forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Mene nešto zanima
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 01/07/2013 : 17:04:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
Kako svi znate nisam više aktivan na ovom forumu, no starija aktivnost je ostala. E sada....
Ja sam svašta pisao i izvodio(jebiga imao sam 13-14 godina u to vrijeme) i sada kada sam malo stariji sram me nekoh od tih stvari. Je li ikako moguce da netko od admina izbriše moj profil s ove stranice i time i moje objave?

Usput, podzrav svima koji me se sjecaju!

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 01/07/2013 : 17:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Postoji samo jedan admin, a to je Markos. On bi trebao imati te ovlasti. Slicna je stvar i sa mnom i mojim nevjerojatno maštovitim nickom...


Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11584 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 01/07/2013 : 17:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Neki su brisali svoje postove. Ne znam je li to više moguce

Have mercy
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 01/07/2013 : 17:14:51  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
može li? može...

želi li? vjerojatno ne....

treba li? pa isto u principu ne, nek klinci na vrijeme razmišljaju kaj delaju. Možda s vremenom novije generaciju pocinju shvacati da svijet ne zapocinje ni završava njihovim aktivnostima. Misliti i promišljati na vrijeme o svojim postupcima!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 01/07/2013 17:16:25
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4199 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 01/07/2013 : 17:27:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message

Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 01/07/2013 : 18:46:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
oho, mali na pragu punoljetnosti poceo razvijati samosvijest. he, he...
ma nema se tu što brisati. sve ti je to životna škola. na svemu tome treba uciti.

ovdje ima gomilu forumaša i to puno, puno starijih, a možebitno i puno, puno priprostijih od tebe, a da im do sada nije pala takva pomisao na pamet. to samo znaci da si ti na dobrom putu. jasno, namjera ti je dobra; biti bolji, produktivniji i pametniji... samo treba to znati realizirati, te stoga neka te buduca praksa ne iznevjeri. ;)
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 01/07/2013 : 18:53:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
mali od palube,
vratiiiiiiiii seeeeeeeeeee!
:)
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 01/07/2013 : 19:32:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
profil se može sam zakljucat koliko znam...e sad,markos zna ostalo...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 01/07/2013 : 19:43:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

oho, mali na pragu punoljetnosti poceo razvijati samosvijest. he, he...
ma nema se tu što brisati. sve ti je to životna škola. na svemu tome treba uciti.

ovdje ima gomilu forumaša i to puno, puno starijih, a možebitno i puno, puno priprostijih od tebe, a da im do sada nije pala takva pomisao na pamet. to samo znaci da si ti na dobrom putu. jasno, namjera ti je dobra; biti bolji, produktivniji i pametniji... samo treba to znati realizirati, te stoga neka te buduca praksa ne iznevjeri. ;)

Prag sam prekoracio prije skoro godinu dana! :) Stvar je da se bavim upisima na fakultete/akademiju pa ne znam ne želim da ljudi naidu na neke gluposti što sam pisao ovdje! :) Ako to nije moguce eto, kako su ljudi rekli, na greškama se uci! :/
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 01/07/2013 : 19:46:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

mali od palube,
vratiiiiiiiii seeeeeeeeeee!
:)

Na žalost nisam toliko u svijetu stripa, a nisam ni u financijskom stanju da se vratim! :/ Ponekad procitam nešto iz kolekcije i to je to! :)
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 01/07/2013 : 19:52:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
quote:
Originally posted by mali od palube

quote:
Originally posted by supermark

mali od palube,
vratiiiiiiiii seeeeeeeeeee!
:)

Na žalost nisam toliko u svijetu stripa, a nisam ni u financijskom stanju da se vratim! :/ Ponekad procitam nešto iz kolekcije i to je to! :)



Uh, koliko ovdje ima ljudi koji više uopce ne citaju stripove, a aktivni su...

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 01/07/2013 : 20:33:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by mali od palube

Kako svi znate nisam više aktivan na ovom forumu, no starija aktivnost je ostala. E sada....
Ja sam svašta pisao i izvodio(jebiga imao sam 13-14 godina u to vrijeme) i sada kada sam malo stariji sram me nekoh od tih stvari. Je li ikako moguce da netko od admina izbriše moj profil s ove stranice i time i moje objave?

Usput, podzrav svima koji me se sjecaju!


Mislim da je najbolje da se nikada više ne pojavljuješ na internetu.
Ja te dobro pamtim jer tako sramotne stvari nije nitko nikada radio ukuljucujuci i mene koji sam sa 13 godina gurao doku u dinju.
Ne znam odakle ti obraza da se pojaviš ponovo...



What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 01/07/2013 20:34:46
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 01/07/2013 : 22:23:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan
ukuljucujuci i mene koji sam sa 13 godina gurao doku u dinju.



s 13?
ja sam sa 11

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 01/07/2013 : 22:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Ja nisam uopce...

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 01/07/2013 : 22:46:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor12

Ja nisam uopce...



ima vremena

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 01/07/2013 : 22:53:46  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message
Mali nemoj tvoji postovi su zakon!!!!

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Smomo8
Average Member



Croatia
666 Posts

Member since 17/03/2012

Posted - 01/07/2013 : 22:59:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Smomo8 a Private Message
Dajte mi recite što je radio ? :O

"There are no men like me. Only me"

Tražim/nudim stripove za razmjenu : http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47082
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 01/07/2013 : 23:42:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Smomo8

Dajte mi recite što je radio ? :O


Napijao se i završavao u krevetu sa raznim forumašima.
Uglavnom, skandalozne stvari koje je bolje ne spominjati.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 01/07/2013 : 23:51:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Smomo8

Dajte mi recite što je radio ? :O


Napijao se i završavao u krevetu sa raznim forumašima.



Hm, nisam još znao za tu anegdotu.

Ali nacuo sam onu jednu stvar... To jest, vidio...

Ali najbolji topic ikad je "Mali od Palube - Naslovnice serijala"; trebali bismo se svakog dana tamo zajebavati iako Mali više nije aktivan, ideje su neiscrpne i svevremenske.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/07/2013 : 00:23:30  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by mali od palube

quote:
Originally posted by kiky

oho, mali na pragu punoljetnosti poceo razvijati samosvijest. he, he...
ma nema se tu što brisati. sve ti je to životna škola. na svemu tome treba uciti.

ovdje ima gomilu forumaša i to puno, puno starijih, a možebitno i puno, puno priprostijih od tebe, a da im do sada nije pala takva pomisao na pamet. to samo znaci da si ti na dobrom putu. jasno, namjera ti je dobra; biti bolji, produktivniji i pametniji... samo treba to znati realizirati, te stoga neka te buduca praksa ne iznevjeri. ;)

Prag sam prekoracio prije skoro godinu dana! :) Stvar je da se bavim upisima na fakultete/akademiju pa ne znam ne želim da ljudi naidu na neke gluposti što sam pisao ovdje! :) Ako to nije moguce eto, kako su ljudi rekli, na greškama se uci! :/



ako nadu ucjenjivat ce te

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 02/07/2013 : 01:25:50  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message
quote:
Originally posted by mali od palube


Ja sam svašta pisao i izvodio(jebiga imao sam 13-14 godina u to vrijeme) i sada kada sam malo stariji sram me nekoh od tih stvari.



kad budeš bio još stariji, prerašceš taj osecaj sramote, pa ce ti biti krivo što si pobrisao/uništio sopstvene tragove...


"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 02/07/2013 : 01:34:05  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Obi-wan
ukuljucujuci i mene koji sam sa 13 godina gurao doku u dinju.



s 13?
ja sam sa 11



a što baš u dinju? zar niste znali za:

http://www.youtube.com/watch?v=eOIwJIDvSX4

"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 02/07/2013 : 02:02:46  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Stvarno imaš visoko mišljenje o sebi ako misliš da ce te ljudi tražiti na stripovi.com i analizirati tvoje tinejdžerske postove. Bez uvrede.

Uostalom, zašto brisati povijest? Neka stoji kao uspomena na zajebanciju.
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 02/07/2013 : 03:22:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message
quote:
Originally posted by mali od palube

Je li ikako moguce da netko od admina izbriše moj profil s ove stranice i time i moje objave?



Vidim da su neke tvoje teme netragom išcezle , kao ona ozloglašena o Milleru. Tko zna, možda...

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 02/07/2013 : 08:41:41  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Stvarno imaš visoko mišljenje o sebi ako misliš da ce te ljudi tražiti na stripovi.com i analizirati tvoje tinejdžerske postove. Bez uvrede.

Uostalom, zašto brisati povijest? Neka stoji kao uspomena na zajebanciju.



ne trebaš imati visoko mišljenje o sebi da te to brine, dovoljno je znati kak danas funkcioniraju stvari. Evo Snowden se o tome malo raspripovoedal

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 02/07/2013 : 10:47:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by nagor

Stvarno imaš visoko mišljenje o sebi ako misliš da ce te ljudi tražiti na stripovi.com i analizirati tvoje tinejdžerske postove. Bez uvrede.

Uostalom, zašto brisati povijest? Neka stoji kao uspomena na zajebanciju.



ne trebaš imati visoko mišljenje o sebi da te to brine, dovoljno je znati kak danas funkcioniraju stvari. Evo Snowden se o tome malo raspripovoedal

Tako je! Mislim ja gledam po sebi kako vec sada istražujem o drugim kandidatima za akademiju i svašta nalazim o njima! Onda sam se dosjetio gledati ima li što za mene i izbacuje postove sa stripovi.com :/
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000