 : 19:17:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Charlito de la Vega a Private Message  Reply with Quote
eh da i Priče s divljeg zapada su mi jedno od najugodnijih iznenađenja

I don't want to be one wave in the water
but sea will drag me deep: one more haggard drowned man.
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8189 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 28/06/2013 : 19:49:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Izneneađenje:
Oči i tama
Jérôme K.
Sam samcat


Razočarenje:
Dylan Dog - više od 90% serijala
Putovanje u Italiju
Čovjek s Filipina
Presveto srce

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 28/06/2013 : 20:05:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by split85

Razočarenje:
Dylan Dog - više od 90% serijala






Prije bi rek'o mozda 50%, ali nikako 90%... pa koliko si epizoda DDa procit'o do sad?

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 28/06/2013 : 20:25:14  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by noemis
tekkon kinkreet - najsnazniji emotivni udarac u strip umetnosti



jel ga možeš usporediti s filmskom verzijom?

ugodno iznenađen...Usagi Yojimbo, teško da sam mogel verovati da strip more bit toliko kvalitetno štivo. Neprocjenjiva vrijednost!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 28/06/2013 21:18:54
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 28/06/2013 : 21:17:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
nastavak mojih razočarenja:

Priče s divljeg zapada

Greystrom - druga epizoda

Rat Man - pročitao prvi i peti broj - prvi mi je dozlaboga loš dok mi je peti OK

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 28/06/2013 : 21:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by noemis
tekkon kinkreet - najsnazniji emotivni udarac u strip umetnosti



jel ga možeš usporediti s filmskom verzijom?





u kom smislu?

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 28/06/2013 : 21:38:44  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
u smislu razlikuju li se puno? Film mi je bil vrlo dobar pa me zanima kakav bi eventualno bil strip!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/06/2013 : 21:48:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Neugodna nasumce:

- Giuseppe Bergman
- Balada o Halo Jones
- Lazarus Ledd
- Tehnoočevi
- Light & Bold (ovo osobito)
- Sandman mi je na prvo čitanje bio razočaranje (ne znam zapravo što sam očekivao), ali na ponovna mi je bolje sjeo
- Rat-Man

Izrazito ugodna nasumce:

- XIII
- Largo Winch
- Sam samcat
- Tri sjene
- Izlazne rane

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 28/06/2013 : 21:50:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
U zadnje vrijeme najveće prijatno iznenađenje: Pinokio
Oborio me s nogu koliko je dobar...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 28/06/2013 : 21:54:37  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

u smislu razlikuju li se puno? Film mi je bil vrlo dobar pa me zanima kakav bi eventualno bil strip!



ne razlikuju se... samo u (crtanom)filmu je slabo razradjen deo sa kesl korporacijom, pa cela priča sa ubicama i sl deluje usiljeno... ali je zato kraj jasniji (u crtanom)...
e da, glas i dikcija siro-a je nezamenjljiva

ali generalno, strip je kompletniji i prakticno bez manjkavosti...

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

zokalav
Senior Member



2011 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 28/06/2013 : 22:50:15  Show Profile Show Extended Profile  Send zokalav a Private Message  Reply with Quote
Nikog Parabellum nije iznenadio
hahahahahahhahahaha
Go to Top of Page

vladar
Average Member



Serbia
668 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 29/06/2013 : 00:15:12  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message  Reply with Quote
Kakvo vam je misljenje o Aster Blistoku?
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 29/06/2013 : 11:07:07  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
kubert: Tex - lonesome rider; tex je jedini od bonelli što još čitam, nadao sam se super stripu a ono đubre od crtanja...sve nešto na pola
kubert: dong xoai vietnam 1965; volim tu tematiku i crtača, kad ono dokumentarna skicirka bez duše
hermann: pretnja na reki i još koji album pogrešne kombinacije otac&sin
devlićev machu picchu color by kordej: šta uradi od c/b remek djela
čuvari zaboravljenog vremena: razvodenelo i komplikovano djelo posle odličnog teasera prije 20 godina
Betelgeuse posle aldebarana
magični vjetar 2 posle sasvim ok prvog djela
----
petersen: mouse guard: detektivska priča smještena u MiddleEarth miša i vrlo dobar crtež
dorkin&thompson: beasts of burden - animal rites: Životinjske (večinoma pasje) supernatural prigode sa puno humora plus super akvareli Jill Thompson
Skrobonja+Kovačević: točak - proročanstvo korota - odličan rad ali razočarenje jer nema nastavka
From Hell - pola godine prepričavanja i lomljenja prstiju od polija, kad ono Blast
Nathan Never - posle više godine dvojbe i straha pred Bonelli poflom pravo iznenađenje (samo prvih 10-20 pročitanih)
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 29/06/2013 : 21:59:11  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vladar

Kakvo vam je misljenje o Aster Blistoku?



do nekog broja (cca 13og) izuzetno pozitivno... a onda sunovrat

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/06/2013 : 22:42:05  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

U zadnje vrijeme najveće prijatno iznenađenje: Pinokio
Oborio me s nogu koliko je dobar...


I mene.
Očekiva san dobar strip, al ne baš da će bit tako dobar.
Mana mu je šta se brzo čita.
Prednost šta ga možeš čitat više puta koliko je dobar.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2323 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 29/06/2013 : 23:58:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message  Reply with Quote
Tek sa otvaranjem ovog topika shvatio sam da sam ravnodušan prema većini pročitanog i/ili ovde navedenog strip sadržaja.

Jebiga.

Ili sam premator, il' ovo što dolazi i ide nišnevalja.

Piši propalo!
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 30/06/2013 : 09:41:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Elektra - bla bla bla, bla bla bla, please do tell me more! Depresivna psihodelija nedokučivog usmjerenja
Džin 1,2 - uf koliko se bure diglo oko ovoga , na kraju ispalo mlako i zaboravljivo
Altai & Johnson - što kaže Nesvrstani: humoristični strip koji mi nije izmamio niti osmjeh
Izlazne rane - dosadna i banalna priča, naporan crtež


Iznenađenja:
Vrh Bogova
Tamara Drewe
Striplogikon
Ipak i ovdje
+ još hrpetina toga

Bok, kako si.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 03/07/2013 : 00:17:50  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Uglavnom, koje brdo kontradiktornosti, ostao sam iznenađen. Kod Fibre ima dosta podijeljenih mišljenja; naročito očito slijede najveća razočarenja od megahitova/uberstripova koji su kao najpoznatiji ili najrazvikaniji...


Probat ću postaviti neke svoje stripove koji mi padaju na pamet, a koji su me oduševili odnosno razočarali:
Ugodno me je iznenadio Inkal univerzum općenito jer sam ga donedavno u širokom luku izbjegavao.
Šninkel (Van Hamme/Rosinsky) i Thorgal
Aster Blistok
MIllerov run na Daredevilu
KEn Parker (nakon dugog odbijanja čitanja)
Okružen mrtvima

Malo me Moebius razočarao scenaristički s nekima od albuma; očekivao sam puno više u tom dijelu.
Brad Barron općenito cijeli serijal
Maxi edicije svih Bonellija
Yu-tarzan
Luc Orient
Blade of immortal
Hermann općenito

Eternaut, Pakao, Maus su dorasli svojoj legendi apsolutno!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 04/07/2013 : 16:44:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Obi-wan

U zadnje vrijeme najveće prijatno iznenađenje: PinokioOborio me s nogu koliko je dobar...


I mene.
Očekiva san dobar strip, al ne baš da će bit tako dobar.


Jel to ozbiljno? Zbog humora, uvrnosti priče ili nečeg trećeg?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Villain
Average Member



Serbia
566 Posts

Member since 01/03/2011

Posted - 04/07/2013 : 18:14:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Villain a Private Message  Reply with Quote
Ubedljivo najveće razočarenje DD Dnevnik. Nakon meni omiljenih par priča u prvih 6 epizoda nastaje pakao od smaračine. 2 sestre, 3 sestre, 5 brata...U to vreme je verovatno bilo fantazija i zanimljivo. Sada, kao da gledam one stare horor filmove od kojih bi trebalo da se plašim.
Demon Ludila - Zagor. Čitao ga kao klinac i ajd kad ništa nisam kapirao jedva dočekao nanovo čitanje, sada ga smatram teškom smaračinom, smor, pa smor pa smor i tako do kraja stripa.
Presveto Srce...kao one čokolade sa mentom, na početku lep ukus čokolade i onda kreće onaj fil od mente od kojeg ti se povraća i prosto ne možeš da poveruješ kakav obrt sa ukusom.
Porodične vrednosti...užas od stripa...
Eto šarenoliko a da mi sad pada na pamet. Inače nikada od stripa ne očekujem nešto previše senzacionalno!

This is a bad time; show us the way. And if You can't show us the way. Then forgive us for being lost
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 04/07/2013 : 18:50:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
Ovako, na prvu, jako ugodno me iznenadila Elektra atentatorica. Bio sam skeptičan, ali je ispao i više nego odličan strip.
S druge strane, barem u zadnje vrijeme, nijedan strip me nije nešto previše razočarao. Dobro se informišem, pa i ne izvisim toliko. :)

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 06/07/2013 : 16:07:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Long John Silver (1. broj)

Okrutni Hawak

Orlovi sa sjevera

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 08/07/2013 : 11:07:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote

Heh, čitao one pretpotopne Silver age (čitaj 1963.) Avengerse aka Osvetnike od Čarobne knjige i mogu reći da su me pozitivno iznenadili. Doduše, štivo jest malo naivno i infantilno, no čak je i dosta čitljivo. Ekipa sa Stanom Leejem na čelu je zaista bila uigrana u to doba. Mislim da je bilo super biti klinac u to doba (barem što se tiče stripove)...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.32 seconds. Snitz Forums 2000