forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Tennis
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 187

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/10/2020 : 18:09:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Savrseno odigrano.
Bravo, Rafa.




pa kakav si to...nisi za đoksija...nemoj da te sawitch čuje

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16204 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 11/10/2020 : 18:11:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote

Navijam za njega od pocetka, nema tu filozofije.
Uvek kazem, najbolji sportista koga sam JA gledao. Nevezano koji je sport u pitanju.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 11/10/2020 18:12:49
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3730 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 11/10/2020 : 19:28:24  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Nadal je doma na Phillipe Chartier terenu i tu treba izuzetan tenis da ga se srusi, ono bas nemoguc nivo i forma. Novak danas nije bio na toj razini, puno gresaka, a Rafa forhende i bekende sipao iz rukava kako god treba. Zasluzena trinaestica i eto ga na okruglih 20

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 11/10/2020 : 20:17:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb


Navijam za njega od pocetka, nema tu filozofije.
Uvek kazem, najbolji sportista koga sam JA gledao. Nevezano koji je sport u pitanju.



treba znat osvojit 13 francuza...samo dva poraza...najveći prašinar ikad...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 11/10/2020 : 20:34:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Rafa je danas bio isuviše dobar za Novaka. Za bilo koga, ustvari.
Kad ovako igra, niko mu nije ni primaći na RG. Svaka čast na 13. RG i 20. GS!

S druge strane, Novak je bio neprepoznatljiv. Servis nije postojao, nije dobro ni udarao ni birao udarce, previše je napravio grešaka iz neutralnih pozicija ili u situacijama kad je diktirao poen. Jednostavno, nije imao odgovor na savršene udarce i defanzivu Nadala u većini meča, a kad je tako dobijemo 6:0, 6:2, 7:5. Vratio mu je Rafa za prošlogodišnje rasturanje u Australiji.

Ovo je Novaku korak unazad u trci za GOAT-a, ali gledaćemo mi još borbe i titula od njih.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39365 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 11/10/2020 : 21:08:23  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Nemoguce je da je Djokovic bio 100% fit i da je doziveo ovo danas, potpisujem. Ovo je masakriranje.
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12514 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 12/10/2020 : 00:20:17  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
https://www.twitter.com/rogerfederer/status/1315330172221116418

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!

Edited by - panzer on 12/10/2020 00:22:41
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12514 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 12/10/2020 : 00:23:12  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!

Edited by - panzer on 12/10/2020 00:24:16
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1195 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 12/10/2020 : 00:56:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beren

Rafa je danas bio isuviše dobar za Novaka. Za bilo koga, ustvari.
Kad ovako igra, niko mu nije ni primaći na RG. Svaka čast na 13. RG i 20. GS!

S druge strane, Novak je bio neprepoznatljiv. Servis nije postojao, nije dobro ni udarao ni birao udarce, previše je napravio grešaka iz neutralnih pozicija ili u situacijama kad je diktirao poen. Jednostavno, nije imao odgovor na savršene udarce i defanzivu Nadala u većini meča, a kad je tako dobijemo 6:0, 6:2, 7:5. Vratio mu je Rafa za prošlogodišnje rasturanje u Australiji.

Ovo je Novaku korak unazad u trci za GOAT-a, ali gledaćemo mi još borbe i titula od njih.



Bio je prepoznatljiv ali previše je bilo lopta u mrežu ili van terena, previše dosta bezveznih grešaka. Rafa je bio stvarno dobar.

Na stare godine čemo se spominjati ove trojice največih jer će muški tenis najverovatnije izgledati kao ženski posle Serenine ere.

www.maconcomics.com

Edited by - Macon on 12/10/2020 00:56:59
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 21/11/2020 : 21:14:46  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Nitko ne prati tenis ;)

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24652 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 21/11/2020 : 21:29:05  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Šta da pratimo, finale je tek sutra? :)

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 22/11/2020 : 10:46:28  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Najbolji mi je komentator na SK. U drugom setu kad je Papak uzel tie-break komentar "kakav je ovo stroj, Nole postaje nevjerojatan kad krene tie-break" a onda "stroj" ispusti 4:0 u odlučujućem tie-breaku.
Neprocjenjivo!

Nadam se danas još jednoj pobijedi Thiema. Pristojan i normalan dečko koji igra dobar tenis, nek mu je sa srećom!

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!

Edited by - BeaGea on 22/11/2020 10:47:49
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29255 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 22/11/2020 : 12:33:22  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Otkad se ponovo vratio u vrh praktički je jedino i gubio od mlade garde. Mladi sve češće pobjede Đokovića, kad nije 100 % u meču izgubi. Srećom po njega nema tih mladih puno, ali upozorenje je tu!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29255 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 22/11/2020 : 22:54:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Mektić osvojio Masters sa partnerom Koolhofom! Čestitke!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3730 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 22/11/2020 : 23:05:03  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Drago mi je da je Medvedev osvojio ovo. Izuzetan fighter na terenu, ima uvijek taj gram energije za istrcati, svestrana tehnika, visok i mrsav, a opet brz. Volio bih da u buducnosti osvoji jedan-dva GS barem.

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29255 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 23/11/2020 : 22:25:06  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Sljedeće godine Pavić i Mektić zajedno u paru, mogao bi to biti trofejan par?

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 21/12/2020 : 14:20:41  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
https://sportske.jutarnji.hr/sn/tenis/tenis-mix/dokovic-ponio-nimalo-prestiznu-nagradu-srbi-u-soku-neviden-skandal-prostacki-ste-ga-uvrijedili-15038265

Bravo Britanci!

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29255 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 22/12/2020 : 10:50:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
HRVATSKI tenisač Mate Pavić nalazi se među dobitnicima godišnjih nagrada ATP-ja. Pavić i Brazilac Bruno Soares dobili su nagradu za najbolji par 2020. godine.

Za obojicu je to drugi put u karijeri da su došli do naslova najboljeg teniskog para u svijetu. Paviću je to uspjelo prije dvije godine s Austrijancem Oliverom Marachom, a Soaresu 2016. s Britancem Jamiejem Murrayjem, s kojim će se od sljedeće godine ponovno spojiti. Pavić nastavlja sa suigračem iz reprezentacije Nikolom Mektićem.

U godinu i pol zajedničkih nastupa hrvatsko-brazilski par je u 2020. osvojio US Open i turnir u Montpellieru, došao do finala Roland Garrosa i pariškog Mastersa, a u 2019. osvojio Masters u Šangaju te izgubio finale u Stockholmu.

Đoković najstariji igrač koji je godinu završio kao broj 1
Među dobitnicima nagrada su i Novak Đoković, Roger Federer, Rafael Nadal, Andrej Rubljov, Vasek Pospisil, Carlos Alcaraz i Frances Tiafoe.

Đoković je završio godinu na prvom mjestu, šesti put u posljednjih deset godina. Tijekom 2020. osvojio je četiri titule - slavio je na Australian Openu te podigao trofeje u Dubaiju, New Yorku i Rimu.

"S 33 godine, šest mjeseci i 16 dana, Đoković je postavio rekord kao najstariji igrač koji je godinu završio kao broj 1. Đoković se također izjednačio s Amerikancem Peteom Samprasom, koji je šest puta godinu završavao na prvom mjestu", objavio je ATP.

Federer omiljeni tenisač
Federera su navijači ponovo, 18. godinu uzastopno, izabrali za omiljenog tenisača, dok je Nadal treću godinu zaredom, a četvrti put ukupno, dobio nagradu "Stefan Edberg Sportsmanship Award" za fair-play.

Rus Andrej Rubljov je igrač koji je najviše napredovao u 2020. godini. On je s 23. "skočio" na osmo mjesto na ATP ljestvici osvojivši pet trofeja.

Novak godine je 17-godišnji Španjolac Carlos Alcaraz, povratnik godine je Kanađanin Vasek Pospisil, dok je Amerikanac Frances Tiafoe dobitnik nagrade "Arthur Ashe Humanitarian Award" za humanitarca godine.

Za najboljeg trenera godine izabran je Fernando Vicente, koji trenira Rusa Rubljeva, dok je legendarni Bob Brett, koji je vodio i Goran Ivaniševića i Marina Čilića, dobio nagradu "Tim Gullikson Career Coach Award".

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 25/12/2020 : 19:40:34  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Oduvijek je bio smrad a svakim danom to i dokazuje.


Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 25/12/2020 : 20:50:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
Ajde nas poštedi ovih tabloidnih sranja koja kačiš na temi o ovom lijepom sportu.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24652 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/12/2020 : 20:53:36  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Taman htedoh da kažem.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29255 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 05/01/2021 : 10:32:51  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
https://www.24sata.hr/sport/umro-je-bob-brett-lansirao-je-gorana-i-cilica-ancicevi-roditelji-zbog-njega-su-se-vozili-20-sati-737919

R.I.P.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

RaoulDuke
Junior Member



Croatia
429 Posts

Member since 02/05/2016

Posted - 13/02/2021 : 20:38:31  Show Profile Show Extended Profile  Send RaoulDuke a Private Message  Reply with Quote
Odigrala su se tri kola Australian Opena i došlo se do osmine finala i sad kreću pravi mečevi. Kod tenisača nije bilo većih iznenađenja i svi favoriti, a i oni pritajeni, došli su osmine finala.

Đoković se navodno ozlijedio zadnji meč i jedva prošao Fritza i ako je to imalo ozbiljno ne piše mu se dobro jer sad slijede pravi protivnici. Prvo Raonić, pa Zverev i u polufinalu Thiem ako ne bude nekih iznenađenja. U donjem dijelu ždrijeba sve vodi Nadal-Medvedev polufinalu, ne vjerujem da Fognini, Rublev i Tsitispas mogu izbaciti ovu dvojicu. Sutra Novak igra sa Raonićem i sve ce biti jasno jel ima tu kakve ozljede.

Kod žena je uvijek sve moguće. U gornjem dijelu ždrijeba mi se čini Barty sigurica za finale. U donjem je veća gužva. Osaka, Williams, Halep i Swiatek. Sutra nekoliko odlicnih meceva Osaka-Muguruza, Sabalenka-Williams i posebno Halep-Swiatek. Igraju ponovno osminu finala kao na RG gdje ju je Swiatek rastavila na proste faktore i na kraju ga osvojila bez izgubljenog seta, to je meč kojem se posebno veselim. Može li klinka i ovdje napraviti dobar rezultat ili je ono bilo slučajno.
Na WTA je sve moguće i teško je nešto prognozirati ali po dosad viđenim i Osaka bi mogla daleko.
Dona je za čudo još u ždrijebu ali neće dugo.
Turnir je krenuo sa publikom ali je od sinoć tamo karantena do srijede i nadam se da se publika vraća za završnicu.
Kažu i da je ove godine podloga najbrža dosad i odmah se vidi da servis igra bitnu ulogu.
Uglavnom treba uživati u dobrim mečevima.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24652 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 13/02/2021 : 20:46:25  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Prvi sam Novakov kritičar i mislim da mu definitivno nešto fali u glavi. Isto tako mislim da je među trojicom najvećih svih vremena.

Ali iskreno, ne razumem ovo "navodno povređen". Čovek vodi 2:0 u setovima i onda pomisli "ček, sad ću da simulira povredu i da odigram u pet setova"? Ili kako drugačije se razume "navodno"? Vidim da dosta medija tako piše, ali oni valjda žive od toga da pišu gluposti, ne vidim drugi razlog. Nadal je bio povređen i nije igrao na ATP kupu pre desetak dana, a sad eno ga igra kao mladić. Znači da je i on bio "navodno" povređen?


I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

RaoulDuke
Junior Member



Croatia
429 Posts

Member since 02/05/2016

Posted - 13/02/2021 : 20:59:26  Show Profile Show Extended Profile  Send RaoulDuke a Private Message  Reply with Quote
Gledao sam cijeli meč i da se razumijemo nešto definitivno nije bilo s njim u redu 3 i 4 set. Možda sam se krivo izrazio, ovo "navodno" se više odnosilo na težinu ozljede jer je u 5 setu zaigrao ko da se ništa nije desilo, opet ga je bio cijeli teren.
Go to Top of Page
Page: of 187 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.51 seconds. Snitz Forums 2000