forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Znacke (pins)!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

1Euro
Advanced Member



12229 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 27/11/2013 : 13:27:50  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Eto, navukao sam se i na to.....da li netko sakuplja znacke ili "pins" kako im kažu englezi, amerikanci,...?

Znam da je to bilo popularno prije 20-30 godina, tada su skoro sve tvornice imale neke svoje znacke kao reklamu itd,....cak sam ih ja imao puno (jer ih je moja mama skupljala), pa sam ih onda vjerovatno nekome poklonio ili šta, nemam pojma gdje bi to bilo i jako mi je žao zbog toga,....
No nema veze, ionako me sada zanimaju sportske znacke, recimo OLIMPIJSKE ZNACKE (Olimpijskih saveza, država,....) i ostale sportske znacke, npr fudbalskih klubova, rukometnih klubova,.....znaci sve u vezi sporta.

Ako netko ima i želio bi ih pokloniti (haha) ili zamijeniti za stripove, marke, numizmatiku, albume sa samoljepljivim slicicama, ili neke druge stvari, javite mi pa da se dogovorimo!

Ali pošto je topik vec otvoren, možete i postaviti slike vaših kolekcija itd....

1Euro
Advanced Member



12229 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 29/11/2013 : 18:42:29  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Magnus, PUNO TI HVALA!








Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12229 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 29/11/2013 : 18:58:18  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
eto, jedna zanimljivost:

Pronašao sam link od IOC ( International Olympic Comite) i tamo ima linkova od svih 204 clanica tog Olimpijskog Komiteja. Svaki ovi clanici sam poslao email, gdje sam ih zamolio ako mi mogu poslati jednu Olimpijsku znacku (znam da ih imaju) na moju adresu.
Sad da li ce netko poslati, još ne znam ali javili su mi se iz Švajcarskog Olimpijskog komiteja i napisali, da mi oni mogu poslati jednu Olimpijsku znacku ali im je problem poštarina. I sad jedna ovakva znacka teži vjerovatno oko 20 grama (ako i toliko) i može se staviti u obicnu kuvertu i poslati. To bi njih koštalo recimo 1-2 eura. Pa sam im onda ja napisao da nema problema, da cu im rado poslati novac za poštarinu, samo mi trebaju reci, koliko košta poštarina. Pa su mi onda napisali, da oni ne smiju primati nikakav novac i dali su mi adresu od Njihove nacionalne pošte, da se ja sada sa njihovom poštom dogovorim, kako cemo to sprovesti.
Mislim WTF, jedan OLIMPIJSKI KOMITE ŠVICARSKE, ne može sebi priuštiti i platiti poštarinu pisma težine oko 20grama unutar Evrope....katastrofa.

Eto i njihovog odgovora:

Hello



We are sorry about the circumstances. But we can’t change it.

The only way is that you can find out a solution with the Swiss Post (stamps@post.ch).



Best regards from Switzerland



Lukas Fischer

Swiss Olympic


Unfortunately we don’t have the possibility to receive / accept the money. And we don’t know the prices. You need to contact the Swiss Post for this reason.



Yours Sincerely



Lukas Fischer

Swiss Olympic
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 29/11/2013 : 19:02:57  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
ja sve cekam kad ce tema o klikerima...tu sam bio najaci u školi, imao sam ih preko tisucu i kad nisu više bili popularni upotrebio sam ih kao municiju za moju super pracku
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12229 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 29/11/2013 : 19:10:14  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

ja sve cekam kad ce tema o klikerima...tu sam bio najaci u školi, imao sam ih preko tisucu i kad nisu više bili popularni upotrebio sam ih kao municiju za moju super pracku




šta su klikeri (na slovenskom ako može,...)
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 29/11/2013 : 19:16:07  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
frnikole
Go to Top of Page

magnus
Junior Member



Slovenia
340 Posts

Member since 22/08/2004

Posted - 29/11/2013 : 20:20:03  Show Profile Show Extended Profile  Send magnus a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

Magnus, PUNO TI HVALA!











Nema na cemu! HVALA tebi 1Euro
Nadam se, da ces album sto prije napuniti

Edited by - magnus on 29/11/2013 20:25:48
Go to Top of Page

magnus
Junior Member



Slovenia
340 Posts

Member since 22/08/2004

Posted - 29/11/2013 : 20:22:09  Show Profile Show Extended Profile  Send magnus a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

frnikole


kod nas smo rekli kicke (ili frnikole)...kickali smo se
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12229 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/12/2013 : 00:14:21  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
zaboravio sam javiti da su mi iz UKRAJINE poslali Olimpijsku znacku (jedini do sada...) i nisu tražili novac za poštarinu, niti su išta komplicirali,....cak se nisu javili mailom,....samo su cutke poslali i lijepo me iznenadili.
Znaci jedna Ukrajina, koja je trenutacno "do grla u problemima" može sebi priuštiti i poslati znacku na vlastiti trošak, dok Neka Švicarska ne može.....
Go to Top of Page

ned_lynx
Senior Member



2333 Posts

Member since 06/08/2005

Posted - 11/12/2013 : 03:14:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ned_lynx a Private Message
Dobra volja nema cenu.

Piši propalo!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12229 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/12/2013 : 09:02:00  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by ned_lynx

Dobra volja nema cenu.



još te kako je to istinito.
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member



1909 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 11/12/2013 : 10:18:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message
Imam ja albumcic sa znackama, ali je drugaciji od tog na slikama. Unutra je tkanina neka.
Zamenio bih ga za neki strip.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12229 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/12/2013 : 15:19:13  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Cuvam starudije

Imam ja albumcic sa znackama, ali je drugaciji od tog na slikama. Unutra je tkanina neka.
Zamenio bih ga za neki strip.



ajde pokaži kakav je albumcic.... mogu ti poslati npr tri nova stripa (samo da ih prije procitam) u zamjenu:

-BLEK Ludens trobroj 50 (Blek u Londonu)
-Zagor Ludens 217(Krvavovrvena tama)
-Zagor Extra 230 (Dvoboj na Velikim Jezerima)
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000