forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Tennis
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 187

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 09/09/2014 : 07:29:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Bravo za Marina, dominantna igra noćas, svaka čast!!!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/09/2014 : 08:42:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Iako Japanac sve do 3. seta nije imao nikakvih šansi, Čilić se sve više počeo mučiti na svom servisu pa sam pomislio da će se prepasti pobjede kada je servirao za meč... ali sada je konačno posložio i neke stvari u glavi kako treba.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/09/2014 : 10:03:57  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
bravo Čiriču.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 09/09/2014 : 10:44:21  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Neki od tweetova:








These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 09/09/2014 : 11:33:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
Ajlu si pretpostavljam stavio samo za Dodsferda
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 09/09/2014 : 11:40:52  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/09/2014 : 12:07:16  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dudley Smith

Ajlu si pretpostavljam stavio samo za Dodsferda


Naravno, ugodna je spoznaja da ona može samo sanjati o ovakvom uspjehu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 09/09/2014 : 14:03:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Dudley Smith

Ajlu si pretpostavljam stavio samo za Dodsferda


Naravno, ugodna je spoznaja da ona može samo sanjati o ovakvom uspjehu.



Što on nije

quote:
Originally posted by DODSFERD

Pizda izdajnička



?

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/09/2014 : 18:03:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nisi u toku, već sam rekao da on nikako ne može biti izdajnik ako ne mijenja državljanstvo.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/09/2014 : 18:14:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Evo, dvije stranice prije sam to spomenuo... treba samo malo prelistati a ne gruvati napamet.
quote:
Originally posted by DODSFERD

Sve dok je Čile ovdje neka ga zovu kako hoće, važna su djela a ne laprdanja zlih jezika.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 09/09/2014 : 18:59:27  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message  Reply with Quote
Ovaj US Open je bija teško razočarenje za cili svit, dva totalno nikakva i nezanimljiva igrača, jednostavno za ne virovat ko igra finale. Kad san vidija, prilikom dogovora igrača sa glavnim sucem, prazne tribine (kamera ih je hvatala), svatija san da će ovo bit neviđen skandal u Open eri. Bilo je publike kao da igraju finale u igri parova (a to nikog ne zanima), kad san to vidija odmah san okrenija program a onda brzo ugasija TV. Ujutro vidin snimke dodjele pokala i punije tribine (odakle sad?). Nisu valjda ameri vatali ljude po cesti i davali in besplatno karte samo da pregrmu ovu godinu? I malo san se nasmija kad je dobija ček na tri milijuna USD, reka san u sebi ˝oš platit porez voljenoj zemlji ili kao druge Rvatine to preskočit˝ (ha,ha). Naravno vjerovatno će preskočit, ipak je on klasični patriota (hrvatska lova u mom đepu).
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 10/09/2014 : 00:48:12  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by MSBlueberry

Ovaj US Open je bija teško razočarenje za cili svit, dva totalno nikakva i nezanimljiva igrača, jednostavno za ne virovat ko igra finale. Kad san vidija, prilikom dogovora igrača sa glavnim sucem, prazne tribine (kamera ih je hvatala), svatija san da će ovo bit neviđen skandal u Open eri. Bilo je publike kao da igraju finale u igri parova (a to nikog ne zanima), kad san to vidija odmah san okrenija program a onda brzo ugasija TV. Ujutro vidin snimke dodjele pokala i punije tribine (odakle sad?). Nisu valjda ameri vatali ljude po cesti i davali in besplatno karte samo da pregrmu ovu godinu? I malo san se nasmija kad je dobija ček na tri milijuna USD, reka san u sebi ˝oš platit porez voljenoj zemlji ili kao druge Rvatine to preskočit˝ (ha,ha). Naravno vjerovatno će preskočit, ipak je on klasični patriota (hrvatska lova u mom đepu).



Dva totalno nikakva igrača, kažeš? Jedan dobije Federera a drugi Đokovića i oni su bezvezni? Strava
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 10/09/2014 : 05:09:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je MSBlueberry pokuso reci da ni Cilic ni Nishikori nemaju onaj "star power" kao Nadal, Federer ili Djokovic, tako da publika koja inace ne prati tenis nece prepoznat niti jednog niti drugog, i zbog toga ce gledaoca biti sve manje i manje, kao u tribinima, tako i na TVu. Mislim da je ovo jedan od namjanje gledanijih GS finala u zadnjih 15 godina.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 10/09/2014 : 05:34:53  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message  Reply with Quote
Znam ja dobro što je dotični htio reći, pogotovo u sprezi s komentarom o porezu (čudim se da nije još spomenuo i doping).

A Čilić nakon ovog finala više neće biti sporedan lik, nego igrač o kojem će se puno govoriti. Pogotovo nakon posljednja dva meča. Njegovo vrijeme tek dolazi.
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 10/09/2014 : 08:12:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Evo, dvije stranice prije sam to spomenuo... treba samo malo prelistati a ne gruvati napamet.
quote:
Originally posted by DODSFERD

Sve dok je Čile ovdje neka ga zovu kako hoće, važna su djela a ne laprdanja zlih jezika.





Fascinantno je i zapanjujuće kako sebe ne možeš tu prepoznati.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 10/09/2014 : 10:49:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Čestitke Marinu!
Nadam se da je ovo samo prva titula od mnogih.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 10/09/2014 : 11:02:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Cestitke Marinu

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 10/09/2014 : 12:03:31  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
U ovome trenutku se jos ne moze znati da li je ovo samo pocetak GS titula ili ce ostati One Slam wonder. Jer tako za sve kazu kad osvoje prvi, da je svjetla buducnost pred njima, ali tesko je to ponavljati. Sjeca li se jos tko uopce Thomasa Johanssona...nitko ga ni ne spominje, a on je jednom bio Cilic.

These pretzels are making me thirsty...

Edited by - dante on 10/09/2014 12:04:20
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 10/09/2014 : 13:08:38  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Cilic na Lettermanu


These pretzels are making me thirsty...

Edited by - dante on 10/09/2014 13:10:22
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/09/2014 : 14:22:48  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove

quote:
Originally posted by DODSFERD

Evo, dvije stranice prije sam to spomenuo... treba samo malo prelistati a ne gruvati napamet.
quote:
Originally posted by DODSFERD

Sve dok je Čile ovdje neka ga zovu kako hoće, važna su djela a ne laprdanja zlih jezika.





Fascinantno je i zapanjujuće kako sebe ne možeš tu prepoznati.


Zapanjujuće je to kako ti vidiš samo ono što želiš a ne ono što pojedina osoba u stvari govori... vrijeme je da proširiš svoje horizonte.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 10/09/2014 : 14:39:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Sudeći po komentarima sa prošle tri-četiri stranice rekao bih da ih ima podosta koji to isto vide. Naspram tebe jedinoga koji to ne vidiš.
Dovoljno da se zapitaš, zar ne?

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/09/2014 : 15:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kakvi komentari? Zbog Ajle? Već sam rekao da je to za mene završena priča ali ti si rijetki fenomen koji se vraća na to i još u tu priču ubacuješ Čilića koji nema veze s time.
Čovječe, ti bi se trebao zapitati što uopće radiš na ovim stranicama kada ti smeta svaka malo grublja riječ upućena nekom sportašu i to sa dobrom osnovom.
Izvlačiš moj stari post od prije 2 mjeseca a s druge strane postavljaš pitanje na koje sam odgovorio dan ranije. Što bi to trebalo značiti nego da vidiš samo ono što želiš da vidiš. Ili je možda bila neka vrsta provokacije? Ako je tako onda to dovoljno govori o tebi samome.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/09/2014 : 15:35:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove

Sudeći po komentarima sa prošle tri-četiri stranice rekao bih da ih ima podosta koji to isto vide. Naspram tebe jedinoga koji to ne vidiš.
Dovoljno da se zapitaš, zar ne?


Ovaj tvoj post je dokaz da stalno pokušavaš okrenuti vodu na svoj mlin. Sada se vadiš na to da ima dosta onih koji vide kao ti a u stvari si tek drugi koji se izjasnio.
Kako to da ti je sada odjednom postalo važno mišljenje drugih? Kada sam prije u vezi Ajle rekao da na http://www.hrsport.net/ ima puno ljudi koji misle kao ja ti si odgovorio nešto u stilu da to što većina misli tako ne znači da je to mišljenje u redu (neću da sada vadim taj post ali dajem ruku u vatru da si to rekao). Sada ti je kao u redu ako ima 2-3 forumaša koji podržavaju tvoje mišljenje. Po čemu bi ovaj forum trebao biti značajniji u vezi takvog pitanja od sportneta koji je u stvari sportski portal?
Ako imaš svoje mišljenje nemoj se vaditi na mišljenja drugih jer nigdje ne piše da je baš taj i taj u pravu a ne netko drugi ili treći (kod ovakvih stvari se to niti ne može precizno reći i sve se svodi samo na razmjenu mišljenja).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 10/09/2014 : 15:42:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

Kakvi komentari? Zbog Ajle? Već sam rekao da je to za mene završena priča ali ti si rijetki fenomen koji se vraća na to i još u tu priču ubacuješ Čilića koji nema veze s time.



S obzirom da su se na istu stvar vratili i dosada, lwood i tinton, ne bih baš rekao da sam ja "rijetki fenomen". A da ne govorim da su i oni uočili vezu Čilić-Ajla. Jedini kome je ta veza nekim čudom promakla je tvojoj malenkosti.

quote:
Originally posted by DODSFERD

Čovječe, ti bi se trebao zapitati što uopće radiš na ovim stranicama kada ti smeta svaka malo grublja riječ upućena nekom sportašu i to sa dobrom osnovom.



Dobrom osnovom? Osnova je bila sve osim dobra. Licemjeru.

quote:
Originally posted by DODSFERD

Izvlačiš moj stari post od prije 2 mjeseca a s druge strane postavljaš pitanje na koje sam odgovorio dan ranije. Što bi to trebalo značiti nego da vidiš samo ono što želiš da vidiš. Ili je možda bila neka vrsta provokacije? Ako je tako onda to dovoljno govori o tebi samome.



To je bilo retoričko pitanje da ti nabodem na nos vlastitu licemjernost, licemjeru.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 10/09/2014 : 15:50:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by dr strangelove

Sudeći po komentarima sa prošle tri-četiri stranice rekao bih da ih ima podosta koji to isto vide. Naspram tebe jedinoga koji to ne vidiš.
Dovoljno da se zapitaš, zar ne?


Ovaj tvoj post je dokaz da stalno pokušavaš okrenuti vodu na svoj mlin. Sada se vadiš na to da ima dosta onih koji vide kao ti a u stvari si tek drugi koji se izjasnio.
Kako to da ti je sada odjednom postalo važno mišljenje drugih? Kada sam prije u vezi Ajle rekao da na http://www.hrsport.net/ ima puno ljudi koji misle kao ja ti si odgovorio nešto u stilu da to što većina misli tako ne znači da je to mišljenje u redu (neću da sada vadim taj post ali dajem ruku u vatru da si to rekao). Sada ti je kao u redu ako ima 2-3 forumaša koji podržavaju tvoje mišljenje. Po čemu bi ovaj forum trebao biti značajniji u vezi takvog pitanja od sportneta koji je u stvari sportski portal?
Ako imaš svoje mišljenje nemoj se vaditi na mišljenja drugih jer nigdje ne piše da je baš taj i taj u pravu a ne netko drugi ili treći (kod ovakvih stvari se to niti ne može precizno reći i sve se svodi samo na razmjenu mišljenja).




"Zapanjujuće je to kako ti vidiš samo ono što želiš a ne ono što pojedina osoba u stvari govori... vrijeme je da proširiš svoje horizonte."
"Već sam rekao da je to za mene završena priča ali ti si rijetki fenomen koji se vraća na to i još u tu priču ubacuješ Čilića koji nema veze s time."

To još uvijek vrijedi, ali ti si počeo kako sam ja jedini, pardon "rijetki", koji se vraća na to.
Ako ti izneseš neistinu tj. nešto s čim se ja ne slažem, onda smijem i ja odgovoriti na taj dio.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page
Page: of 187 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.41 seconds. Snitz Forums 2000