forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 DOTA 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 09/07/2013 : 14:49:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message  Reply with Quote
Jel ima neko invajt s kojim ne zna šta bi pa da mi ga proslijedi?

... ako to uopće radi na invajte... Ne dam im 10 Eura... još

http://matanovogumno.blogspot.com

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 09/07/2013 : 15:22:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
Imam ti ja puno kopija viska, daj mi samo reci mail i saljem ti odmah 2 kopije:D

EDIT: I da, bio bi glup da das i 1 cent kad ovi manijaci iz Valvea djele kopije sakom i kapom. Ja imam 16 kopija viska, a imam jos nekoliko frendova koji imaju i jos vise kopija viska. U svakom slucaju, tko god zeli Dotu 2, samo nek se javi.

Sve je relativno (E = mc^2)

Edited by - Felagund on 09/07/2013 15:25:09
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 09/07/2013 : 15:54:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
Sto se tice same igre, za igrati dotu 2 vam treba steam, a njega lako skinete i instalirate, napravite si acc i ja vam sam posaljem dotu 2. Ja sam se bio prijavio za betu i nakon sto su mi poslali moju kopiju, kasnije su mi jos par puta slali po nekoliko kopija koje bi kao trebao dati frendovima da i oni mogu igrati, al je problem sto su svi zivi koji su se bili prijavili za betu dobili hrpu kopija, pa nisam vise imao kome dati.

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000