forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Jeeee, pokloni! (dnevni update nutelle)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/12/2013 : 11:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
I koliko je centimetara ostalo?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 28/12/2013 : 12:59:22  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Kako vrijeme prolazi sve se smanjuje pa tako i navedena delicija. Za sada još uvijek prihvatljivih 18 centimetara.

Uz pjesmu:

http://www.youtube.com/watch?v=E7GEPkXtz_E

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/12/2013 : 13:19:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Ah ta djeca! Uvijek pokvare svinger nutella party!

(ne mogu vjerovati da sam ovo napisala)



šta vode dicu na takve društvene događaje?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/12/2013 : 13:34:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Pa znas li ti zasto imamo djecu: da imamo alibi za kupovat nutellu. I okriviti njih sto je teglica prazna..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/12/2013 : 13:39:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Naravno, kako je od djece nemoguce sakriti bilo sto, tako su i u ovom slucaju naculi kako mama i tata spominju nutellu. I tak su se morali prebaciti na palacinka party.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 28/12/2013 : 15:32:29  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
A tek bijela čokolada na crnom tijelu. Mljac.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 28/12/2013 : 17:38:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
E, to je mastarija svake zene koja drzi do sebe. Jedan nabildani, tamne boje koze..za tu prigodu su proizveli Lino Ladu u kanntici, bijeli namaz samo.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 28/12/2013 : 18:08:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote
Bemti, kad pročitam vaše postove, da ne kažem iskustva, bude mi baš žao što nikad nisam uživao u Nutelli.
Ja se budala nikad nisam maknuo dalje od Kinder-lade, kojom sam se nekad "drogirao".
Ali dobro, nikad nije kasno... da se jede strasno!


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 29/12/2013 : 11:24:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Nutella je eliksir koji konzumiran s vremena na vrijeme obnavlja telomere, pomlađuje i vraca vitalnost.


preskocen je dnevni update.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 29/12/2013 : 14:12:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote

za ljubitelje kremića..

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=39295&whichpage=1

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 29/12/2013 : 15:08:25  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
paro, koju (kako) ti kremicu najviše voliš?

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 29/12/2013 : 15:38:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Ja sam naucila da paro voli kajganu i ponekad suhomesnate proizvode. mislim da uz to moze tartar umak ili majoneza.

On je uvjeren da ja svaku vecer pijem crno vino i da mislim da sam crni labud. Zato mi je vec postao simpatican, nemam pojma kako..

Nije sve sto pise nasa biografija ali je - nasa emocija - koju unosimo pisuci.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 29/12/2013 15:39:47
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 29/12/2013 : 17:46:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fikus

paro, koju (kako) ti kremicu najviše voliš?



Najviše volim linoladu, bijelu naravno.
Jedem je prstima. Kremica ne smije biti na hladnom već na toplom, što više tekuća to bolje. Kažiprstom zagrabim u teglicu, isplazim jezik i lagano razmažem kremicu po jeziku. Volim oblizat usne (i gore i dole), jer sam si super dok sam musav.
Ako se osjećam baš posebno zločesto, onda otvorim teglicu, škicnem lijevo-desno da me neko slučajno ne gleda i sa dva prsta zagrabim u kremicu koju zatim razmažem s unutarnje strane desnog obraza. Zato jer mi je supač osjećaj dok je onda jezikom lickam iznutra.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 29/12/2013 : 18:08:57  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by fikus

paro, koju (kako) ti kremicu najviše voliš?



Najviše volim linoladu, bijelu naravno.
Jedem je prstima. Kremica ne smije biti na hladnom već na toplom, što više tekuća to bolje. Kažiprstom zagrabim u teglicu, isplazim jezik i lagano razmažem kremicu po jeziku. Volim oblizat usne (i gore i dole), jer sam si super dok sam musav.
Ako se osjećam baš posebno zločesto, onda otvorim teglicu, škicnem lijevo-desno da me neko slučajno ne gleda i sa dva prsta zagrabim u kremicu koju zatim razmažem s unutarnje strane desnog obraza. Zato jer mi je supač osjećaj dok je onda jezikom lickam iznutra.



Baš sam i ja tako nekako zamišljao.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 29/12/2013 : 19:49:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Sad sam se probudila.
Sanjala sam kratak san.
Prilaze mi tri kralja s teglicama nutelle.
Budim se.
Jesam li ja odabrana beba Isus?
Hocu li i ja uskoro pribijena na kriz, krvareci, umrijeti uz rijeci -
"Oprosti im Boze, ne znaju sto cine?"
Blizi li mi se uskoro kraj?
Zasto su mene zrtvovali zbog svojih grijeha?
Zasto ja moram otkupiti njihove grijehe?
Jesu li oni ujedno pretkazanje i mog uskrsnuca nakon bolne smrti?
Je li to krizni put kojim moram proci da bih pronasla spokoj na nebu?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 29/12/2013 : 20:56:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Mislim da te uhvatila kriza.

Ne panicari, sutra se trgovine opet otvaraju.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 29/12/2013 : 21:29:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Mislim da te uhvatila kriza.

Ne panicari, sutra se trgovine opet otvaraju.






ma nee, nutella je upddejtovana.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 29/12/2013 : 21:34:10  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Supruga i ja imamo pored kreveta jednu malu nutellu u ormariću na kojoj piše 'namazati u slučaju požude'.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 29/12/2013 : 21:41:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Na mojoj teglici pise "rabi broj u slucaju nuzde".

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 30/12/2013 : 00:35:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Voda

Koliko se razmazujemo Nutellom, moglo bi se pomisliti da bez tog namaza
ne možemo podnesti okus i miris drugog bića pored nas, a da ga dobrano ne maskiramo
u nama prihvatljivi okus i miris, koji nam čini podnošljivim sam taj čin predaje.
Možda smo djeca u duši, kojoj je u okusu namaza potrebna utjeha, kuraž, utočište, dok se suočavamo s „ poslom“ odraslih, kom se ne osjećamo doraslima.
Namaz na tijelu partnera je možda štit koji nas odvaja, štiti od ranjivosti i od nas samih.
Razmišljam o istinskom predavanju, kada nisu potrebni premazi i okusi s mirisima koji prigušuju osjećaje, sužavajući percepciju. Osjećaje koje bismo mogli doživjeti dodirom - kroz kožu.

Svi premazi nisu toliko senzualni koliko čista voda u svoja dva agregatna stanja. Tekućem, kao kapljice i krutom; hladnom ledu koji pali vatru što se jedino vatrom ugasiti može..
Voda. Bez mirisa i okusa - nije namaz alkemijski element - u njoj je život nastao. Dijelom je alkemije koja gori – vatre.
Samo bića koja upoznaju tajnu i zajedno urone u taj svijet alkemije mogu se bez slojeva premaza i krinki istinski spojiti u jedno. Kožom na kožu.
Voda je predaja, voda je ljubav, voda je život.

Ovdje se čini kao da moramo biti opremljeni poput ratnika koji kreću u neke svoje bitke.
Ta što je krevet nego bojno polje, a moćno oružje – seks.
Borimo se, dakako; sami sa sobom, protiv sebe, u sebi, za sebe, za nju/njega, protiv nje/njega, protiv svega.

Znači li to da nam je za predaju potrebna hrabrost ratnika.
Da. Samo naj hrabriji odbacuju opremu i štitove, spremni zakoračiti u tu hladnu vodu. I predati se.

Ovo je jedino bojno polje na kom je pobjeda poraz,
a predaja - pobjeda.




Sušeći kosu pred ogledalom. Slobodnim stilom..

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 30/12/2013 01:34:38
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/12/2013 : 01:39:14  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Voda

Koliko se razmazujemo Nutellom, moglo bi se pomisliti da bez tog namaza
ne možemo podnesti okus i miris drugog bića pored nas, a da ga dobrano ne maskiramo
u nama prihvatljivi okus i miris, koji nam čini podnošljivim sam taj čin predaje.
Možda smo djeca u duši, kojoj je u okusu namaza potrebna utjeha, kuraž, utočište, dok se suočavamo s „ poslom“ odraslih, kom se ne osjećamo doraslima.
Namaz na tijelu partnera je možda štit koji nas odvaja, štiti od ranjivosti i od nas samih.
Razmišljam o istinskom predavanju, kada nisu potrebni premazi i okusi s mirisima koji prigušuju osjećaje, sužavajući percepciju. Osjećaje koje bismo mogli doživjeti dodirom - kroz kožu.

Svi premazi nisu toliko senzualni koliko čista voda u svoja dva agregatna stanja. Tekućem, kao kapljice i krutom; hladnom ledu koji pali vatru što se jedino vatrom ugasiti može..
Voda. Bez mirisa i okusa - nije namaz alkemijski element - u njoj je život nastao. Dijelom je alkemije koja gori – vatre.
Samo bića koja upoznaju tajnu i zajedno urone u taj svijet alkemije mogu se bez slojeva premaza i krinki istinski spojiti u jedno. Kožom na kožu.
Voda je predaja, voda je ljubav, voda je život.

Ovdje se čini kao da moramo biti opremljeni poput ratnika koji kreću u neke svoje bitke.
Ta što je krevet nego bojno polje, a moćno oružje – seks.
Borimo se, dakako; sami sa sobom, protiv sebe, u sebi, za sebe, za nju/njega, protiv nje/njega, protiv svega.

Znači li to da nam je za predaju potrebna hrabrost ratnika.
Da. Samo naj hrabriji odbacuju opremu i štitove, spremni zakoračiti u tu hladnu vodu. I predati se.

Ovo je jedino bojno polje na kom je pobjeda poraz,
a predaja - pobjeda.




Sušeći kosu pred ogledalom. Slobodnim stilom..




a tek vatrena voda

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 30/12/2013 : 20:02:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

a tek vatrena voda


mamurluk.

nego, da ti nutella ne bude preslatka, tanki sloj namazi na palacinku, tek toliko, uzmi prstohvat finih, mljevenih oraha i pospi po tome.
Tada zarolaj palacinku i vidjet ces kako je mljac.
Orasi odlicno pasu i upravo su savrseni u kombinaciji s nutellom, kao da su stvoreni da malo ugase njezinu slatkocu. Kao jin i jang.
Svaki jin ima svoj jang, pa tako i u gastronomiji..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 30/12/2013 : 20:31:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
Sad kad sam tamo nekom lipo rekla da odjebe, idem ovdje nastaviti s receptom za palacinke.

Sve je naoko obicno, ali sam ukrala, kakti desetljecima cuvanu tajnu recepta, odn. "skinula ga", kusanjem najbolje palacinke koju sam u zivotu probala. I doista ne bi trebale biti za svakodnevnu upotrebu, vec za doista posebne prigode, i tajite recept ko zmija noge.. daje posebnu draz.
Necu niti ja ovdje odati cijelu tajnu jer, sto je majstor bez tajne. Samo obican kuhar.

Dovoljno je probati sa smjesom od 3 jaja, ali mrvicu rjeđu smjesu da dobijete, od one kako obicno pravite.
Zasto malo, malo rjeđu.
Zato sto jaja tucete posebno.
Zutanjke sa secerom i ostatak, a bjelanjke posebno.
Tada bjelanjkle umijesate u smjesu, mijesajuci polagano kuhacom.
Smjesa tada izgleda pomalo neobicno, a takva i jeste jer kada se ispece palacinka ona je rahla, prozracna i topi se u ustima.
Kao da ste zagrizli Nebo.
Da biste ispekli Nebo, na sredinu ugrijane tave izlijte smjesu i dnom
kutlace..kacijole, kako tko kaze.. vrtite u krugove smjesu sve do ruba tave jer ta smjesa se ne razljeva poput obicne.Treba raditi brzo jer je tava vruca, da se ne zapece na pol tave..
Okrenuti kad potamni..
Premazati tamnim namazom, tanki sloj, posuti orasima, nakapati maraskino.. ili par kapi likera od visnje..mrvicu malu, malu moze cimeta.. ili stati kod namaza i oraha i staviti par zlica nakapanog slatkog vrhnja, kremasto tekuce tucenog, ili otopljene, jos tople cokolade. zarolati..
dekorirati po zelji i ..voila!

Te palacinke bi bio grijeh namazati tek "obicnim" pekmezom za bez veze.. njima mozete zavesti nekoga, ne pravite ih uzalud..
Neka neke stvari ostanu za posebne prilike. Ili ju stvorite sami, prilike su u vasim rukama, a zivot ih ne pruza cesto.

~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 30/12/2013 20:33:08
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 30/12/2013 : 21:12:16  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by lwood

a tek vatrena voda


mamurluk.

nego, da ti nutella ne bude preslatka, tanki sloj namazi na palacinku, tek toliko, uzmi prstohvat finih, mljevenih oraha i pospi po tome.
Tada zarolaj palacinku i vidjet ces kako je mljac.
Orasi odlicno pasu i upravo su savrseni u kombinaciji s nutellom, kao da su stvoreni da malo ugase njezinu slatkocu. Kao jin i jang.
Svaki jin ima svoj jang, pa tako i u gastronomiji..




Ovo ja prakticiram, samo što umjesto prstohvata natrpam šaku mljevenih oraha
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 30/12/2013 : 21:20:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by lwood

a tek vatrena voda


mamurluk.

nego, da ti nutella ne bude preslatka, tanki sloj namazi na palacinku, tek toliko, uzmi prstohvat finih, mljevenih oraha i pospi po tome.
Tada zarolaj palacinku i vidjet ces kako je mljac.
Orasi odlicno pasu i upravo su savrseni u kombinaciji s nutellom, kao da su stvoreni da malo ugase njezinu slatkocu. Kao jin i jang.
Svaki jin ima svoj jang, pa tako i u gastronomiji..




Ovo ja prakticiram, samo što umjesto prstohvata natrpam šaku mljevenih oraha



nemoj pretjerivati u nicemu..carolija je ponekad u tome sto ti jos samo malo oraha u tome svemu fali..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.18 seconds. Snitz Forums 2000