forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Batman v Superman: Dawn of Justice
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 25/03/2015 : 19:59:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Bome je odlično pogođen!





http://variety.com/2015/film/news/jesse-eisenberg-lex-luthor-bald-batman-v-superman-1201459888/

http://www.index.hr/black/clanak/ovako-izgleda-novi-lex-luthor/809597.aspx


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 25/03/2015 20:00:28
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 25/03/2015 : 20:07:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Eh Jesse...Dodje mi da mu stisnem samarcinu

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12782 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 16/04/2015 : 09:07:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Teaser, a idući tjedan bismo trebali dobiti i fošpan.


Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 16/04/2015 : 17:06:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Bezveze. Želim svojih 20 sekundi nazad.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 17/04/2015 : 17:35:53  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Procurio trailer 4 dana ranije, sniman vjerojatno mobitelom

http://www.mercurynews.com/celebrities/ci_27933968/batman-v-superman-dawn-justice-trailer-posted-four

Svi linkovi s youtubea su skinuti rekordnom brzinom.

These pretzels are making me thirsty...

Edited by - dante on 17/04/2015 17:36:29
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 17/04/2015 : 23:41:40  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Cool...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 18/04/2015 : 01:30:44  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Evo sad i cisti, oficijelni trailer:


www.epicentercomics.com

Edited by - D.J. on 18/04/2015 01:33:31
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12782 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 18/04/2015 : 02:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Jebote.

Ne znaš koji je foršpan veća ložana, ovaj ili onaj za Star Wars.

A ovo je baš teaser, nemam pojma što će se u filmu dogoditi. Jedino što je vidljivo jest da će Snyder nastaviti propitivati ideju Supermana kao mesijanske figure, što je već načeo u prethodnom filmu.

A posebno je znakovita ona rečenica koju u foršpanu izgovara Jeremy Irons.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 18/04/2015 : 02:16:58  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Meni je bolji Star Wars trailer, ali ipak, Batman v Superman izlazi tek 2016. pa se jos ima vremena za otkrivanje detalja. Affleck mi je dobra faca kao Batman.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 18/04/2015 : 10:20:00  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
2016...pfffff..jos dva Bajrama,jedan Bozic,jos jedan Uskrs,pa praznik rada do ovog filma....
Affleck je ok glumac..bas ga gledao prosli tjedan u "gone baby"..sve je bolji karakterni glumac..koliko god freakovi i nerdovi od Ca do Fl bili kontra...Bale mi nije nikako sjeo kao Batman...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 18/04/2015 : 11:21:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
A bit će isto ko Man of Steel.
Odlični traileri i onda potpuno bezdušan, dosadan, CGI explosion fest.
To je Snyder, jbga.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 18/04/2015 : 11:31:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Ono čega se bojim jest da bi se sad oba lika mogla svesti na pozere koji bi kao trebali biti obilježeni tragikom, odbacivanjem, rušenjem s pijedestala itd., bla, bla, bla, i da bi film mogao biti nabijen patetikom i teatralnošću.
Na to mi barem vuče trailer, a i dosta slab MoS govori u prilog tome.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 18/04/2015 : 12:03:48  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Ono čega se bojim jest da bi se sad oba lika mogla svesti na pozere koji bi kao trebali biti obilježeni tragikom, odbacivanjem, rušenjem s pijedestala itd., bla, bla, bla, i da bi film mogao biti nabijen patetikom i teatralnošću.
Na to mi barem vuče trailer, a i dosta slab MoS govori u prilog tome.





Nolanovske nuspojave koje mi vec lagano idu na...

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 18/04/2015 : 12:43:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Affleck kao Wayne mi ima smisla,vidjet ćemo kakav će biti kao Batman.
Dobar glas Batmana na kraju trailera.
Nadam se da neće biti previše Nolanovskih tamnih boja i realizma. Dajte sad nešto drugo.
Isto mi sveprisutna glazba Zimmera počinje ići na živce.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25903 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 18/04/2015 : 13:06:36  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Tell me,do you bleed?
You will!

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 18/04/2015 : 13:40:14  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Pogledao trailer par puta i osobno ova mracna atmosfera koja odasilje sliku sumraka superheroja,ikonoklastike i laznih bozanstava kao da najavljuje neko novo doba..poput odbacivanja nekog plasta ili mrene kojom je covjecanstvo obavijeno...Superman je ovdje prikazan poput Mesije kojega se ocekuje kao spas covjecanstva,volim ova metaforicka poigravanja ....

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 18/04/2015 : 14:35:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Trejler je dobar. Najavljuje lažnog boga i istinski mračnog viteza koji će ga postaviti na njegovo mjesto. Ako film bude u tom tonu, bit će odlično. Nadam se, ali ostaje onaj strah da će film biti sranje kao i Men od steel.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 18/04/2015 : 14:58:14  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Trailer nam nista ne govori o radnji filma, ali dobro pokazuje svet i atmosferu koja ce, nadam se, biti u filmu.

Ja se bas radujem filmu i nadam se da ga Snyder nece zasrati jer je ovo do sada najveca i najbitnija filmska ekranizacija DCu i ako sad zaseru, nece moci nista da ih iskupi.
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 19/04/2015 : 00:04:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Trailer je sjajan.
Batmanova maska sa ocima sto svijetle me podsjeca na oklop sto ga je imao u Batman vs Predator:http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/6/68/Batvspred.jpg
Batmanov glas na kraju je super.

Sto se tice koncepta njih dvojice jedan protiv drugog, to mi malo ide na zivce jer po mom misljenju, nitko ne moze protiv Supermana, osim ako ne navuce kamion kriptonita. Sups je toliko nadmocan drugim superherojima da drugi u izravnom sukobu nemaju nikakve sanse protiv njega. Jedini koji mi sada pada na pamet od onih koji bi se mogli nositi s njim je Dr. Manhattan. Ostali su goli kaco za S
njega.
Zato mi je pomalo besmisleno da Bats misli da tu sad nesto moze u fajtu uspjeti.
Ovo pisem bez velikog poznavanja DC univerzuma i njihovih dosadasnjih sukoba, pa mozda u tom smislu brutalno grijesim.

U svakom se slucaju veselim filmu i nadam se da ce ispasti dobar.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 19/04/2015 : 03:37:08  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Griješiš :)

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 19/04/2015 : 08:37:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

Trailer je sjajan.
Batmanova maska sa ocima sto svijetle me podsjeca na oklop sto ga je imao u Batman vs Predator:http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/6/68/Batvspred.jpg
Batmanov glas na kraju je super.

Sto se tice koncepta njih dvojice jedan protiv drugog, to mi malo ide na zivce jer po mom misljenju, nitko ne moze protiv Supermana, osim ako ne navuce kamion kriptonita. Sups je toliko nadmocan drugim superherojima da drugi u izravnom sukobu nemaju nikakve sanse protiv njega. Jedini koji mi sada pada na pamet od onih koji bi se mogli nositi s njim je Dr. Manhattan. Ostali su goli kaco za S
njega.
Zato mi je pomalo besmisleno da Bats misli da tu sad nesto moze u fajtu uspjeti.
Ovo pisem bez velikog poznavanja DC univerzuma i njihovih dosadasnjih sukoba, pa mozda u tom smislu brutalno grijesim.

U svakom se slucaju veselim filmu i nadam se da ce ispasti dobar.


Sukobili su se njih dvojica u stripu. I vjeruj da netko može i protiv Supermena (netko bogat i pametan prebio ga je ko vola u kupusu). I ispade odličan trenutak stripovske povijesti. Pa se nadam nečemu takvom i u filmu...
Inače volim Supermena, ali ovaj glumac robot Supermen mi je ko stvoren da ga Ben razbije.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 19/04/2015 08:39:20
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9203 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 19/04/2015 : 16:27:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos



Sto se tice koncepta njih dvojice jedan protiv drugog, to mi malo ide na zivce jer po mom misljenju, nitko ne moze protiv Supermana,



Shazam i martian Manhunter su neki koji mi prvi padaju na pamet a koji su po snazi izjednačeni sa Supermanom.

A meni je trailer premračan, Batmanovski depresivan. Toliko da navijam da Superman izprebija Batmana i uništi barem pola planete.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 19/04/2015 : 23:34:28  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

quote:
Originally posted by Amos



Sto se tice koncepta njih dvojice jedan protiv drugog, to mi malo ide na zivce jer po mom misljenju, nitko ne moze protiv Supermana,



Shazam i martian Manhunter su neki koji mi prvi padaju na pamet a koji su po snazi izjednačeni sa Supermanom.

A meni je trailer premračan, Batmanovski depresivan. Toliko da navijam da Superman izprebija Batmana i uništi barem pola planete.


Misliš onu polovicu što ju nije uništio u MoS?
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12782 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 20/04/2015 : 10:13:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote



Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12782 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 11/07/2015 : 21:19:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Uh.


Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000