forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 clan vigor
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

gigi
Junior Member



Austria
451 Posts

Member since 22/01/2003

Posted - 09/12/2013 : 12:58:15  Show Profile Show Extended Profile  Send gigi a Private Message  Reply with Quote
zna li neko sta je s njim? trebali bi zavrsiti jednu aukciju, ali on se ne javlja... ako ga ko poznaje, zamolio bih da mu prenese da mi se javi pa da to rijesimo.

hvala unaprijed


novi dan, nova nafaka..

Eagle Feather
Starting Member



Croatia
35 Posts

Member since 29/09/2011

Posted - 09/12/2013 : 19:57:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Eagle Feather a Private Message  Reply with Quote
http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&header=0&Action=1&Name=&NameDesc=0&SearchTypeCriteria=OR&SearchTypeDesc=0&Seller=Eagle+Feather&Buyer=vigor&City=&Country=&aucCategoryID=0&SearchTypeTime=0&SearchTypeTimeValue=0&SearchType=1&submit=Tra%9Ei

Aukcije vigora, NERIJEŠENO!!!
Ja se više ne uzrujavam zbog njega, a stripove koje je osvojio sam podijelio!

Spašavaj se tko može!!!
Go to Top of Page

zlatko900
Average Member

930 Posts

Member since 28/01/2012

Posted - 09/12/2013 : 20:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatko900 a Private Message  Reply with Quote
Teške muke sam ja imao s njim (njom-njima)dok nismo realizirali osvojene aukcije. Poslije vidim da je imao još dobrih primjeraka,meni zanimljivih,ali ih nisam bidao upravo iz tog razloga-neda mi se natezati hoćemo-nećemo, prošao sam te godine kad sam imao živaca za takvo natezanje.
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2168 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 09/12/2013 : 21:36:13  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
Bolje prekriži sve s njim-njom! Mene su prevarili za nekih 60-tak kuna. Primio je strip koji na kraju nije htio platiti, čak niti poštarinu. Stalno neka frka na poslu, pa doma, pa neki razlozi da ne stigne uplatiti i onda se odjednom prestaje javljati.
Imena koja su mi dolazila na mailove i sve vezano uz njih preporučam da izbjegavaš su: Tea Mazulović, Pula; mail udrugaspach1@gmail.com, mob 098 901 00 38, Nenad Carić, Pula.
Go to Top of Page

gigi
Junior Member



Austria
451 Posts

Member since 22/01/2003

Posted - 11/12/2013 : 10:28:00  Show Profile Show Extended Profile  Send gigi a Private Message  Reply with Quote
okej, po navedenom je jasno kao dan da je me prevario. prije jedno mjesec i po je uplacen novac za strip, koji ni dan danas nije stigao (do zagreba). svakakvi razlozi su bili navedeni kao opravdanje, bolesna punica itd.. po prirodi sam inace strpljiva osoba, ali iz ovoga je jasno da od toga nema nista. stoga mi ne preostaje nista nego da mu zalijepim negativni komentar.

hvala svima na informacijama.

novi dan, nova nafaka..
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/12/2013 : 16:45:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
ljudi, smanjite povjerenje prema nepoznatim kupcima.
Kada nekoga znam od ranije ili sa foruma, ne opterećujem se uplatom - bude i po par tjedana čekanje.
No, kod nepoznatih lijepo sačekaš da čovjek uplati (možda se predomisli) i onda šalješ...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 11/12/2013 16:46:11
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000