forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ISPOD I OKO OBRUČA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 146

vukozec
Advanced Member



4867 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 05/10/2020 : 22:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Grad Zagreb (koji je de facto i upravljao Cibonom kad je Bandićeva desna ruka Lovrić bio predsjednik kluba) je ulupao i previše našeg novca u Cibonu, ali džabe sipanje kad curi na sve strane, a najmanje na košarku.
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4607 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 05/10/2020 : 22:31:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Večerašnja utakmica u Draženovom domu i rezultat 66:104 (-38) je najveći poraz @kk_cibona na domaćem parketu u 249 utakmica koliko ih je Cibona bila domaćin na utakmicama @ABA_League

Dosadašnji najveći poraz je bio 19.11.2018. kada je Zadar slavio 66:97 (-31)

sangue navajo
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4607 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 05/10/2020 : 22:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
5. oktobra 1985. godine u prvom kolu šampionata Jugoslavije u košarci za sezonu 85/86, košarkaši Olimpije gostovali su tada aktuelnom šampionu Jugoslavije i Evrope Ciboni, koju je predvodio Dražen Petrović. Još kada su određeni parovi prvog kola prvenstva za tu sezonu, znalo se da “Zmajčeci” nemaju šta da traže protiv Cibone, ali se nekoliko dana pred susret posle propusta generalnog sekretara Olimpije Radovana Lorbeka, koji je zakasnio sa podnošenjem zahteva za dobijanje licenci igrača prvog tima, saznalo da će Slovenci na meču nastupiti sa kadetima i juniorima, pa im je “potop” bio neizbežan. Cibona je slavila sa neverovatnih 158:77.

Drazen 112

sangue navajo
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29284 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 06/10/2020 : 09:15:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Svi gradski klubovi, nekad ponos grada, imaju čelnike koje ne zanima rezultat, već isključivo da zamrače novac. Mamić, Gobac, Lovrić, Medić... Slično je i u drugim gradovima, plus što je politika duboko u sportu, što je jako loše, ako i složiš dobru priču, a nisi podoban... Jednom je pokojni predsjednik Hrvatskog Nogometnog Saveza Vlatko Marković rekao: Bit ću predsjednik dok ne umrem, i tako je i bilo. Tako da se nažalost ne nadam boljitku, očito nitko ne može i ne želi potjerati spomenute. Katastrofa, kad se sjetim devedesetih mogla se u Zagrebu gledati liga prvaka u rukometu, odbojci, vaterpolu, košarci, nogometu... A danas ništa, a nije da se ne bi moglo!

quote:
Originally posted by vukozec

Grad Zagreb (koji je de facto i upravljao Cibonom kad je Bandićeva desna ruka Lovrić bio predsjednik kluba) je ulupao i previše našeg novca u Cibonu, ali džabe sipanje kad curi na sve strane, a najmanje na košarku.


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game

Edited by - tex2 on 06/10/2020 09:16:31
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 08/10/2020 : 12:59:55  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Da l' je realno da Zagreb godinama ne daje novac Ciboni ili su neki drugi razlozi u pitanju?

Stvarno sramota za klub sa takvom istorijom.

Meni je sinonim, za moje kosarkasko odrastanje, rivalstvo Cibone i Partizana u Evroligi krajem '90-ih i pocetkom 2000-ih (kada su klubovi u pitanju)...
Pre neki dan bas gledao Gorica - Zadar, kad ono Goricu vodi Josip Sesar. Jos uvek imam jedan njegov poster iz jednog broja Kosarke... kakvi su sve igraci prosli kroz klub, a gde je sada.

A, Rozica kao da znam ceo zivot. Cibona jednako on. Covek 20 godina igra tamo..



Ima dva dana da san vidija ovaj tvoj upis, i od tada kuva u meni triba li šta pisat ili bolje ne.
Gradska, državna ili bilo kakva druga javna lova nema šta tražit u profesionalnin klubovima.
Jedino za čime ka ljubitelj košarke žalin je šta se nisu raspali prije baren 25 godina. Da jesu, možda bi danas hrvatska košarka bila živa.
Cibona nikad u svojoj povijesti nije bila razvojni klub nego klub koji uspjeh kupuje. Da dugoročno to ne prolazi je pametnima tribalo bit jasno kad se raspala bivša država, jer nakon šta su '86 izgubili finale, više do finala nisu ni došli, a odlaskon Petrovića '88 nisu ozbiljna konkurencija.
Iz meni nepoznatih razloga odlučeno je da umjesto dokazano uspješnog modela ovaj neuspješni Cibonin model bude smjer koji ćemo mi kao novonastala država izabrat. Dapače, unaprijedili smo taj model do te razine da smo uništili proizvodnju i poticali nerealnu potrošnju. Konačni rezultat te politike je spaljena zemlja.
Nažalost jedini onako baš istinsko sritni moment koji mi je hrvatska reprezentacija pružila se dogodija '92. Sve posli je bilo razočarenje sa rapidnin padom od blage razočaranosti, priko velike razočaranosti, do konačne nezainteresiranosti.
U Barceloni igraju Alanović, Gregov, Naglić, Tabak, Rađa, Kukoč, Vranković, Komazec, Cvjetičanin, Perasović, Arapović i Petrović.
Izbaci Dalmatince i splitskog riječanina Naglića i šta ti je ostalo?
Ubij Zadar, Split, Šibenik i Rijeku i kakvu reprezentaciju očekuješ 10 godina posli?
A sve to zahvaljujući pumpanju novca.

U stvari glavni razlog zašto pišen je jer san nedavno odgleda serijal "Zlatni momci", 6 epizoda od kojih je svaka posvećena jednoj generaciji osvajača zlatne medalje na SP, pa san nakon odgledanog vrtija film koje smo sranje sa košarkon napravili.
Nadrealno izgleda kad skužiš da je u momentu raspada države 3 igrača(I to po meni najjača) iz prve YU petorke u Hr reprezentaciji, da je hrvatski klub najjači klub u Evropi, a da je 10 godina posli Hr košarka mrtva a ova s druge strane u 5 godina osvaja 4 zlata????
Hvala Cibona i HKS

Šta se trenutne situacije u Ciboni tiče, samo bi citira onoga Šiptara iz Parade: "Tragedija u pičku materinu".

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 08/10/2020 13:29:47
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 08/10/2020 : 13:21:57  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

5. oktobra 1985. godine u prvom kolu šampionata Jugoslavije u košarci za sezonu 85/86, košarkaši Olimpije gostovali su tada aktuelnom šampionu Jugoslavije i Evrope Ciboni, koju je predvodio Dražen Petrović. Još kada su određeni parovi prvog kola prvenstva za tu sezonu, znalo se da “Zmajčeci” nemaju šta da traže protiv Cibone, ali se nekoliko dana pred susret posle propusta generalnog sekretara Olimpije Radovana Lorbeka, koji je zakasnio sa podnošenjem zahteva za dobijanje licenci igrača prvog tima, saznalo da će Slovenci na meču nastupiti sa kadetima i juniorima, pa im je “potop” bio neizbežan. Cibona je slavila sa neverovatnih 158:77.

Drazen 112


Tih 112, i iživljavanje na djeci je jedan od razloga zašto ga nikad nisan volija.
Pet dana posli, za dišpet zadrani odigrali utakmicu protiv APOEL-a na Zdenka Babića.
Zdenko uvaljao 144.
Istina je da su to bili bezvezni Ciprani, al bar nisu bili djeca.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 08/10/2020 13:22:48
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 08/10/2020 : 13:36:59  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Jere sve si lipo sazea, nema su tu sta dodati, i onda me ljudi pitaju zasto pratim NBA i navijam tamo za nekog Lebrona i Davisa, nema sanse da vise pratim tu nasu zabokrecinu..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 08/10/2020 13:37:17
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 08/10/2020 : 13:55:02  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

Jere sve si lipo sazea, nema su tu sta dodati, i onda me ljudi pitaju zasto pratim NBA i navijam tamo za nekog Lebrona i Davisa, nema sanse da vise pratim tu nasu zabokrecinu..


A mene pitaju kako mi Kecman može bit legenda

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 08/10/2020 : 14:21:45  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Vjerojatno su trebali uzeti model uništavanja KK Split koji je Radja uspješno primijenio ? Pokazao talent u KK Split pa mu dali i HKS da uništi.

Hoće li i 2030. kad nas Rumunji i Mađari budi pleskali u košarci zamarati sa davnom prošlošću ?

Ili bi možda sadašnji vrh HKS koji nema veze sa Cibonom kao što su biseri Radja i Vranković koji već godinama kopaju sve dublju rupu košarci trebali nešto početi raditi a ne samo cirkusirati i mantrati gluposti...

Najlakše je kad si nesposoban tražiti krivce u drugom - pa slijede svima poznate mantre - kriva je Cibona, kriv je Petrović, kriv je Radić ili svima nam poznate mantre iz nogometa kriv je Mamić, kriv je sudac, kriv je galeb i riva, kriva je fritula ....

Radit gospodo.

Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4607 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 09/10/2020 : 12:39:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Ja to stavio bez vrednosnog suda.

Nemam stav prema tome, preko jesu bila deca. To znatno umanjuje vrednost poduhvata slazem se.

sangue navajo
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 10/10/2020 : 09:32:24  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

Ja to stavio bez vrednosnog suda.

Nemam stav prema tome, preko jesu bila deca. To znatno umanjuje vrednost poduhvata slazem se.


Ma nisan ni doživija tvoj upis ka veličanje tih prljavih 112, više ka informaciju.
Nego di je Caleb?
Ka da se pristrašija i pobiga,
Vrati se Calebe, neću ti ništa.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 10/10/2020 09:33:19
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 10/10/2020 : 12:59:10  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Combatrock

Ja to stavio bez vrednosnog suda.

Nemam stav prema tome, preko jesu bila deca. To znatno umanjuje vrednost poduhvata slazem se.


Ma nisan ni doživija tvoj upis ka veličanje tih prljavih 112, više ka informaciju.
Nego di je Caleb?
Ka da se pristrašija i pobiga,
Vrati se Calebe, neću ti ništa.



Ajde prestani trolati i blatiti vise pokojnog Dražena....
Kao da nepostoji njegovih 44 koša Houstonu u NBA, njegov rekord u finalu španjolskog prvenstva protiv Barcelone od 42 poena ili preko 60 poena u finalu Euro cupa.
Možeš kosu čupati ali zna se tko je najbolji.
Momak prestani sa tim svakodnevnim trolom ispadaš smješan.

Edited by - logo111 on 10/10/2020 13:04:27
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 10/10/2020 : 14:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Caleb

Da l' je realno da Zagreb godinama ne daje novac Ciboni ili su neki drugi razlozi u pitanju?

Stvarno sramota za klub sa takvom istorijom.

Meni je sinonim, za moje kosarkasko odrastanje, rivalstvo Cibone i Partizana u Evroligi krajem '90-ih i pocetkom 2000-ih (kada su klubovi u pitanju)...
Pre neki dan bas gledao Gorica - Zadar, kad ono Goricu vodi Josip Sesar. Jos uvek imam jedan njegov poster iz jednog broja Kosarke... kakvi su sve igraci prosli kroz klub, a gde je sada.

A, Rozica kao da znam ceo zivot. Cibona jednako on. Covek 20 godina igra tamo..



Ima dva dana da san vidija ovaj tvoj upis, i od tada kuva u meni triba li šta pisat ili bolje ne.
Gradska, državna ili bilo kakva druga javna lova nema šta tražit u profesionalnin klubovima.
Jedino za čime ka ljubitelj košarke žalin je šta se nisu raspali prije baren 25 godina. Da jesu, možda bi danas hrvatska košarka bila živa.
Cibona nikad u svojoj povijesti nije bila razvojni klub nego klub koji uspjeh kupuje. Da dugoročno to ne prolazi je pametnima tribalo bit jasno kad se raspala bivša država, jer nakon šta su '86 izgubili finale, više do finala nisu ni došli, a odlaskon Petrovića '88 nisu ozbiljna konkurencija.
Iz meni nepoznatih razloga odlučeno je da umjesto dokazano uspješnog modela ovaj neuspješni Cibonin model bude smjer koji ćemo mi kao novonastala država izabrat. Dapače, unaprijedili smo taj model do te razine da smo uništili proizvodnju i poticali nerealnu potrošnju. Konačni rezultat te politike je spaljena zemlja.
Nažalost jedini onako baš istinsko sritni moment koji mi je hrvatska reprezentacija pružila se dogodija '92. Sve posli je bilo razočarenje sa rapidnin padom od blage razočaranosti, priko velike razočaranosti, do konačne nezainteresiranosti.
U Barceloni igraju Alanović, Gregov, Naglić, Tabak, Rađa, Kukoč, Vranković, Komazec, Cvjetičanin, Perasović, Arapović i Petrović.
Izbaci Dalmatince i splitskog riječanina Naglića i šta ti je ostalo?
Ubij Zadar, Split, Šibenik i Rijeku i kakvu reprezentaciju očekuješ 10 godina posli?
A sve to zahvaljujući pumpanju novca.

U stvari glavni razlog zašto pišen je jer san nedavno odgleda serijal "Zlatni momci", 6 epizoda od kojih je svaka posvećena jednoj generaciji osvajača zlatne medalje na SP, pa san nakon odgledanog vrtija film koje smo sranje sa košarkon napravili.
Nadrealno izgleda kad skužiš da je u momentu raspada države 3 igrača(I to po meni najjača) iz prve YU petorke u Hr reprezentaciji, da je hrvatski klub najjači klub u Evropi, a da je 10 godina posli Hr košarka mrtva a ova s druge strane u 5 godina osvaja 4 zlata????
Hvala Cibona i HKS

Šta se trenutne situacije u Ciboni tiče, samo bi citira onoga Šiptara iz Parade: "Tragedija u pičku materinu".



Hej!
Slazem se sa tobom totalno. Nisam ovde pisao kao navijac Cibone. Slozices se da Cibona ima tradiciju i uspehe koje treba postovati. Da ne ulazimo u to da li su samo kupovali igrace ili ih i stvarali, ti to bolje znas. Moja reakcija je bila cisto sportska. Dozvoliti da jedan veliki klub, gotovo propadne. Verovatno nije najsrecnije resenje, da grad ulaze sav novac, ali, trebalo ga je odrzati na nakom nivou, a ne doci u takvu situaciju da izgubi 50 koseva razlike kod kuce. Iako je rezultat tu najmanje bitan... Uopste ne gledam kroz prizmu ZG v. ST, vec cisto sa sportskog aspekta, kao ljubitelj kosarke i sporta, generalno.

Treba odrzati, Jugoplastiku i Cibonu, jer vam je samo to i ostalo od kosarke, klupske i reprezentativne. A kako izgleda, uskoro cete ostati i bez toga, nazalost.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 10/10/2020 14:12:31
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 10/10/2020 : 16:22:20  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb


Hej!
Slazem se sa tobom totalno. Nisam ovde pisao kao navijac Cibone. Slozices se da Cibona ima tradiciju i uspehe koje treba postovati. Da ne ulazimo u to da li su samo kupovali igrace ili ih i stvarali, ti to bolje znas. Moja reakcija je bila cisto sportska. Dozvoliti da jedan veliki klub, gotovo propadne. Verovatno nije najsrecnije resenje, da grad ulaze sav novac, ali, trebalo ga je odrzati na nakom nivou, a ne doci u takvu situaciju da izgubi 50 koseva razlike kod kuce. Iako je rezultat tu najmanje bitan... Uopste ne gledam kroz prizmu ZG v. ST, vec cisto sa sportskog aspekta, kao ljubitelj kosarke i sporta, generalno.



Virujen da ne gledaš kroz ST-ZG prizmu jer ne gledan ni ja.
To prodavanje ST-ZG prizme kad je uništenje hrvatske košarke u pitanju je priča za tupave.
Da je centralizacija hrvatske košarke vjerovatno najgora stvar u sportu koja nan se dogodila bi 25 godina nakon osvajanja zadnje medalje, i bez iti jednog zapaženog klupskog rezultata od samostalnosti, tribalo bit jasno i zadnjoj budali koja košarku voli.
Žalit Cibonu mogu samo uz uznapredovali Stockholmski sindrom.

quote:
Originally posted by Caleb


Treba odrzati, Jugoplastiku i Cibonu, jer vam je samo to i ostalo od kosarke, klupske i reprezentativne. A kako izgleda, uskoro cete ostati i bez toga, nazalost.


Ovo si triba objasnit ljudima prije 25 godina, sad je gotovo. GAME OVER






Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 10/10/2020 16:22:51
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4607 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 10/10/2020 : 16:32:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Tako ce u Srbiji isto, unistavanje prvo jednog a sad drugog kljucnog rivala vodi u propast ma kako se prvo jedni a posle drugi nasladjivali (cipiripi kup itd). Zivi bili pa videli, kad drzava zavrne slavinu kaputt.

sangue navajo
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4607 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 10/10/2020 : 22:46:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Posle produzetaka Buducnost ipak do zasluzene pobede, Scepanovic da se zapita malo na sta lice napadi.

sangue navajo
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 11/10/2020 : 13:26:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Ovo si triba objasnit ljudima prije 25 godina, sad je gotovo. GAME OVER





Mislis da ne postoji baza igraca/talenata u Hrvatskoj i ako se nesto bude promenilo u organizacionom ili bilo kakvom smislu u kosarkaskom savezu?
Nije bas rupa bez dna.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 11/10/2020 13:27:54
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29284 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 11/10/2020 : 13:59:43  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Jedino da Japanca izaberemo da složi sve kak treba.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 11/10/2020 : 15:24:42  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Jedino da Japanca izaberemo da složi sve kak treba.



Normalno, pa nikad bolji roster igrača nije bio. Prošle godine probili rekord sa brojem igrača u NBA ( Bogdanović, Bender, šamanić, Žižić, Šarić, Zubac Hezonja).

Ali uzalud velikog talenta i kvalitetnih mladih igrača kad savez vodi nesposobni "A je to" dvojac - Radja i Vranković.

Dakle nisu razlozi daleka prošlost, Cibona i ko zna kakve gluposti koje smo ovdje čitali od "samoprozvanih kvazi stručnjaka" nego jedino trenutna domaća nesposobost.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 11/10/2020 : 16:50:01  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Ovo si triba objasnit ljudima prije 25 godina, sad je gotovo. GAME OVER





Mislis da ne postoji baza igraca/talenata u Hrvatskoj i ako se nesto bude promenilo u organizacionom ili bilo kakvom smislu u kosarkaskom savezu?
Nije bas rupa bez dna.



Baza igrača će ovde postojat uvik. Sirovina koju izbacuje Dinara je možda i najbolja na svitu, ali nije bitno šta ja mislin. Bitno je da danas kad ja pričan svon trinestogodišnjen sinu o hrvatskoj košarci vidin svog starog sredinon osandesetih kako meni priča o mađarskoj lakoj konjici. Daleka povijest.
Šansa da Hrvatska bude ozbiljna košarkaška nacija je nepovratno propuštena devedesetih. U vrime ulaska ogromnih novaca u košarku i dotad nikad viđenog otvaranja tržišta, jedini način opstanka ako nemaš lovu je da budeš originalan i svoj. Ali jebi ga, mi smo se odlučili kurčit s parama, a tvornice srušili. Litvanci i Srbi su budale, mi smo pametni.
Struka i baza znanja ne postoji.
Zadnji pokušaj reanimacije je eurobasket 2005, ali nažalost nije bilo sriće.
Isključite aparate, obavijestite familiju i recite im da nam je žao. Pacijent je mrtav.
GAME OVER dobri moj Calebe, i to ne danas, nego prije par desetljeća.
Nekima je bilo odma jasno, nekima nije ni danas.



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 11/10/2020 : 16:50:51  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Jedino da Japanca izaberemo da složi sve kak treba.


Upravo tako.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16208 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 12/10/2020 : 20:00:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

GAME OVER dobri moj Calebe, i to ne danas, nego prije par desetljeća.
Nekima je bilo odma jasno, nekima nije ni danas.






Otrese ih i Mornar malopre.

Evo, krece Split, bas cu da pogledam mec.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4607 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 12/10/2020 : 20:01:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Crna Cibona. Katastrofa.

sangue navajo
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11207 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 12/10/2020 : 22:27:16  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Split me prijatno iznenadio. Mislim da imaju bolju ekipu od Cibone. Bolji i od Primorke, tu negde sa Krkom.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4607 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 13/10/2020 : 16:27:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
https://youtu.be/pBQqQdq_yuw

sangue navajo
Go to Top of Page
Page: of 146  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.45 seconds. Snitz Forums 2000