forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Najgori Bonelli crtač
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29538 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 21/07/2013 : 23:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tommy.H

quote:
Originally posted by Oki

Mislim da M&G nisu zaslužili da budu na ovom spisku pošto su crtali neke od najboljih epizoda Dylana i Kita Tellera!


potpuno se slažem po meni oni su jedni od najboljih crtaca dylana doga neznam sto svi ovdje na forumu imaju tolko protiv njih



meni su najgori crtači u dd staffu i nije mi jasno kakve veze ima što su crtali kvalitetne priče
Go to Top of Page

Tommy.H
New Member



Croatia
212 Posts

Member since 13/06/2013

Posted - 21/07/2013 : 23:59:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tommy.H a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Tommy.H

quote:
Originally posted by Oki

Mislim da M&G nisu zaslužili da budu na ovom spisku pošto su crtali neke od najboljih epizoda Dylana i Kita Tellera!


potpuno se slažem po meni oni su jedni od najboljih crtaca dylana doga neznam sto svi ovdje na forumu imaju tolko protiv njih



meni su najgori crtači u dd staffu i nije mi jasno kakve veze ima što su crtali kvalitetne priče



pa nema veze ja samo kazem da su meni jedni od najboljih u dd stvar ukusa
Go to Top of Page

Rahazlam
Advanced Member



Croatia
3404 Posts

Member since 13/07/2013

Posted - 22/07/2013 : 00:18:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Rahazlam a Private Message  Reply with Quote
Ovaj marffi je imao debelu vezu u sbe
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5119 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 22/07/2013 : 00:29:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Tommy.H

quote:
Originally posted by Oki

Mislim da M&G nisu zaslužili da budu na ovom spisku pošto su crtali neke od najboljih epizoda Dylana i Kita Tellera!


potpuno se slažem po meni oni su jedni od najboljih crtaca dylana doga neznam sto svi ovdje na forumu imaju tolko protiv njih



meni su najgori crtači u dd staffu i nije mi jasno kakve veze ima što su crtali kvalitetne priče


Mogu jedino pretpostaviti da nisi pročitao baš mnogo Dylana? M&G konstantno drže jednu razinu kvalitete već 30-tak godina i crtež im je uvjek u vrhu ekipe koja crta Dylana,dok su za razliku od njih neki od njih pali na najniže grane...npr Piccato-nekad je crtao za 10,a sada žvrlja kao da konstantno ima 3 promila alkohola u krvi... Mari-za crtež uopće više na mari... Cossuov crtež mi se čak i sviđao,ali mislim da i njega hvata Piccatov sindrom... Ma samo kod Dylana bih mogao nabrojiti 10 crtača koji su trenutno gori od M&G-a!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37314 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/07/2013 : 00:36:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Decki, nemate pojma, Maraffa je umjetnik.












Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5119 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 22/07/2013 : 00:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
A što se tiče Marrafe,ove vinjete koje su gore prikazane su stvarno smješne,a znam da je crtao Mister No-ovu epizodu Sotonina kuća (Tajno oružje/Spora osveta u LMS-u) i imam filing da je tamo mnogo uznapredovao...(ali mi ta epizoda trenutno nije pri ruci da se u to uvjerim).
P.S. nadam se da ove vinjete nisu iz te epizode...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37314 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 22/07/2013 : 00:41:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Nisu.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7608 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 22/07/2013 : 01:19:29  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
Alessandro Chiarolla
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7624 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 22/07/2013 : 07:05:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Od spomenutih definitivno Chiarolla, ali van svake konkurencije je Roi, ono što on radi je dno dna.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7752 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 22/07/2013 : 09:08:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Od spomenutih definitivno Chiarolla, ali van svake konkurencije je Roi, ono što on radi je dno dna.

Svakakvih pizdarija sam se načitao na ovom forumu, ali ovo je jedna od največih.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5119 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 22/07/2013 : 09:25:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Od spomenutih definitivno Chiarolla, ali van svake konkurencije je Roi, ono što on radi je dno dna.


Auuuu....ali on ne crta Texa,pa kako onda znaš da je dno dna?
Sve u svemu,stvarno su ukusi različiti,jer što reći...meni je Roi jedan od najboljih crtača uopće i toliko mi je dobar da sam si naručio dva primjerka Brendona broj 4 baš zbog toga što je to jedina priča koju je on crtao na Brendonu i jedva čekam da mi ti Brendoni stignu... Kada sam pročitao prvi broj Julie,trebalo mi je godinu dana da pročitam nastavak,a isti sam pročitao tek kada sam skužio da je taj drugi broj crtao Roi!
Stric Martin mi je u većini slučajeva dosadan,ali ne i kada ga crta Roi! Od prve 33 epizode Magičnog koje sam pročitao,u sam vrh mi dolazi ona Roieva sa zmijama i šteta što nije crtao još koju! A najviše mi žao što sam prodao onu Mister No-ovu priču iz Lms-a, a Libellus ju još nije izdao!

Roi
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5119 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 22/07/2013 : 09:43:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
A što se Dylanovih epizoda tiče...imam dosta stripova koje nisam pročitao,ali niti jedan Roiev Dylan nije propušten i nepročitan!
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7624 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 22/07/2013 : 10:06:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Čitam ja Dylana zato.

Crtat će jednu Texovu epizodu uskoro, već sam na jednom topicu rekao da će to vjerojatno biti prvi Tex koji će izaći na našem prostoru, a da ga neću čitati.

Znam da je nekima dobar, ali meni ne leži nikako, premračan je i preprljav, ja volim malo sterilniji i čvršći crtež.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7624 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 22/07/2013 : 10:07:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by selanne

Od spomenutih definitivno Chiarolla, ali van svake konkurencije je Roi, ono što on radi je dno dna.

Svakakvih pizdarija sam se načitao na ovom forumu, ali ovo je jedna od največih.

O ukusima se ne raspravlja.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7624 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 22/07/2013 : 10:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Vidim da neki napadaju i Cossua. Meni njegov crtež baš leži, smeta mi Dylanova koja je stvarno loša, ali ostalo mi je nemjerljivo bolje nego kod Roija.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29538 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 22/07/2013 : 10:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Tommy.H

quote:
Originally posted by Oki

Mislim da M&G nisu zaslužili da budu na ovom spisku pošto su crtali neke od najboljih epizoda Dylana i Kita Tellera!


potpuno se slažem po meni oni su jedni od najboljih crtaca dylana doga neznam sto svi ovdje na forumu imaju tolko protiv njih



meni su najgori crtači u dd staffu i nije mi jasno kakve veze ima što su crtali kvalitetne priče


Mogu jedino pretpostaviti da nisi pročitao baš mnogo Dylana? M&G konstantno drže jednu razinu kvalitete već 30-tak godina i crtež im je uvjek u vrhu ekipe koja crta Dylana,dok su za razliku od njih neki od njih pali na najniže grane...npr Piccato-nekad je crtao za 10,a sada žvrlja kao da konstantno ima 3 promila alkohola u krvi... Mari-za crtež uopće više na mari... Cossuov crtež mi se čak i sviđao,ali mislim da i njega hvata Piccatov sindrom... Ma samo kod Dylana bih mogao nabrojiti 10 crtača koji su trenutno gori od M&G-a!



pročitao sam sve Dylane u izdanju ludensa i slobodne,
a što im vrijedi da drže istu kvalitetu zadnjih deset godina kad ta kvaliteta u mojim očima ne postoji?
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4108 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 22/07/2013 : 11:09:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Hehehe Roi crta premračno za jedan horror strip

Od ovih ponuđenih Maraffa je definitivno najgori ali mislim da nitko ne može nadmašiti Colombija

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 22/07/2013 : 11:15:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Colombi nije tako loš. Vidi se da je razvio neki svoj stil koji je sam po sebi dobar, ali pitanje je koliko to paše Zagoru.

Ja također prezirem Roijev crtež. Meni je to katastrofa, vjerojatno drugi najgori. Htio sam njega ubaciti u izbor, ali na ovom forumu to vjerojatno nije jako pametno.

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7624 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 22/07/2013 : 11:17:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Hehehe Roi crta premračno za jedan horror strip

Pa da, toliko prljavo i mutno da pola stranica izgleda kao da je samo prosipao tintu po njima, a ne da ima nekih likova, okoliša, bilo čega smislenog.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 22/07/2013 : 11:22:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Braća Cassaro svakako.
I nekad u Martinu i danas u Zagoru, katastrofa.
Maraffa mi je relativno dobar u Kenu a očajan u Mr. Nou, pa mi ipak ne ide među najgore.
Tu spadaju stravični Cossu čije Dylane ne mogu čitati ni uz najbolju volju (a i daju mu smeće-epizode), dok mi prošlogodišnji maxi Tex baš zbog njega još nije došao na red - bojim se gadne čitateljeske muke - potom Montanari i Grassani koji mi se nimalo nisu sviđali ni u počecima Dylana, a danas je situacija takva da zbog njih nemam nijedan Maxi, te Bagnoli i Torti u Martinu, za koje čvrsto vjerujem da snose dio krivnje za propadanje serijala.
Hajde, Tortijeve epizode još nekako i pročitam, ali od Bagnolija dobijam ospice.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 22/07/2013 : 11:44:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Johnny Difool

stravični Cossu



A što misliš, zašto crta horor strip?


Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 22/07/2013 : 12:02:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
U vezi Roia, starije epizode je dobro crto, ali ove nove su dosta losije.
Stil mu je puno gori nego sto je nekad bio, kao i kod trenutnog Piccatta i Cassertana.
Mozda je selanne mislio na novog Roia, a ne na onog mladjeg?

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22133 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/07/2013 : 12:20:09  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Spomenuo bih jos i Letterija. Pozli mi kada vidim njegove ovalne face. On mi je mozda najgori od svih SBE crtaca.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20694 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/07/2013 : 13:01:37  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
meni lično, ova lista je potpuno bezveze;ali dobro stvar ukusa.

marafa se nije baš proslavio na pilotu, mada nije ni toliko loš, ali zato obožavam njegove crteže na Kenu Parkeru.

casarovce iskreno nisam mogao da smislim nekada, ali onda sam u nekom trenutku svario taj crtež, i otada su mi dobri.Njihov crtež na Zagoru mi je odličan, i većinu epizoda ovog junaka koju potpisuju braća su mi dobre, a posebno maxi Napuštena utvrda

montanari i grasani - jako volim ovaj tandem.I u Dilanu, a posebno u Kit Teleru.Epizode Kita sa M&G su mi među najboljim

henri - ovaj mi je crtač jedan od omiljenih

kjiarola - istina, na zagoru je malo specifičan (ali meni paše), a na martiju razbija

torti,kopola - korektni

kosu - meni je čak i on ok

gamba - jako sam ga voleo kao klinac, a i sad mi nije loš

arkanđelo - korektan

senja - uf, njega baš ne volim

paloti - po priloženom ,ne vidim zašto je loš


meni je recimo sedioli katastrofa.I onaj Gramaconi ili kako već beše iz Mister noa





Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 22/07/2013 13:02:24
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7624 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 22/07/2013 : 15:16:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by acestroke

U vezi Roia, starije epizode je dobro crto, ali ove nove su dosta losije.
Stil mu je puno gori nego sto je nekad bio, kao i kod trenutnog Piccatta i Cassertana.
Mozda je selanne mislio na novog Roia, a ne na onog mladjeg?

Nisam ja baš primijetio da se puno mijenjao, uvijek mi je nejasan njegov crtež. Tako mi isto ne leži npr. Blasco kod Texa nikako.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.21 seconds. Snitz Forums 2000