forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Traži se odbjegli krastavac!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 24/08/2014 : 14:46:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

...ali pazi da zabava ne prejde u opsesiju, sve ima svoj rok trajanja. Kad istekne rok znaš i sama kakva je to onda kvaliteta ;)



Ipak i ovdje.
Kreni. Istice ti vrijeme jer imas rok do iduceg baniranja.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 24/08/2014 : 21:02:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
kreni, s cime?

p.s. ne kužim ja ovdje (bez ipak) niš zato me i nema na ovoj temi ;)

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 25/08/2014 : 18:13:16  Show Profile Show Extended Profile
Cisto da se skrati vrijeme

http://www.vanpameti.com/60-razloga-zasto-je-sasvim-obican-krastavac-bolji-od-muskaraca/

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 25/08/2014 : 18:37:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Cisto da se skrati vrijeme

http://www.vanpameti.com/60-razloga-zasto-je-sasvim-obican-krastavac-bolji-od-muskaraca/




imam te dvije knjige sa karikaturama, a druga je

http://www.vicevi.rs/tekstovi/101-razlog-zasto-je-pivo-bolje-od-zene/

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 25/08/2014 18:40:33
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 25/08/2014 : 21:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message
BREAKING NEWS!
Danas je u 20:45 sati viden odbjegli Krastavac tkoji se trenutno nalazi u Kini. Sumnja se da mu pomaže osoba pod tajnim imenom "Acestroke" dok sa druge strane ima veliku podršku iz Rusije. Sumnja se da Krastavac ima posla sa Vladimirom Putinom dok mu general Cao daje pravo na korištenje bilo kakvog hladnog ili vatrenog naoružanja. Sumnja se da je se uclaniio u Komunisticku Partiju Kine, te se smatra mnogo opasnim.

Kao nadalje, po našim informacijama, Krastavac je dobio za sada kalašnikov, deagle i nož što bi lagano mogao da iskoristi za veliku pljacku. Kao nadalje, sumnja se da su neki opasni ljudi umiješali prste u njegov bijeg dok mnogi od njih dolaze sa ovih prostora. Za sada samo znamo da je u poslu sa opasnim narko-bossovima ( WOLF-HUNTER i iSergej1773 ), dok postoji velika mogucnost da planiraju velike akcije.

Sami Krastavac je objavio za naše medije: "Ne želim više da budem igracka za seksualne aktivitete i sektaške ceremonije. Prikljucio sam se partiji i mafiji iz razloga zbog toga što sam uvijek trpio nasilje jacih od mene. Sada želim da vidim šta oni misle sada kada sam ja glavni i jaci!!! Ko god bude htio da me uhvati i vrati, na licu mjesta cu da ga ubijem! Hvala..." - Nakon ovog obavještaja, cio Balkan traži Krastavicu.

Molimo vas da u slucaju pronadete Krastavca da nam javite. Hvala!
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 25/08/2014 : 23:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

BREAKING NEWS!
Danas je u 20:45 sati viden odbjegli Krastavac tkoji se trenutno nalazi u Kini. Sumnja se da mu pomaže osoba pod tajnim imenom "Acestroke" dok sa druge strane ima veliku podršku iz Rusije. Sumnja se da Krastavac ima posla sa Vladimirom Putinom dok mu general Cao daje pravo na korištenje bilo kakvog hladnog ili vatrenog naoružanja. Sumnja se da je se uclaniio u Komunisticku Partiju Kine, te se smatra mnogo opasnim.

Kao nadalje, po našim informacijama, Krastavac je dobio za sada kalašnikov, deagle i nož što bi lagano mogao da iskoristi za veliku pljacku. Kao nadalje, sumnja se da su neki opasni ljudi umiješali prste u njegov bijeg dok mnogi od njih dolaze sa ovih prostora. Za sada samo znamo da je u poslu sa opasnim narko-bossovima ( WOLF-HUNTER i iSergej1773 ), dok postoji velika mogucnost da planiraju velike akcije.

Sami Krastavac je objavio za naše medije: "Ne želim više da budem igracka za seksualne aktivitete i sektaške ceremonije. Prikljucio sam se partiji i mafiji iz razloga zbog toga što sam uvijek trpio nasilje jacih od mene. Sada želim da vidim šta oni misle sada kada sam ja glavni i jaci!!! Ko god bude htio da me uhvati i vrati, na licu mjesta cu da ga ubijem! Hvala..." - Nakon ovog obavještaja, cio Balkan traži Krastavicu.

Molimo vas da u slucaju pronadete Krastavca da nam javite. Hvala!





Wtf?

Edited by - bagi on 25/08/2014 23:08:07
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/08/2014 : 23:10:34  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

BREAKING NEWS!
Danas je u 20:45 sati viden odbjegli Krastavac tkoji se trenutno nalazi u Kini. Sumnja se da mu pomaže osoba pod tajnim imenom "Acestroke" dok sa druge strane ima veliku podršku iz Rusije. Sumnja se da Krastavac ima posla sa Vladimirom Putinom dok mu general Cao daje pravo na korištenje bilo kakvog hladnog ili vatrenog naoružanja. Sumnja se da je se uclaniio u Komunisticku Partiju Kine, te se smatra mnogo opasnim.

Kao nadalje, po našim informacijama, Krastavac je dobio za sada kalašnikov, deagle i nož što bi lagano mogao da iskoristi za veliku pljacku. Kao nadalje, sumnja se da su neki opasni ljudi umiješali prste u njegov bijeg dok mnogi od njih dolaze sa ovih prostora. Za sada samo znamo da je u poslu sa opasnim narko-bossovima ( WOLF-HUNTER i iSergej1773 ), dok postoji velika mogucnost da planiraju velike akcije.

Sami Krastavac je objavio za naše medije: "Ne želim više da budem igracka za seksualne aktivitete i sektaške ceremonije. Prikljucio sam se partiji i mafiji iz razloga zbog toga što sam uvijek trpio nasilje jacih od mene. Sada želim da vidim šta oni misle sada kada sam ja glavni i jaci!!! Ko god bude htio da me uhvati i vrati, na licu mjesta cu da ga ubijem! Hvala..." - Nakon ovog obavještaja, cio Balkan traži Krastavicu.

Molimo vas da u slucaju pronadete Krastavca da nam javite. Hvala!









Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 26/08/2014 : 12:02:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Krastavac je zakon.



Dosado, jesi citao "Ipak i ovdje"?

Edit: posla vidjeti, pa vidjela da jesi.
I ne mozes skuziti zasto si na krastavcu? Ni kakve veze imaju?

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 26/08/2014 12:11:08
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 26/08/2014 : 12:10:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Znaci pronasla si ga. Krastavca mislim.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 26/08/2014 : 12:12:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Pa procitala 60 razloga i zakljucila da je dovoljno i 6.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 26/08/2014 : 12:16:04  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Krastavac je zakon.



Dosado, jesi citao "Ipak i ovdje"?

Edit: posla vidjeti, pa vidjela da jesi.
I ne mozes skuziti zasto si na krastavcu? Ni kakve veze imaju?




Ne, jer nije mi uopce jasna poanta ove teme s obzirom da sam ju procital tek prije dan-dva, a ona je odavna otvorena u nekom kontekstu koji sad se teško raspoznaje. S druge strane Ipak i Ovdje je filozofsko dijelo koje ne povezuju svi na isti nacin, a to mu je i cilj!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 26/08/2014 : 12:24:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Dobro, ne obaziri se previse na postove ostalih na temu krastavca, svatko na njoj sudjeluje kako zna..samo da te ne odvede na krivi put. Drzse naseg krastavca. Ako mi se bude dalo pokupim te na krizanju popodne.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 26/08/2014 : 12:45:05  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
Nema našeg, sve je moje....pa ne pada ti napamet valjda nekaj dijelit s onima koji ti ne trebaju (zna se koji je to rod!)!?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 26/08/2014 : 12:54:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Preformulirat cu: drzse krastavca izmedju nas. Ni moj ni tvoj.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 26/08/2014 : 13:11:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
Ista stvar...svaki oblik ikakve povezanosti tebe s muškarcem (pa makar to bilo stvorenje poput mene) mi je nepojmljiv!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 26/08/2014 14:28:16
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 26/08/2014 : 15:11:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Isuse sto si naporan!
Nismo mi nikako povezani samo smo na istoj temi.
Drzse krastavca.
Majkobozja.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 26/08/2014 : 15:20:03  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Isuse sto si naporan!
Nismo mi nikako povezani samo smo na istoj temi.
Drzse krastavca.
Majkobozja.




pa ti imaš stalno nekaj za dodati na moj upis, a nemre tvoja biti zadnja!
i nismo mi na istoj temi (kakve samo formulacije iznova pakiraš), ti si na krastavcima a ja na ubijanju vremena tipkovnicom

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 26/08/2014 : 15:26:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Ovo je ludje nego sam uopce mogla zamisliti.
Ja sam na Trsatu a ti si daprostisukurcu.

Oboje na krastavcu. Bilo bi lakse kad bi mislio na temu a ne na krastavac stalno..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 26/08/2014 : 15:29:55  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
Trsat, baš ga maloprije spominjal na kladionicarskoj temi. Bez briga Sava, tvrdava i brodski korzo šiju taj tvoj Trsat. Ne bum sad o samoj Rijeci, ali svake godine ju posjetim i stvarno mi neke stvari nisu jasne...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 26/08/2014 : 15:36:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Koje?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 26/08/2014 : 15:38:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
pa kad velim da ne bum sad onda kaj uopce pitaš ;)

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 26/08/2014 : 15:48:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Ucinilo mi se da izgaras od zelje da ipak sad odgundjas do kraja.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 26/08/2014 : 15:49:47  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
kriva pretpostavka....

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 26/08/2014 : 16:13:51  Show Profile Show Extended Profile
Samo da iskoristim pauzu seksualne komunikacije pa da priupitam: - je li bolji oguljen ili neoguljen? Krastavac, jel.

always progressive, never conventional!

Edited by - fikus on 26/08/2014 16:16:11
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 26/08/2014 : 16:25:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Dosada i seksualno u istoj recenici. To valjda samo muskarcu moze past na pamet.
Strasno. Kras i ovce sam se privikla..ali ovo... tesko cu se oporavit.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000