forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Star Wars
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

trle
New Member



Bosnia and Herzegovina
243 Posts

Member since 06/07/2004

Posted - 19/09/2013 : 21:53:31  Show Profile Show Extended Profile  Send trle a Private Message  Reply with Quote
Pregledao sam topike i postove i ne mogu naći da je neko pisao više o ovom serijalu. Sjećam se da sam nešto to čitao, ali ne mogu gdje sam čitao (da li u Strip Artu ili u PZ, ili možda je izlazilo u oba?)

Da li bi neko mogao reći nešto više o stripovima ove franšize, šta je objavljivano kod nas i kada (ovo je tema za podforum popisi).

Inače,meni se i dalje najviše dopadaju radovi Archie Goodwina i Al Williamsona, nekako što sam vidio, kod njih mi je najautentičnija SW atmosfera. Odlučio sam da opet prikupim Strip Art, bar brojeve sa SW. Sjećam se neke epizode (čini mi se oko Titove smrti a prije Olimpijade sigurno :)) kao kroz maglu, mislim da je bila A4 formata, pojavljuju se AT AT Walkers i sve je jako svijetlo (vjerovatno je snijeg, što implicira na epizode sa planete Hoth), da li se neko sjeća ovoga?

TM

Deers
Advanced Member



Croatia
9199 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 19/09/2013 : 22:23:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Da li si vidio ovaj topic:

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=31021&whichpage=1

Na stranici 7 imaš odličnu preporuku Lord Vader89

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

trle
New Member



Bosnia and Herzegovina
243 Posts

Member since 06/07/2004

Posted - 20/09/2013 : 13:02:05  Show Profile Show Extended Profile  Send trle a Private Message  Reply with Quote
Uh, da evo sada vidim da ima. Malo je postlo teško snaći se na forumu, pretraživao sam Search-om ali me je često izbacivalo. Da, sada vidim da ima ovaj topik i molim admina da zaključa ovaj duplikat (ili obriše), a ja ću prenijeti pitanje u odgovarajući topik.

TM
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000