forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Like button?
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 05/08/2013 : 18:42:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
Primjetio sam da vecina foruma danas ima "Like button" - nesto slicno facebooku. Na primjer kad ostavis komentar ljudi mogu da odgovore ili ako nemaju vremena samo pritisnu "Like". Ja mislim da bi ova nova opcija bila vrlo dobar dodatak za one koji su stidni ili lijeni da ostave komentar.




"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 05/08/2013 : 20:04:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Vec netko predlozio a Marko samo odmahnuo sapom...



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 05/08/2013 : 20:40:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Vec netko predlozio a Marko samo odmahnuo sapom...






Oh nisam znao..

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 05/08/2013 : 20:42:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Ovo mi spada u kategoriju: Otišli smo u kurac.
Ne sviđa mi se.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 05/08/2013 : 22:49:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
One person does not like this.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2052 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 05/08/2013 : 23:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message  Reply with Quote
Eh, samo bi nam još to trebalo...
Umjesto "Like" uvijek postoji opcija sa "+1" ili "Potpisujem".

Btw. jedino što mi se sviđa, a da ima veze s "lajkovanjem", je ona pjesma "Ide Mile Lajkovačkom prugom".

Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 06/08/2013 : 06:07:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
Nije cudo sto smo onda zaostali tehnoloski.

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull

Edited by - Lastsioux on 06/08/2013 06:49:50
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7629 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 06/08/2013 : 06:46:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Nope.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 06/08/2013 : 11:57:25  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
Ako netko nema vremena da odgovori, ili da se nadoveže na neku raspravu - što ovaj forum ima od toga da taj stisne like na nešto što je drugi rekao? Živost i dinamika foruma ovisi isključivo o tome koliko ljudi pišu po njemu.
Iskreno, ne volim ni postove tipa "potpisujem", "+1", "-1", "palac gore/dolje", ali to koliko toliko napravi nekakav protok i živost, pa ipak dobijemo nešto.
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 06/08/2013 : 12:20:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

Ako netko nema vremena da odgovori, ili da se nadoveže na neku raspravu - što ovaj forum ima od toga da taj stisne like na nešto što je drugi rekao? Živost i dinamika foruma ovisi isključivo o tome koliko ljudi pišu po njemu.
Iskreno, ne volim ni postove tipa "potpisujem", "+1", "-1", "palac gore/dolje", ali to koliko toliko napravi nekakav protok i živost, pa ipak dobijemo nešto.




Dijana Karabasic je to naj bolje opisala kad je rekla da ljudi danas u svim aspektima života zaboravljaju pohvaliti – i samog sebe a i druge. A pohvala je izuzetno važna. Naravno da to ne podrazumijeva da vas netko stalno tapša po ramenima i govori „dobro obavljeno“. To također ne znači da ovisite očajnički o tuđoj potvrdi jer ipak zreo čovjek zna vrijednost sebe i onoga što radi i bez tuđe potvrde. Primjećujemo uvijek ono loše a ono dobro uzimamo zdravo za gotovo – takvi smo mi ljudi.

Ima ljudi koji na primjer ne žele pohvaliti nekoga jer to kao da znači da time daju nekome na važnosti i miču fokus sa sebe. Neki ljudi žele uvijek stvarati privid da su oni najbolji i zato nikada ne pohvale. Ja nisam takva. Ja volim pohvaliti. Volim ja i kada se mene pohvali, naravno jer sam čovjek od krvi, mesa i celulita. Znači li to da ovisim o mišljenju i potvrdi drugih – ne, to znači samo da je jako lijepo kada tvoje uloženo vrijeme i strast netko prepozna.

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull

Edited by - Lastsioux on 06/08/2013 12:20:38
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 06/08/2013 : 12:33:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Protiv. Like se toliko izlizao da više ne vrijedi ni slova od kojih je sastavljen. Više cijenim argumentiranu kritiku pa makar u jednoj rečenici od takvog nekakvog lajk jer time pokazuje koliko je određena osoba spremna meni posvetiti vremena.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7629 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 06/08/2013 : 12:45:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Like za Deersov post.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.

Edited by - selanne on 06/08/2013 12:45:47
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46537 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/08/2013 : 13:06:52  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Like za neuvođenje like-a

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 06/08/2013 : 14:13:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Protiv. Like se toliko izlizao da više ne vrijedi ni slova od kojih je sastavljen. Više cijenim argumentiranu kritiku pa makar u jednoj rečenici od takvog nekakvog lajk jer time pokazuje koliko je određena osoba spremna meni posvetiti vremena.



Kao dokaz moje paznje ja ti posvecujem jedan koji se jos nije izlizao!

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 06/08/2013 : 14:58:54  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lastsioux

quote:
Originally posted by grofica Varga

Ako netko nema vremena da odgovori, ili da se nadoveže na neku raspravu - što ovaj forum ima od toga da taj stisne like na nešto što je drugi rekao? Živost i dinamika foruma ovisi isključivo o tome koliko ljudi pišu po njemu.
Iskreno, ne volim ni postove tipa "potpisujem", "+1", "-1", "palac gore/dolje", ali to koliko toliko napravi nekakav protok i živost, pa ipak dobijemo nešto.




Dijana Karabasic je to naj bolje opisala kad je rekla da ljudi danas u svim aspektima života zaboravljaju pohvaliti – i samog sebe a i druge. A pohvala je izuzetno važna. Naravno da to ne podrazumijeva da vas netko stalno tapša po ramenima i govori „dobro obavljeno“. To također ne znači da ovisite očajnički o tuđoj potvrdi jer ipak zreo čovjek zna vrijednost sebe i onoga što radi i bez tuđe potvrde. Primjećujemo uvijek ono loše a ono dobro uzimamo zdravo za gotovo – takvi smo mi ljudi.

Ima ljudi koji na primjer ne žele pohvaliti nekoga jer to kao da znači da time daju nekome na važnosti i miču fokus sa sebe. Neki ljudi žele uvijek stvarati privid da su oni najbolji i zato nikada ne pohvale. Ja nisam takva. Ja volim pohvaliti. Volim ja i kada se mene pohvali, naravno jer sam čovjek od krvi, mesa i celulita. Znači li to da ovisim o mišljenju i potvrdi drugih – ne, to znači samo da je jako lijepo kada tvoje uloženo vrijeme i strast netko prepozna.


Ovo što si ti napisao nema apsolutno nikakve veze s poantom mog posta. Nemam pojma tko je ova žena na koju se pozivaš ni u kojem je kontekstu ona govorila o pohvalama. I uopće se neću upuštati u rasprave u kojima bi ti morala dokazivati da lajk ima značenja koliko i "prdac u vjetru" a da je pohvala i prepoznavanje nečije strasti i uloženosti sasvim drugo.
Mi na ovo pitanje gledamo iz dijametralno suprotnih stajališta. Ja sa stajališta foruma i njegove živosti, ti sa stajališta pojedinca koji će vidjeti da je napisao nešto što se svidjelo određenom broju ljudi.

Čar foruma (meni) je da se događa nekakva komunikacija, da ljudi pišu, raspravljaju. Ako se nekome sviđa ili ne sviđa ono što napišem draže mi je da me citiraju i da napišu nešto svoje pa se ubaci netko treći itd... I onda dobijemo neku živost. A što taj like? To stisneš i dobiješ tamo neke brojke. U kantunu.









Edited by - grofica Varga on 06/08/2013 15:01:41
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 06/08/2013 : 15:17:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga
Ovo što si ti napisao nema apsolutno nikakve veze s poantom mog posta. Nemam pojma tko je ova žena na koju se pozivaš ni u kojem je kontekstu ona govorila o pohvalama. I uopće se neću upuštati u rasprave u kojima bi ti morala dokazivati da lajk ima značenja koliko i "prdac u vjetru" a da je pohvala i prepoznavanje nečije strasti i uloženosti sasvim drugo.
Mi na ovo pitanje gledamo iz dijametralno suprotnih stajališta. Ja sa stajališta foruma i njegove živosti, ti sa stajališta pojedinca koji će vidjeti da je napisao nešto što se svidjelo određenom broju ljudi.

Čar foruma (meni) je da se događa nekakva komunikacija, da ljudi pišu, raspravljaju. Ako se nekome sviđa ili ne sviđa ono što napišem draže mi je da me citiraju i da napišu nešto svoje pa se ubaci netko treći itd... I onda dobijemo neku živost. A što taj like? To stisneš i dobiješ tamo neke brojke. U kantunu.


apsolutno....forum je mjesto gdje se raspravlja a ne računa statistika ;)

i zato sve manje ljudi ima samopuzdanja, jer ga gradi na broju klikova (:

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 06/08/2013 : 15:18:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by grofica Varga

quote:
Originally posted by Lastsioux

quote:
Originally posted by grofica Varga

Ako netko nema vremena da odgovori, ili da se nadoveže na neku raspravu - što ovaj forum ima od toga da taj stisne like na nešto što je drugi rekao? Živost i dinamika foruma ovisi isključivo o tome koliko ljudi pišu po njemu.
Iskreno, ne volim ni postove tipa "potpisujem", "+1", "-1", "palac gore/dolje", ali to koliko toliko napravi nekakav protok i živost, pa ipak dobijemo nešto.



Dijana Karabasic je to naj bolje opisala kad je rekla da ljudi danas u svim aspektima života zaboravljaju pohvaliti – i samog sebe a i druge. A pohvala je izuzetno važna. Naravno da to ne podrazumijeva da vas netko stalno tapša po ramenima i govori „dobro obavljeno“. To također ne znači da ovisite očajnički o tuđoj potvrdi jer ipak zreo čovjek zna vrijednost sebe i onoga što radi i bez tuđe potvrde. Primjećujemo uvijek ono loše a ono dobro uzimamo zdravo za gotovo – takvi smo mi ljudi.

Ima ljudi koji na primjer ne žele pohvaliti nekoga jer to kao da znači da time daju nekome na važnosti i miču fokus sa sebe. Neki ljudi žele uvijek stvarati privid da su oni najbolji i zato nikada ne pohvale. Ja nisam takva. Ja volim pohvaliti. Volim ja i kada se mene pohvali, naravno jer sam čovjek od krvi, mesa i celulita. Znači li to da ovisim o mišljenju i potvrdi drugih – ne, to znači samo da je jako lijepo kada tvoje uloženo vrijeme i strast netko prepozna.


Ovo što si ti napisao nema apsolutno nikakve veze s poantom mog posta. Nemam pojma tko je ova žena na koju se pozivaš ni u kojem je kontekstu ona govorila o pohvalama. I uopće se neću upuštati u rasprave u kojima bi ti morala dokazivati da lajk ima značenja koliko i "prdac u vjetru" a da je pohvala i prepoznavanje nečije strasti i uloženosti sasvim drugo.
Mi na ovo pitanje gledamo iz dijametralno suprotnih stajališta. Ja sa stajališta foruma i njegove živosti, ti sa stajališta pojedinca koji će vidjeti da je napisao nešto što se svidjelo određenom broju ljudi.

Čar foruma (meni) je da se događa nekakva komunikacija, da ljudi pišu, raspravljaju. Ako se nekome sviđa ili ne sviđa ono što napišem draže mi je da me citiraju i da napišu nešto svoje pa se ubaci netko treći itd... I onda dobijemo neku živost. A što taj like? To stisneš i dobiješ tamo neke brojke. U kantunu.



To postujem i potpuno se slazem sa vama medjutim "Like" ima za svakog drugacije znacenje. Za nekoga je to pohvala a za nekog prdac u vjetru.

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 06/08/2013 : 20:03:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Ove godine sam prvi puta čuo za taj izraz "lajk"...otvorila si žena na onom fejsbuku profil,pa tamo učitava slike od naše kčerkice,a onda počela svako malo pričati lajk, lajkati, skupila sam 20 lajkova....ja umro od smjeha jer nemam pojma o kakvim lajkovima priča, kada ono tamo ispod svake slike ovaj palac gore i piše "like" na engleskom...eh,koje je to gubljenje vremena-nisam ženi trebao kupiti peglu sa kojom pegla 10 puta brže jer joj ostane previše vremena za lajkanje....
Taj like,to je stvar za malu djecu do recimo sedme godine,tek tolko da se uče pikat po kompjutoru,a kasnije, kada nauče čitati,onda neka se ostave lajkanja i stripove u ruke....
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 06/08/2013 : 20:50:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

Ove godine sam prvi puta čuo za taj izraz "lajk"...otvorila si žena na onom fejsbuku profil,pa tamo učitava slike od naše kčerkice,a onda počela svako malo pričati lajk, lajkati, skupila sam 20 lajkova....ja umro od smjeha jer nemam pojma o kakvim lajkovima priča, kada ono tamo ispod svake slike ovaj palac gore i piše "like" na engleskom...eh,koje je to gubljenje vremena-nisam ženi trebao kupiti peglu sa kojom pegla 10 puta brže jer joj ostane previše vremena za lajkanje....
Taj like,to je stvar za malu djecu do recimo sedme godine,tek tolko da se uče pikat po kompjutoru,a kasnije, kada nauče čitati,onda neka se ostave lajkanja i stripove u ruke....


Da se nadovežem na temu:
Kakva je to pegla u pitanju? Ako je nešto dobro da i mi kupimo.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5126 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 06/08/2013 : 21:24:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Oki


Da se nadovežem na temu:
Kakva je to pegla u pitanju? Ako je nešto dobro da i mi kupimo.


Spojio sam potrebu i poklon za rođendan...kupio joj tefalovu parnu postaju,šiklja paru kroz peglu pod pritiskom od 4,2 bara...košulje se same ispeglaju od straha!
Mislim da takva u intersparu košta 997kn ili 999kn,a ja sam je kupio prošle godine kada je uz one njihove kupone bila snižena na 697kn (ili 699kn).
Žena mi je još sada sretna zbog toga poklona jer joj na veliko skrati vrijeme za peglanje.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 06/08/2013 : 21:43:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Ode citava rasprava u qrc. Mi ovdje o "lajku", a Obi-Wan i Oki o peglama.

Momci, I "don't like".


http://www.acestroke.blogspot.com

Edited by - acestroke on 06/08/2013 21:43:50
Go to Top of Page

Lastsioux
Junior Member



USA
429 Posts

Member since 11/04/2011

Posted - 06/08/2013 : 23:59:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastsioux a Private Message  Reply with Quote
Joj nisam trebo zapocinjati

"What white woman, however lonely, was ever captive or insulted by me? Yet they say I am a bad Indian." -Chief Sitting Bull

Edited by - Lastsioux on 07/08/2013 00:00:42
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 07/08/2013 : 00:43:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Oki


Da se nadovežem na temu:
Kakva je to pegla u pitanju? Ako je nešto dobro da i mi kupimo.


Spojio sam potrebu i poklon za rođendan...kupio joj tefalovu parnu postaju,šiklja paru kroz peglu pod pritiskom od 4,2 bara...košulje se same ispeglaju od straha!
Mislim da takva u intersparu košta 997kn ili 999kn,a ja sam je kupio prošle godine kada je uz one njihove kupone bila snižena na 697kn (ili 699kn).
Žena mi je još sada sretna zbog toga poklona jer joj na veliko skrati vrijeme za peglanje.



tefalova parna postaja, kazes.. hm. Lajkam, paamtim, kupim i radim zuum zuum. Ili nabavim batlera pa nek on radi zum zum umjesto mene, to tefalovoj parnoj daje dodatnu draz - neprocjenjivo.


inace, ne volim ni fejs ni lajk jer mi idu na ono malo zivaca sto mi je preostalo s tim svojim mutavim lajkom.
Ljudii su mutavi postali, lijeni i kao da lajkom odaju da ne znaju sta pametno bi rekli. Lajk je identifikacija glupavosti.
Ste vidli mene, ja ti ilajkam peglu i odvalim jos kilometar posta. A mogla sam to i bez lajka, ide mi ..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46537 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 07/08/2013 : 00:45:38  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Like a virgin

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 07/08/2013 : 00:55:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Like a virgin


predobra ti fora

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 07/08/2013 : 01:02:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Protiv lajkanja, to je za lijenčine... Lajka se na fejsu, na forumu se PRIČA!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000