forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 superhero statue
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Bero2211
Starting Member

10 Posts

Member since 16/05/2011

Posted - 27/11/2013 : 14:11:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Bero2211 a Private Message  Reply with Quote
Bok svima,

nije izravno povezano za stripvima ali neznam gdje bi mogao pitati. Već duže vrijeme me zanimaju kipići (ajmo reć figurice) od marvela i dc. Znam da se mogu naručiti preko neto kao i sve ali poštarina me ubija. Da li znate za koji dućan u Hrvatskoj koji ima takve stvari osim stripovi na kvadrat u Zagrebu?

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 27/11/2013 : 15:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Za Zgb ja znam samo njih, a i Skab prodaje, ali puno manje figure (Marsupilami,Lucky Luke,strumfovi,Asterix i slicno koliko se sjecam)

Na koje dimenzije a-figura mislis?
Ja obicno kupim 6-8 incha figure, ali i imam plan koju od 1/4 skale (50cm) nesto kupim u Njemackoj u striparnici, jer budu i jeftiniji i za par eura nego kupiti preko interneta.
Ako su kipici onda a-figures do 8incha("aliens" i "predators" kolekcija)


Ako su kipovi 1/4 skala(50cm)


Od DC-a sam vidio ove ...




399 eura...to je za entuzijaste....



Ovaj zadnji je 139 eura i navodim samo Supermana, jer je sad aktuelan, a vidio sam i naravno ove "kipove" i bustove od marvelovih likova iz stripa.
Preko interneta zna biti i medjudrzavna postarina unutar europe skuplja,a to ni ja ne kuzim, jer iz iste zemlje,pa cak i grada za istu stvar za regularnu postarinu(flat rate-standard) zna biti previsoka, ovisi kako naletis na prodavaca i varira jako u cijenama.

Ako sta pomaze....

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 27/11/2013 16:04:21
Go to Top of Page

Bero2211
Starting Member

10 Posts

Member since 16/05/2011

Posted - 27/11/2013 : 16:58:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Bero2211 a Private Message  Reply with Quote
pa ovi od 50cm su mi jebeni. u principu me za sad zanimaju kutobukiya. sad sam dobio batmana od žene za rođendan sa potpisom od fincha i tony s. daniela :)
kak se zove to di kupuješ u njemačkoj? kaj je na kutijama tekst njemački ili engleski?
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 27/11/2013 : 17:08:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
koliko dodje ovaj predator?
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 27/11/2013 : 21:29:26  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bero2211

pa ovi od 50cm su mi jebeni. u principu me za sad zanimaju kutobukiya. sad sam dobio batmana od žene za rođendan sa potpisom od fincha i tony s. daniela :)
kak se zove to di kupuješ u njemačkoj? kaj je na kutijama tekst njemački ili engleski?



Japanski proizvodjaci? jeez ! ti su skupi! kao i hot toys!

po meni ja stavim racunicu koliko mi je na internetu sa postarinom iz USA ili UK pa izracunam sa ovim i bude mi po 4-10eura razlike(rijetko 10e do 5-6 eura razlike),onda kad odem ponekad navratim(kad se nakupi narudzbi i neki usputni prehrambeni shoping) i kupim nesto iz novih serija Predatora ili Aliensa(slijedeci je sgt.Hicks)i kako kada nesto iz stripa (vidi topik "moji action figures")
Za jezik pitas,naravno "made in china" na kutijama.
Ima par forumasa u Njemackoj, pa pitaj i njih eventualno za neke njihove knjizare.
Mozda neki i bude isao za ili preko zgba, pa ti dofura ak se dogovorite ja necu do zgba do ljeta.
Inace su ovi 50cmetarni Predatori po 99eura,ako izracunas preko inta gdje prodaju slicne i usporedi sa ovima, direktno u striparnicama mozes dosta usparati,ionako to kupis samo jednom....ja sebi budem jednog kupio, ali mozda druge godine kad nadjem prostor...

P.S. ponekad kinezi znaju prodavati te iste nakon sto prodje prva tura, pa neke iz svojih zaliha prodaju skoro dzabica a i ne placas postarinu..uspio sam tako kupiti "alien" iz prvog dijela za 10 eura jeftinije.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 27/11/2013 22:27:39
Go to Top of Page

Zagor i Chico
New Member



Croatia
214 Posts

Member since 14/05/2011

Posted - 28/11/2013 : 01:39:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Chico a Private Message  Reply with Quote
U Hrvatskoj ćeš jako malo naći figurica za kupiti...naleti se tu i tamo ali jako jako malo.
Ebay ti je dosta dobro rješenje za to, i ja ga koristim jer sam veliki fan super junaka i volio bi makar jednu figuricu od svakog junaka imati nije bitno dali je Marvel ili DC
Također se i na Amazonu nađe istih figurica sa ebaya i to dosta jeftinijih ali za Hrvatsku se u mom slučaju ne može slati ili ja jednostavno neznam kako.
Ti imaš od kotobukiye figurice koja je jako skupa i jako kvalitetna figurica i svaka čast ženi na izboru. Uz Hot Toys mslm da su to najbolje i najskuplje figurice. Ako može nabaci koju sliku da vidimo .
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 28/11/2013 : 11:45:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor i Chico

U Hrvatskoj ćeš jako malo naći figurica za kupiti...naleti se tu i tamo ali jako jako malo.
Ebay ti je dosta dobro rješenje za to, i ja ga koristim jer sam veliki fan super junaka i volio bi makar jednu figuricu od svakog junaka imati nije bitno dali je Marvel ili DC
Također se i na Amazonu nađe istih figurica sa ebaya i to dosta jeftinijih ali za Hrvatsku se u mom slučaju ne može slati ili ja jednostavno neznam kako.
Ti imaš od kotobukiye figurice koja je jako skupa i jako kvalitetna figurica i svaka čast ženi na izboru. Uz Hot Toys mslm da su to najbolje i najskuplje figurice. Ako može nabaci koju sliku da vidimo .



U pravu si.
Kotobukiya i hot toys su najkvalitetnije, ali za njima ne zaostaje niti sideshow, diamond select, gentle giant...

Neke od mojih figura u krupnijem planu
kotobukiya Vader


sideshow Asajj Ventress (30 cm)


gentle giant Obi Wan


diamond select Darth Maul (45 cm)


"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 28/11/2013 : 11:49:49  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ko-to-bu-kupija? :-)

Lijepa kolekcija!
Budu oni od 150eura nadalje....

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Bero2211
Starting Member

10 Posts

Member since 16/05/2011

Posted - 29/11/2013 : 12:36:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Bero2211 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor i Chico

U Hrvatskoj ćeš jako malo naći figurica za kupiti...naleti se tu i tamo ali jako jako malo.
Ebay ti je dosta dobro rješenje za to, i ja ga koristim jer sam veliki fan super junaka i volio bi makar jednu figuricu od svakog junaka imati nije bitno dali je Marvel ili DC
Također se i na Amazonu nađe istih figurica sa ebaya i to dosta jeftinijih ali za Hrvatsku se u mom slučaju ne može slati ili ja jednostavno neznam kako.
Ti imaš od kotobukiye figurice koja je jako skupa i jako kvalitetna figurica i svaka čast ženi na izboru. Uz Hot Toys mslm da su to najbolje i najskuplje figurice. Ako može nabaci koju sliku da vidimo .




Eto i mog Batmana :)


Edited by - Bero2211 on 29/11/2013 12:39:49
Go to Top of Page

Zagor i Chico
New Member



Croatia
214 Posts

Member since 14/05/2011

Posted - 29/11/2013 : 13:05:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Chico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrej

quote:
Originally posted by Zagor i Chico

U Hrvatskoj ćeš jako malo naći figurica za kupiti...naleti se tu i tamo ali jako jako malo.
Ebay ti je dosta dobro rješenje za to, i ja ga koristim jer sam veliki fan super junaka i volio bi makar jednu figuricu od svakog junaka imati nije bitno dali je Marvel ili DC
Također se i na Amazonu nađe istih figurica sa ebaya i to dosta jeftinijih ali za Hrvatsku se u mom slučaju ne može slati ili ja jednostavno neznam kako.
Ti imaš od kotobukiye figurice koja je jako skupa i jako kvalitetna figurica i svaka čast ženi na izboru. Uz Hot Toys mslm da su to najbolje i najskuplje figurice. Ako može nabaci koju sliku da vidimo .



U pravu si.
Kotobukiya i hot toys su najkvalitetnije, ali za njima ne zaostaje niti sideshow, diamond select, gentle giant...

Neke od mojih figura u krupnijem planu
kotobukiya Vader


sideshow Asajj Ventress (30 cm)


gentle giant Obi Wan


diamond select Darth Maul (45 cm)




Figurice su savršene!!! Ako nije tajna, koliko si ih plaćao?
Go to Top of Page

Zagor i Chico
New Member



Croatia
214 Posts

Member since 14/05/2011

Posted - 29/11/2013 : 13:06:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Chico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bero2211

quote:
Originally posted by Zagor i Chico

U Hrvatskoj ćeš jako malo naći figurica za kupiti...naleti se tu i tamo ali jako jako malo.
Ebay ti je dosta dobro rješenje za to, i ja ga koristim jer sam veliki fan super junaka i volio bi makar jednu figuricu od svakog junaka imati nije bitno dali je Marvel ili DC
Također se i na Amazonu nađe istih figurica sa ebaya i to dosta jeftinijih ali za Hrvatsku se u mom slučaju ne može slati ili ja jednostavno neznam kako.
Ti imaš od kotobukiye figurice koja je jako skupa i jako kvalitetna figurica i svaka čast ženi na izboru. Uz Hot Toys mslm da su to najbolje i najskuplje figurice. Ako može nabaci koju sliku da vidimo .




Eto i mog Batmana :)





Jako mi se sviđa Batman, svaka čast ženi
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 29/11/2013 : 15:07:03  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Dosta ih se radi od "resina" nisam tocno znao sta je pretpostavljao sam da je neka vrsta metalne legure, ali u stvari je smola od borova u ovim slucajevima za modeliranje razlicitih stvari.Koristi se i u stomatologiji i razlicitim hobbyijima.
http://en.wikipedia.org/wiki/Resin_casting

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 29/11/2013 15:07:59
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 29/11/2013 : 18:48:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
@zagor i chico - vadera sam platio 600, Asajj Ventress 700, Obi Wana 400 i Darth Maula 450 kuna

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 01/12/2013 : 03:44:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
da se kod nas mogu kupiti marvelovi superheroji po nekim normalnim cjenama bio bi puno siromašniji....legica platila kolsona 300 ojra bez carine i pdva.....perverzno ako mene pitate

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

Zagor i Chico
New Member



Croatia
214 Posts

Member since 14/05/2011

Posted - 01/12/2013 : 16:50:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Chico a Private Message  Reply with Quote
Andrej bome si lijepe cifre dao za njih
Ignuse stvarno je preskupo...ako možeš stavi koju sliku da vidimo Coulsona

Molio bih da mi netko zalijepi link od topica akcijske figurice koji je gore naveden
Hvala
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 01/12/2013 : 17:48:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor i Chico

Andrej bome si lijepe cifre dao za njih
Ignuse stvarno je preskupo...ako možeš stavi koju sliku da vidimo Coulsona

Molio bih da mi netko zalijepi link od topica akcijske figurice koji je gore naveden
Hvala


Skupe seu bile, al to sam uzeo dok sam još radio....
Sad već neko vrijeme ništa novoga od figura

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

maddjuro
Average Member



666 Posts

Member since 08/01/2008

Posted - 01/12/2013 : 21:09:52  Show Profile Show Extended Profile  Send maddjuro a Private Message  Reply with Quote



Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 02/12/2013 : 00:23:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zagor i Chico


Ignuse stvarno je preskupo...ako možeš stavi koju sliku da vidimo Coulsona



Figura je zbilja impozantna nekih 30tak cm , facu su mu pogodili savršeno, kad vidiš nema dileme da je to faca glumca iz filma avengers, ima onu ludu pucaljku s kojom je napucao Lokija i masu gađeta, mobitela, čak i karticu sa kapetanom amerikom koja se spominje u filmu. zbilja profi urađeno al za naš standard nažalost puno preskupo

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

Zagor i Chico
New Member



Croatia
214 Posts

Member since 14/05/2011

Posted - 02/12/2013 : 10:38:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor i Chico a Private Message  Reply with Quote
A da nije ta figurica od Hot Toysa?
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 06/12/2013 : 14:41:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
Evo još malo slika ostatka moje ekipe

Anakin Skywalker (Sideshow 30 cm)


Leia Bounty Hunter (Sideshow 30 cm)


Asajj Ventress Clone Wars edition (Sideshow 30 cm)


Kit Fisto (Sideshow 30 cm)


Ringwraith (LOTR, 30 cm)


Eomer (LOTR, 30 cm)


"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25856 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 06/12/2013 : 15:10:31  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ja imam ovog Conana od boljih figurica:
http://www.armchairempire.com/action-figures/conan-cimmeria.htm
http://www.conan.com/f_mcfarlane.shtml
http://www.flickr.com/photos/blackbarn2012/8689814989/in/pool-72042290@N00
slike nisu moje:)

Ja sam fetišist papira!

Edited by - jaki on 06/12/2013 15:12:28
Go to Top of Page

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 06/12/2013 : 16:13:18  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message  Reply with Quote
Imam ja Batmana, jednog od 4000 :)







Go to Top of Page

Friki
Junior Member



Croatia
477 Posts

Member since 23/12/2010

Posted - 07/12/2013 : 18:38:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Friki a Private Message  Reply with Quote
Imam samo jednu , ali vrijednu.
Nije velik ( 11 cm ) , ali je tehničar .
Još nisam odlučio dal da ga prodam ili zadržim .







----------
Trenutačno se sluša: Chicago - Will You Still Love Me
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
541 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 14/03/2015 : 11:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
The secret life of superheroes

http://www.boredpanda.com/funny-superhero-toy-adventures-action-figures-edy-hrjoe/
Ovo mi je jedna od najboljih a na linku ih ima još!

Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 14/03/2015 : 11:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ha-ha dobre fotke!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Friki
Junior Member



Croatia
477 Posts

Member since 23/12/2010

Posted - 14/03/2015 : 18:50:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Friki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whetherpine

Ovo mi je jedna od najboljih a na linku ih ima još!





Dobra je,dobra. Iron Man spušta Ghost Ridera na prisilni felatio .


----------
Moje aukcije
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000