forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 markosu
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 10/11/2013 : 14:01:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
budući se više ne mogu editirati stari topici, ajde mi promijeni naslov ovog topica:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=42141

lijepo stavi naslov Antologijske stvari, da ne bude zabune.

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 21/11/2013 : 21:24:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Da iskoristim topic...

Da li je moguce clanu, koji je trenutno baniran, slati e-mail preko njegovog profila? Mislim na to da se otvori neciji profil, i onda klikne na "Click to send an E-Mail", da li ce taj clan moci primiti taj e-mail ako mu je trenutno racun zakljucan ili tek kad se otkljuca?


Drukcije Johnny, cujemo ovaj citamo se u ponedjeljak, trenutno nema novosti iz Zg.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 21/11/2013 : 21:55:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
da

Trouble will find me
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 06/03/2014 : 21:44:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
da i ja iskoristim topik

već par puta mi se dogodilo da nisam primjetio da nisam ulogiran na forum
i napišem post, pošaljem ga
i ide poruka da nisam ulogiran i da se vratim riješiti problem
ali mi je u tom povratku izbrisalo ono što sam pisao
a ponekad nije lako ponoviti misao

čini mi se da ako nisam ulogiran da mi sajt ne bi trebao ni dati mogućnost pisanja posta prije nego se ulogiram

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25901 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 06/03/2014 : 22:57:02  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
sajt je svemu kriv
šalim se ali se to i meni jedanput dogodilo a baš sam napisao brdo toga.normalno poslije nisam htio pisati sve ponovo pa ste ostali prikraćeni za genijalne misli

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 06/03/2014 : 23:13:03  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

sajt je svemu kriv
šalim se ali se to i meni jedanput dogodilo a baš sam napisao brdo toga.normalno poslije nisam htio pisati sve ponovo pa ste ostali prikraćeni za genijalne misli


o tome ja pričam
ko bi to ponovio

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/03/2014 : 23:15:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu tu napraviti puno, bojim se, van je moje moći.
Savjet, ovako napamet, nisam siguran da li radi, mada bi u teoriji trebao: kad dobijete tu poruku nakon što ste poslali poruku, nemojte ići natrag nego otvorite novi tab u browseru, odite na forum i ako niste logirani, logirajte se. I onda se vratite na prvi tab i kliknete refresh. Onda će vas pitati nešto tipa "continue with form resubmission", kliknite yes i to bi trebalo biti to.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 07/03/2014 : 01:39:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by jaki

sajt je svemu kriv
šalim se ali se to i meni jedanput dogodilo a baš sam napisao brdo toga.normalno poslije nisam htio pisati sve ponovo pa ste ostali prikraćeni za genijalne misli


o tome ja pričam
ko bi to ponovio



Ja dobro znam o čemu pričate i ono "*%#$ kad vam se dogodi da odu
u nepovrat nase genijalne misli
Pa sam se dosjetila kako zastititi to i to dvostruko, ako pisem duzi tekst.

Svako toliko kliknem na prewiew i ne zatvaram taj prozor, i
ponekad cak svako toliko napravim copy bez paste teksta, i onda sve moze k vragu ali moj tekst ostaje u preview prozoru i u međuspremniku.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 07/03/2014 01:45:20
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 07/03/2014 : 01:43:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Ne mogu tu napraviti puno, bojim se, van je moje moći.
Savjet, ovako napamet, nisam siguran da li radi, mada bi u teoriji trebao: kad dobijete tu poruku nakon što ste poslali poruku, nemojte ići natrag nego otvorite novi tab u browseru, odite na forum i ako niste logirani, logirajte se. I onda se vratite na prvi tab i kliknete refresh. Onda će vas pitati nešto tipa "continue with form resubmission", kliknite yes i to bi trebalo biti to.




ni naprijed ni natrag a pogotovo ne refresh sa tekstom bez copy
teksta prije jer dokazano, sve ode u nepovrat.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 07/03/2014 : 07:30:31  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
meni pomaže - natrag = idi na prošlu stranicu 2x, jer prvi put napiše - "Firefox zahteva....da pošaljem još jednom". A upotrebljavam Mozillu Firefox
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 08/03/2014 : 08:49:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Ja sam uvijek ulogiran

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4064 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 08/03/2014 : 11:31:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

Ja sam uvijek ulogiran



I ja!
Go to Top of Page

Milos Bosnjak
New Member



Serbia
281 Posts

Member since 10/02/2009

Posted - 10/03/2014 : 09:33:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Milos Bosnjak a Private Message  Reply with Quote
Evo da i ja iskoristim topic :)

Da li je moguce staviti neki kul nick za forum, da mi ne ispisuje ime i prezime? :)

Edited by - Milos Bosnjak on 10/03/2014 09:34:06
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 10/03/2014 : 14:47:18  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kojot

quote:
Originally posted by mr murdoc

Ja sam uvijek ulogiran



I ja!


I ja, ali ovo mi se dogadja kad idem s nekog drugog uredaja na forum.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/03/2014 : 14:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Pa onda nemoj ići s nekog drugog uređaja na forum

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 10/03/2014 : 15:03:55  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Ja to uvijek kopiram, jer nemam često takve situacije s logiranjem, ali mi tu i tamo zna puknuti Firefox. Tko bi opet sve pisao...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 07/04/2014 : 12:28:42  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Ovaj put dupliralo pola sata kasnije...


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 07/04/2014 : 15:15:46  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Sijećam se kad je bio Eurobasket ove sezone pa je vladalo to duplanje postova, meni je poduplalo bilo jednom tako da se tuđi post uspio ubaciti između kopija.


Sasd je u redu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000