forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ISPOD I OKO OBRUČA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 144

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 09/09/2019 : 21:34:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
"Skariolo je trener ispod prosjeka."

Ovom rečenicom bi svaka dalja diskusija sa Savićem trebalo da se završi

Inače, ova halabuka oko reprezentacije Srbije posle jednog poraza je tipično balkanska i u istom rangu kao euforija posle pobjeda nad Filipinima i Portorikom. A kad posle pobjede na mišiće protiv Argentine izbace i USA, ti isti će im dupe ljubiti. Mislim stvarno

Danas odličan meč Aus-Fra. Odoše Franci na USA. Šteta što nisu tu Litvanci umjesto njih. Ova USA Francuska će teško sa USA USA.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 09/09/2019 : 21:35:51  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Jadna je reprezentacija za koju vi "navijate" :D

Edit: Ovo se naravno odnosi na Hantera, Savića i slične "taktičare"

Edited by - swamp thing on 09/09/2019 21:37:09
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39102 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 09/09/2019 : 22:22:38  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Skariolo je trener ispod proseka, pa je taktički razbio Đorđevića. Ali mi ne treba da pljujemo njega, nego Gudurića i Bjelicu?

Ajd objasni mi ovo, molim te...



Sta je Djordjevic kriv Guduricu koji ispod obruca umesto da zakuca pogodi vrh table? Ili Bjelici koji zapinje i ba loptu u ruku Spancu ili pogodi Lucica u glavu?

@Beren
Ja se secam Skariola iz dosta EL utakmica i znam sta pricam. Imas vrhunske trenere kao sto su Obradovic, Ivkovic, Mesina, Blat i imas trenere kao sto su Skariolo.. ako je to tebi isti rang, iskljucen si iz diskusije :)
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 09/09/2019 : 22:23:31  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Jadna je reprezentacija za koju vi "navijate" :D

Edit: Ovo se naravno odnosi na Hantera, Savića i slične "taktičare"



"Ja verujem da imamo kvalitet za medalju, zato me nervira onakav pristup meču i pasivnost selektora. Zato sam rekao da je amater."

Zašto bi trebalo da reprezentacija bude jadna zbog ovoga što sam napisao? Ili je bolje da budem poput vas stručnjaka koji će da uzdižu naše igrače do neba, viču" dajte nam Amere da ih razbijemo", pa da im posle jebem sve po spisku kad ne osvoje to zacrtano zlato?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 09/09/2019 : 22:32:35  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by manhunter

Skariolo je trener ispod proseka, pa je taktički razbio Đorđevića. Ali mi ne treba da pljujemo njega, nego Gudurića i Bjelicu?

Ajd objasni mi ovo, molim te...



Sta je Djordjevic kriv Guduricu koji ispod obruca umesto da zakuca pogodi vrh table? Ili Bjelici koji zapinje i ba loptu u ruku Spancu ili pogodi Lucica u glavu?



Ništa mu nije kriv, naravno. Ali nismo mi zbog toga izgubili, već zato što su SVI kriminalno odigrali. To jest, Španci su nas taktički razbili. Može čovek da promaši i pet šuteva, ili da izgubi nekoliko lopti, dešava se. Mi smo imali toliko promašaja zato što su nam šutevi bili isforsirani, nismo imali odgovor na njihovu odbranu.
A onoliko pogrešnih dodavanja i izgubljenih lopti su takođe rezultat nepovezanosti akcija, ljudi nisu znali gde se nalaze. Čija je dužnost da reaguje u tom trenutku? Trenerova. Šta on radi? Vrti svaka dva minuta neku drugu petorku. Pa ne možeš u takvoj utakmici da raspodeliš minutažu podjednako, moraš da izguraš neku svoju taktiku sa 7-8 igrača, a druge da ubacuješ zavisno od dešavanja na terenu.

I moraš da im jebeš celu familiju i hvataš ih za gušu kao Obradović (koji to radi i kad mu ekipa pobeđuje, bajdvej), ili da im uđeš u mozak i ubediš ih da mogu da pobede, kao što je Duda radio.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 09/09/2019 : 22:38:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch
@Beren
Ja se secam Skariola iz dosta EL utakmica i znam sta pricam. Imas vrhunske trenere kao sto su Obradovic, Ivkovic, Mesina, Blat i imas trenere kao sto su Skariolo.. ako je to tebi isti rang, iskljucen si iz diskusije :)



Pa ja se njega sjećam još iz Fortituda. Tu smo neđe s godinama ti i ja
Ti si rekao da je to trener ispod prosjeka. Ako su ti taj zamišljeni prosjek Obradović, Ivković, Mesina i Blat, onda Skariolo jeste ispod prosjeka. Ako ti je pak prosjek nešto drugo onda si debelo pogriješio i ogriješio se o Serđa

Čovjek ima 3 evropska zlata s reprezentacijom, medalje s OI, titule u Španiji (i to s Unikahom), Italiji. Sad ćeš ti reći da je sve do igrača, ali nije baš.

Ova pobjeda Španije je ustvai njegova pobjeda nad Đorđevićem. Razbio ga je taktički.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 09/09/2019 : 22:43:46  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Bjelica levat, Skariolo levat, jbt svašta na ovom topiku :D
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 09/09/2019 : 22:44:36  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Čekam onu čuvenu u fazonu "s onom ekipom Španaca bih i ja uzeo zlato" :D
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 10/09/2019 : 06:17:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Čekam onu čuvenu u fazonu "s onom ekipom Španaca bih i ja uzeo zlato" :D



Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39102 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/09/2019 : 08:22:45  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
@Beren
Rekao sam da je Obradovic vrhunski, ovaj mu nije ni blizu i da je onda on prosek. Ja ga se takodje secam iz Bolonje. U Realu mi je bio krs, ne cak ni prosek. Tamo negde oko 2000-e cini mi se. Jebem ti zivot, pre 20 godina :) U Himkiju takodje nista, mislim da je i oteran, zaboravih.

A reprexentaciju koju je on vodio kada je osvajao medalje mozemo porediti sa nasom kada su igrali Danilovic, Djordjevic i ostali. Dva Gasola, Fernandes, Navaro itd. U idealnim godinama.

Kako god, bolji trener od Saleta trenutno verovatno jeste jer i Sale je isto prosek trener, ispod proseka cak. I jeste ga razbucao. Ali kosarka je sport gde trener ima manje uticaja nego u fudbalu recimo, ili americkom fudbalu. Zamisli sad imas recimo Pekovica u top formi i Teodosica. 2, 3 i 4 mozemo da igramo ti i ja i jos jedan forumas. Ali to je neka druga tema. Da ne nacinjemo.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 10/09/2019 : 08:44:25  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch


@Beren
Ja se secam Skariola iz dosta EL utakmica i znam sta pricam. Imas vrhunske trenere kao sto su Obradovic, Ivkovic, Mesina, Blat i imas trenere kao sto su Skariolo.. ako je to tebi isti rang, iskljucen si iz diskusije :)



As head coach:
2× Spanish League champion (2000, 2006)
2× Spanish Cup winner (1999, 2005)
AEEB Spanish Coach of the Year (2000)
Italian League champion (1990)
Italian Coach of the Year (1994)

As assistant coach:
NBA champion (2019)

Sa reprezentacijom:
3x EP zlato
1x EP bronca
1x OI srebro
1x OI bronca
(PS: kad je Scariolo napravio pauzu od vođenja reprezentacije, ista ta generacija Španjolske u scvom primeu je uzela tek broncu na EP-u i 5. mjesto na SP-u. Nakon što se vratio opet uzimaju medalju na svakom natjecanju uključujući novo zlato).

Lipo ih je sve zajeba. Ove ekipe šta su same pobjeđivale a on skupljao naslove i medalje. S onom ekipom Raptorsa lani bi i ja uzeo NBA prsten. U biti sa bilo kojom šampionskom NBA ekipom bih uzeo prsten kao assistant coach, samo što neće nitko da me zaposli...

A i čudo neviđeno da je netko napredovao u svom poslu u odnosu na stanje od prije 20 godina (na koje se izgleda referencira).

Edited by - vukozec on 10/09/2019 08:46:14
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 10/09/2019 : 09:25:27  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by swamp thing

Čekam onu čuvenu u fazonu "s onom ekipom Španaca bih i ja uzeo zlato" :D






Vidiš da nisam morao dugo čekati
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 10/09/2019 : 11:39:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by swamp thing

Čekam onu čuvenu u fazonu "s onom ekipom Španaca bih i ja uzeo zlato" :D






Vidiš da nisam morao dugo čekati


Uporan je mora se priznati
Nego ima nesto pozitivno, Sawic je oziveo temu...onda jel' dobijamo mi Kampaca i druzinu
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 10/09/2019 : 11:40:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by sawitch


@Beren
Ja se secam Skariola iz dosta EL utakmica i znam sta pricam. Imas vrhunske trenere kao sto su Obradovic, Ivkovic, Mesina, Blat i imas trenere kao sto su Skariolo.. ako je to tebi isti rang, iskljucen si iz diskusije :)



As head coach:
2× Spanish League champion (2000, 2006)
2× Spanish Cup winner (1999, 2005)
AEEB Spanish Coach of the Year (2000)
Italian League champion (1990)
Italian Coach of the Year (1994)

As assistant coach:
NBA champion (2019)

Sa reprezentacijom:
3x EP zlato
1x EP bronca
1x OI srebro
1x OI bronca
(PS: kad je Scariolo napravio pauzu od vođenja reprezentacije, ista ta generacija Španjolske u scvom primeu je uzela tek broncu na EP-u i 5. mjesto na SP-u. Nakon što se vratio opet uzimaju medalju na svakom natjecanju uključujući novo zlato).

Lipo ih je sve zajeba. Ove ekipe šta su same pobjeđivale a on skupljao naslove i medalje. S onom ekipom Raptorsa lani bi i ja uzeo NBA prsten. U biti sa bilo kojom šampionskom NBA ekipom bih uzeo prsten kao assistant coach, samo što neće nitko da me zaposli...

A i čudo neviđeno da je netko napredovao u svom poslu u odnosu na stanje od prije 20 godina (na koje se izgleda referencira).



+1

Samo jos da se procita sa razumevanjem :-)
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/09/2019 : 11:44:20  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dr. Zistis
...onda jel' dobijamo mi Kampaca i druzinu



Naravno da ih dobijamo. I to ubedljivo.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 10/09/2019 : 12:40:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Dr. Zistis
...onda jel' dobijamo mi Kampaca i druzinu



Naravno da ih dobijamo. I to ubedljivo.



Sawitcu ti si
Mislim i ja
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39102 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/09/2019 : 13:50:56  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by sawitch


@Beren
Ja se secam Skariola iz dosta EL utakmica i znam sta pricam. Imas vrhunske trenere kao sto su Obradovic, Ivkovic, Mesina, Blat i imas trenere kao sto su Skariolo.. ako je to tebi isti rang, iskljucen si iz diskusije :)



As head coach:
2× Spanish League champion (2000, 2006)
2× Spanish Cup winner (1999, 2005)
AEEB Spanish Coach of the Year (2000)
Italian League champion (1990)
Italian Coach of the Year (1994)

As assistant coach:
NBA champion (2019)

Sa reprezentacijom:
3x EP zlato
1x EP bronca
1x OI srebro
1x OI bronca
(PS: kad je Scariolo napravio pauzu od vođenja reprezentacije, ista ta generacija Španjolske u scvom primeu je uzela tek broncu na EP-u i 5. mjesto na SP-u. Nakon što se vratio opet uzimaju medalju na svakom natjecanju uključujući novo zlato).

Lipo ih je sve zajeba. Ove ekipe šta su same pobjeđivale a on skupljao naslove i medalje. S onom ekipom Raptorsa lani bi i ja uzeo NBA prsten. U biti sa bilo kojom šampionskom NBA ekipom bih uzeo prsten kao assistant coach, samo što neće nitko da me zaposli...

A i čudo neviđeno da je netko napredovao u svom poslu u odnosu na stanje od prije 20 godina (na koje se izgleda referencira).



Sad uzmes Obradovica i Ivkovica i poredjas njihove trofeje i sta dobijes kada uporedis sa Skariolom? Ono sto sam ja rekao.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39102 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/09/2019 : 13:51:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Bjelica kakva sprdnja od kosarkasa. Evo bar Jokic igra nesto pa ne mora Bogdan sve sam
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 10/09/2019 : 13:52:53  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Kriminal odbrana.
Nema price da ih ide sut. Ide ih onoliko koliko im dozvolis. Sreca pa smo jos u igri.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39102 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/09/2019 : 14:35:28  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Bjelica. Kakav idiot majko mila.

Simonovic. Kakav glupson.
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 10/09/2019 : 14:38:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Ma Celavac ubio tim. Prevelik ego. A malo znanje.

sangue navajo
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/09/2019 : 14:42:07  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

Ma Celavac ubio tim. Prevelik ego. A malo znanje.



Nemoj neko da vidi da pišeš ono što ja pišem već mesec dana, razapeće te.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11154 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 10/09/2019 : 14:45:00  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Sta radi majstor Skola.
Ubio prvog centra nba u 4/4.
Klasa je vecna.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 10/09/2019 : 14:46:47  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Bruka i sramota. Toliki potencijal i ispasti tako rano.
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 10/09/2019 : 14:47:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Combatrock

Ma Celavac ubio tim. Prevelik ego. A malo znanje.



Nemoj neko da vidi da pišeš ono što ja pišem već mesec dana, razapeće te.



Volim i ja Vas tj. tebe. Mator sam ja za strah. Bez straha hahaha.

Realno covek nema pojma. Napaljeni ego manijak. Sad prizemljen.

sangue navajo
Go to Top of Page
Page: of 144 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000