forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Gramofonske ploče
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

soulfly tribe
Average Member



Croatia
754 Posts

Member since 26/02/2009

Posted - 26/08/2013 : 15:47:26  Show Profile Show Extended Profile  Send soulfly tribe a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav ljudi, evo nabavio sam si konačno gramofon nakon dugo dugo vremena kaj sam ga htio, pa eto krećem u nabavku ploča, pa pitam, da li netko od vas kolekcionara ima starih lp-jeva ( što sam siguran da ima ) kojih se želi riješiti tj. koji mu više ne trebaju, pa da se dogovorimo za neku pristojnu cijenu na obostrano zadovoljstvo? ili ako jednostavno želi prodati ( opet po nekoj dogovornoj cijeni :))
možete tu komentirati, možete poslati PM
( ovo ovdje stavljam, jer na aukcijama nisam našao ništa zanimljivoga )

osmo
Average Member

Bosnia and Herzegovina
649 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 26/08/2013 : 16:38:00  Show Profile Show Extended Profile  Send osmo a Private Message  Reply with Quote
Poznajem čovjeka koji trguje gramofonskim pločama, ako te zanima javi se !
Go to Top of Page

osmo
Average Member

Bosnia and Herzegovina
649 Posts

Member since 12/11/2004

Posted - 26/08/2013 : 16:38:23  Show Profile Show Extended Profile  Send osmo a Private Message  Reply with Quote
Poznajem čovjeka koji trguje gramofonskim pločama, ako te zanima javi se !
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/08/2013 : 16:59:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ako si iz Zagreba, imaš u u gradu par dobrih prodavaonica, najbolja je ona u preradovićevoj. Inače, ja imam više od 1200 ploča. Super je to hobi

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero


Edited by - mladjo on 26/08/2013 16:59:54
Go to Top of Page

soulfly tribe
Average Member



Croatia
754 Posts

Member since 26/02/2009

Posted - 26/08/2013 : 20:55:22  Show Profile Show Extended Profile  Send soulfly tribe a Private Message  Reply with Quote
hvala ljudi, znam ja to sve već, već sam si uzeo 20ak komada kaj me zanimalo, ali pitam ak netko ima doma, za slučaj da mu ne treba, npr. u kutiji punoj prašine na tavanu , i ako misli da mu više ne treba, pa ako je voljan '' udijeliti '' i pritom zaraditi...
tako sam recimo dobio gramofon za 700, koji bi inače platio 2000 kn, od starog frend se rješavao starih stvari, pa je udijelio savršeno očuvan gramofončić star 30 godina i još neke ploče...
Go to Top of Page

soulfly tribe
Average Member



Croatia
754 Posts

Member since 26/02/2009

Posted - 26/08/2013 : 20:56:37  Show Profile Show Extended Profile  Send soulfly tribe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by osmo

Poznajem čovjeka koji trguje gramofonskim pločama, ako te zanima javi se !



Našao sam već preko njuškala par ljudi, ali ako ti nije problem, daj mi e-mail njegov ( ili broj moba ), pa ću ga kontaktirati
i zahvaljujem!

Edited by - soulfly tribe on 26/08/2013 21:00:06
Go to Top of Page

soulfly tribe
Average Member



Croatia
754 Posts

Member since 26/02/2009

Posted - 26/08/2013 : 20:59:25  Show Profile Show Extended Profile  Send soulfly tribe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Ako si iz Zagreba, imaš u u gradu par dobrih prodavaonica, najbolja je ona u preradovićevoj. Inače, ja imam više od 1200 ploča. Super je to hobi



Bio sam baš neki dan u tom second handu... oke je, neke su mi ploče za 20-30 kn preskupe, al eto...
ja bi htio prvo nabaviti cijele doorse, janis, younga, ekv i majke...
a ekv prva ploča nema ispod 500 kn, dok razum i bezumlje sam našao za 800, nevjerojatno

krenuo sam brzo, spiskat ću sve pare, pored stripova i filmova uff..
nadam se da ću u sljedećih 5 godina doći barem na polovicu tvoje brojke
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

942 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 26/08/2013 : 21:48:57  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Ako si iz Zagreba, imaš u u gradu par dobrih prodavaonica, najbolja je ona u preradovićevoj. Inače, ja imam više od 1200 ploča. Super je to hobi

Mlađo-evo vidim da nisam jedini kojemu se poruke dupliraju. Neznam šta se to događa,ali sad vidim da nisam ja kriv.
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

942 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 26/08/2013 : 21:49:33  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Ako si iz Zagreba, imaš u u gradu par dobrih prodavaonica, najbolja je ona u preradovićevoj. Inače, ja imam više od 1200 ploča. Super je to hobi

Mlađo-evo vidim da nisam jedini kojemu se poruke dupliraju. Neznam šta se to događa,ali sad vidim da nisam ja kriv.
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

942 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 26/08/2013 : 21:49:45  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Ako si iz Zagreba, imaš u u gradu par dobrih prodavaonica, najbolja je ona u preradovićevoj. Inače, ja imam više od 1200 ploča. Super je to hobi

Mlađo-evo vidim da nisam jedini kojemu se poruke dupliraju. Neznam šta se to događa,ali sad vidim da nisam ja kriv.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 28/08/2013 : 01:09:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
imam ti ja oko 1000 komada...nema šta nema...5 tisuća eura i nosi sve...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

gjuro76
New Member



Croatia
135 Posts

Member since 14/09/2011

Posted - 28/08/2013 : 07:57:13  Show Profile Show Extended Profile  Send gjuro76 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by soulfly tribe

quote:
Originally posted by mladjo

Ako si iz Zagreba, imaš u u gradu par dobrih prodavaonica, najbolja je ona u preradovićevoj. Inače, ja imam više od 1200 ploča. Super je to hobi



Bio sam baš neki dan u tom second handu... oke je, neke su mi ploče za 20-30 kn preskupe, al eto...
ja bi htio prvo nabaviti cijele doorse, janis, younga, ekv i majke...
a ekv prva ploča nema ispod 500 kn, dok razum i bezumlje sam našao za 800, nevjerojatno

krenuo sam brzo, spiskat ću sve pare, pored stripova i filmova uff..
nadam se da ću u sljedećih 5 godina doći barem na polovicu tvoje brojke



Stari moj, sto se tice Majki, EKV-a, Discipline, Brejkersa, itd. to su lp-i koji imaju jako veliku vrijednost, posebno ako su ocuvani, posebno sto su to i ne preveliki tirazi.

Konkretno, prve Majke koje si spomenuo, tiraz je bio 1000 komada.
Nakon tog vise nisu dostampavani.

Neke naslove ces naci tesko, neke nikako, dok neke po paprenim cijenama.

To je super hobi, ali uz sve to i prilicno skup.

Da ne govorim, ako te budu zanimali prva izdanja Doorsa, Floyda, Zeppelina, dok nasa licencna izdanja tih albuma nemaju bas neku cijenu.

Sretno u kolekcioniranju!
Go to Top of Page

soulfly tribe
Average Member



Croatia
754 Posts

Member since 26/02/2009

Posted - 28/08/2013 : 21:55:47  Show Profile Show Extended Profile  Send soulfly tribe a Private Message  Reply with Quote
hvala čovjek, pomalo, ima vremena za sve
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000