forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Tennis
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 187

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 07/09/2020 : 19:13:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

Novak jeste pogrešio, ali:
3. Nije bila brza loptica.




130 km/h
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/09/2020 : 19:27:32  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Postoji i za to lijek, srusiti GS rekord, biti najbolji svih vremena i kao broj jedan vise ne ici na US open. To bi im bio udarac u lice da se najbolji ne pojavljuje na njihovom turniru.
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2500 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 07/09/2020 : 19:35:33  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
Baš peh, da je bio na tome mjestu neki izdržljiviji linijski sudac, samo bi se malo počešao i Novak bi dobio najviše opomenu, kao što se desilo sa Bedenetom par dana ranije:
https://twitter.com/i/status/1298301260471336960



Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 07/09/2020 : 20:35:21  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Jbt koliko clanaka u medijima, ko da je ubija nekog, bas je sramotno sta mu rade..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
6984 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 07/09/2020 : 20:46:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Ako mu je i falilo motiva da postane GOAT i obori sve rekorde sad ga ima u izobilju. Amerikanci i većinski teniski svijet samo je probudio još jačeg lava u njemu i očekujem u sljedećih par godina obaranje svih rekorda.
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 07/09/2020 : 22:42:20  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

i očekujem u sljedećih par godina obaranje svih rekorda.



Nadalove rekorde u RG neče oboriti sigurno ...

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 07/09/2020 : 22:59:00  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by panzer

quote:
Originally posted by Jerry Krause

i očekujem u sljedećih par godina obaranje svih rekorda.



Nadalove rekorde u RG neče oboriti sigurno ...



Tako je. Kao što Nadal neće oboriti njegov na AO.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39126 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 08/09/2020 : 01:18:42  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Otkazu im Federer i Nadal i Djokovic se pojavi i oni ga diskvalifikuju. Nema na cemu i drugi put.
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 08/09/2020 : 06:04:32  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
Ne bih ja tu baš previše krivio organizatore US Opena, u datoj situaciji možda su mogli da progledaju Novaku kroz prste, ali tek bi se onda digla medijska halabuka, Novaku bi bilo još teže, ovako je možda i bolje za njega, nadam se da i on shvata da iz ovoga može da izađe jači i da treba da poveća fokus maksimalno i ne ulazi u neke mečeve nezainteresovano pa da tek kasnije dodaje gas.

A u suštini, celu situaciju je najviše zakuvala ta žena koja je pogođena, jasno je da je odlumila dobro, mogu da razumem da joj udarac nije dobro legao i da se malo zagrcnula, ali da pada na zemlju, ma daj, to je gluma za Oskara već.Pa zamislite, da vas pogodi tako nešto u grlo, prva reakcija bi bila da se hvatate za nešto okolo, da ste izuzetno nemirni i pokretni u datoj situaciji, a ne da padate na zemlju kao da vas je pogodilo đule posred čela.A i pogodak u samo grlo nije toliko jak, teniska loptica brzinom od 130 km/h, to je neki udarac prosečne snage nečega ne previše tvrdog i velikog.Nije prijatno verujem, ali taj pad, pa posle pogled i ostalo, dobra gluma kao što su i primetili neki koji znaju ko je dotična žena.
No, za sve ipak Novak može da krivi samo sebe i krajnje je vreme da malo koriguje neke stvari i fokusira se maksimalno na obaranje rekorda i sam tenis.
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 08/09/2020 : 07:54:37  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Nakon meča protiv Dominica Thiema u kojem je Đoković također u naletu bijesa napucavao lopticu po publici i lomio rekete - britanski novinar ga je upozorio na takvo ponašanje.

Tada je Đoković lakonski odgovorio : "Ako to radim zašto me ne suspendiraju ?"

E pa sad jesu majstore.


Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 08/09/2020 : 12:26:13  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maelstrom
No, za sve ipak Novak može da krivi samo sebe i krajnje je vreme da malo koriguje neke stvari i fokusira se maksimalno na obaranje rekorda i sam tenis.



Svaka čast na ovom komentaru.

Inače, neki od vas spominju "što bi bilo da je Fed....". Ovakve divljačke, frustrirane i iskompleksirane reakcije Federer ne čini, tako da se tu nema mjesta pitanju "baš me zanima što bi bilo da je Fed..."
Federer kad gubi plače i pokazuje emocije a ne divljaštvo.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!

Edited by - BeaGea on 08/09/2020 12:27:02
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/09/2020 : 14:27:51  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea

quote:
Originally posted by maelstrom
No, za sve ipak Novak može da krivi samo sebe i krajnje je vreme da malo koriguje neke stvari i fokusira se maksimalno na obaranje rekorda i sam tenis.



Svaka čast na ovom komentaru.

Inače, neki od vas spominju "što bi bilo da je Fed....". Ovakve divljačke, frustrirane i iskompleksirane reakcije Federer ne čini, tako da se tu nema mjesta pitanju "baš me zanima što bi bilo da je Fed..."
Federer kad gubi plače i pokazuje emocije a ne divljaštvo.


Ne znam iz kojeg si ti kraja i kakvi su kod vas muški, ali kod nas je normalno kad je MUŠKARAC nervozan da koliko toliko to i pokaže, a ne da plače kao pička.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 08/09/2020 : 14:31:56  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by maelstrom


No, za sve ipak Novak može da krivi samo sebe i krajnje je vreme da malo koriguje neke stvari i fokusira se maksimalno na obaranje rekorda i sam tenis.



Odličan čitav komentar, ne samo ovo što sam citirao.

Sećam se kad sam ja ovako pisao pre više godina da si me optužio da mrzim što je Srbin uspešan i da mi je bolje da navijam za Federera (ovo je blaža verzija toga što si pisao).

Nadam se da vidiš da su moje tadašnje reakcije bile isključivo zato što sam još tada verovao da on može da postane najbolji svih vremena, a ne iz neke zlobe. Koliko je trofeja osvojio zbog svoje snage i čelične volje, barem pola trofeja koje je mogao da osvoji nije osvojio zbog ovoga o čemu pišeš. Ali nebitno, mislim da će uspeti barem da se izjednači sa RF, a verovatno i da ga prestigne.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 08/09/2020 14:32:45
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 08/09/2020 : 14:36:05  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea



Inače, neki od vas spominju "što bi bilo da je Fed....". Ovakve divljačke, frustrirane i iskompleksirane reakcije Federer ne čini, tako da se tu nema mjesta pitanju "baš me zanima što bi bilo da je Fed..."
Federer kad gubi plače i pokazuje emocije a ne divljaštvo.



Federer ima ogromnu marketing službu iza sebe, koja pazi na njegov imidž. Kada bi Novak ukapirao pravila igre u koju se uhvatio, neke stvari bi bile za njega mnogo jednostavnije. Ali daleko od toga da Rođa ne pokazuje bes i frustracije, jednostavno ih ima manje i ume da ih u većini slučajeva kanališe.

https://youtu.be/8xRM2IdTCUw

https://youtu.be/yCTpZpJc1j0

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 08/09/2020 14:38:16
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 08/09/2020 : 15:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by maelstrom


No, za sve ipak Novak može da krivi samo sebe i krajnje je vreme da malo koriguje neke stvari i fokusira se maksimalno na obaranje rekorda i sam tenis.



Odličan čitav komentar, ne samo ovo što sam citirao.

Sećam se kad sam ja ovako pisao pre više godina da si me optužio da mrzim što je Srbin uspešan i da mi je bolje da navijam za Federera (ovo je blaža verzija toga što si pisao).

Nadam se da vidiš da su moje tadašnje reakcije bile isključivo zato što sam još tada verovao da on može da postane najbolji svih vremena, a ne iz neke zlobe. Koliko je trofeja osvojio zbog svoje snage i čelične volje, barem pola trofeja koje je mogao da osvoji nije osvojio zbog ovoga o čemu pišeš. Ali nebitno, mislim da će uspeti barem da se izjednači sa RF, a verovatno i da ga prestigne.




Pa sad, ne bih baš rekao da sam tada baš tako nešto napisao jer svakako takvu terminologiju ne koristim (nikad ne bih napisao da neko nekoga mrzi jer mi je to na dečjem nivou,uvek bih jednostavno napisao ne voli,a tu bi dodao i na koji način i razlog koji mislim da je tome).Verovatno si malo pomešao neke stvari iz rasprave o košarci ili fudbalu, uostalom, davno je to bilo baš, pre 9-10 godina.Ti lično jesi pisao da veruješ da Novak može bolje, to stoji naravno, ali si u momentima kada ga nije išlo (pre svega kada je bio u preddijetalnom periodu što se tiče glutena) malo ismevao i stavljao slike virtuelnog tenisa i slično.No, posle tog perioda, kada je Novak krenuo da osvaja trofeje, nismo imali neka posebna mimoilaženja što se toga tiče, nije mi smetalo ništa u tvom pisanju, ja jesam jednom sa drugima iz drugog razloga imao veću raspravu jer su me napali kako Novakove uspehe doživljavam na nacionalnom nivou (a videli smo kako su posle isti ti reagovali kada se desio hrvatski fudbalski uspeh).Normalno je da to doživljavam i na taj način, ali mislim da su mnogi u zabludi jer ja pre svega tenis kao sport jako cenim (uz formulu,moto gp,američki fudbal i donekle atletiku mi je omiljeni sport,ajd tu je i pravi fudbal) i onda mi je posebno drago kada mi zemljak postigne veliki uspeh jer u većini ovih ostalih sportova nema sličnih predstavnika.

Što se tiče tenisa i Novaka, rasprave je jedino moglo biti tada kada nije bio toliko uspešan, na temu da li je Novak igrački na nivou Federera i Nadala i da li će ih stići u smislu da li je igrački sposoban za to.Ajde sada da se ne vraćamo na ono šta je bilo pre 10 godina i gde je većina ljudi ovde pisala da on nikada neće biti ni blizu uspešan kao Federer i Nadal, štaviše sumnjalo se da može da bude blizu i Egbergu, Mekinrou, Vilanderu.......Ja sam uvek verovao da je Novak po talentu najbolji teniser ikada (ne smatram lepotu stila igre talentom) , samo da na terenu i statistički to treba da dokaže, dok su drugi penili kako je recimo Federer najtalentovaniji (neki i dalje to tvrde).

Međutim, što se tiče nekog Novakovog ponašanja na terenu i reakcija, to mi se nikada nije sviđalo, nisam možda toliko to apostrofirao ranije jer sam priču svodio isključivo na sam tenis kao igru, ali da mi se nikada nije sviđalo-nije.Ja sam neki ljubitelj onoga kako Nadal reaguje (sem suludih prinudnih radnji i rituala naravno).Štaviše, meni se ne sviđa toliko i šta Novak radi van terena, mislim da se suviše petlja u sve i svašta i da je opterećen time da ga svi vole.Naravno, on je predivna ličnost, dokazao je to milion puta i ima puno dobrih namera, samo mislim da malo preteruje i da su mu neke ideje pogrešne, iako su namere i više nego dobre.
Tu je kod njega još jedan problem, on jeste prirodno intelegentna i pametna osoba, ali nije obrazovan, on praktično nikakve škole nije završio, dobro nije ni većina ostalih tenisera, ali ostali teniseri se ne petljaju u sve i svašta poput njega.
Neke stvari nikada ne mogu zameniti dobro obrazovanje i zato većina prirodno pametnih sportista je manje više prinuđena da bira između uspeha u sportu i obrazovanja.
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 08/09/2020 : 15:36:55  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by BeaGea



Inače, neki od vas spominju "što bi bilo da je Fed....". Ovakve divljačke, frustrirane i iskompleksirane reakcije Federer ne čini, tako da se tu nema mjesta pitanju "baš me zanima što bi bilo da je Fed..."
Federer kad gubi plače i pokazuje emocije a ne divljaštvo.



Federer ima ogromnu marketing službu iza sebe, koja pazi na njegov imidž. Kada bi Novak ukapirao pravila igre u koju se uhvatio, neke stvari bi bile za njega mnogo jednostavnije. Ali daleko od toga da Rođa ne pokazuje bes i frustracije, jednostavno ih ima manje i ume da ih u većini slučajeva kanališe.

https://youtu.be/8xRM2IdTCUw

https://youtu.be/yCTpZpJc1j0




Lepo rečeno.Imao je Rodžer kao mlađi neke ispade na terenu, no sve to je zaboravljeno jer ih je posle u daljem toku karijere eliminisao.Međutim, moram priznati da je Federer u poznijim igračkim danima zaista imao reakcije za svaku pohvalu, kako na terenu, tako i na konferencijama za štampu, recimo na veoma dostojanstven način je primio poraz u prošlogodišnjem finalu Vimbldona (usput pohvalio Novaka) koji je sigurno bio itekako srceparajući za njega.Ranije je umeo da svaljuje krivicu za poraz na lošu sreću i bude malo nadmen, sada toga više nema.

Naravno, nisu Nole i Federer baš za poređenje jer su i različiti karakteri i osobe, različite životne puteve su prošli i iz različitih okruženja dolaze, ali nadam se da će i Novak ipak malko korigovati neko ispoljavanje svojih emocija na terenu u narednom periodu.Lako sve ovo itekako može da bude zaboravljeno kod većine ljudi, neće kod svih jer ima onih koji baš ne vole Novaka, ali ta manjina i nije bitna.

Edited by - maelstrom on 08/09/2020 15:39:20
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 08/09/2020 : 16:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by BeaGea

quote:
Originally posted by maelstrom
No, za sve ipak Novak može da krivi samo sebe i krajnje je vreme da malo koriguje neke stvari i fokusira se maksimalno na obaranje rekorda i sam tenis.



Svaka čast na ovom komentaru.

Inače, neki od vas spominju "što bi bilo da je Fed....". Ovakve divljačke, frustrirane i iskompleksirane reakcije Federer ne čini, tako da se tu nema mjesta pitanju "baš me zanima što bi bilo da je Fed..."
Federer kad gubi plače i pokazuje emocije a ne divljaštvo.


Ne znam iz kojeg si ti kraja i kakvi su kod vas muški, ali kod nas je normalno kad je MUŠKARAC nervozan da koliko toliko to i pokaže, a ne da plače kao pička.



Ovisi jesi li primitivac ili nisi.
Ovakve primitivce se naziva krkanima u mojem društvu (mislim na ljude s kojima se družim na poslu, nogometu i sl.). Na nekim mjestima ima primitivaca više a negdje manje, ali nigdje oni ne čine svu populaciju. Tako da nije bitno odakle dolaziš već što imaš u glavi.


Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 08/09/2020 : 17:00:38  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
I samo da se nadovežem na ovo gore jednim primjerom kako mjesto ne uvjetuje kakav si karakter.
Iako dolaze iz gotovo istog podneblja dvije velike sportske zvijezde su potpuno različite, to su Dončić kojeg obožava čitavi svijet i Novak kojeg mnogi ne vole i često se diže hajka na njega. Vrlo je jasno da takve stvari znači nemaju nikakve veze s time odakle dolaziš već kako su te odgajali.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/09/2020 : 17:11:12  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Mislim da pretjerujes, barem sto se tice definicije primitivizma.
Ako je vec tako, onda je i ovaj covjek primitivac na kvadrat:
https://youtu.be/yCTpZpJc1j0
Ili nakon ovog videa i dalje mislis da je gospodin?
Ukoliko da, onda dolazimo do tacke za koju si rekao da je nebitna, naime odakle covjek dolazi.
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 08/09/2020 : 17:22:51  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Mislim da pretjerujes, barem sto se tice definicije primitivizma.
Ako je vec tako, onda je i ovaj covjek primitivac na kvadrat:
https://youtu.be/yCTpZpJc1j0
Ili nakon ovog videa i dalje mislis da je gospodin?
Ukoliko da, onda dolazimo do tacke za koju si rekao da je nebitna, naime odakle covjek dolazi.


Da, on je kao odrasla osoba gospodin. Kao klinac je možda imao koji ispad bijesa ali bezazlen (kao što je razbacivanje papira ili prepirika u slučaju kad je evidentno pokraden).

A ovo te sad ne razumijem, koja je poanta ove rečenice?

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 08/09/2020 : 21:24:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Pojedini ovdje zaboravljaju da je ovo sport, a u sportu ima frustracije kad stvari ne idu kako treba. Neko to krije malo bolje od drugih, neko namjerno izbacuje frustraciju iz sebe vikom ili čak lomljenjem reketa i slično. To je individualno i nema nikakve veze za vaspitanjem niti mjestom porijekla. Federer na primjer je naučio da dobro suzbija svoju frustraciju iz raznih razloga, ali se ponekad i njemu omakne, čak i pod stare dane.

Nadal je uvijek bio najveći diplomata od velike trojke, ali je to kod njega mislim jer je čovjek inače tih i povučen. Federer je vuk u ovčijoj koži, a Novak je vuk. Nekome se to ne sviđa, nekome sviđa, ali se nikad ne može svakome ugoditi.

Meni je strašno žao što neću gledati Đokovića u završnici turnira, pogotovo što ga niko nije dobio nego je sam sebe izbacio. Baš me zanimalo mogu li što mlađi da urade protiv njega u ovakvoj formi. Ali eto, imaćemo novog GS šampiona, taman da se malo poguraju mlađi. Možda ih to pokrene pa budu prava konkurencija velikoj trojci iduće godine.


Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28978 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 09/09/2020 : 13:28:34  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Hrvatska će imati pobjednika US Opena u konkurenciji muških parova, jer Pavić i Mektić sa svojim partnerima igraju finale! Paviću je to jedino finale GS koje još nije igrao!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

MD72
Average Member

641 Posts

Member since 05/10/2014

Posted - 09/09/2020 : 21:04:32  Show Profile Show Extended Profile  Send MD72 a Private Message  Reply with Quote
Kako god da je sudac u datom trenutku odlucio,o tome bi se jednako pricalo.
Ova odluka,dugorocno gledano,svakako vise odgovara Novaku nego da mu se progledalo kroz prste.
Eventualnim osvajanjem titule zauvijek bi ostala mrlja na uspjehu.
Jos ako bi na kraju karijere samo jedan GS odlucivao o najboljem svih vremena...
Naravno da su mogli napraviti neku vrstu presedana kad je vec ove godine turnir ionako nakaradan.
Ipak je ovako bolje jer Novak nije navikao na poklone i nebi mu to bas leglo.
Kako god,niti se moze govoriti o nekoj namjeri da nekog povrijedi niti se moze osporiti suceva odluka,a
najmanje se moze govoriti o nekoj uroti protiv Novaka.
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 09/09/2020 : 21:56:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
https://net.hr/sport/pogodio-je-lopticom-linijsku-sutkinju-u-grlo-novak-dokovic-se-napokon-oglasio-nakon-sto-su-ga-izbacili-s-us-opena/?utm_source=netFB&utm_medium=post&utm_campaign=organic&fbclid=IwAR2JF4vFaztmZf8oYNpXyWCdrVt6MPM8rHg1G0LEQ7ESkluDc5u_QFK-hug


Nole ljudina

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 10/09/2020 : 15:45:20  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Hrvatska će imati pobjednika US Opena u konkurenciji muških parova, jer Pavić i Mektić sa svojim partnerima igraju finale! Paviću je to jedino finale GS koje još nije igrao!



Lepo, dublovi su često dosta potcenjeni bez razloga.
Go to Top of Page
Page: of 187 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.37 seconds. Snitz Forums 2000