forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 "STRIP REVIJA Večernjeg lista" broj6-- 23.02 2014-
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/09/2013 : 18:07:13  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Oki

Danas prvi puta u životu kupio večernji!
E na što me sve u životu neće natjerat....



Nema toga što će me natjerati da kupim Večernji. Radije ću dati 10 kuna za samu reviju, bez novina.


koje novine čitaš?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7836 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 29/09/2013 : 18:44:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Kaže teta u Tiskovoj trafici... nema, svi to traže... Kaže barba u privatnoj trafici nema ti si već dvadeseti koji traži. Dalje ne idem, kiša lije ko iz kabla.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28986 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/09/2013 : 18:46:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Nijedne:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 29/09/2013 : 19:00:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Pa naložiš gradele s novinama

Trljam ruke.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 29/09/2013 : 19:26:52  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
Da nije Večernjeg lista ne bi sad ovo izlazilo, dakle svaka čast Večernjaku.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37403 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 29/09/2013 : 22:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Hm, kojoj "opciji" pripada Vecernji, ako nije tajna? Mada mislim da znam odgovor.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5136 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 29/09/2013 : 22:16:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Oki

Danas prvi puta u životu kupio večernji!
E na što me sve u životu neće natjerat....



Nema toga što će me natjerati da kupim Večernji. Radije ću dati 10 kuna za samu reviju, bez novina.


koje novine čitaš?


Ja recimo nikada nebi niti jednu kunu dao za dnevne novine,ali ono,ako nalete u ruke negdje u kafiću ili na poslu-prelistat ću ih i čitati,ali kupovina dolazi u obzir jedino u ovakvim extremnim slučajevima kada mi uz njih uvale strip...:)
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/09/2013 : 22:26:51  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Hm, kojoj "opciji" pripada Vecernji, ako nije tajna? Mada mislim da znam odgovor.





desna opcija a?..klerofašisti?...dobar papir za guzobris.
nadam se da se distributira u Sloveniju, nestalo mi Reportera,Demokracije,Družine,Ognjišča(Janša-crkva trubila)...u nuždi i loš je papir bolji od nikakvog.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 29/09/2013 22:32:13
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 29/09/2013 : 22:34:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Hm, kojoj "opciji" pripada Vecernji, ako nije tajna? Mada mislim da znam odgovor.




Ka i sve - onima koji dobro (ili bolje) plaćaju
Nema ti u nas slobodne štampe, čak su i Sportske novosti Mamićeve

Trljam ruke.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/09/2013 : 22:37:53  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by Poli


Hm, kojoj "opciji" pripada Vecernji, ako nije tajna? Mada mislim da znam odgovor.




Ka i sve - onima koji dobro (ili bolje) plaćaju
Nema ti u nas slobodne štampe, čak su i Sportske novosti Mamićeve


nije valjda, onda su one jučer zadnje koje sam kupio zaredom več 30 godina...onda jih moraju preimenovat u Sportske ludorije.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 29/09/2013 22:38:32
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 29/09/2013 : 22:40:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Dobro, nisu u potpunosti, ali ima par novinara iz čijih se tekstova lako da naslutit na čijoj su platnoj listi.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/09/2013 : 22:48:19  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

Dobro, nisu u potpunosti, ali ima par novinara iz čijih se tekstova lako da naslutit na čijoj su platnoj listi.


zašto mi zvući domaće?...
kupovat ču i dalje jer me teši da je Mamič prolazan a SPORTSKE NOVOSTI vječne.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 29/09/2013 : 22:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Je, nekad znane i ka one koje ne lažu
Jebate koliko san ih iškarica kroz osnovnu i srednju školu i punia bilježnice...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19394 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 29/09/2013 : 23:11:16  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Poli


Hm, kojoj "opciji" pripada Vecernji, ako nije tajna? Mada mislim da znam odgovor.





desna opcija a?..klerofašisti?...dobar papir za guzobris.
nadam se da se distributira u Sloveniju, nestalo mi Reportera,Demokracije,Družine,Ognjišča(Janša-crkva trubila)...u nuždi i loš je papir bolji od nikakvog.



Nisu baš, iako ima i takvih novinara tamo, evo Zlotvor je reko, sportski dio ej pomalo Mamićevski, ali nakon što vidim Jutarnji, 24 sata itd. Večernjak se čini najmanjim zlom.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/09/2013 : 23:16:44  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Poli


Hm, kojoj "opciji" pripada Vecernji, ako nije tajna? Mada mislim da znam odgovor.





desna opcija a?..klerofašisti?...dobar papir za guzobris.
nadam se da se distributira u Sloveniju, nestalo mi Reportera,Demokracije,Družine,Ognjišča(Janša-crkva trubila)...u nuždi i loš je papir bolji od nikakvog.



Nisu baš, iako ima i takvih novinara tamo, evo Zlotvor je reko, sportski dio ej pomalo Mamićevski, ali nakon što vidim Jutarnji, 24 sata itd. Večernjak se čini najmanjim zlom.


onda ga i kupim na moru..da u njega zavijem stripove da mi ne požute od trafike do stana...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 29/09/2013 : 23:20:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
I obavezno s njima (novinama, eli) naloži gradele!
Moreš i peku

Trljam ruke.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18434 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 29/09/2013 : 23:24:43  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlotvor

I obavezno s njima (novinama, eli) naloži gradele!
Moreš i peku


e tu sam te čekal...tek sad si mi dao(pravi)razlog za kupovinu...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 29/09/2013 23:26:00
Go to Top of Page

canobi
Starting Member

55 Posts

Member since 05/11/2005

Posted - 30/09/2013 : 09:28:14  Show Profile Show Extended Profile  Send canobi a Private Message  Reply with Quote
Ode tema u OT, pa da je vratim s još jednom primjedbom.

Kako je riječ o revijalnom izdanju, ne bi bilo loše imati jedan ili nekoliko "stalnih" stripova. Pero skitnica bi bio idealan kandidat, možda nije trebalo odmah ispucati 5 tabli - dosta bi bila i jedna (u kombinaciji s nekim drugim jednotablenim stripovima) ili dvije (npr. jedna na prvoj strani i jedna na posljednjoj). Nije neki revolucionarni koncept jer ga koriste u svim sličnim revijama, ali vjerujem da s razlogom - lakše čitatelji dobiju neki osjećaj kontinuiteta, navike kupovanja i čitanja kad ih u svakom broju dočeka i nešto poznato.
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 30/09/2013 : 09:34:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
pa dobro pero skitnica ima sasvim dovoljno tabli da moze ici po 5 komada sasvim dugo

There can be only one, me!
Go to Top of Page

canobi
Starting Member

55 Posts

Member since 05/11/2005

Posted - 30/09/2013 : 12:24:57  Show Profile Show Extended Profile  Send canobi a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maddox031

pa dobro pero skitnica ima sasvim dovoljno tabli da moze ici po 5 komada sasvim dugo



Vjerujem i dobro je ako je to namjera (iako ne bi stetilo da u svakom broju bude vise razlicitih, ali redovnih kratkih stripova). Samo da se ne dogodi da se u jednom broju predstavi neki takav dugotrajniji novinski strip, ispuca par tabli, objavi biografija autora i nakon toga ga se zaboravi. To je zapravo poanta - da revija odrzi neku sadrzajnu konstantu zbog koje ce se i psiholoski "udomiti" u svijesti citateljstva.

Edited by - canobi on 30/09/2013 12:27:25
Go to Top of Page

canobi
Starting Member

55 Posts

Member since 05/11/2005

Posted - 30/09/2013 : 16:45:56  Show Profile Show Extended Profile  Send canobi a Private Message  Reply with Quote
Tko je iz Zagreba/Tresnjevka morat ce kod Lastana po svoj primjerak. Pitao na X kioska - svi su vratili reviju natrag s ostalom remitendom jutros.
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2597 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 30/09/2013 : 17:19:26  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
Ista stvar i kod mene u kvartu (Botinec). Danas tražim Strip-reviju na kiosku, a žena mi odgovori: "To je bilo samo jučer, što nisam prodala vratila sam". Odem do Remetinca - prodano ili nema, kažem staroj da pogleda u Krašiću - ono što nisu prodali, vratili...
Izgleda mi kao igra "gluhog telefona", tko je prodavači(ca)ma prenio pogrešnu informaciju da se Strip-revija prodaje samo u nedjelju?

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

Kauboj
New Member

100 Posts

Member since 29/12/2012

Posted - 30/09/2013 : 18:43:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Kauboj a Private Message  Reply with Quote
Strip revija Večernjeg lista, broj 1 će na kisoke ponovno u ponedjeljak 07.10. Naime nakon što se prodavao paket Večernji plu Strip revija, Tisak mora povući sve brojeve i ponovno napraviti distribuciju kao samostalni proizvod. To je takva procedura.
Go to Top of Page

Lastan
Senior Member



1096 Posts

Member since 22/07/2011

Posted - 30/09/2013 : 19:07:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Lastan a Private Message  Reply with Quote


Strip revija Večernjeg lista br.1 je u nedjelju,29.9 bila u paketu sa Večernjim listom za 9,90 kn.

Samostalno će se pojavit ponovno na kioscima u ponedjeljak 7.10 po cijeni od 9,90.Znači,tko je jučer propustio priliku kupiti reviju i uz nju dobiti dnevno izdanje Večernjeg lista,moći će reviju kupiti na kioscima od ponedjeljka!

Ukoliko ste nestrpljivi,možete ju kupiti još jedino(do ponedjeljka) u strip-knjižari Lastan!!

www.lastan.hr
https://www.facebook.com/lastan.striparnica






Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2597 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 30/09/2013 : 19:31:36  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
Ajd' kad tako moraju. Makar, to mi zvuči blesavo.

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000