forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Batman v Superman: Dawn of Justice
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 24/07/2013 : 21:03:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor12

Vidi stvarno, ne znam koji mi je vrag... Valjda se još nisam razbudio... Teško, svijet ga je upamtio kao Dextera...

Yeep i kao homica iz Six Feet Under

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 24/07/2013 : 21:04:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by mr murdoc

Grijesis



zašto misliš da griješi?

argumentiraj.

pogledaj Person of Interest ..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25905 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/07/2013 : 23:49:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=m05YaiPnRHU

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/07/2013 : 02:51:09  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Nema mračnu crtu? Jesi li ikad gleda Dextera?

Jer, nit je ovaj glumac nešto previše good looking (na ovoj slici možda izgleda ljepuškastije nego šta je) - zapravo ima neki atavistički izgled - nit bi bija loš Batman. Bi li bija onaj pravi Batman? Možda ne, ali loš sigurno ne bi.

Ovo je čisto moja želja, i znan da to nema nekog realnog uporišta, ali opet, usporedit ga s Kilmerom je doslovno pljuvanje po liku i djelu ove glumčine.

A i šta se tiče tog "previše good looking" komentara, pa u stripu je sam Batman doslovno primjer savršenog muškarca, od atletske građe do savršene simetrije lica.


prva stvar, obožavatelju, smiri hormone malo

a druga stvar. ajde nađi u mom prethodnom komentaru gdje sam ja ovog glumca popljuvao. nigdje. ako netko pljuje, to ti onda pljuješ po meni jer sam se kao usudio reći nešto što se protivi tvojem stavu o ovome glumcu. to što sam rekao da bi bio loš Batman/Bruce Wayne jer mislim da nema mračne crte i što prelijepo izgleda, i što sam spomenuo da je po tom pitanju sličan Kilmeru, to je moje mišljenje, a ne vrijeđanje. jer nisam nigje rekao da bi bio loš Batman jer je on sranje od glumca općenito i jer on općenito nema pojma o glumi. čak i da nije za tu dotičnu ulogu, to i dalje ne znači da je on loš glumac. poanta svega je da nije svaki glumac za svaku ulogu.



Ma koje pljuvanje po tebi? Vidin da voliš ulazit u argumentirane rasprave, pa ti ja istim tim argumentima i uzvraćam, naravno, žustro jer stvarno jesan veliki fan i moran reagirat na neke stvari koje su potpuno krivo iznesene. Zato san te i pita jesi li gleda Dextera, il bilo šta u čemu je Michael glumija. Na stranu moja subjektivnost, objektivne činjenice su da je Hall glumac kazališnog kova i jako jako versatilan. Sad ovo i nema veze s ulogom Batmana, već je jednostavno šteta da ne pogledaš nešto s njim u ulozi, jer propuštaš pravu glumu, a ne ovu zamjensku šta vlada Hollywoodom u zadnjem desetljeću.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 25/07/2013 : 16:26:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Ma koje pljuvanje po tebi? Vidin da voliš ulazit u argumentirane rasprave, pa ti ja istim tim argumentima i uzvraćam, naravno, žustro jer stvarno jesan veliki fan i moran reagirat na neke stvari koje su potpuno krivo iznesene.


kako nije pljuvanje? kažeš da ne pljuješ, a onda napišeš kako si žustro reagirao jer si veliki fan i kako je ono što sam ja rekao pogrešno.

i naveo si ovo:

quote:
usporedit ga s Kilmerom je doslovno pljuvanje po liku i djelu ove glumčine.


za mene se ovo tumači ovako: kako si mogao reći nešto takvo i komparirat ga sa tako slabim glumcem ko što je Kilmer?

mislim, možda sam pogrešno shvatio, i ako je tako, onda evo isprika s moje strane.

druga stvar, zašto bi to što sam ja rekao bilo pogrešno? to je moje mišljenje, s kojim se ti možeš i ne moraš složiti. ali nije pošteno reći da je netko u krivu zato što se njegovo mišljenje razlikuje od tvojeg. sve je stvar mišljenja, odnosno dojma.



quote:
Zato san te i pita jesi li gleda Dextera, il bilo šta u čemu je Michael glumija. Na stranu moja subjektivnost, objektivne činjenice su da je Hall glumac kazališnog kova i jako jako versatilan. Sad ovo i nema veze s ulogom Batmana, već je jednostavno šteta da ne pogledaš nešto s njim u ulozi, jer propuštaš pravu glumu, a ne ovu zamjensku šta vlada Hollywoodom u zadnjem desetljeću.



nisam gledao tu seriju, niti me zanima, niti u njegove glumačke sposobnosti neću ulaziti.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 25/07/2013 : 17:01:40  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
E jbg, mišljenje je mišljenje, al opet, sudit o nekom glumcu na temelju doslovno jedne slike je ipak pretjerano. Bolji izraz za to od "krivo" je "neutemeljeno". Sama rasprava nekako gubi smisao.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 25/07/2013 : 18:04:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Michael C. Hall ..kao Batman

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 25/07/2013 : 19:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Uh, ni ja ne mogu smisliti Davida/Dextera/Halla kao Batmana ili općenito nekog drugog... Iako glumi mračne tipove. U Gameru je tako drveno dexterovski odglumio ulogu negativca, kao da zaista ne može pobjeći od te stigme Dextera. Da ga asociram s Batmanom, hm ne, možda jedino da mu bude dubler kad bude pod maskom.

Caviezel da, njegov tihi polugrubi glasić i dobro otmjeno držanje i stav bi totalno prolazile za Batmana.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 25/07/2013 : 19:18:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Uh, ni ja ne mogu smisliti Davida/Dextera/Halla kao Batmana ili općenito nekog drugog... Iako glumi mračne tipove. U Gameru je tako drveno dexterovski odglumio ulogu negativca, kao da zaista ne može pobjeći od te stigme Dextera. Da ga asociram s Batmanom, hm ne, možda jedino da mu bude dubler kad bude pod maskom.

Caviezel da, njegov tihi polugrubi glasić i dobro otmjeno držanje i stav bi totalno prolazile za Batmana.

Napokon netko sa stilom i znanjem

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 26/07/2013 : 03:50:02  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Osvanula je već masa lista s potencijalnim glumcima, kolko vidin guraju najviše Fassbendera, Goslinga i Gyllenhaala (koji je već za Batman Begins doša u top 5 pri izboru glumca).

Fassbender je izvrstan glumac, no ono o čemu treba razmišljat je i dobra interkacija i kemija s Cavillom.

Možda casteri odu skroz out of the box, a možda i bude netko s ovih lista.

Meni Caviezel definitivno ne prolazi za Batmana, njegova uloga u Person of Interest je malo predrvena za moj ukus, više mu pašu dramske uloge. Jonathan Nolan je autor PoI, zanimljiva je ta poveznica s Christopherom koji će pretpostavljam bit uključen i u ostatak DC Cinematic Universea, pa eto, ko zna, možda vam se i ostvari želja :)


And like that... he's gone.

Edited by - vice on 26/07/2013 07:02:29
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 26/07/2013 : 18:15:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message  Reply with Quote
Ja mislim da će Snyder i studio ipak birati glumca koji ne odstupa previše izgledom od mladog Cavilla.
Možda će morati žrtvovati nešto glumačkog talenta za bolji fizički izgled...pretpostavljam a i tako se nagađa da traže mlađeg glumca.
Osobno nemam nekog favorita osim što vjerujem da bi Fasbender napravio odličan posao ali žele li još jednog glumca koji dolazi van SAD-a?
Cavill iz V.Britanije a Fassbender Irac....nekako mislim da će potegnut za "domaćim" talentom.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 26/07/2013 : 18:44:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Bolje da on ostane Magneto i da se ne miješa u DC.
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 26/07/2013 : 19:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
Slazem se da bi Fassebender bio odlican, ali nekako cisto sumnjam da ce njega uzet.

Nego, nevezano uz to, vidim da je sluzbeno da ce biti Flash film uz ovaj prije justice league-a. Nadam se da ce se potruditi napraviti dobar film, Flash to svakako zasluzuje i nadam se da ce se ipak odluciti i za Wonder Woman film, ipak je ona dio dc trojstva.

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

Felagund
Average Member



Croatia
865 Posts

Member since 01/10/2010

Posted - 26/07/2013 : 19:16:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Felagund a Private Message  Reply with Quote
http://www.imdb.com/title/tt0439572/?ref_=sr_4
http://www.imdb.com/name/nm0075528/?ref_=tt_ov_dr
Odmah mi nije dobro kad ovo vidim

Sve je relativno (E = mc^2)
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 26/07/2013 : 19:47:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Bolje da on ostane Magneto i da se ne miješa u DC.


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 26/07/2013 : 20:10:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Osvanula je već masa lista s potencijalnim glumcima, kolko vidin guraju najviše Fassbendera, Goslinga i Gyllenhaala (koji je već za Batman Begins doša u top 5 pri izboru glumca).

Fassbender je izvrstan glumac, no ono o čemu treba razmišljat je i dobra interkacija i kemija s Cavillom.

Možda casteri odu skroz out of the box, a možda i bude netko s ovih lista.

Meni Caviezel definitivno ne prolazi za Batmana, njegova uloga u Person of Interest je malo predrvena za moj ukus, više mu pašu dramske uloge. Jonathan Nolan je autor PoI, zanimljiva je ta poveznica s Christopherom koji će pretpostavljam bit uključen i u ostatak DC Cinematic Universea, pa eto, ko zna, možda vam se i ostvari želja :)



Nadam se da si mlad....ako Bilo tko iz familije nolan bude radio na ovome projektu..onda jebiga

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde

Edited by - mr murdoc on 26/07/2013 20:11:32
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 26/07/2013 : 20:44:09  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by vice

Osvanula je već masa lista s potencijalnim glumcima, kolko vidin guraju najviše Fassbendera, Goslinga i Gyllenhaala (koji je već za Batman Begins doša u top 5 pri izboru glumca).

Fassbender je izvrstan glumac, no ono o čemu treba razmišljat je i dobra interkacija i kemija s Cavillom.

Možda casteri odu skroz out of the box, a možda i bude netko s ovih lista.

Meni Caviezel definitivno ne prolazi za Batmana, njegova uloga u Person of Interest je malo predrvena za moj ukus, više mu pašu dramske uloge. Jonathan Nolan je autor PoI, zanimljiva je ta poveznica s Christopherom koji će pretpostavljam bit uključen i u ostatak DC Cinematic Universea, pa eto, ko zna, možda vam se i ostvari želja :)



Nadam se da si mlad....ako Bilo tko iz familije nolan bude radio na ovome projektu..onda jebiga



Moran te pitat jel imaš neki određen problem sa mnom ili si ovakav inače? Jer, oprosti, ali nije mi nikakva namjera nikoga ni vrijeđat ni degradirat, a ti si mi već u par navrata uzvraća podrugljivim i ponižavajućim tonom. Ako postoji neki problem, slobodno reci, jer ne znan šta san tebi ikad napravija, a vidim da mi skoro možeš bit i otac. Praktički bi ti treba persirat. Rastužuje me to, dođem ode malo opustit se i onda naiđem na ovakva ponižavanja od tebe. Ne znam... i ispirčavam se ako san te ikad uvridija, to mi nije bila namjera.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 26/07/2013 : 20:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by vice

Osvanula je već masa lista s potencijalnim glumcima, kolko vidin guraju najviše Fassbendera, Goslinga i Gyllenhaala (koji je već za Batman Begins doša u top 5 pri izboru glumca).

Fassbender je izvrstan glumac, no ono o čemu treba razmišljat je i dobra interkacija i kemija s Cavillom.

Možda casteri odu skroz out of the box, a možda i bude netko s ovih lista.

Meni Caviezel definitivno ne prolazi za Batmana, njegova uloga u Person of Interest je malo predrvena za moj ukus, više mu pašu dramske uloge. Jonathan Nolan je autor PoI, zanimljiva je ta poveznica s Christopherom koji će pretpostavljam bit uključen i u ostatak DC Cinematic Universea, pa eto, ko zna, možda vam se i ostvari želja :)



Nadam se da si mlad....ako Bilo tko iz familije nolan bude radio na ovome projektu..onda jebiga



Moran te pitat jel imaš neki određen problem sa mnom ili si ovakav inače? Jer, oprosti, ali nije mi nikakva namjera nikoga ni vrijeđat ni degradirat, a ti si mi već u par navrata uzvraća podrugljivim i ponižavajućim tonom. Ako postoji neki problem, slobodno reci, jer ne znan šta san tebi ikad napravija, a vidim da mi skoro možeš bit i otac. Praktički bi ti treba persirat. Rastužuje me to, dođem ode malo opustit se i onda naiđem na ovakva ponižavanja od tebe. Ne znam... i ispirčavam se ako san te ikad uvridija, to mi nije bila namjera.

Opusti se ...ovo je virtualni svijet..ovo je tek filmski forum
Sve ce biti OK..udahni duboko i broji do 10

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 27/07/2013 : 16:42:43  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Znam, žao mi je, ali ne želim trpit ni od koga takvo ponižavanje, pogotovo ne u virtualnom obliku, pa ću te morat stavit na ignore listu. Živ i zdrav mi bija!

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 27/07/2013 : 17:09:31  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Znam, žao mi je, ali ne želim trpit ni od koga takvo ponižavanje, pogotovo ne u virtualnom obliku, pa ću te morat stavit na ignore listu. Živ i zdrav mi bija!



ako ti netko veli da si mlad a mlad jesi onda te nije ponizil, pobogu kakvo je to razmišljanje

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 27/07/2013 : 17:12:45  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Da, i ova reakcija u vezi stavljanja murdoca na ignore govori koliko je mlad i zelen..

Di ces murdoca stavit na ignore, on je alfa i omega ovog foruma..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 27/07/2013 17:13:24
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 27/07/2013 : 17:14:32  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
veliš slobodno onda stavi i forum na ignore ;)

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 27/07/2013 : 17:15:34  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

veliš slobodno onda stavi i forum na ignore ;)



Moze odma zakljucat account ako to napravi..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 27/07/2013 17:16:06
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 27/07/2013 : 17:26:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
inače sam vice mi ima jedan od najboljih komentara ikad (vezano uz Pacific R.):
quote:
Originally posted by vice
kraj je antiklimaktičan i nedorečen, tj. dorečen za malo dječicu kojima će ovaj film sigurno bit najbolji ikad.



dijete ima dorečen kraja a odrasla osoba nema

odmah se otkril kak je tinejđer koji još ne kuži poruku filma!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7268 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 27/07/2013 : 17:28:00  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by vice

Znam, žao mi je, ali ne želim trpit ni od koga takvo ponižavanje, pogotovo ne u virtualnom obliku, pa ću te morat stavit na ignore listu. Živ i zdrav mi bija!



ako ti netko veli da si mlad a mlad jesi onda te nije ponizil, pobogu kakvo je to razmišljanje



Ma ne mislim na to, već i na neka prethodna spuštanja bez ikakvog razloga, a i taj komentar za mladost nije u pozitivnom smislu, već tipa mlad si pa nemaš pojma o čemu pričaš.

I zašto da ja to čitam, pa tko god to bija, eto srećom funkcija ignore zato i postoji, nemam ja apsolutno ništa protiv njega, dapače, čini se simpatičan, al neću ja nikome bit meta za izrugivanje.

Ode sam ka i svi da uživam u stripu i ostalim stvarima s ljudima koji dijele moju strast, iman i ja svojih mana i trudim se ispravit ih.

Bija san ja ode i prije murdoca, i bija san i kreten, i ništica od osobe. I to dobro znan. I zato ako nekom smetam, onda se to može riješit bezbolnim putem - i to je ignore. Ispričavam se svima na uvredi.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000